Autor Wątek: Szymonek jest moim włatcom!  (Przeczytany 159513 razy)

Offline Sikor

  • Gaduła
  • Wiadomości: 443
    • Moje galerie...
Odp: Szymonek jest moim włatcom!
« Odpowiedź #25 06 Kwi, 2009, 08:23:10 »
Od A do Z tak samo u mnie :D zwłaszcza z noszeniem. W oko też mi wyjebał. Leżymy sobie na łóżeczku, tato zjebany po pracy słodko drzemie, a synek macha szkitami. W końcu się przestał kontrolowaqć i zajebał mi w gałkę, tak, że się zwinąłem. Nos już mnie nawet nie boli, zachartował mi go.

Specjalnoscia Tymka jest Styl Tygrysa. Choc bysmy nie wiem jak ladnie i krotko obcieli mu paznokcie, zawsze udaje mu sie nas podrapac. Wlasnie chodze ze strupem u nasady nosa.
Ale przylozyc tez potrafi, ze 3 razy pociagnal mi z dynki w nos, ze mi swieczki w oczach stanely.


Cytuj
Ale kocham gówniarza ponad wszystko... WSZYSTKO! Może mi zajebać, obrzygać, obszczać, ale wystarczy, że się uśmiechnie, zagada w tym swoim dziwnym języku, albo zrobi głupią minkę i mnie nie ma
Dosadnie napisane, ale lepiej bym tego nie ujal.
Nigdy, ale to nigdy wczesniej sobie nie wyobrazalem, ze tak to moze wygladac.
Zakochany w maluchu jestem na maksa :)
Practice cures most tone issues - John Suhr
--
Moja galeria z Musikmesse 2014 i nie tylko...

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 744
Odp: Szymonek jest moim włatcom!
« Odpowiedź #26 06 Kwi, 2009, 08:33:35 »
Może mi zajebać, obrzygać, obszczać(...)

Ostatnio mały mnie jeszcze uraczył swoją kupą. Też no problemo ;)
Paczki z głów!

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
Odp: Szymonek jest moim włatcom!
« Odpowiedź #27 07 Kwi, 2009, 15:10:25 »


moze cos takiego sobie zafundujecie drodzy tatowie? ;)
Łe tej.

Offline felix0

  • Gaduła
  • Wiadomości: 192
    • Struganki w drewienku
Odp: Szymonek jest moim włatcom!
« Odpowiedź #28 07 Kwi, 2009, 18:53:06 »
Niezła froterka
Tak, tak - powiedział szpak.
https://itsoftcare.pl

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Odp: Szymonek jest moim włatcom!
« Odpowiedź #29 20 Kwi, 2009, 19:46:41 »
w temacie dzieciaków:
to mnie rozwaliło :)
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 744
Odp: Szymonek jest moim włatcom!
« Odpowiedź #30 23 Kwi, 2009, 00:01:03 »
w temacie dzieciaków:
to mnie rozwaliło :)

no i CI są zajebiści:
(mega ziom)

(japierdole WTF???  :o)
Paczki z głów!

Offline maślak

  • Pr0
  • Wiadomości: 620
    • lowtide
Odp: Szymonek jest moim włatcom!
« Odpowiedź #31 23 Kwi, 2009, 13:05:57 »
A dlaczego nie karmicie swoich pociech z cyca? (pomijam fakt, że matka  nie ma pokarmu). Moja tak ssała do 7 miesiąca i nie wiem co to kolka u dziecka.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 744
Odp: Szymonek jest moim włatcom!
« Odpowiedź #32 23 Kwi, 2009, 16:39:24 »
A dlaczego nie karmicie swoich pociech z cyca? (pomijam fakt, że matka  nie ma pokarmu). Moja tak ssała do 7 miesiąca i nie wiem co to kolka u dziecka.

Szymonio - włatca niezmierzony - był i jest karmiony z cyca i od 4 m-ca wprowadzamy nowe jedzonko. Ale do końca trzeciego miesiąca nie wiedzieliśmy co to pół przespanej nocy... ;)
Paczki z głów!

