Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1680384 razy)

Offline immortal-king

  • Gaduła
  • Wiadomości: 290
  • Zaraz trejning i bendziemy krecic jak cieba!
Kurwa wkurwia mnie kurwa ze kurwa wczoraj kurwa nie bylo kurwa pradu i kurwa nie moge kurwa sie umyc bo kurwa mamy w domu kurwa silnik trojczesciowy(?) i kurwa dzialaja kurwa tylko 2 z 3 czesci kurwa i przez to kurwa nie ma kurwa wody kurwa :/

Offline Didejek

  • Pr0
  • Wiadomości: 743
  • Hodowca BlacKatów
    • BlacKat Guitars
Może zasilany trójfazowo?

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
oj, też wczoraj nie miałem prądu, aż do dzisiejszego południa. Nawet świeczki nie miałem w domu, bo zapomniałem kiedyś kupić na taka ewentualność. Też nie wziąłem wieczorem prysznica i musiałem po ciemku grac na gicie. Ostatecznie wieczór uratował ebook, którego miałem na telefonie, więc sobie trochę poczytałem i poszedłem spać, ale i tak mnie to wszystko mocno zirytowało.
No pain No gain !

Offline immortal-king

  • Gaduła
  • Wiadomości: 290
  • Zaraz trejning i bendziemy krecic jak cieba!
Tak ;D Musialem aquarela sie myc... Ale gitara klasyczna umiliła ponury wieczor.
« Ostatnia zmiana: 07 Sie, 2010, 15:14:21 wysłana przez immortal-king »

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
mam do zrobienia layout na sajta, przyjemna robota, jak skończę na poniedziałek to pewnie jeszcze jakaś premia mi wpadnie w łapy, dzisiaj dostaje tiffy z layoutem i co? I nie mam czcionek i nie potne w fireworksie. qrfa.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Online oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 969
mnie wkurwia zależność: im mniej kasy na koncie tym więcej fajnych gitarek, które mógłbym sobie sprawić. Jak miałem zajebistą fuchę i oszczędności to nic ciekawego nie widziałem.

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
to mnie wkurwia

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
DAJCIE KAMIENIA!!! :evil:

oz - mam tak samo. Albo nadmiar szmalcu (rzadko bo rzadko, ale czasami jednak jest), albo chęć / potrzeba / ciekawe sprzęty do kupienia.

Od siebie - wkurwiają mnie "rozmowy przez drzwi" - czyli jedna osoba stoi / siedzi / leży w (powiedzmy) kuchni, druga w (powiedzmy) salonie, i drą na siebie ryje przez pół domu w stylu:
- coo naa obiaaad
- niee wieem coo
- zoobaacz w loodóówcee
- niee wieem coo taam jeest saam zoobaacz
- aalee niee wieem...

I takie bezsensowne dyskusje bo nikomu się nie chce dupy ruszyć i przejść tych kilku metrów :facepalm: Albo podobnie - stoi jedna osoba w pokoju i potrzebuje czegoś od drugiej i jest "Ela... Eelaa. EEEELAAAA!!!" - po co się kurwa drzesz?!?!? Nie usłyszała za pierwszym/drugim razem to za dziesiątym też nie usłyszy bo gdzieś wyszła.  Nojapierd...
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
MrJ - pociągnąłbym temat. Siedzą goście, przez 4,5 godziny musiałem słuchać drętwych opowieści o ich głupich bachorach, chorobach psów ich teściowej, obejrzeć 940 identycznie nudnych zdjęć ze śmierdzącego wielbłądem Egiptu, wysłuchać ze spokojem wstrząsających teorii o globalnym ociepleniu - słowem - wieczór i pół nocy zjebany na maksa. Wychodzą... Już-już są przy drzwiach - ona łapie za klamkę i zaczyna napierdalać paszczą. Mija 10 minut, drzwi na zewnątrz otwarte, na HBO zaczyna się Spartakus, ja stoję jak głupi chuj i się głupkowato uśmiecham. W końcu mówię, bo nie wytrzymałem - "Wchodzicie z powrotem, czy wypierdalacie, bo wolę gadać przy stole, a nie jak Kargul z Pawlakiem?" Zamknęła paszczę, "to się zdzwonimy" powiedziała i poszli w pizdu. Kuuurwa, skąd się takie coś bierze? Najważniejsze jednak, że się chyba obrazili, więc mam ich na kolejny rok z głowy.

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
Byłeś subtelny jak tortury inkwizycji, tak trzymać ;)
No pain No gain !

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Ja się taki stałem ostatnio, ponieważ poszedłem do roboty. :D Najciekawszy temat, jaki mogę zaproponować to co dziwnego było dzisiaj na stołówce. :P

Unikam ludzi, w których życiu nic się nie zmieniło przez ostatnie 3 lata.

