Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1643664 razy)

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Jedyne co mnie wkurwiało w życiu poszło w niepamięć :D Dzięki ci Wesoły Szatanie ;)
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Dexterek:    ? To jest akurat skrajny przypadek

Ahahah!!!

( Obraz usunięty.)

obczaj se Lordzie film pt. "It's all gone Pete Tong" (czy jakoś tak)
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Wkurwia mnie że nie ma w sklepach muzycznych w wawie gitar ESP:/
To obczaj Bokserską.
Tam za to nie ma siódemek. :-\

Offline immortal-king

  • Gaduła
  • Wiadomości: 290
  • Zaraz trejning i bendziemy krecic jak cieba!
Jedno co mnie zaskoczylo w boxerskiej to to, ze nie wypedzaja cie ze sklepu jesli grasz dluzej niz pol godziny ;D

PablosPortos

  • Gość
coś podobnego:) a jakiś konkretny adres, może stronka internetowa?:D

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Wkurwia mnie ostatnio wśród ludzi, że wszystko musi być: "już, zaraz, za darmo, na filmiku, ruszane, słyszane i jeszcze powoli napisane, bo powoli czytam" - chociaż zgłębienie problemu wymaga 14. sekund poświęconych u Stryjka Gógla.

A weź się kurwo mała pierdol na swój niedojebany, ochujały, głupiomądry ryj i pomęcz chwilę. To wbrew obiegowej opinii twoich zidiociałych kolegów - naprawdę buduje coś, co za 25 lat (a być może nigdy) antropolodzy, przy odrobinie twojego osranego, nadprzyrodzonego szczęścia nazwą charakterem.

elo szejset
« Ostatnia zmiana: 28 Lip, 2010, 04:29:54 wysłana przez wrobelsparrow »

PablosPortos

  • Gość

nie wiem czy to tylko Ja mam takie wrażenie, ale czasem czuję dziwną presje żeby 'kończyć jak najszybciej' ogrywanie gitar w sklepie muzycznym, ponieważ sprzedający jest zniecierpliwiony.. to też wkurzające bywa często

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Wkurwia mnie ostatnio wśród ludzi, że wszystko musi być: "już, zaraz, za darmo, (...)

Gdzieś tak od 2 lat próbuję tłumaczyć młodej (i jej classmates) na chacie ten temat. Nie weźmie drukowanego słownika do ręki - musi być net dictionary, jeśli coś zajmuje więcej niż 8s - nie da rady, albo: nuuudaaaa. Stary - widzę też niestety, że współcześnie dotyczy to nie tylko dzieciaków ca. 12lat, ale większości ludzi młodych.

Proszę pana - czy ja mogę to wyedytować z bluzgów, wydrukować i pokazać młodej?
...Bo samemu mnie się nie chce pisać.
:D
Paczki z głów!

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!

nie wiem czy to tylko Ja mam takie wrażenie, ale czasem czuję dziwną presje żeby 'kończyć jak najszybciej' ogrywanie gitar w sklepie muzycznym, ponieważ sprzedający jest zniecierpliwiony.. to też wkurzające bywa często
Bo może należysz do tej kategorii ogrywaczy, którym nawet pusta struna nie stroi :D

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Dobra, mój wkurw już niby przeszedł jakieś 2 tygi temu, ale jak se przypomnę to mnie nosi.
Generalnie handluję takimi gadżetami dla reklamy. www.expandmedia.pl jakby ktoś chciał popodziwiać.
I ostatnio dzwoni dupa z agencji, dużej, sieciowej i prosi o coś co mozna wykorzystać jako press wall na zewnątrz. Ja jej mówię, że mam takie jedno coś co można tak wykorzystać i toto ma wydruk na płótnie, składaną konstrukcję, stopy stabilizujące i takie tam.
No generalnie jakbym gadał z jakąś lalką z chuj wie skąd to pewnie bym jej powiedział więcej, ale w swoim kurwa ograniczonym, debilnym pojęciu założyłem, że jak ktoś kurwa ma napisane na wizytówce PRINT PRODUCER to do kurwyjebanejnędzy wie o czym mowa jak piszę "druk sublimacyjny na płótnie"! Niestety się kurwa pomyliłem.
Więc najbardziej mnie wkurwia zatrudnianie ludzi niekompetentnych na stanowiskach, w których jakąś wiedzę powinno się mieć w imię kurwa nie wiem czego. Bo dupa z Pułtuska przyjechała do Warszawy robić karierę i pracuje za 1200 zeta, a mieszkanie kupiła bo jej tato parę morgów sprzedał?!
NOSZ KURWAAAAA.

