Autor Wątek: Pierwsza gitara 7-strunowa dla metalowca.  (Przeczytany 32438 razy)

Offline wiecheć

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 73
  • Bejmistrz
Ok, wielkie dzięki z pocałowaniem ręki - a btw.: poznaje ktoś czy Ibanez z tej aukcji to 7420 czy 7620? Wysłałem jak już mówiłem prośbę o więcej zdjęć, ale typ się chyba dopiero budzi.

Edit: Muszę się go jeszcze spytać czy dorzuca do tego poduszki
« Ostatnia zmiana: 06 Cze, 2009, 22:20:08 wysłana przez wiecheć »
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy
/
I don't want to belong to any club that will accept me as a member

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 968
Niespecjalnie widac na fotach, sprzedajacy dodal opis ze jest to rg7620, wydaje mi sie ze tak (numer seryjny wskazywalby na 7620, gitara jest czarna a 7420 bylo w galaxy(?) black (taki metalik wyglada tak bardziej szaro), nie specjalnie widze na tych zdjeciach czy most to lo pro).

Offline bartosss

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 14
    • Unanswered
Kurna ni uj nie widać na tych fotkach.
Rg 7420 , nie polecam mostka Lotrs w tym wiośle, w 7620 jest lepsiejszy. 
Co do Rg1527 to gryf jest minimalnie grubszy, no i most już konkretny.
Jeśli chcesz ograć w wawie 7420 lub 1527 daj znać.
Pozdrowicz

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Ponadto frezy pod przetworniki są różne w obu modelach, w miejscu nóżek dla przetwornika w 7620 kształt litery "V", a 7420 "U". Chuja widać na tych fotkach

Offline Yames

  • Gaduła
  • Wiadomości: 112
  • Ejdżent Moulder
Mogę coś dodać o ściąganiu sprzętu z usa, bo trochę przesyłek już odebrałem, łącznie z gitarą, multiefektem, przetwornikami, interfejsem..
Mam namiar na gościa, który prowadzi w stanach firmę zajmującą się ściąganiem samochodów do Polski. ale jeżeli trzeba coś innego, to też przysyła.
Zasady są takie: cena z ebaya+shipping w usa, z tego 15% gość bierze prowizji. Wysyła wedle życzenia statkiem albo samolotem, za pośrednictwem Domy. Jeśli ktoś jest z okolic Wawy, to ma ogólnie luz bo jedzie do Raszyna i płaci od zadeklarowanej wartości cło (na gitarę bodajże 3,2%) oraz VAT (22%). Jeśli nie można odebrać towaru osobiście w Domie to trzeba zapłacić jeszcze 183 zł za obsługę celną oraz za kuriera w kraju.
I teraz tylko trzeba sobie policzyć czy się opłaca...    
« Ostatnia zmiana: 07 Cze, 2009, 22:50:13 wysłana przez Yames »
Hard Rockin' Waffenplatz

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline wiecheć

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 73
  • Bejmistrz
Z tego co ogarniam wynika, że czasami się dość spektakularnie opłaca, tylko z tym zachodu jest jak stąd dotąd i jeszcze kawałek. Teraz choćby jakiś typ wystawił 7620 pod tytułem "Ibanez 7420" i poszło za 900zł (+cło itd.), ale mi internet siadł, świnia. No i jeszcze są ludzie, którzy chcą mieć potwierdzony Paypalowy adres w Stanach i na ten podany przy wpłacie wysyłać nie chcą, nikt o tym pisał w faq ale mu nie chciałem wierzyć, ot.
Poczekam, popatrzę, porozwiązuję krzyżówki i coś się napatoczy pewnie kiedyś, a w międzyczasie wywalę struny wiolinowe jak Cavalera z mojego strata i wrzucę dodatkowe struny basowe.
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy
/
I don't want to belong to any club that will accept me as a member

Offline bart5150

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 25
    • rapeonmind
tak jak widze koledzy polecaja Ci Schectera wiec dołączam do ich grona. Sam posiadam 007 elite a kolega hellraisera.
ja jestem miłośnikiem git o prostej budowie wiec zaden mostek FR nie wchodzi w gre jak dla mnie.Polecam jeszcze LTD daja rade.Osobiście odradzam Jacksona.Jakoś nie mam dobrej opinii o tych gitarach.tak jak o BC Rich ( przynajmniej tych do 3k ).
Ewentualnie jakis lutnik albo zamówienie np u mayonesa ale trzeba nad nim siedziec.Regius 7 jak dla mnie bomba.co sadzicie??

Offline 7th

  • Pr0
  • Wiadomości: 729
Gitary Mayones to trudny temat na tym forum :P
power to a being never dies

Offline bart5150

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 25
    • rapeonmind
dzieki za info :) jestem swiezy na forum.caly czas zastanawiam się jak dodaje sie wiecej fot we wlasnym profilu :)

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
dzieki za info :) jestem swiezy na forum.caly czas zastanawiam się jak dodaje sie wiecej fot we wlasnym profilu :)

Musisz zrobić sobie galerię, ale proponuję PW do któregoś z adminów, bo offtopowanie to trudny temat na tym forum ;)

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
26 Odpowiedzi
20536 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Cze, 2010, 21:31:44
wysłana przez Krzak
8 Odpowiedzi
7565 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Gru, 2007, 19:48:55
wysłana przez Tolein
1 Odpowiedzi
5100 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Maj, 2016, 12:34:52
wysłana przez Nightmarishreaper
25 Odpowiedzi
6020 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Sty, 2019, 02:33:19
wysłana przez niedziak
7 Odpowiedzi
4142 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Mar, 2021, 13:46:39
wysłana przez MadYarpen