Offline felix0

  • Gaduła
  • Wiadomości: 192
    • Struganki w drewienku
Odp: Szymonek jest moim włatcom!
« Odpowiedź #33 25 Cze, 2009, 10:37:15 »
Jak tam wasze pociechy, mój już ma ponad 3 miechy.
Koleczki się skończyły miesiąc temu i jest fajnie.
Chłop przesypia prawie całą noc bez problemu; o 6 cycek(tzn 2 cycki) i dalej śpi do około 7, 8 i potem chce sie bawić.
Coś tam mówi w stylu gullllllglllgggglll llllllu aauuuuuuu, ee
czasami jest marudny ale to tak już bywa z dzidziami.
Ostatnio puszczamy mu piosenki typu "Aa kotki dwa", albo "Idzie myszka do braciszka" i jak mu się śpiewa to się tak cieszy że szok. Za niedługo mu będę w drop C zapodawał melodyjkę :)
pozdrawiam tatusiów
wasz felix
Tak, tak - powiedział szpak.
https://itsoftcare.pl

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 744
Odp: Szymonek jest moim włatcom!
« Odpowiedź #34 25 Cze, 2009, 12:41:08 »
Jak tam wasze pociechy, mój już ma ponad 3 miechy.
Koleczki się skończyły miesiąc temu i jest fajnie.
Chłop przesypia prawie całą noc bez problemu; o 6 cycek(tzn 2 cycki) i dalej śpi do około 7, 8 i potem chce sie bawić.
Coś tam mówi w stylu gullllllglllgggglll llllllu aauuuuuuu, ee
czasami jest marudny ale to tak już bywa z dzidziami.
Ostatnio puszczamy mu piosenki typu "Aa kotki dwa", albo "Idzie myszka do braciszka" i jak mu się śpiewa to się tak cieszy że szok. Za niedługo mu będę w drop C zapodawał melodyjkę :)
pozdrawiam tatusiów
wasz felix

Myślę, że najfajniesze wciąż przed Tobą. Włatca Szymonio osiągnął wiek +7 miesięcy oraz wymiary dziecka 1,5rocznego (takie nosi ciuchy) :o  :D
Obraca się na brzuszek, potrafi trzymać naraz 2 przedmioty w rączkach, przełącza mi kanały pilotem (może trochę chaotycznie, ale nie śmiem na Włatcę narzekać ;)), czołga się jak Specnaz-ziom. Kombinuje z raczkowaniem - wygląda to tak, że staje na czworakach i rusza ostro dupką przód-tył, zbok jeden. I ciągle się cieszy, gada.
Za to dziś w nocy dał czadu, marudził, ma gorączkę i biegunkę, więc spaliśmy z 2h i tu umieram w robocie.
Oczywiście byliśmy u lekarza i obserwujemy stan Jego Długości. Absorbuje strasznie i wykańcza równie skutecznie. Chce go ktoś na tydzień?  :D
« Ostatnia zmiana: 25 Cze, 2009, 12:58:19 wysłana przez wuj Batman »
Paczki z głów!

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Odp: Szymonek jest moim włatcom!
« Odpowiedź #35 25 Cze, 2009, 13:41:20 »
U naszego Lisa super! Zrobił się uber ruchliwy, kiedyś bałem się, że ma autyzm, bo siedział cicho, pił mleczko i siup spać. Dziś nie utrzymasz gada na przebieraku! Ma prawie 7 miesięcy i uwielbia leżeć na brzuszku, ślini się przy tym na potęgę, musimy wykazać się sprytem, żeby przebrać mu pieluchę, bo się z miejsca przewala ba bebzun. Opatentowałem pewną metodę, polega ona na zakładaniu zabawkowej żyrafy jak plecak, ale z przodu, tak by jej ryjek zwisał nad młodym, on próbuje ją złapać, a ja mam komfort działania :D Patrz fota poniżej ;) Nadal gada w tym swoim dziwnym języku "klekleklekle muuuuu" i wygląda cudownie w stroju krowy, śmieje się głośno, ładnie uśmiecha jak tylko mnie widzi, ma łaskotki - to nowość :D Chyba nowość, bo więcej mnie nie ma w domu, niż jestem, więc to co dla mnie jest nowe, często ma miejsce od tygodni :/ Ola puszcza mu muzyczke dla dzieci (syf), lub sama śpiewa, jest świetną matką, ja tylko czasami, bo nie znam piosenek dla dzieci i uprawiam swoisty freestyle. Czasami jak wracam z pracy i Ola śpi, to słuchamy mojej muzy, lubi Joe Satrianiego z płyty blusowej, Velvet Revolver i Incubusa, ostatnio słuchaliśmy Maczuge Obzen, ale zaraz usnął, bo to takie monotonne. Co jeszcze? Ma zajebistego NATURALNEGO irokeza, ujawnia się tylko, jak leży na brzuszku, no przeczad :D Nocki przesypa całe, czasem tylko trudno go uśpić, bo ząbkuje (ma takiego jednego małego ząbka pod skórą na przodzie :D ), lubi też rano wstawać, bierzemy go wtedy do wyra, a on nas okłada kryzaczkiem... Kocham go


