Autor Wątek: Dyskusja na temat regulaminu forum  (Przeczytany 99582 razy)

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Albo mnie zjecie, albo będziecie kochać ;)

:sex: :D

przykładowo posty można zacząć pisać np. po spędzeniu na forum 48h online (albo jakiś zamiennik typu miesiąc po zarejestrowaniu). A z zakładaniem tematu jeszcze zwiększyć ten czas...

jak dla mnie to kiepska idea. Sam zanim się zarejestruje najpierw baaardzo długo czytam to forum. (w moim przypadku tak było z forum EiS, gdzie po roku czytania dopiero sie zarejestrowalem, bo potrzebowałem konkretnej pomocy), ale z 2 strony kiepski pomysl, bo jeśli cos potrzebuje nagle? (np potrzebowałem nagłej pomocy z elektroniki, to oczywiste że uderzam na np elektrode, a jakbym miał czekac miecha żeby móc uzyskac pomoc to by było bez sensu bo forum to nie tylko wzajemne lizanie sobie tyłków tylko też pomoc).

IMO jakby tak było że zanim o cos się zapyta to trza miecha poczekać, to by ludność szła pytać na pigmeja i by potem chodzili 10x glupsi a jeszcze by zostali zbluzgani i zofftopowani a nie dowiedzieliby sie niczego

Z 2 strony nie chciałbym zeby było tak jak z pigmejem ze sie namnoży 10000000000000 użytkowników...choć zawsze można wtedy założyć 8string.pl :D

Dla mnie bomba by była zasada, że dla nowych którzy pisza głupoty - ban od razu na 3 dni. A uprzedzenia i pajacyki zostawmy na starych użytkownikow, którzy wiedzą co i jak ale się zagalopują
B ( o ) ( o ) B S