Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1680852 razy)

Offline lokibalboa

  • Pr0
  • Wiadomości: 947
Wygrana Hiszpanii największych fuksiarzy mundialu.

Offline lokibalboa

  • Pr0
  • Wiadomości: 947
Byłem od poaczątku za Holandią jak co roku zresztą ale faktycznie grali słabo.....sęk w tym ze mieli trudnych przeciwników a Hiszpanie cały mundial przelecieli na fuxie....prosci przeciwnicy w tabelach...fuks z paragwajem, jedyny trudny mecz z niemcami którzy zagrali najgorszy mecz.

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Hiszpanie w ogóle nie powinni grać bo ponoć to mistrzostwa w piłce nożnej MĘŻCZYZN, a nie delikatnych pół-niewiast rozkładających nogi jak tylko jakiś Holender koło nich tupnie ;) Każdy jeden powinien dostać w ramach pierwszej nagrody talon do Rossmana na 10 k Euro ... - egro Wkurwia mnie że wygrali hiszpanie.

Offline zuosiej

  • Gaduła
  • Wiadomości: 196
  • Fuck yeah!
wkurwia mnie ta cala jebana pilka nozna - jakby kurwa nie bylo ciekawszych sportow, tylko jakies biegajace spocone pedaly za kawalkiem szmaty <- zlikwidowac to wszystko w pizdu!

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 874
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
+1
W ogóle są ciekawsze zajęcia niż sport, można np. grać na gitarze ;D

Wkurwiają mnie też takie lansowane pustaki:
http://lifestyle.wp.tv/i,Metka-Piotr-Kukulski,mid,604079,index.html
« Ostatnia zmiana: 12 Lip, 2010, 00:32:55 wysłana przez theremin »
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline lokibalboa

  • Pr0
  • Wiadomości: 947
... raj ban  :facepalm:

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
wkurwia mnie ta cala jebana pilka nozna - jakby kurwa nie bylo ciekawszych sportow, tylko jakies biegajace spocone pedaly za kawalkiem szmaty <- zlikwidowac to wszystko w pizdu!

+ (-∞)

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Ostatnio jak jechałem przez Będzin to studzienki wystawały (!) znad asfaltu o dobrą grubość pokrywy. Aż się przeraziłem jak to ujrzałem...

PS. M.in dlatego nie mam 15" alu tylko 14" stalówki. Przynajmniej nie szkoda jak w coś pier...

PS2. Ten Kukulski to jakiś taki polski Bieber czy jeszcze gorzej? :P
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Aha, i małe dzieci mnie wkurwiają. Po wczorajszej wizycie znajomego z takim szkodnikiem (koło roku) po jednej godzinie miałem bachora organicznie dosyć. I to mimo tego że nie płakał i w sumie w ogóle nie hałasował... Niestety napierdalanie pilotem w telewizor, paskudzenie ścian łapskami (...)

Dzieci są jak pierdy - można wytrzymać tylko ze swoimi...

Poza tym, to trzeba dzieci od samego początku wychowywać. Muszą wiedzieć, czego nie wolno. A druga sprawa, to trzeba jamę pod dziecko dostosować, pochować wszystko, co cenne/niebezpieczne. Szymonio pilota to bierze, bo wie jak obsługiwać, a żelazko jest schowane. Miałem kiedyś znajomych, z którymi zerwałem kontakt przez ich bachora, a u mnie na jamie nie widać, że jest małe dziecko. W sensie, że możesz znaleźć ew. porozwalane zabawki, ale nie substancje kałopodobne na ścianach ;) Oczywiście Szymo ideałem nie jest!, bo takich nie ma, ale nie dopuszczamy do jakiejś schizy.

A w ogóle to małemu zazdroszczę, bo gdzie nie pójdzie, to zaraz otacza go wianek kobiet ;)

A wkurwia mnie, że tak ciężko ostatnio znaleźć pracę.
Paczki z głów!

Offline lokibalboa

  • Pr0
  • Wiadomości: 947
Byłem od poaczątku za Holandią jak co roku zresztą ale faktycznie grali słabo.....sęk w tym ze mieli trudnych przeciwników a Hiszpanie cały mundial przelecieli na fuxie....prosci przeciwnicy w tabelach...fuks z paragwajem, jedyny trudny mecz z niemcami którzy zagrali najgorszy mecz.

znaczy się, że przeoczyłem połowę MŚ i ME? ;) Do tej pory oglądałem co dwa lata...



pardon, widać że byłem true wkurwiony jak to pisałem  :devil:

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
A mnie wkurwiaja upały. Ale z drugiej strony, przynajmniej moje szefostwo ma klientów w pensjonacie więc nie wpierdala mi się w robotę...
Ale i tak mnie wkurwia ten jebany gorąc.
Chcę auto z klimą. Ale se nie kupię bo nie mam kasy. To też mnie wkurwia.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Chcę auto z klimą. Ale se nie kupię bo nie mam kasy. To też mnie wkurwia.

W zeszłym roku tak napieprzało słońce, że mi się Szymonio porzygał w aucie... Postanowiłem więc, że do następnego lata musi być fura z klimo. Jak pomyślałem, tak zrobiłem. Teraz małego boli gardło od klimy... ;)

(nie, nie ustawiam na 17st. przy upale 34st... Wiem, że max robi się 6st różnicy, ale i tak mały chechła...)
« Ostatnia zmiana: 12 Lip, 2010, 13:14:04 wysłana przez wuj Batman »
Paczki z głów!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Filtry i kanały sprawdź, podobno to pierwsza rzecz którą się robi po kupieniu auta z klimą bo ludzie to zwykle olewają.