Offline felix0

  • Gaduła
  • Wiadomości: 192
    • Struganki w drewienku
Odp: Szymonek jest moim włatcom!
« Odpowiedź #36 25 Cze, 2009, 14:00:54 »
Śliczne macie te dzidziaki, mój to już na brzuszku od drugiego tygodnia po urodzeniu leży i śpi tak że dla niego to standard.
Powiedz mi sinnerku jak to z tymi szczepionkami dodatkowymi, warto nie warto każdy gada inaczej :( a my sie boimy i nie wiemy. Standardowe szczepionki mu robimy te nie odpłatne.

a tu nasz maluch z przed 1,5 miesiąca


aha zapomniałem dodać, że u nas rolę usypiacza przejęła zielona włochata żabka :)
jak mu się ją położy koło busi to się sam pomezia, tak pokręci główką i zasypia :)
« Ostatnia zmiana: 25 Cze, 2009, 14:03:02 wysłana przez felix0 »
Tak, tak - powiedział szpak.
https://itsoftcare.pl

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Odp: Szymonek jest moim włatcom!
« Odpowiedź #37 25 Cze, 2009, 14:06:23 »
Fanjy Bubik :) Na brzuszku go na noc nie kładź, główną przyczyną "śmierci łóżeczkowej" jest ucisk na klatkę piersiową spowodowane leżeniem na brzuszku w trakcie snu, kładź go na boku :) My kupiliśmy cały set szczepionek, lepiej dmuchać na zimne, kosztuje to conieco, ale leczenie jest kosztowniejsze + abstynencja w pracy i stracone nerwy. Dzisiejsze szczepionki są bardzo bezpieczne, zawsze istnieje ryzyko, ale jest ono raczej tylko marginesem bezpieczeństwa statystyczniego

Offline felix0

  • Gaduła
  • Wiadomości: 192
    • Struganki w drewienku
Odp: Szymonek jest moim włatcom!
« Odpowiedź #38 25 Cze, 2009, 14:15:33 »
Na brzuszku go na noc nie kładź, główną przyczyną "śmierci łóżeczkowej" jest ucisk na klatkę piersiową spowodowane leżeniem na brzuszku w trakcie snu, kładź go na boku :)
No niby tak, tylko mieliśmy dwie takie akcje (jak miał 2tygodnie),  że leżał sobie w wózeczku na plecach i po 1,5 h mleczko mu zaczęło lecieć znosa i z buzi podczas snu, pomimo tego że sobie odbił, i sie zakrztusił - dobrze że na niego patrzyliśmy bo nawet nie jęknoł tylko jakiś taki dziwny był, tak że sam nie wiem, podobno "śmierci łóżeczkowe" są też z tego powodu, a na boczku raczej teraz ciężko, przedtem faktycznie dawaliśmy go na boczku zamiast na plecach.
Na rotawirusy nie zaszczepiliśmy go więc dopiero jak będzie miał 2 latka, a na pneumokoki nie wiemy czy szczepić.
Tak, tak - powiedział szpak.
https://itsoftcare.pl

