Autor Wątek: Nagrania Periphery  (Przeczytany 121419 razy)

Offline DeathMaster

  • Pr0
  • Wiadomości: 712
  • Holy Target \,,/
    • MySpace
Odp: Nagrania Periphery
« Odpowiedź #50 19 Mar, 2010, 23:12:43 »
Stawiam ze Squier'y...
« Ostatnia zmiana: 19 Mar, 2010, 23:17:57 wysłana przez DeathMaster »
Sie.. sie.. sie..

Offline headcharge

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 182
    • OVKHAOS
Odp: Nagrania Periphery
« Odpowiedź #51 20 Mar, 2010, 11:29:07 »
Słucham Walka i rece opadaja, on ma screama jak by mial sie zaraz wyrzygac... Bida z nedzo...

Offline dan777

  • Gaduła
  • Wiadomości: 422
Odp: Nagrania Periphery
« Odpowiedź #52 20 Mar, 2010, 11:36:03 »
klucha w gardle.... takie wokale chyba były modne dekadę temu w erze nu metalu.
Nagrywanie | Edycja | Mix | Mastering | Produkcja
http://www.aurorastudio.pl

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Odp: Nagrania Periphery
« Odpowiedź #53 20 Mar, 2010, 13:08:42 »
Oł maj gad! Ale kaszana. No totalne zero. Tego się słuchać nie da. Wokaiste oni chyba wzięli z zespołu 13 latków grających covery slayera :/
Chris, wróóóóóóć ;(;(;(
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
Odp: Nagrania Periphery
« Odpowiedź #54 20 Mar, 2010, 13:52:21 »
dobra, nie sledze tego co robi Periphery, nie jestem na biezaco, nie wiem co bylo pol roku temu albo wtedy jak Bulb wrzucil na soundclicka trzecia wersje Walk i jak tam gadaly blachy.

ale to jest kawal fajnej muzy i nie wiem czemu taki najazd tu sie zrobil ze chujowe. kurwa, to fajne jest. wreszcie jakis metal z elementami muzyki i melodii a nie randomowe pizganie po pustej strunie. do tego slicznie poukladane na swoich miejscach, bez zadnego ortodoksyjnego przywiazania do czegostam i pierwszoligowo zagrane, pierwszoligowo brzmiace i pierwszoligowo pierwszoligowe.

ja tam zadnej kaszany nie slysze. objezdzacie to tak jakby Bulb nagral Death Magnetic 2.

ee tam, mnie się podobie :)
wszystko jest na swoim miejscu, wokale dają radę, kolo operuje na sporo możliwości, w miksie podobają mi się patenty wielogłosowe, a samo light dopieścili pod względem instrumentalnym chyba już na 100 %.

+1
Łe tej.

Offline birthmark

  • Gaduła
  • Wiadomości: 445
Odp: Nagrania Periphery
« Odpowiedź #55 20 Mar, 2010, 14:28:37 »
Zarzuty tyczą się wokali i brzmienia a nie kompozycji, które się nie zmieniły w stosunku do poprzedniej wersji. Muza jako taka jest zajebista, ale solówki brzmią jakby ktoś na poczekaniu dogrywał je na V-ampie a obecny wokalista w porównaniu do poprzedniego nie nadaje się i psuje odbiór całości.
No porównaj sobie to: z tą obecną wersją.  :facepalm:
Suto wędlin kładź na chleb

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
Odp: Nagrania Periphery
« Odpowiedź #56 20 Mar, 2010, 14:52:55 »
obecnej wersji nie ma na MS ale brzmieniowo ten z YT brzmi jak robiony w chacie na kompie z sampli i plytowy jak normalne nagranie. a wokal kwestia gustu. tez wole nowy niz stary.
Łe tej.

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Odp: Nagrania Periphery
« Odpowiedź #57 20 Mar, 2010, 18:43:25 »
No porównaj sobie to: z tą obecną wersją.  :facepalm:
Tutaj gitary urywają jajca w porównaniu do nowej wersji, ale wokal nie powiedział bym, że robi jakoś dużo dobziej w porównaniu do nowego. Screamy lepsze ale czyste to ma imo takie bez szału.

Offline birthmark

  • Gaduła
  • Wiadomości: 445
Odp: Nagrania Periphery
« Odpowiedź #58 20 Mar, 2010, 23:18:53 »
W nowej wersji czystych w ogóle nie ma. Ale chuj, ja i tak wole Mitch&Mitch "12 catchy tunes" :D
Suto wędlin kładź na chleb

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Odp: Nagrania Periphery
« Odpowiedź #59 21 Mar, 2010, 12:34:22 »
Mówiłem o nowym "Icarus Lives". Na MS tego kawałka nie było ale był na promo stronie do jakiegoś festu, już niestety nie działa.

