Autor Wątek: NEURAL QUAD CORTEX  (Przeczytany 9780 razy)

Offline dari555

  • Gaduła
  • Wiadomości: 228
  • www.youtube.com/user/dariuszpiatkowski
    • Spectrum, EX Authority
NEURAL QUAD CORTEX
« 18 Sty, 2023, 21:40:55 »
Zapraszam do oglądania, dzisiaj będzie pewien quad:

PS. może warto by było zrobić nową kategorię dla Neurala gdzie będą wrzucane wszystkie rzeczy które go dotyczą tak jak to jest z Kemper, Fractal i Line6
« Ostatnia zmiana: 25 Sty, 2023, 18:51:07 wysłana przez dari555 »
Jak Ci się podoba to zapodaj Subskrypcję: www.youtube.com/user/dariuszpiatkowski

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 415
  • It is useless, to resist.
Zapraszam do oglądania, dzisiaj będzie pewien quad:

PS. może warto by było zrobić nową kategorię dla Neurala gdzie będą wrzucane wszystkie rzeczy które go dotyczą tak jak to jest z Kemper, Fractal i Line6

Jak chcesz prowadzić topic sam ze sobą to śmiało.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline dari555

  • Gaduła
  • Wiadomości: 228
  • www.youtube.com/user/dariuszpiatkowski
    • Spectrum, EX Authority
acha ok, bardzo budująca odpowiedź, czyli mam rozumieć że nie ma sensu tutaj nic wrzucać, ponieważ tylko ja sobie będę odpowiadał sam, to mam rozumieć że to forum idzie linią pochyłą w dół, bo i tak tylko parę osób tu wchodzi i cokolwiek komentuje, ok, nie ma sprawy, "super". :facepalm: :facepalm: :facepalm:
Jak Ci się podoba to zapodaj Subskrypcję: www.youtube.com/user/dariuszpiatkowski

Offline Lechu_

  • Pr0
  • Wiadomości: 813
Może zobrazuje Ci to w ten sposób :

(A)Udostępniasz filmy na forum=(dostajesz konstruktywne uwagi - traktujesz to (bezsensownie) jako personalny atak i hejt)*ilość filmów
(B)U Ksantypa żalisz się na sevenstriga i wyciągasz z pupy argumenty o ludziach tu uczęszczających*zero samokrytycyzmu*(kij w zadku+zero dystansu+wszystko argumentum ad personam)

Rozwiązanie:

A+B=C gdzie C jest wynikiem Twojego podejścia do tego forum, oczekiwaniami wszechobecnego poklepywania po plecach , bo przecież ja się staram i robię filmy a mam na to wszystko mało czasu a patrzcie robię i potrafię i się staram.

C=Sevenstring

C≠Nowy wspaniały świat - Aldous Huxley oraz <fałszywe,bezpodstawne dawanie wszędzie okejek< równania w dół < oczekiwania , że przeciętne treści będą wychwalane na wzór wszystkich absurdalnych teorii że każdy może być kim chce, w tym przystankiem czy helikopterem szturmowym bo WOKE(n!)

C>1

C= {D+E+F+∞)

D=mnóstwo użytkowników, którzy zgrali kawałek Polski, Europy, może i Świata, ograli tony sprzętu , który ja nawet nie widziałem z bliska.
E=nowi użytkownicy , którzy zadają pytania, rozwijają się , uczą nowych rzeczy i wyciągają wnioski bez unoszenia się o każdą pierdołę.
F=ja :) człowiek, który nie trawi średniawki, bo zdaje sobie sprawę że zachwycanie się tym jest jak kult polskiej piłki i chodzenie na mecze naszej Ekstraklasy jednocześnie mając dostęp do światowych rozgrywek.

Przypisy:
Nie kończyłem matmy tylko socjologie oraz jestem technik elektronik sprzedającym części do aut :)

Gram tylko 15 min dziennie. Czasem nawet na gitarze.