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
To że taka kretynka pracuje na stanowisku na jakie się kompletnie nie nadaje to pół biedy. To się może każdemu przytrafić ;) Cała bieda wychodzi wtedy, kiedy okaże się że nie jest to przypadek jednostkowy, ale będzie przez całe życie tak robić. I za każdym razem ktoś "przymknie oko" na jej kompletny brak znajomości tematu - bo ją lubi, bo ma duże cycki, bo przecież nie musi wszystkiego wiedzieć. I takie osoby - choćby były skończonymi kretyn(k)ami, będą miały w życiu duuużo łatwiej, niż ludzie inteligentni, bo ci znają swoją wartość i mogą się wykazać wiedzą. A spora część osób reaguje na to jak na osobisty atak - w sensie "co mnie taki studencik będzie uczył, to ja tu jestem kierownikiem". I zamiast promować podwładnego, zrobi się z niego potencjalnego konkurenta i wysadzi ze stanowiska pod byle pretekstem.
A już na pewno w/w oszołomki/oszołomy mają lepszy start, bo nie muszą się zaharowywać na 2 etaty żeby w 30 lat spłacić kawalerkę "bo tatko już kupili". Cóż, niektórzy mają to szczęście że ich rodzice starają się im pomóc, a nie pierdolić "że się nie da" albo "masz co jeść i gdzie spać, więc STFU! I dziękuj za to do końca życia, bo inni to żrą chleba z margaryną...". A ja mam masło i z tego powodu mam się tłumaczyć? A CHUJ MNIE TO! Ale to już całkiem inny temat jest.
Więc podłączam się - NOSZ KURWAAAAA.
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Trzeba było na komune nie narzekać, to byś teraz miał promocję społeczną za brak startu. A tak, dochrapali się kapitalizmu i wciąż im kurna źle. :P
Wy to macie problemy życiowe, ludziki, ech macie.
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

PablosPortos

  • Gość

[/quote]
Bo może należysz do tej kategorii ogrywaczy, którym nawet pusta struna nie stroi :D
[/quote]

;) ja nie z tych:)ale chodzi o to że, jak właśnie jakąś mese albo kolumnę 4x12 chce ograć, to nie zawsze chętni do pomocy;)

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
Cytuj
wkurwia mnie, że przyjaciółka mojej ukochanej rozjebała mi związek... kurwa jej mać

A serio - jeśli twoja kobieta zostawiła cię z powodu swojej "najlepszej przyjaciółki" to najwidoczniej obie mają narąbane we łbach. I zdecydowanie to NIE była kandydatka na trwalszy związek, skoro z takiego powodu się rozstajecie. Tyle może na pocieszenie :tak:

Zresztą młodych dup jest dużo.

1. popieram tezy Dexterka i Mistera...
2. nie ma nic gorszego, jak dać się uzależnić od kobiet/y. Trochę za późno sobie to uświadomiłem, więc Turgon masz parę lat bonusu od wujka... ;)

Sorry, trochę na forum nie zaglądałem... No cóż - tak to jest niestety czasem kurwa. Przynajmniej na przyszłość bd mądrzejszy :)

I tak co do aktualnych wkurwień - to naprawdę się wkurwię jak zaleje nas znowu... I naprawdę podpiszę się pod jakąkolwiek decyzją, która wyśle polskich urzędników i rząd kurwa na księżyc!
Ssiecie.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Ten sezon jest naprawdę wyjątkowy: w radio puszczają więcej naprawdę wkurwiających piosenek, niż w ostatniej dekadzie łącznie!!!
Paczki z głów!