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Odp: Szymonek jest moim włatcom!
« Odpowiedź #39 25 Cze, 2009, 17:36:24 »
"nagła śmierć łóżeczkowa" to nie jest typowa jednostka chorobowa... zakrztuszenia, uduszenia, ucisk klatki piersiowej, to wszystko prowadzi do tego nieszczęścia. My Lisa też nie kładliśmy na pleckach, tylko na boku - podusia pod plery i do widzenia ;) Ola mi wyjaśniła, że nie mamy całego setup jednak, tylko skojarzone, tak, by rzadziej go kłuć, set standardowy... Chyba... Zresztą ja nie wiem, ona się tym zajmuje. Wracając do pierwszej części mojego posta, nie przejmuj się zbytnio tym co piszę i nie daj się zwariować, ja z racji zawodu miałem obsesje na tym punkcie. Z niczym/nikim nie obchodziłem się tak delikatnie i ostrożnie jak z młodym do 4 miesiąca jego życia, zupełnie jakbym dynamit przenosił :D Zresztą, wiesz... To pierwsze i długo oczekiwane dziecko, w trakcie ciąży lekarze też nas dobrymi nowinami nie rozpieszczali :/

leżał sobie w wózeczku na plecach i po 1,5 h mleczko mu zaczęło lecieć nosa i z buzi podczas snu, pomimo tego że sobie odbił, i się zakrztusił

Men, w pracy filuję z naprawdę ciężkimi sytuacjami, ale tu, to bym się obsrał po kostki!
« Ostatnia zmiana: 25 Cze, 2009, 17:38:01 wysłana przez Sinner »

Offline felix0

  • Gaduła
  • Wiadomości: 192
    • Struganki w drewienku
Odp: Szymonek jest moim włatcom!
« Odpowiedź #40 25 Cze, 2009, 19:54:20 »
Wiesz trochę mnie zmartwiłeś z tą śm. łóż. SIDS zacząłem szukać w internecie i z żoną gadać :/ no ale nic nie zrobię trzeba jakoś to przetrwać i czuwać .
Odnośnie szczepień to nie wiem czy dobrze zrobiliśmy z tym standardem, bo serce się kraje jak 3 razy dziecko kłują a on ryczy bidocek.

leżał sobie w wózeczku na plecach i po 1,5 h mleczko mu zaczęło lecieć nosa i z buzi podczas snu, pomimo tego że sobie odbił, i się zakrztusił

Men, w pracy filuję z naprawdę ciężkimi sytuacjami, ale tu, to bym się obsrał po kostki!

wiesz co akurat żonka mnie obcinała i oboje żeśmy patrzyli na niego, i jak mu sie tak ulało to szok ja tylko doskoczyłem i go obróciłem na boczek głową do dołu żeby mu się to wylało, a żonka zaczęła go poklepywać po pleckach i jakoś spoko zaczął kaszleć i się uspokoiła sytuacja. Gorzej jakby nas nie było w pobliżu.
A raz mi się zakrztusił jak mu dawałem flachę z herbatką na kolki, ale sie zgrzałem wtedy normalnie szok - chociaż nic strasznego sie nie stało ale ja nie wiedziałem co się dzieje- obróciłem go i zacząłem poklepywać po pleckach. Uff, a potem się dowiedziałem że przy cycku często sie tak krztusił.
Trzymaj się tatuśku i nie pracuj tak dużo :)
Tak, tak - powiedział szpak.
https://itsoftcare.pl

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Odp: Szymonek jest moim włatcom!
« Odpowiedź #41 25 Cze, 2009, 20:26:07 »
Ja mogę wtykać wszelkie rurki w ludzi z kamienną twarzą, ale jak jadę choćby do obcego dziecka, to w koło powtarzam sobie przez całą drogę "oby tylko płakał, oby tylko płakał", rozpierdala mnie krzywda u dzieci, ale jak płacze, to oddycha right? :)

Odnośnie szczepień to nie wiem czy dobrze zrobiliśmy z tym standardem, bo serce się kraje jak 3 razy dziecko kłują a on ryczy bidocek.