Offline maciek1b

  • Gaduła
  • Wiadomości: 246
    • DEADLY NIGHTSHADE
@dari555  nie pytaj tylko zakładaj

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 415
  • It is useless, to resist.
acha ok, bardzo budująca odpowiedź, czyli mam rozumieć że nie ma sensu tutaj nic wrzucać, ponieważ tylko ja sobie będę odpowiadał sam, to mam rozumieć że to forum idzie linią pochyłą w dół, bo i tak tylko parę osób tu wchodzi i cokolwiek komentuje, ok, nie ma sprawy, "super". :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Jesteś chyba drugim użytkownikiem QC tutaj. Pierwszym jest @sobek . Także w porównaniu do ogółu użytkowników kempera, siekiery czy Line 6 to śmiało można stwierdzić, że jeśli Sobek się udzielać nie będzie, to odpowiadać będziesz sam sobie  :D z żartami u Ciebie to ewidentnie nie teges. Swoją drogą - po co Ci taki topic anyway skoro forum to są jedynie hejtery i w ogóle Ci tu śmierdzi?  :D



Przypisy:
Nie kończyłem matmy tylko socjologie oraz jestem technik elektronik sprzedającym części do aut :)



Masz tylny most do poloneza?
« Ostatnia zmiana: 19 Sty, 2023, 09:09:38 wysłana przez Mother Puncher »
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline Lechu_

  • Pr0
  • Wiadomości: 813
Cytuj

Masz tylni most do poloneza?

Nie :( ale mam choinki zapachowe o smaku kokosowym do malucha :)
Gram tylko 15 min dziennie. Czasem nawet na gitarze.

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 360
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
@Lechu_ no nie mów, że nie jesteś ciekaw co Dariusz nam ciekawego zmajstruje na kolejnym video? :D
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Lechu_

  • Pr0
  • Wiadomości: 813
@Bjørn , ale oczywiście że obejrzę. Może przekona mnie do zmiany Fractala.
Gram tylko 15 min dziennie. Czasem nawet na gitarze.

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 345
    • CTG TV
Może zobrazuje Ci to w ten sposób :

(A)Udostępniasz filmy na forum=(dostajesz konstruktywne uwagi - traktujesz to (bezsensownie) jako personalny atak i hejt)*ilość filmów
(B)U Ksantypa żalisz się na sevenstriga i wyciągasz z pupy argumenty o ludziach tu uczęszczających*zero samokrytycyzmu*(kij w zadku+zero dystansu+wszystko argumentum ad personam)

Rozwiązanie:

A+B=C gdzie C jest wynikiem Twojego podejścia do tego forum, oczekiwaniami wszechobecnego poklepywania po plecach , bo przecież ja się staram i robię filmy a mam na to wszystko mało czasu a patrzcie robię i potrafię i się staram.

C=Sevenstring

C≠Nowy wspaniały świat - Aldous Huxley oraz <fałszywe,bezpodstawne dawanie wszędzie okejek< równania w dół < oczekiwania , że przeciętne treści będą wychwalane na wzór wszystkich absurdalnych teorii że każdy może być kim chce, w tym przystankiem czy helikopterem szturmowym bo WOKE(n!)

C>1

C= {D+E+F+∞)

D=mnóstwo użytkowników, którzy zgrali kawałek Polski, Europy, może i Świata, ograli tony sprzętu , który ja nawet nie widziałem z bliska.
E=nowi użytkownicy , którzy zadają pytania, rozwijają się , uczą nowych rzeczy i wyciągają wnioski bez unoszenia się o każdą pierdołę.
F=ja :) człowiek, który nie trawi średniawki, bo zdaje sobie sprawę że zachwycanie się tym jest jak kult polskiej piłki i chodzenie na mecze naszej Ekstraklasy jednocześnie mając dostęp do światowych rozgrywek.

Przypisy:
Nie kończyłem matmy tylko socjologie oraz jestem technik elektronik sprzedającym części do aut :)



Takich cudów to nawet na algebrze dwójce i równaniach różniczkowych nie miałem :O
mniut i piah

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 360
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Takich cudów to nawet na algebrze dwójce i równaniach różniczkowych nie miałem :O

Matematyka stosowana!
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline sobek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 477
  • Cornford Fanboy
acha ok, bardzo budująca odpowiedź, czyli mam rozumieć że nie ma sensu tutaj nic wrzucać, ponieważ tylko ja sobie będę odpowiadał sam, to mam rozumieć że to forum idzie linią pochyłą w dół, bo i tak tylko parę osób tu wchodzi i cokolwiek komentuje, ok, nie ma sprawy, "super". :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Jesteś chyba drugim użytkownikiem QC tutaj. Pierwszym jest @sobek . Także w porównaniu do ogółu użytkowników kempera, siekiery czy Line 6 to śmiało można stwierdzić, że jeśli Sobek się udzielać nie będzie, to odpowiadać będziesz sam sobie  :D z żartami u Ciebie to ewidentnie nie teges. Swoją drogą - po co Ci taki topic anyway skoro forum to są jedynie hejtery i w ogóle Ci tu śmierdzi?  :D


Ja tam sobie sam z moim QC radzę  ;D

Offline dari555

  • Gaduła
  • Wiadomości: 228
  • www.youtube.com/user/dariuszpiatkowski
    • Spectrum, EX Authority
Umarł król, niech żyje król!! zapraszam do oglądania:
Jak Ci się podoba to zapodaj Subskrypcję: www.youtube.com/user/dariuszpiatkowski

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Odp: NEURAL QUAD CORTEX
« Odpowiedź #13 26 Sty, 2023, 13:30:00 »
Nie kończyłem matmy tylko socjologie oraz jestem technik elektronik sprzedającym części do aut :)
Szukam, możliwie tanio amorków do S-Type 3.0 z 2000 roku, chłodnicy klimy też. Może być najniższy sort, bo auto robi góra 3-4k km rocznie.
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline dari555

  • Gaduła
  • Wiadomości: 228
  • www.youtube.com/user/dariuszpiatkowski
    • Spectrum, EX Authority
Odp: NEURAL QUAD CORTEX
« Odpowiedź #14 08 Lut, 2023, 18:51:57 »

No to dzisiaj  jedziemy z II częścią testu Neural QC:
Jak Ci się podoba to zapodaj Subskrypcję: www.youtube.com/user/dariuszpiatkowski

Offline dari555

  • Gaduła
  • Wiadomości: 228
  • www.youtube.com/user/dariuszpiatkowski
    • Spectrum, EX Authority
Odp: NEURAL QUAD CORTEX
« Odpowiedź #15 22 Lut, 2023, 20:01:08 »

Quad Cortex po raz III, dzisiaj profilujemy, zapraszam do oglądania!
Jak Ci się podoba to zapodaj Subskrypcję: www.youtube.com/user/dariuszpiatkowski

Offline dari555

  • Gaduła
  • Wiadomości: 228
  • www.youtube.com/user/dariuszpiatkowski
    • Spectrum, EX Authority
Odp: NEURAL QUAD CORTEX
« Odpowiedź #16 23 Mar, 2023, 06:02:27 »

Dzisiaj zdradzę trochę tajemnic z ustawiania Neurala Quad Cortex, zapraszam do oglądania:
Jak Ci się podoba to zapodaj Subskrypcję: www.youtube.com/user/dariuszpiatkowski

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 360
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Odp: NEURAL QUAD CORTEX
« Odpowiedź #17 23 Mar, 2023, 13:44:35 »
Ogień 🔥🔥🔥
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline LeftyBoi

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 91
Odp: NEURAL QUAD CORTEX
« Odpowiedź #18 23 Mar, 2023, 16:03:53 »
Sporo osobnych filmików na jeden temat tak naprawdę i dziwi mnie takie brzmienie z QC, spodziewałem się czegoś lepszego :C

Offline Zomballo

  • Gaduła
  • Wiadomości: 301
Odp: NEURAL QUAD CORTEX
« Odpowiedź #19 23 Mar, 2023, 20:27:13 »
Brzmienie jak brzmienie ale ten interfejs. :/

Offline staryt

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 80
Odp: NEURAL QUAD CORTEX
« Odpowiedź #20 24 Mar, 2023, 12:06:41 »
elo kolego. 7 minut poswiecilem na obejrzenie, a wlasciwie przesluchanie tego, wiec czuje sie uprawniony do zlozenia reklamacji :D najwazniejsza rzecz, ktora nawet nie tyle poprawi jakosc twoich filmikow, co po prostu sprawi ze bedzie to mialo jakikolwiek sens. pokazuj te brzmienia w jakims kontekscie (w mixie) bo inaczej to nic nie wnosi, a ja mam lepsze metody na tracenie czasu niz sluchanie jak sobie jakis typ gra do sciany. i niesmialo podejrzewam ze nie jest to odosobniona opinia.  nawet jakbys wzial i zreampowal np gotowy DI od Lammerta, to by to wiecej dalo, a przy okazji sam bys zweryfikowal czy to brzmienie sie w ogole sprawdza. bo np odnioslem takie wrazenie ze barwa solowa, o ile sama w sobie calkiem przyjemna to zniknie pod tym rytmicznym.

Offline sobek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 477
  • Cornford Fanboy
Odp: NEURAL QUAD CORTEX
« Odpowiedź #21 24 Mar, 2023, 15:16:57 »
Brzmienie jak brzmienie ale ten interfejs. :/
Co z nim nie tak?

Offline mastEr_eXplorer

  • Pr0
  • Wiadomości: 771
Odp: NEURAL QUAD CORTEX
« Odpowiedź #22 24 Mar, 2023, 15:49:39 »
Brzmienie jak brzmienie ale ten interfejs. :/
Co z nim nie tak?
Jest bardzo nieczytelny. Parametr u góry, wartość z na dolej z lewej a potencjometr gdzieś z dupy po prawej. Jak ładujesz wzmacniacz czy efekt, który tych parametrów ma więcej niż trzy to się robi pierdolnik.

Offline sobek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 477
  • Cornford Fanboy
Odp: NEURAL QUAD CORTEX
« Odpowiedź #23 24 Mar, 2023, 16:32:49 »
Brzmienie jak brzmienie ale ten interfejs. :/
Co z nim nie tak?
Jest bardzo nieczytelny. Parametr u góry, wartość z na dolej z lewej a potencjometr gdzieś z dupy po prawej. Jak ładujesz wzmacniacz czy efekt, który tych parametrów ma więcej niż trzy to się robi pierdolnik.
A mówisz z praktyki czy filmu na YT? :D

Kręcę nim od kilku miesięcy i nie miałem wcześniej bardziej intuicyjnego urządzenia. Ustawienie czegoś "z palca" bez edytora we Fractalu to była w porównaniu droga przez mękę.

Offline mastEr_eXplorer

  • Pr0
  • Wiadomości: 771
Odp: NEURAL QUAD CORTEX
« Odpowiedź #24 24 Mar, 2023, 16:51:06 »
A mówisz z praktyki czy filmu na YT? :D
Oczywiście, że mówię o tym co widzę na YT  :D

Ja wiem, że wszystkiego można się przyzwyczaić: interfejsu, braku wspomagania kierownicy, numer za dużych butów etc. Wszystko z czasem używania stanie się intuicyjne i oczywiste. Ludzie chcą prostoty i przejrzystości, nie bez powodu gałkologia Mesy Mark pokonuje większość użytkowników :D

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
5 Odpowiedzi
4704 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Cze, 2016, 18:41:51
wysłana przez g-zs
9 Odpowiedzi
9632 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Paź, 2018, 22:25:13
wysłana przez pukas
Modeler od Neural DSP

Zaczęty przez aciek_l « 1 2 3 » Efekty

61 Odpowiedzi
13964 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Lut, 2020, 17:55:31
wysłana przez Bjørn
9 Odpowiedzi
4442 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Sie, 2021, 21:16:44
wysłana przez gizmi7
12 Odpowiedzi
2852 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Kwi, 2023, 20:59:37
wysłana przez Skibodeptak