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Cytuj
Proszę pana - czy ja mogę to wyedytować z bluzgów, wydrukować i pokazać młodej

Absolutnie powinieneś pokazać z bluzgami. Ma większą siłę przekazu i bardziej jej się przykro zrobi, o co przecież głównie chodzi :D

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Immortal - przyjdź pod krawatem - zupełnie inne podejście wtedy mają. :D

Apropos Kretynek, autentyczna scena:
Telefon: *dzwoni*
Biurwa: Przestań!
Telefon: *dzwoni*
Biurwa: PRZESTAŃ!
Telefon: *dzwoni*
Biurwa: *odbiera telefon*

I tak 4 razy tego dnia. Nie wiem, o co chodziło. Serio. :P

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Apropos Kretynek, autentyczna scena:
Telefon: *dzwoni*
Biurwa: Przestań!
Telefon: *dzwoni*
Biurwa: PRZESTAŃ!
Telefon: *dzwoni*
Biurwa: *odbiera telefon*

I tak 4 razy tego dnia. Nie wiem, o co chodziło. Serio. :P

U mnie tak jest 50x codziennie, plus jeszcze bluzgi ;)
Paczki z głów!

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Też nie kumam tego szoku. U mnie na porządku dziennym jest to, że jak telefon dzwoni a ja akurat zaczynam ocierać się o niepoczytalność z nadmiaru roboty to mówię "spierdalaj chuju" :)
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
nic tak nie poprawia humoru, jak odebranie telefonu w robocie w stylu
-dzień dobry, w czym mogę zaszkodzić
albo
-biuro budowy jaskiń, słucham

Zależy jaka robota/szef i czy zależy nam na premii ;) U nas telefon kolegi odbiera czasem kto inny i ciśnie, że to on, albo się gada cienkim głosikiem ;) W sumie, to obowiązuje korporacyjna poprawność na maxa - a nuż znów Wojewódzki zadzwoni :D
Paczki z głów!

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
No jak to? Przecież polska, jako państwo kościelne musi mieć krzyż przed każdym budynkiem władz, zarówno państwowych jak i wojewódzkich oraz gminnych.
:facepalm:
Ja rozumiem, że tragedia, że wielka polityczna szopka zbudowana wkoło śmierci jednego z, bądź co bądź, wielkich polaków (może nie wzrostem, do tego może się z nim nie zgadzałem w pewnych kwestiach, ale że dużo w życiu zrobił, to mu odmówić nie można), zresztą czego tu się innego spodziewać od smutnej opozycji, ale kurde, dlaczego ci ludzie ubzdurali sobie, że postawią pod Pałacem Prezydenckim jakiś pomnik? Do cholery, od tego są ludzie po architekturze, urbanistyce, asp i innych tego typu dyrdymałach, a nie - bo tak se ktoś wymyślił.
:facepalm: nr. 2

Btw. A co sądzicie o podwyżkach VATu?
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline lokibalboa

  • Pr0
  • Wiadomości: 947
A mnie wkurwia fanatyzm ludzi, którzy gotowi są rzucić Ci się do gardła w imię jakiejś urojonej idei. Patrzę teraz na TVN24 i oglądam tych pojebów, którzy lżą policję, straż miejską i księży tylko po to żeby ktoś nie zabrał dwóch desek z miejsca, w którym nie powinny stać. Są tak zajadli w tej nienawiści, że aż strach na to patrzeć. Ludzie, którzy - jak sami twierdzą - są chrześcijanami, plują jadem i nienawiścią i za nic mają poszanowanie prawa, respektowanie zawartych porozumień, szacunek do drugiego człowieka, że nie wspomnę o zwyczajnej kulturze. Wstyd mi za tych ludzi i za to jaką opinię nam wystawiają. Ciemnogród, buraczeria, chamstwo i obciach.

To jest właśnie pseudokatolicyzm wszechobecny w polsce...."ide do kościoła a jak wyjdę to ci zajebie".
Nie bójmy się użyć słowa sekta.
« Ostatnia zmiana: 03 Sie, 2010, 16:26:33 wysłana przez lokibalboa »

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 203


sytuacyjnie


a ogólnie to mi cała sprawa koło dupy lata :) od 4 lat nie mam TV, radia nie słucham, w gazecie mogę czytać tylko to co chcę. człowiek spokojniejszy i szczęśliwszy jakiś taki się zrobił ;)
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
a mnie wnerwia ze moj silnik jest za slaby i muli jak machon przy wlaczonej klimie

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
a mnie wnerwia ze moj silnik jest za slaby i muli jak machon przy wlaczonej klimie

czy problem nie zaczął się przypadkiem po tym, jak wziąłeś CZarka na przejażdżkę?
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon