Autor Wątek: ToneX Pedal  (Przeczytany 25511 razy)

Offline Zomballo

  • Gaduła
  • Wiadomości: 301
Odp: ToneX Pedal
« Odpowiedź #75 25 Wrz, 2023, 19:13:11 »
Nie no nie! Z kogo bedziem hejcić?

Offline dari555

  • Gaduła
  • Wiadomości: 228
  • www.youtube.com/user/dariuszpiatkowski
    • Spectrum, EX Authority
Odp: ToneX Pedal
« Odpowiedź #76 25 Wrz, 2023, 19:51:24 »
Mnie to forum nie męczy, jest bardzo specyficzne i tyle, co do zbanowania Jacka to jako właściciel i administrator ToneX forum na FB mam prawo wyrzucić każdego jak coś mi się nie spodoba, to ja ustalam tam reguły i  zasady, ja zatwierdzam i banuje i będę tak robił jak ktoś mi podpadnie. Chce aby tam był porządek, nie toleruje agresji, hejtu, jak ktoś nie ma zdjęcia to nie zatwierdzam go. Przykro miże musiałem zbanować Jacka bo powinniśmy sobie pomagać, ale jakoś Ctg tv od samego początku rzucali mi kłody pod nogi, ale sądzę że już nie musi rzucać bo poważnie rozważam zamknięcie swojego kanału,  za bardzo przeżywam to wszystko i to się odbija później na moim zdrowiu, a mam rodzinę i wszyscy cierpią na tym… możecie mnie zbanować ponieważ macie do tego prawo, na razie ja żegnam wszystkich i pozdrawiam serdecznie! Niech moc będzie z Wami! Jesteście najlepsi! Wszystko to zasługa takich ludzi jak Jacek.
Jak Ci się podoba to zapodaj Subskrypcję: www.youtube.com/user/dariuszpiatkowski

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
Odp: ToneX Pedal
« Odpowiedź #77 25 Wrz, 2023, 20:27:59 »
Nadwrażliwość na krytykę a nie Jacek. Jakbym miał takie samo podejście jak Ty to byś poleciał rok temu za spamowanie kanałem po forum bez udzielania się w innych dyskusjach.
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 461
Odp: ToneX Pedal
« Odpowiedź #78 25 Wrz, 2023, 21:58:08 »
....  za bardzo przeżywam to wszystko i to się odbija później na moim zdrowiu, a mam rodzinę i wszyscy cierpią na tym…

Frank Sinatra śpiewał, że jak poradzisz sobie w Nowym Yorku, to wszędzie sobie poradzisz. Na Sevenstring.pl jest podobnie. Jak wytrzymasz 10 lat, to wyhodujesz sobie taką grubą skórę jak na piętach u starego dziada, że nawet politykiem możesz zostać i żadna krytyka Cię nie ruszy, a i nawet czarny pas w sarkazmie zdobędziesz. Ale przede wszystkim zrozumiesz, że Twój spokój jest milion razy więcej wart, niż to czy masz rację ! Także widzisz, same korzyści  :) Sevenstring.pl to brutalne środowisko i nikt tu nie bierze jeńców. Czasami będzie zachwyt nad gitarą za 300 pln, a czasami ktoś się przypierdoli o kolor śrubki w gitarze za 15 000 (sam tak robiłem) ;D  Myślisz, że dlaczego tu nie ma kobiet ? Nie dlatego, że to jakieś pedalskie forum ! ( chociaż trochę też ) :D Te kobiety które tu były, po prostu wyginęły. Zabił je zbyt wysoki poziom testosteronu który się tu unosi ;) Także nie ma co się dąsać ! Weź głęboki oddech i napij się wódki  ;) Pozdrawiam. 
« Ostatnia zmiana: 26 Wrz, 2023, 16:34:54 wysłana przez Algiz »

Offline Zomballo

  • Gaduła
  • Wiadomości: 301
Odp: ToneX Pedal
« Odpowiedź #79 25 Wrz, 2023, 22:38:15 »
Jak to nie ma tu babek? To dla kogo ja udaję granje na gitarze? :D

Offline Lechu_

  • Pr0
  • Wiadomości: 814
Odp: ToneX Pedal
« Odpowiedź #80 25 Wrz, 2023, 22:53:51 »
Moje słowa z innego tematu zaczynają być prorocze....
#pdk
Gram tylko 15 min dziennie. Czasem nawet na gitarze.

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 418
  • It is useless, to resist.
Odp: ToneX Pedal
« Odpowiedź #81 26 Wrz, 2023, 00:41:24 »
, ale sądzę że już nie musi rzucać bo poważnie rozważam zamknięcie swojego kanału,.

Tak, zrob to. Czuje jak gniew przez Ciebie przepływa. Zrób to, wypełnij swoje przeznaczenie. Usuń kanał i daj się w pełni pochłonąć gniewowi i nienawiści do świata. Niczego nie będziesz żałował, to Twoje przeznaczenie.

Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Odp: ToneX Pedal
« Odpowiedź #82 26 Wrz, 2023, 18:05:39 »
Panowie, ja Was ładnie i kulturalnie, spokojnie proszę...

Spoiler

Spoiler

. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Zomballo

  • Gaduła
  • Wiadomości: 301
Odp: ToneX Pedal
« Odpowiedź #83 13 Lut, 2024, 11:17:08 »


Polecam takie zestawienie!

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 358
    • CTG TV
Odp: ToneX Pedal
« Odpowiedź #84 14 Lut, 2024, 03:15:29 »
A jednak :D
mniut i piah

Offline Zomballo

  • Gaduła
  • Wiadomości: 301
Odp: ToneX Pedal
« Odpowiedź #85 14 Lut, 2024, 08:18:50 »
A jednak :D
Na tą chwilę powiem tylko, że pięknie mnie oszukuje. :D

Offline maciek1b

  • Gaduła
  • Wiadomości: 254
    • DEADLY NIGHTSHADE
Odp: ToneX Pedal
« Odpowiedź #86 15 Lut, 2024, 14:45:41 »

Offline Zomballo

  • Gaduła
  • Wiadomości: 301
Odp: ToneX Pedal
« Odpowiedź #87 17 Lut, 2024, 22:37:39 »
Bawiłem się troszkę dynamiką i reakcją na potek vol. Obczajta, wg. mnie całkiem spoko

https://youtu.be/Ktn1WczROWY?si=L0v6KTY87aklYTOZ
« Ostatnia zmiana: 18 Lut, 2024, 00:46:43 wysłana przez Zomballo »

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 768
Odp: ToneX Pedal
« Odpowiedź #88 18 Lut, 2024, 00:15:10 »
Bawiłem się troszkę dynamiką i reakcją na potek vol. Obczajta, wg. całkiem spoko

https://youtu.be/Ktn1WczROWY?si=L0v6KTY87aklYTOZ
Widać, że ściema, bo przecież gitara stoi obok, a by nie stała, jak byś na niej grał. Poza tym druta nie słychać.
Starych misiów na sztuczny miód nie nabierzesz ;D

Offline Zomballo

  • Gaduła
  • Wiadomości: 301
Odp: ToneX Pedal
« Odpowiedź #89 18 Lut, 2024, 00:49:00 »
Masz mie! Tam z tym czarnym pudłem Buzzcośtam stoi stary wyleniały Twin z Centaurem. :D

Posty połączone: [time]18 Lut, 2024, 19:46:25[/time]
Jeszcze jedno. Po cichutku i z przodu paki. Kto zgadnie jaki sim wzmaka? :D

https://youtu.be/DnkATTnSeKU?feature=shared
« Ostatnia zmiana: 18 Lut, 2024, 19:46:32 wysłana przez Zomballo »

Offline maciek1b

  • Gaduła
  • Wiadomości: 254
    • DEADLY NIGHTSHADE
Odp: ToneX Pedal
« Odpowiedź #90 21 Lut, 2024, 10:58:12 »
Masz mie! Tam z tym czarnym pudłem Buzzcośtam stoi stary wyleniały Twin z Centaurem. :D

Posty połączone: [time]18 Lut, 2024, 19:46:25[/time]
Jeszcze jedno. Po cichutku i z przodu paki. Kto zgadnie jaki sim wzmaka? :D

https://youtu.be/DnkATTnSeKU?feature=shared

jakiś ENGL?