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Odp: Nagrania Periphery
« Odpowiedź #60 22 Mar, 2010, 19:34:54 »
dobra, nie sledze tego co robi Periphery, nie jestem na biezaco, nie wiem co bylo pol roku temu albo wtedy jak Bulb wrzucil na soundclicka trzecia wersje Walk i jak tam gadaly blachy.

ale to jest kawal fajnej muzy i nie wiem czemu taki najazd tu sie zrobil ze chujowe. kurwa, to fajne jest. wreszcie jakis metal z elementami muzyki i melodii a nie randomowe pizganie po pustej strunie. do tego slicznie poukladane na swoich miejscach, bez zadnego ortodoksyjnego przywiazania do czegostam i pierwszoligowo zagrane, pierwszoligowo brzmiace i pierwszoligowo pierwszoligowe.

ja tam zadnej kaszany nie slysze. objezdzacie to tak jakby Bulb nagral Death Magnetic 2.

ee tam, mnie się podobie :)
wszystko jest na swoim miejscu, wokale dają radę, kolo operuje na sporo możliwości, w miksie podobają mi się patenty wielogłosowe, a samo light dopieścili pod względem instrumentalnym chyba już na 100 %.

+1

+21ydsg235

Nic dodać nic ująć.

Offline deely

  • Gaduła
  • Wiadomości: 489
    • deely.bandcamp.com
Odp: Nagrania Periphery
« Odpowiedź #61 23 Mar, 2010, 13:35:16 »
A tak na marginesie, jak ktoś tęskni za Chrisem Barretto, to mam dobre wieści :) Daje głos w kapeli o nazwie Haunted Shores (http://www.myspace.com/hauntedshores - IMO bardzo fajnie się zapowiada). Tutaj garść filmików z nagrywania materiału: http://got-djent.com/article/haunted-shores-recording-footage-available
(na marginesie Bulb brał udział w nagrywaniu ich materiału i dogrywał niektóre partie gitarowe).

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
Odp: Nagrania Periphery
« Odpowiedź #62 23 Mar, 2010, 14:52:20 »
O, chyba kolejny ulubieniec z nowych. Thanks deely!
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline valentine

  • Gaduła
  • Wiadomości: 395
Odp: Nagrania Periphery
« Odpowiedź #63 29 Mar, 2010, 11:30:40 »

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
Odp: Nagrania Periphery
« Odpowiedź #64 29 Mar, 2010, 13:02:07 »
Ej, nieźle im to wyszło!
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Odp: Nagrania Periphery
« Odpowiedź #65 29 Mar, 2010, 16:52:46 »
a to nie jest stara wersja podpisana albom version? przecież to się nie różni w ogóle i wokal nawet wokal tek samo brzmi..

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
Odp: Nagrania Periphery
« Odpowiedź #66 29 Mar, 2010, 17:45:56 »
Imho się różni, są inaczej rozłożone akcenty pod outro + inaczej to brzmi trochę.
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Odp: Nagrania Periphery
« Odpowiedź #67 29 Mar, 2010, 18:46:02 »
Nie robi mi to. Jakoś tak koleś tonie w tej muzie. Znaczy źle go wkleili w ścieżki :) Połowy tekstu nie słyszę (bo że nie rozumiem to normalne jest :)).
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 751
Odp: Nagrania Periphery
« Odpowiedź #68 31 Mar, 2010, 09:06:34 »
Wreszcie posłuchałem: kurwa, tragedia!!! TOTALNY plastik brzmieniowy, przekompresowane, jakaś pieprzona emo-ciota na wokalu - nie, nieee! I po chuj te podwójne bramki szumów, Blakmaszyny, rozpisy na 3 gitary? - ja tego nie kupuję, nie kupię - i w ogóle nieee, nieeee!
Paczki z głów!

Offline pan mikos

  • Pr0
  • Wiadomości: 681
Odp: Nagrania Periphery
« Odpowiedź #69 31 Mar, 2010, 10:22:30 »
Icarus Live skończył się jak odszedł od nich pierwszy wokal i zastrzegł sobie, że nie mogą śpiewać jego wersji.
Wszystko co później robili tam z wokalem do pięt nie dorastało wersji tego Jake'a. Szkoda wielka, bo kawałek w jego wersji był niesamowity, a teraz to jakaś taka śpiewanina bezsensowna jest.

Light bardzo mi się podoba.

Jeśli chodzi o brzmienie to podejrzewam, że co do wersji studyjnej były bardzo wysokie oczekiwania z tego względu, że domowa robi miazgę jak mało co. Brzmi inaczej, ale nie powiem, że lepiej. Szkoda... albo i nie szkoda, bo pokazuje to, że dzisiaj w domu można kręcić brzmienia niczym nie ustępujące studyjnym.

