Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1643750 razy)

Offline sobek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 489
  • Cornford Fanboy
Albo jak ktoś ci karze coś zrobić, ty się do tego zabierasz i jeszcze dobrze nie zacząłeś to słyszysz "nie tak, nie z tej strony, źle tu, źle tam, dodaj co innego..." A RÓB SE SAM, JAK ŻEŚ TAKI SŁODOWY! :P
Oj tak, w takiej chwili mam ochote zlapac za lopate/mlotek i przyjebac takiemu w twarz.

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Albo jak ktoś ci karze coś zrobić, ty się do tego zabierasz i jeszcze dobrze nie zacząłeś to słyszysz "nie tak, nie z tej strony, źle tu, źle tam, dodaj co innego..." A RÓB SE SAM, JAK ŻEŚ TAKI SŁODOWY! :P
Czyli sprzątanie u mnie w domu i wierna publika rodziców ;)
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline Wesoły Szatan

  • Gaduła
  • Wiadomości: 107
Prawda MrJ, dorzuciłbym jeszcze posiadanie nad sobą kogoś, kogo ma się za idiotę (szef, nauczyciel). W dodatku o niespełnionych ambicjach, manii wyższości itp.

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
wkurwia mnie, że przyjaciółka mojej ukochanej rozjebała mi związek... kurwa jej mać
Ssiecie.

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
wkurwia mnie, że przyjaciółka mojej ukochanej rozjebała mi związek... kurwa jej mać
Wnioskuję, że kobiety szukasz po podstawówkach i gimnazjach. Dobry target.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!


Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Hahah

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Cytuj
wkurwia mnie, że przyjaciółka mojej ukochanej rozjebała mi związek... kurwa jej mać

Trzeba jej było zabraniać wchodzić do waszego łóżka? To teraz ma twoją (byłą już) pannę tylko dla siebie :P

A serio - jeśli twoja kobieta zostawiła cię z powodu swojej "najlepszej przyjaciółki" to najwidoczniej obie mają narąbane we łbach. I zdecydowanie to NIE była kandydatka na trwalszy związek, skoro z takiego powodu się rozstajecie. Tyle może na pocieszenie :tak:

Zresztą młodych dup jest dużo. Tak z klas jeden-trzy :D

Cytuj
dorzuciłbym jeszcze posiadanie nad sobą kogoś, kogo ma się za idiotę

Ja miałem nad sobą przez 3 miesiące jebanego kurwiszcza (nie, proszę nie cenzurować, to było JEBANE KURWISZCZE) które (na określenie "która" to sobie trzeba zasłużyć) to kurwiszcze z powodów czysto osobistych doprowadziło do zwolnienia mnie z roboty, przy okazji rozpieprzając akcję promocyjną pewnej szacownej firmy (nieważne jakiej, w każdym razie dystrybutor pewnego koncernu elektro) w ćwierćmilionowym mieście. W innych robią promo do tej pory, w moim nie. Bo nie. Łachudra pierdolona :evil:

Ale co tam, warto się pocieszyć że prędzej czy później spotkamy pewnie tych idiotów / te idiotki, kiedy nie będziemy już od nich zależni, i wtedy można powitać ich w tylu "trzy słowa do pana prezesa - i na pełny regulator - CH... CI W D..." ;D
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
wkurwia mnie, że przyjaciółka mojej ukochanej rozjebała mi związek... kurwa jej mać
Wnioskuję, że kobiety szukasz po podstawówkach i gimnazjach. Dobry target.
Lulz
Hahah

A mnie wkurwia, że dobijacie chłopaka. ;)
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
No nie wyrabiam przez tego barana z periphery. Wrzuciłem sobie na słuchawki płytę, może się przekonam - myślę, a ten się kurwa drze bez sensu. Nożesz ja pierdole...

Offline maarioo

  • Pr0
  • Wiadomości: 659
e tam, po prostu się starzejesz :P

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Nie, no jest kilku fajnie drących się. Ale mam wrażenie, że temu chłopcu musieli pampersa zmieniać co ujęcie w studio. NIE BOJĘ SIĘ JEGO "RYKU"! :)

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 866
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Po wczorajszym dniu doszedłem do wniosku, że mnie tak naprawdę nic w życiu nie wkurwia oprócz samego życia...
« Ostatnia zmiana: 27 Lip, 2010, 22:18:59 wysłana przez theremin »
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Cytuj
wkurwia mnie, że przyjaciółka mojej ukochanej rozjebała mi związek... kurwa jej mać

A serio - jeśli twoja kobieta zostawiła cię z powodu swojej "najlepszej przyjaciółki" to najwidoczniej obie mają narąbane we łbach. I zdecydowanie to NIE była kandydatka na trwalszy związek, skoro z takiego powodu się rozstajecie. Tyle może na pocieszenie :tak:

Zresztą młodych dup jest dużo.

1. popieram tezy Dexterka i Mistera...
2. nie ma nic gorszego, jak dać się uzależnić od kobiet/y. Trochę za późno sobie to uświadomiłem, więc Turgon masz parę lat bonusu od wujka... ;)


Cytuj
Cytuj
dorzuciłbym jeszcze posiadanie nad sobą kogoś, kogo ma się za idiotę

Ja miałem nad sobą przez 3 miesiące jebanego kurwiszcza (nie, proszę nie cenzurować, to było JEBANE KURWISZCZE) które (na określenie "która" to sobie trzeba zasłużyć) to kurwiszcze z powodów czysto osobistych doprowadziło do zwolnienia mnie z roboty, przy okazji rozpieprzając akcję promocyjną pewnej szacownej firmy (nieważne jakiej, w każdym razie dystrybutor pewnego koncernu elektro) w ćwierćmilionowym mieście.

