Autor Wątek: NEURAL QUAD CORTEX  (Przeczytany 10035 razy)

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 358
    • CTG TV
Może zobrazuje Ci to w ten sposób :

(A)Udostępniasz filmy na forum=(dostajesz konstruktywne uwagi - traktujesz to (bezsensownie) jako personalny atak i hejt)*ilość filmów
(B)U Ksantypa żalisz się na sevenstriga i wyciągasz z pupy argumenty o ludziach tu uczęszczających*zero samokrytycyzmu*(kij w zadku+zero dystansu+wszystko argumentum ad personam)

Rozwiązanie:

A+B=C gdzie C jest wynikiem Twojego podejścia do tego forum, oczekiwaniami wszechobecnego poklepywania po plecach , bo przecież ja się staram i robię filmy a mam na to wszystko mało czasu a patrzcie robię i potrafię i się staram.

C=Sevenstring

C≠Nowy wspaniały świat - Aldous Huxley oraz <fałszywe,bezpodstawne dawanie wszędzie okejek< równania w dół < oczekiwania , że przeciętne treści będą wychwalane na wzór wszystkich absurdalnych teorii że każdy może być kim chce, w tym przystankiem czy helikopterem szturmowym bo WOKE(n!)

C>1

C= {D+E+F+∞)

D=mnóstwo użytkowników, którzy zgrali kawałek Polski, Europy, może i Świata, ograli tony sprzętu , który ja nawet nie widziałem z bliska.
E=nowi użytkownicy , którzy zadają pytania, rozwijają się , uczą nowych rzeczy i wyciągają wnioski bez unoszenia się o każdą pierdołę.
F=ja :) człowiek, który nie trawi średniawki, bo zdaje sobie sprawę że zachwycanie się tym jest jak kult polskiej piłki i chodzenie na mecze naszej Ekstraklasy jednocześnie mając dostęp do światowych rozgrywek.

Przypisy:
Nie kończyłem matmy tylko socjologie oraz jestem technik elektronik sprzedającym części do aut :)



Takich cudów to nawet na algebrze dwójce i równaniach różniczkowych nie miałem :O
mniut i piah

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
5 Odpowiedzi
4711 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Cze, 2016, 18:41:51
wysłana przez g-zs
9 Odpowiedzi
9670 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Paź, 2018, 22:25:13
wysłana przez pukas
Modeler od Neural DSP

Zaczęty przez aciek_l « 1 2 3 » Efekty

61 Odpowiedzi
14005 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Lut, 2020, 17:55:31
wysłana przez Bjørn
9 Odpowiedzi
4465 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Sie, 2021, 21:16:44
wysłana przez gizmi7
12 Odpowiedzi
2906 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Kwi, 2023, 20:59:37
wysłana przez Skibodeptak