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 358
    • CTG TV
Odp: ToneX Pedal
« Odpowiedź #91 21 Lut, 2024, 12:11:01 »
Fajnie patrzeć jak te macki Tonexa łapią ludzi po kolei, a szczególnie mile dla moich oczu jest, że wszystkie moje wnioski i obserwacje się potwierdzają ;) Czyli nie jest takim głuchym debilem :D

Offline Zomballo

  • Gaduła
  • Wiadomości: 301
Odp: ToneX Pedal
« Odpowiedź #92 21 Lut, 2024, 20:48:34 »
Masz mie! Tam z tym czarnym pudłem Buzzcośtam stoi stary wyleniały Twin z Centaurem. :D

Posty połączone: [time]18 Lut, 2024, 19:46:25[/time]
Jeszcze jedno. Po cichutku i z przodu paki. Kto zgadnie jaki sim wzmaka? :D

https://youtu.be/DnkATTnSeKU?feature=shared

jakiś ENGL?
5150 :)

To jest stockowy profil. Może nie najlepszy ale na początek zabawy ok. Dopiero poznaje Tone Net i szukam profili samych headów bez paczek. Powiem Wam, że jest przeczad. Narazie moje no 1 z wykopalisk to Friedman Runt 50. Generuje szybki wpierdol, nie za mocny, tak żeby nie zabić ale kung fu najwyższe. :D

Posty połączone: 21 Lut, 2024, 20:52:57
Fajnie patrzeć jak te macki Tonexa łapią ludzi po kolei, a szczególnie mile dla moich oczu jest, że wszystkie moje wnioski i obserwacje się potwierdzają ;) Czyli nie jest takim głuchym debilem :D
Nie pierdol, zawsze fajnie kręciłeś gałami. Jeszcze od czasów sajdzika i vibe od Czubisa. Kurła nawet ciszę słyszysz! ;)
« Ostatnia zmiana: 21 Lut, 2024, 20:52:57 wysłana przez Zomballo »

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 358
    • CTG TV
Odp: ToneX Pedal
« Odpowiedź #93 22 Lut, 2024, 09:51:21 »
Hahahha nie wierzę że ktoś to pamięta! Czubis Vibe xD
--

A tak przy okazji, powoli zabieramy się za robienie profili.
Mamy możliwość zrobienia sporo ampów, przez klasyki Diezle, VHT, Splawny, 5150 plus polskie wariaty, moja Machette, Burlo, MG.
Narazie się doposażamy, wjechał już Fractal X-Load, pojawi się OX Box.
No i jak dobrze pójdzie to jeszcze kilka majków i IRy też wjadą.
Profile będę na Tonexa i QC.
Także... Liczę że będzie fajnie :)
« Ostatnia zmiana: 22 Lut, 2024, 10:44:18 wysłana przez Dale Cooper »
mniut i piah

Offline Zomballo

  • Gaduła
  • Wiadomości: 301
Odp: ToneX Pedal
« Odpowiedź #94 22 Lut, 2024, 11:50:33 »
Hahahha nie wierzę że ktoś to pamięta! Czubis Vibe xD
Cycu! Nawet sam sobie zamówiłem ale coś nie pykło. Kupiłe danelectro i kląłem w brodę. :)

Offline aluh

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 3
Odp: ToneX Pedal
« Odpowiedź #95 03 Mar, 2024, 20:53:47 »
Cześć 
Panowie co do nagłośnienia tego małego diabelstwa odsłuch[douszny odpada] czy frfr na próby może koncerty.

To moja pierwsza cyferka pomijając PC z vst

pozd.


Offline ITHMW

  • Pr0
  • Wiadomości: 989
Odp: ToneX Pedal
« Odpowiedź #96 05 Mar, 2024, 00:56:04 »


Polecam takie zestawienie!

Masz pakę 4ohm czy 8ohm ?