Ech, sam bym chciał ;) Za to w zimie żeby uszczelki nie przymarzały, a z szyb nie trzeba było skrobać 10 minut co rano :P

1. Dostanę teraz kasę, to wymieniam wszystkie filtry i gościu od razu ozonuje całą instalację przeciw roztoczom itp., kumam temat, kwota też niewielka.
2. Czekam teraz na zimę z:
a) lękiem - bo diesel
b) zadowoleniem, bo grzana przednia szyba :headbang:
Paczki z głów!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Czyli Ford? Czy komuś odsprzedali ten patent?

Ta, nie każda morda pasuje do Forda ;)
Ludziki tak narzekają (generalnie), że Ford gówno wort itd., a to już mój drugi Mondek i wszystko cacy. Jak miałem Lagunę, to koszty i częstość napraw mnie załamywały...
Paczki z głów!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
W ogóle gratulacje, w Mondeo w kombi to można tyle rzeczy robić że... ehkem... ;D

Dziękuję ;) Na pakie, po złożeniu siedzeń, wchodzą 2 kolumny 412, jedna paka Mesy, taka:
http://www.rnr.pl/p8572.1725_mesa_boogie_vintage_powerhouse_8x10_kolumna_basowa.html,
i cała perkusja... ;) Albo Bacio w pełnym wyproście ;)

Cytuj
Co do dzieci, Wuj dobrze podsumował (sam przecież ma doświadczenie ;) ) - są dzieci, nawet energiczne, hałaśliwe i niesforne (co to za słowo w ogóle jest?!? :D ), ale nadal miłe, urocze i tak dalej, jak to dzieci. A są po prostu wstrętne, rozpuszczone, cholerne bachory. Jak się zastanowić to chyba faktycznie częściej miałem/mam z tymi drugimi do czynienia.

Jamezz po godzinie już miał Szymonia dosyć, a pies Semediego padł jak kawka po wizycie u nich (fakt, że ledwo wpiąłem Szymcia w fotelik, to też odleciał ;)). Ale wczoraj byli u nas znajomi z trzema córkami w wieku studenckim i powiem Tobie, że patrząc, jak oblepiały wianuszkiem Szymonia, stwierdziłem, że ma 100x więcej męskiego magnetyzmu od swojego taty :D

Wszystko zależy chyba od nastawienia do dzieciaków ;)
Paczki z głów!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825

A wkurwia mnie to, że muszę zapierdalać z zaproszeniami na ślub jak pojebany. Całe dnie zdezorganizowane, bo sobie ustawiasz wszystko pod innych. A pewnie i tak nie dotrą...

A to dziwny zwyczaj w Waszej dzjierjiewni ;) Nie można wysłać pocztą i poprosić o potwierdzenie? Żeś se roboty narobił ;)
Paczki z głów!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Stolyca, jego mać!
Paczki z głów!

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Cholera, jak was czytam to mi się odechciewa:

1) Jeździć samochodem
2) Żenić się
3) Mieć dzieci

:D

Mieszkania na Białołęce mi się nie odechciewa, bo nigdy tego nie chciałem. W życiu bym nie zamieszkał dalej niż 2km od najbliższej stacji metra. ;)

Wkurwia mnie brak pracy. Na chałupniczym robieniu efektów dużo się pieniędzy nie robi.

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
Ostatnio jak jechałem przez Będzin to studzienki wystawały (!) znad asfaltu o dobrą grubość pokrywy. Aż się przeraziłem jak to ujrzałem...

normalka, jak mialem niskie zawieszenie to zahaczalem o studzienki

Jamezz po godzinie już miał Szymonia dosyć,

eee Wuju, skad ta wiedza? Nie mialem dosc. Powiem wiecej, to wzor grzecznosci przy blizniakach
« Ostatnia zmiana: 12 Lip, 2010, 17:46:43 wysłana przez James Dean »

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Wkurwia mnie brak pracy.

Praca jest, ale niegodna (tak to sobie usprawiedliwiam hyhy) ;)

Wkurwia mnie, że raczej mam nikłe szanse zostać poławiaczem pereł gdzieś na Polinezji :-\

Offline zuosiej

  • Gaduła
  • Wiadomości: 196
  • Fuck yeah!
wkurwia mnie ze jest tak gorąco, że muszę dom remontować w pojedynkę a metrów od chuja jest i że musi to być zrobione zajebiście bo robię dla siebie

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 390
    • CTG TV
http://allegro.pl/item1149307710_line_6_dl4_delay.html

Zgubił ktoś DL4 na poczcie ostatnio?
PP to chyba jeden z moich największych wkurwów.
mniut i piah

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Nasz okoliczny elektronik obejrzał sprzęcik i stwerdził że on sie na tym nie zna i do serwisu odsyła.
To chyba elektryk, nie elektronik. ;)

Offline Icchok Lejb Perec

  • Leśnik
  • Zbanowany
  • Wiadomości: 126
Dałbym mu buzi z języczkiem. Kocham Go.
Kto kupi u niemca ten pedał.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
instalujesz jakieś foxy proxy czy inne tego typu gówno, chwila ustawień i już myśla że jestes w UK i oglądasz wszystko co tam sobie chcesz ;)
B ( o ) ( o ) B S