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Wkurwia mnie niemiłosiernie, że szukając kolumny ENGLa znajduję cztery Marshalle. :/

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 874
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
6 rano i za oknem "JEEEEEEEZUUUUUUUUUU UUUUUUUUUUS"... Wszechobecne darcie ryja, mega korki na połowie miasta, chore przekonanie o własnej doskonałości i zostawianie po sobie ton syfu. PIELGRZYMI KURWA ICH MAĆ!!! :evil: :evil: :evil:

 Jak w dowcipie -Co to jest: chodzi, śpiewa i śmierdzi? :D
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline głuchy_zjeb

  • Gaduła
  • Wiadomości: 225
  • mahoń, heban, emg
    • Komandor gwiezdnej floty
Czy zatwierdzenie decyzji (bo nawet nie jej podjęcie) albo wydanie jednego (jednego!) papierka jest aż tak zajmujące umysłowo? :facepalm:

Witamy w pięknym kraju nad wisłą!
ore ore na traktore

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Przygłupy, które nie chcą krzyża - przy odsłanianiu tablicy żegnają się znakiem krzyża. Możliwe tylko w Polsce. No żesz kurwa...

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
Wkurwia mnie że w całym Krakowie nie ma jak ograć kranka rev jr pro, i że ogólnie bardzo ciężko jakieś lepsze piece w muzycznych ograć kurwa

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Wkurwia mnie że w całym Krakowie nie ma jak ograć kranka rev jr pro, i że ogólnie bardzo ciężko jakieś lepsze piece w muzycznych ograć kurwa

Tia, w rock'n'rollu masz Mese Triple Rectifier, 6505 i VHT Deliverence\Pitbull\SigX, a koło Teatru Bagateli zestaw ENGLi i paru Marshalli. Dodam, że ogrywałem je w tych sklepach i sprzedawcy nie robili problemów.
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
Wkurwia mnie że w całym Krakowie nie ma jak ograć kranka rev jr pro, i że ogólnie bardzo ciężko jakieś lepsze piece w muzycznych ograć kurwa

Tia, w rock'n'rollu masz Mese Triple Rectifier, 6505 i VHT Deliverence\Pitbull\SigX, a koło Teatru Bagateli zestaw ENGLi i paru Marshalli. Dodam, że ogrywałem je w tych sklepach i sprzedawcy nie robili problemów.


Wiem ale kranka nie ma w żadnym ;D te Engle ogrywałem i potwierdzam problemów nie ma

więc może sprecyzuje, nie ma jak ograć tych które mnie interesują ;D

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
Oj Maciek, Maciek...

Offline immortal-king

  • Gaduła
  • Wiadomości: 290
  • Zaraz trejning i bendziemy krecic jak cieba!
A wie ktos gdzie mozna w jakims sklepie w Wawie jakies Engle ograc? Zeby nie bylo OT, wkurwia mnie to ze nie mam gdzie ograc jakiegos Engla w Wawie ;D

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 874
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Tylko jedno zdanie mnie wkurwiło w tym artykule. "Zbyt wczesny wiek emerytalny". Kurde, mój ojciec ma 67 lat. Sorry, ale do roboty fizycznej to on się już nie nadaje mimo, że nie jest jakoś specjalnie chory. Więc podniesienie wieku emerytalnego nie wiem co ma spowodować. Obniżenie ogólnej ilości emerytów, bo zaczną zdychać w trakcie pracy ponad ich siły?!

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
Więc podniesienie wieku emerytalnego nie wiem co ma spowodować. Obniżenie ogólnej ilości emerytów, bo zaczną zdychać w trakcie pracy ponad ich siły?!

Tak

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Mnie wkurwia to, ze na 10 wyjazdow mojego zespolu 3 wyjazdy sa do pijakow (pozostale 7 to pierdoly, ale to inny wkurw), a kazdy z nich na rencie, jeszcze chuje bezczelnie Ci powiedza, ze przeciez sa ubezpieczeni. To nie emeryci sa problemem w tym kraju, tylko rencisci, zabrac rente pijakom, nierobom i cpunom, sytuacja z naszymi przyszlymi emeryturami sie rozwiaze

Offline Didejek

  • Pr0
  • Wiadomości: 743
  • Hodowca BlacKatów
    • BlacKat Guitars
Jak długo będziemy żyć w kraju, w którym wynagradza się nic nie robienie, tak długo tak będzie. Ja bardzo chętnie poszedłbym na taką umowę z państwem - za leczenie sobie będę płacił, za szkołę dzieciakom też, w ogóle nic nie chcę od pańśtwa oprócz szczątkowej administracji/sądów i policji/wojska. Emerytury też nie chcę. A w zamian tylko jedno - chciałbym, że państwo się ode mnie odpierdoliło i nie zabierało mi co miesiąc co najmniej połowy moich zarobków na żuli, kurwy, niedorajdy życiowe i debilne inicjatywy, których nikt nie potrzebuje.