A nie Sylwia z Koszalina? ;) Nie bójmy się nazywać tego po imieniu! U mnie było to samo. Tyle, że na koniec wysłałem na sukie skargę do samego zarządu. I wyjebali ją. Miałem naprawdę wielką satysfakcję za to, co potrafiła.

No nie wyrabiam przez tego barana z periphery. Wrzuciłem sobie na słuchawki płytę, może się przekonam - myślę, a ten się kurwa drze bez sensu. Nożesz ja pierdole...

Wróó-blasty - normalnie +1 na 100%!
Paczki z głów!

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Nie, Ania spod Częstochowy (na dobrą sprawę nawet nie wiem z jakiej dokładnie wiochy). Ale to jakaś przydupaska kierownictwa, jak kiedyś przy innej akcji przez nią ludzie nie dostawali pensji przez parę miesięcy "bo miała chore dziecko" i zwaliła całą robotę na osobę kompletnie do tego nieprzygotowaną (Bogu ducha winną swoją drogą), to było wszystko ok.
Nie będę się wyżalał, ale osoby z którymi pracowałem, które teoretycznie wręcz nie powinny mi pomagać (bo płaciły im konkurencyjne firmy), ani razu nie robiły mi problemów. A kochana-pani-Ania zajebała mnie robotą którą sama powinna wykonać (monitorowanie zatowarowania, kontakty z kierownikiem sklepu, ustalanie terminów promocji itp.) i potrafiła przyjechać do mnie do pracy tylko po to żebym dostał opierdol. Ale jak sam ją ścigałem przez dwa-trzy tygodnie bo miałem problemy formalne (druki, umowy itp.) to pinda oczywiście była nieuchwytna. NO BO PO CO?
Niestety wystarczy jedno kurwiszcze, byle odpowiednio wysoko postawione, i wszystko diabli biorą. Ale nic to, pewnie nie ona jedyna na mojej drodze :P

PS. Wkurwiają mnie denka od puszek farb, które są za miękkie i zamiast odskakiwać przy podważaniu to się gną. Dobra rzecz, a wpienia strasznie. Ech...
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Nie, Ania spod Częstochowy

Ale to jakaś przydupaska kierownictwa

A, to siostra/kuzynka! ;)

Tamtą ruchał jej przełożony, jak się okazało. Dodam więc - wyjebali ich wtedy oboje.
Jak dobrze czasem sobie coś przypomnieć! ;)
Paczki z głów!

Offline Wesoły Szatan

  • Gaduła
  • Wiadomości: 107
Wkurwia mnie jeszcze polska mentalność, gdy chcesz przysłużyć się społeczeństwu i przekazać trochę wiedzy lub przekonać do swych racji(słusznych nie tylko z mojego punktu widzenia, ale również potwierdzonych) a (...) rozmówca (jeszcze lepiej jak jest ich kilku) będzie darł ryja zaślepiony własną wyimaginowaną nieomylnością, cały czas w kółko powtarzając to samo, niereformowalny idiota...

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
To akurat nie jest Polska mentalność, tylko mentalność ogólnoludzka. ;)

Offline immortal-king

  • Gaduła
  • Wiadomości: 290
  • Zaraz trejning i bendziemy krecic jak cieba!
Wesoły Szatan:   ? To jest akurat skrajny przypadek

Edit: Sory  ;)
Edit2: Kurwa, jeszcze raz sory :D
« Ostatnia zmiana: 27 Lip, 2010, 15:21:59 wysłana przez immortal-king »

Offline Wesoły Szatan

  • Gaduła
  • Wiadomości: 107
Cytuj
Dexterek:

chciałbym nadmienić, że na forum funkcjonuje dwóch Dexterów, w tym jeden ze zdrobnieniem w nicku i to nie jestem ja. Gdyby była możliwość chętnie zmieniłbym nicka, ale to wiąże się z założeniem nowego profilu (może tak zrobię)

BTW TO też mnie wkurwia

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Cytuj
Dexterek:

chciałbym nadmienić, że na forum funkcjonuje dwóch Dexterów, w tym jeden ze zdrobnieniem w nicku i to nie jestem ja. Gdyby była możliwość chętnie zmieniłbym nicka, ale to wiąże się z założeniem nowego profilu (może tak zrobię)

BTW TO też mnie wkurwia

Napisz do admina, już kilka razy ktoś zmieniał nick
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Cytuj
Dexterek:

chciałbym nadmienić, że na forum funkcjonuje dwóch Dexterów, w tym jeden ze zdrobnieniem w nicku i to nie jestem ja. Gdyby była możliwość chętnie zmieniłbym nicka, ale to wiąże się z założeniem nowego profilu (może tak zrobię)

BTW TO też mnie wkurwia

Napisz do admina, już kilka razy ktoś zmieniał nick

Nawet ja ;)
Paczki z głów!

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Dexterek:    ? To jest akurat skrajny przypadek

Ahahah!!!


Offline Wesoły Szatan

  • Gaduła
  • Wiadomości: 107
Balszoje spasiba. Co do filmu - bezsilność

PablosPortos

  • Gość
Wkurwia mnie że nie ma w sklepach muzycznych w wawie gitar ESP:/