Autor Wątek: Paka/Głośniki do MG Raven I 100W  (Przeczytany 13670 razy)

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 768
zależy do czego ma być używany ;)

ale żeby było Ci trudniej, to pa to:
https://allegro.pl/oferta/orange-ad140htc-head-twin-channel-footswitch-7766586014

Offline Zomballo

  • Gaduła
  • Wiadomości: 301
Panowie a co powiecie o tych małych chińskich na EL84? Nie serii Terror tylko Thunder 30, Rocker czy OR15. A możeby tak oddzielny topic?

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 768
1. Całkiem nieźle jak na EL84 i chociaż nie przepadam, to mam combo Tiny Terror. Łyka dopałki jak pelikan.
2. Nie zawsze były robione w PRC, starsze modele są made in england.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 510
  • Venus as a goodboi
Jim Root Terror jest chyba najfajniejszy z tych maleństw - taki kompaktowy MK2. OR15/30 są często do wyrwania relatywnie tanio i kapitalnie się sprawują, jeśli lubisz takie sucharowe brzmienie Orange'a.

Offline Orange

  • Moderator Giełdy
  • Wiadomości: 1 021
  • Loża Szyderców
Root Terror i OR15 to ta sama platforma - roznica to garsc elementow na plytce, wiec mozna jednego doprowadzic do drugiego jak komus potrzeba.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 749
Człowiek i świnia mają 94% wspólnych genów :D
Paczki z głów!

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 768
Root Terror i OR15 to ta sama platforma - roznica to garsc elementow na plytce, wiec mozna jednego doprowadzic do drugiego jak komus potrzeba.
Garść elementów, to akurat wszystkie elementy jakie są na tej płytce ;D

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 510
  • Venus as a goodboi
Człowiek i świnia mają 94% wspólnych genów :D

No i tak jak między wzmacniaczami częściowe transplantacje są możliwe :D Już na pewno doszło do ksenotransplantacji nerek od świń i coś słyszałem kiedyś o sercu.

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 768
świńskie zastawki to już od kilkadziesięciu lat są wykorzystywane

Offline Mariner

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 48
Jak narazie stoi na tym że rozglądam się za głośnikami G12t-75 i pakuje je w Buzzarki, szukam najlepiej angielskich albo jakąś starą 1960 z tymi głosnikami do transplantacji bo czasem są dostępne taniej niż same głośniki.

Offline zerotolerance

  • Pr0
  • Wiadomości: 586
  • Biegnę ci wpierdolić.
MKIII ma wbudowany zajebisty attenuator, te attenuatory w oryngach to jest coś zupełnie innego niż te rezystancyjne dzielniki przed głośnikiem.

To tak na prawdę potencjometr stereo, tylko wpięty w dziwne miejsce (nie pamiętam gdzie, Bash mi tłumaczył jak dłubał się w moim TV). Master volume działający w drugą stronę ;D

Offline Mariner

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 48
A co myślicie drodzy państwo nad paczkami Noisy Box? Wisi teraz za 1100 paczka 412 z V12, cena praktycznie 4 głośników, jak się mają do Buzzaro?

Paczki ciągle szukam ale zmieniłem sobie heada, wjechał MG Raven II który przyjechał do mnie nieco zepsuty, w serwisie ładnie ogarnęli i jestem w szoku, wychodzi na to że mój Raven I jest coś nie teges, bo mam na nim gainu na 7/10 i daje radę, ale zdejmując np na 3 lub 4 jak niektórzy piszą to już jest płasko i bez sustainu, za to Raven II to istny potwór, gain 3/10 i jest rzeź, teraz rozumiem że z tym moim poprzednim coś jest nie tak, zastanawia mnie natomiast kwestia żółtego kanału, w nowym Raven II żółty jest taki czysto hard rockowo/heavy metalowy natomiast w Ravenie I na żółtym kręciłem death metalowe brzmienia, ktoś miał porównanie i tak ma być, czy może coś jest tu nie tak?
« Ostatnia zmiana: 02 Kwi, 2022, 19:16:40 wysłana przez Mariner »

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
Raven

Zaczęty przez BartekL Custom shop

1 Odpowiedzi
4496 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Kwi, 2007, 15:12:56
wysłana przez Leon
7 Odpowiedzi
4178 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Cze, 2011, 09:26:00
wysłana przez Sulphur
32 Odpowiedzi
28257 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Wrz, 2015, 22:33:50
wysłana przez Johnny