Chyba właśnie dlatego mamy te skojarzone, bodajże trzy szczepionki w jednej szczykawce, mniej się męczy... nie jestem pewny ile dopłacamy, ale chyba 200zł za serię. Dowiem się i dam Ci znać

Offline Sikor

  • Gaduła
  • Wiadomości: 443
    • Moje galerie...
Odp: Szymonek jest moim włatcom!
« Odpowiedź #42 26 Cze, 2009, 09:15:39 »
Fajowe maluchy :D

Moj Tymcio ma juz ponad 9 m-cy. Niedawno zaczal raczkowac i teraz trudno go upilnowac. Plytki na polce i wszelkie kable sa w kregu jego najwiekszych zainteresowan. Jeszcze mi jakis audiofil wyrosnie, ech ;)


A oto i Tymcio, zdjecia sa dosc swieze:



Practice cures most tone issues - John Suhr
--
Moja galeria z Musikmesse 2014 i nie tylko...

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 744
Odp: Szymonek jest moim włatcom!
« Odpowiedź #43 26 Cze, 2009, 09:17:58 »
To Wam powiem, że Szymonio nie dość, że jest Włatcom, to jest jeszcze hardkorem (co znów czyni go Włatcom!).
Facet jeszcze ani razu nie zapłakał przy szczepieniu, czy jakimkolwiek badaniu. Zachowuje się jeszcze, jakby w ogóle się nic nie działo. Tak samo je wszystko, nie ma plucia itp. itd., czasem myślę, że by zeżarł mielone gazety :P
Paczki z głów!

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Odp: Szymonek jest moim włatcom!
« Odpowiedź #44 26 Cze, 2009, 16:29:50 »
To Wam powiem, że Szymonio nie dość, że jest Włatcom, to jest jeszcze hardkorem (co znów czyni go Włatcom!).
Facet jeszcze ani razu nie zapłakał przy szczepieniu, czy jakimkolwiek badaniu. Zachowuje się jeszcze, jakby w ogóle się nic nie działo. Tak samo je wszystko, nie ma plucia itp. itd., czasem myślę, że by zeżarł mielone gazety :P

Widać dobre Bat-geny ;)

Offline peters

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 2
Odp: Szymonek jest moim włatcom!
« Odpowiedź #45 26 Cze, 2009, 19:07:27 »
Panowie gratulacje, maluchy rządzą. Nie dajcie sobie tylko wejść na głowę bo za parę lat nie dacie rady. Przyznajcie się czy Wasze dzieciaki śpią we własnych łóżkach?

Offline Vlad The Vampire

  • Gaduła
  • Wiadomości: 341
  • Djentelmen
Odp: Szymonek jest moim włatcom!
« Odpowiedź #46 26 Cze, 2009, 19:28:49 »
Panowie gratulacje, maluchy rządzą. Nie dajcie sobie tylko wejść na głowę bo za parę lat nie dacie rady.
Ja widziałem parę ofiar "bezstresowego" wychowania... Dość pouczające to były widoki.

Offline peters

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 2
Odp: Szymonek jest moim włatcom!
« Odpowiedź #47 26 Cze, 2009, 19:34:27 »
Masz rację, bezstresowe wychowanie to wymysł "jajogłowych" psychologów.

Offline felix0

  • Gaduła
  • Wiadomości: 192
    • Struganki w drewienku
Odp: Szymonek jest moim włatcom!
« Odpowiedź #48 26 Cze, 2009, 21:26:11 »
No mój Tomi od 6tygodnia śpi zazwyczaj w łóżeczku, czasami mu się upiecze jak żona zaśnie przy cyckowaniu  :P
Tak, tak - powiedział szpak.
https://itsoftcare.pl

Offline Sikor

  • Gaduła
  • Wiadomości: 443
    • Moje galerie...
Odp: Szymonek jest moim włatcom!
« Odpowiedź #49 29 Cze, 2009, 08:32:04 »
Przyznajcie się czy Wasze dzieciaki śpią we własnych łóżkach?
No ba, od pierwszej nocy :)
Ale bywalo na poczatku, ze bralismy Tymcia do nas od czasu do czasu.
Teraz to juz stary kon z niego ;)
Practice cures most tone issues - John Suhr
--
Moja galeria z Musikmesse 2014 i nie tylko...