Autor Wątek: ToneX Pedal  (Przeczytany 29645 razy)

Offline mwczesniak

  • Gaduła
  • Wiadomości: 163
Odp: ToneX Pedal
« Odpowiedź #150 07 Cze, 2024, 22:13:42 »
Cześć . Właśnie ogarniam tego srebrnego Tonexa z Thomanna .  Zainstalowałem Amplitube5 i Tonex Max , ale mam problem z Metal Gems. Po kliknięciu na Restore Purchases, mam Metal Gems w kolekcji , ale jest tylko wybór pomiędzy wypróbuj albo 49 euro . Pomożecie ?
Niestety póki co mam ten sam problem i po kliknięciu na Restore Purchases też mam jedynie wybór pomiędzy Try a kupnem za 49,99 EUR :(
PS. Odpaliłem ToneX dziś rano i już Metal Gems jest z tym zielonym znaczkiem jak u kolegi @sobek , a wczoraj robiłem tylko Restore Purchases, więc chyba trzeba trochę odczekać.
« Ostatnia zmiana: 08 Cze, 2024, 07:23:23 wysłana przez mwczesniak »

Offline Pioter

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 3
Odp: ToneX Pedal
« Odpowiedź #151 08 Cze, 2024, 08:07:29 »

Niestety póki co mam ten sam problem i po kliknięciu na Restore Purchases też mam jedynie wybór pomiędzy Try a kupnem za 49,99 EUR :(
PS. Odpaliłem ToneX dziś rano i już Metal Gems jest z tym zielonym znaczkiem jak u kolegi @sobek , a wczoraj robiłem tylko Restore Purchases, więc chyba trzeba trochę odczekać.


A jak długo czekałeś ? Ja jeszcze teraz ( po ok. 20 godzinach po rejestracji ) nie mam zielonego znaczka.
« Ostatnia zmiana: 08 Cze, 2024, 09:36:41 wysłana przez Pioter »

Offline mwczesniak

  • Gaduła
  • Wiadomości: 163
Odp: ToneX Pedal
« Odpowiedź #152 08 Cze, 2024, 11:38:35 »
Wczoraj wieczorem wgrałem ToneX i mi nie chciało wyświetlić Metal gems na zielono, a jak odpaliłem dziś rano to już był ten zielony znaczek. Wczoraj oprócz Restore Purchases klikałem też clear cach czy coś takiego, ale nie wiem czy to pomogło. Napisałem też do supportu IK Multimedia w tej sprawie, bo myślałem, że to jakiś większy problem i tak mi odpisali:
"Please follow these steps to activate your Metal Gems collection:

After you've purchased a TONEX Collection, from inside the application, you will see a pop-up message asking you to Restore Purchases which will download & download all of your paid Collections.

After this restore, you can find your Tone Models in both ToneNET using the Collections button, as well as in your Local Library in the same area using the Partners tab.

If you've skipped the message, or purchased outside of the application. Don't worry, you can restore your purchases in TONEX at any time follow the steps below.

    Open the TONEX application in a stand-alone or DAW instance
    Click the top right button with the 3 dashes (audio settings)
    Go to Account > at the bottom click Restore Purchases > Please allow at least 1 minute before you do anything to make sure the process completes.
    Now go back and download any purchased vendor captures.



We hope this response has sufficiently answered your questions. If you still have any question, interests, or concerns, please reply to this email and an agent will get back to you as soon as possible. Please make sure to reply to this email and do not open another support ticket."

Offline Zomballo

  • Gaduła
  • Wiadomości: 312

Offline Pioter

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 3
Odp: ToneX Pedal
« Odpowiedź #154 13 Cze, 2024, 16:08:21 »
Wczoraj wieczorem wgrałem ToneX i mi nie chciało wyświetlić Metal gems na zielono, a jak odpaliłem dziś rano to już był ten zielony znaczek. Wczoraj oprócz Restore Purchases klikałem też clear cach czy coś takiego, ale nie wiem czy to pomogło. Napisałem też do supportu IK Multimedia w tej sprawie, bo myślałem, że to jakiś większy problem i tak mi odpisali:
"Please follow these steps to activate your Metal Gems collection:

After you've purchased a TONEX Collection, from inside the application, you will see a pop-up message asking you to Restore Purchases which will download & download all of your paid Collections.

After this restore, you can find your Tone Models in both ToneNET using the Collections button, as well as in your Local Library in the same area using the Partners tab.

If you've skipped the message, or purchased outside of the application. Don't worry, you can restore your purchases in TONEX at any time follow the steps below.

    Open the TONEX application in a stand-alone or DAW instance
    Click the top right button with the 3 dashes (audio settings)
    Go to Account > at the bottom click Restore Purchases > Please allow at least 1 minute before you do anything to make sure the process completes.
    Now go back and download any purchased vendor captures.



We hope this response has sufficiently answered your questions. If you still have any question, interests, or concerns, please reply to this email and an agent will get back to you as soon as possible. Please make sure to reply to this email and do not open another support ticket."

Dzisiaj mam zielony znacznik przy Metal Gems  ;D , Robiłem tak jak jest napisane powyższym opisie. Parę razy. Również w Clear Cache . Po dwóch dniach oczekiwania  - dzisiaj jest. Mimo że trzynasty . Tak naprawdę to nie wiem co pomogło. Najważniejsze że jest. Dzięki za pomoc .

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
3 Odpowiedzi
4048 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Gru, 2009, 04:16:59
wysłana przez waleczny_gladiator
1 Odpowiedzi
3420 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Lis, 2016, 13:01:44
wysłana przez gizmi7
Pedal Show

Zaczęty przez wuj Bat Efekty

2 Odpowiedzi
2950 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Kwi, 2020, 00:30:40
wysłana przez wuj Bat
10 Odpowiedzi
3353 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Lut, 2023, 14:06:58
wysłana przez Zomballo
[NPD] ToneX

Zaczęty przez spacelord7 Efekty

9 Odpowiedzi
1599 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Lut, 2024, 10:55:12
wysłana przez maciek1b