Ja właśnie sprzedałem swojego WARWICK I Gnome 280W i kupiłem ponownie tego HB GPA-100 by napędzać Texas Heat 150W 4ohm. Ta końcówka przyleci do mnie w paczce z następnym wiosłem już za 2 dni.
INTERSTELLAR

Offline Skibodeptak

  • Gaduła
  • Wiadomości: 306
Odp: ToneX Pedal
« Odpowiedź #97 05 Mar, 2024, 09:29:48 »
Fajne są te małe końcówki HB ale czy przy paczce 16 Ohm nie będzie za cicho.
Nie chcę kupować nowej paczki lubię swojego pionowego Engla 2x12.

Offline ITHMW

  • Pr0
  • Wiadomości: 989
Odp: ToneX Pedal
« Odpowiedź #98 05 Mar, 2024, 18:54:23 »
16 ohm może być na chatę. Działa jak reduktor mocy :-). 8 ohm dawało radę z kąpielą grając lekki i cichy pop dla takich starych dziadów jak ja. 4 ohm jest najlepszym rozwiązaniem, jednakże osobiście uważam, że bardziej bym tego używał jako odsłuch pod nogą. Nie ma mowy o graniu małych koncertów i korzystania z tego w formie "tylko" backline'u. Korzystałem z tego HB przez rok zanim sprzedałem. Później dorwałem Warwick'a. Świetna korekcja sekcji czystego preampu. Najlepszy dźwięk w klasie D jaki doświadczyłem, ale przegiąłem pałę z mocą. 280W na 4ohm. Nie byłem tego w stanie używać w domu :-), a że od roku nie byłem nawet przez chwilę w Studio i gram tylko do piwka siedząc na fotelu to zdecydowałem się na powrót do "przeszłości" . Efektywność głośnika ma tutaj duże znaczenie. Samo przejście z 8 na 4 ohm nie rzuca na kolana. Mój Texas jest raczej słaby. Plasuje się na poziomie 99dB. Miska z 102dB ma większy potencjał. No cóż...  ... mam słabość do 150W misek od Eminence. Tylko Texas oferował 4ohm.  Legend 1218, Tonker czy Swamp to już 8 lub 16 ohm miski. Miałem je wszystkie. Przewaliłem sporo fajnych głośników od Eminence. Ostatnio rozmyślałem o 2x DV77 lub Omega ampworks 1265, ale mania ergonomii nie pozwala mi znowu brnąć w szał zakupów pak i głośników. Texas to Amerykaniec pełną gębą. Ciemny, głęboki i dobrze zbalansowany w górze. Nie ma gnoju.
INTERSTELLAR

Offline Zomballo

  • Gaduła
  • Wiadomości: 301
Odp: ToneX Pedal
« Odpowiedź #99 05 Mar, 2024, 20:59:05 »
8 ohm 2xV30. Też się zastanawiam czy to da radę z bandem bo gram tylko na chacie. Nie mniej jednak potrafi zaryczeć. Głośność profilu jak i samego tonexa na wyjściu ma tu też znaczenie. Podoba mi się brzmienie samej tej końcóweczki jak i trzypunktowe eq. Super sprawa! No i już mnie jakoś nie ciągnie do lampy (a stoją obok dwie no trzy bo ikea). :D Naściągałem wzmaków, wybrałem dwa, trzy które se obrobiłem i łoje szczęśliwy randomowe zera.
« Ostatnia zmiana: 05 Mar, 2024, 21:02:25 wysłana przez Zomballo »

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
3 Odpowiedzi
3777 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Gru, 2009, 04:16:59
wysłana przez waleczny_gladiator
1 Odpowiedzi
3146 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Lis, 2016, 13:01:44
wysłana przez gizmi7
Pedal Show

Zaczęty przez wuj Bat Efekty

2 Odpowiedzi
2702 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Kwi, 2020, 00:30:40
wysłana przez wuj Bat
10 Odpowiedzi
3046 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Lut, 2023, 14:06:58
wysłana przez Zomballo
[NPD] ToneX

Zaczęty przez spacelord7 Efekty

9 Odpowiedzi
1321 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Lut, 2024, 10:55:12
wysłana przez maciek1b