Tak czy siak, ja mam pewien niedosyt, a płytę chętnie kupię jeśli nie będzie się to wiązało ze specjalnym ściąganiem z USA...

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 751
Odp: Nagrania Periphery
« Odpowiedź #70 31 Mar, 2010, 10:24:16 »
Tak czy siak, ja mam pewien niedosyt, a płytę chętnie kupię jeśli nie będzie się to wiązało ze specjalnym ściąganiem z USA...

Zależy gdzie znajdziesz serwer ;) (żeby nie było - z ciekawości posłucham...)
Paczki z głów!

Offline Semedi

  • Pr0
  • Wiadomości: 556
  • Klucze krzywo!
    • Karcer
Odp: Nagrania Periphery
« Odpowiedź #71 31 Mar, 2010, 12:10:31 »
I stało się tak, jak przewidywałem. Nie śledzę zbyt mocno ich poczynań, nie jestem nawet fanem takiego grania, ale: wszystko się jebło. Tak po prostu wzięło i jebło. Dzięki tej jakże niesubtelnej zmianie wokalu zespół zamiast dostać strzała, dostał kopa w dupę. Stał się produktem. Brzmieniowo nie zachwyca, owszem jest czytelnie, ale plastic is fantastic dominuje w tym wszystkim. To jednak zawsze pozostanie muzyką dla wybranych, mnie już nie biorą wirtuozerie, połamańce, ulubione przez niektórych tutaj parady gitarowe i darcie mordy rodem z chlewa. Cóż krzyż im na drogę i powodzenia pozostaje życzyć. To nie dla mnie.
Yes! I'm inspired by the Devil!
http://semdedi.soup.io/

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 751
Odp: Nagrania Periphery
« Odpowiedź #72 31 Mar, 2010, 12:16:01 »
Dokładnie - gdzie tu, Panie i Panowie - miejsce na feeling?? Właśnie słuchałem rano nowego Hendrixa - tu koślawo, tu jakieś braki, leciuchne próby "shredu" ;), ale JAKI FEELING! Odlatujesz! A ten mi tu nie wiem co: ani to Fear Factory, ani Scooter, Meszuga, normalnie chujwico! I tak góra urodziła mysz, i kurwa, jeszcze ślepą i kulawą.

Jak dobrze nie być shrederem, czyli mam jeszcze szansę! :D
Paczki z głów!

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Odp: Nagrania Periphery
« Odpowiedź #73 31 Mar, 2010, 12:31:52 »
słuchając nowszych wersji kolejnych utworów zastanawiam się dlaczego rozstali się z pierwszym wokalistą (albo dlaczego on się z nimi rozstał) i czemu Travis nie gra na perkusji..

No i mam wrażenie że gdyby nie udostępnili wcześniej tak wielu nagrań i mixtestów w internecie to płyta nie byłaby takim rozczarowaniem. Tylko że wtedy nie zyskaliby takiego rozgłosu.. Sam nie wiem co gorsze. Jeszcze nie przekreśliłem nowej płyty, mam nadzieję że czymś zaskoczy :)

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Odp: Nagrania Periphery
« Odpowiedź #74 31 Mar, 2010, 12:58:55 »
Przyzwyczailiśmy się do starych wersji, które walą home recordingiem, aż zęby zgrzytają, więc mi nie pierdolcie, że to jest nie wiadomo jaki sound. Słuchałem Icarusa w dwóch poważnych studiach, no i czar megazajebistego miksu prysł. Okazało się, że nie jest już tak świetnie jak na słuchawkach za sto zeta.

Wuj jak zwykle trafnie to podsumował: góra=mysz. Filmiki, ukradkowe tejki jakiegoś bębniarza, który gra jak ostatnia pizda: smyru-smyru i nie wiadomo dlaczego się nim wszyscy jarają, (ten nowy jest miliard razy lepszy, aż miło posłuchać jak ciśnie), przystawki, przysrawki, bramki, krancze, grandże, pancze, trzy gitary, osiem gitar, harmonie, pasaże, Spinal Tap mi się od razu przypomina jak na to patrzę. Tylko muzyki mało. Szkoda, bo Bulb ma wykurwisty talent i umi na tym wieśle jak mało kto, a zapuszcza się w rejony, które chyba on sam przestaje rozumieć.

pozdro

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
16 Odpowiedzi
4662 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Wrz, 2013, 07:25:56
wysłana przez escape_artist
1 Odpowiedzi
1381 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Lut, 2014, 09:45:19
wysłana przez kempas
1 Odpowiedzi
1165 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Sty, 2015, 19:59:21
wysłana przez sevenstringdjentlemen
4 Odpowiedzi
2450 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Gru, 2015, 10:56:57
wysłana przez fk
16 Odpowiedzi
5814 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Lip, 2016, 22:36:17
wysłana przez Stivo2005