Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1643545 razy)

Offline birthmark

  • Gaduła
  • Wiadomości: 445
Ja mam jak Lord, kiedyś byłem bardzo mocno uczulony na pomidory i cytrusy, teraz moge wpierdalać ich ile wlezie. Natomiast na coty (z nimi to tragedia) i pyłki mam nadal alergię w chuj.

Co do Zyrtecu, to też brałem za małolata i poskutkowało to bardziej przybieraniem na wadze, z czym muszę się borykać do tej pory. To samo miała siostra mojego znajomka - od Zyrtecu zaczęła puchnąć.
Suto wędlin kładź na chleb

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
od Zyrtecu zaczęła puchnąć.

Alergia? :D
Paczki z głów!

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
A u mnie kurz, im starszy jestem tym gorzej. Przez ostatnie pól roku się uspokoiło, ale od jakiegoś czasu nie daje mi żyć. Odczulanie czas zacząć? I nie mam tu na myśli Allertecu, etc. które nic nie dają...

Offline lis

  • Gaduła
  • Wiadomości: 264
Jestem uczulony na prawie wszystko na co można być poza jedzeniem i powiem wam że to jest masakra. próbowałem bardzo wielu metod i wielu magików którzy twierdzili że coś na to poradzą i tak naprawdę gówno z tego wyszło
"It doesn't matter what people say about you, as long as they're talking about you."

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Hipochondrycy mnie wkurwiają.

Offline birthmark

  • Gaduła
  • Wiadomości: 445
Alergia? :D
No, alergia na wpierdalanie objawiająca się w przyroście tkanki tłuszczowej ;)

A, jeszcze mnie wkurwiają trzeźwi narciarze na stokach, to jest dopiero plaga.
Suto wędlin kładź na chleb

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Hipochondrycy mnie wkurwiają.

Mnie też! ;) Tak w ogólności. Mam kilkoro takich znajomych, porażka!

Ale co do alergii: ja z kolei nie miałem na nic, aż tu z 3 latka temu zaczęło mnie drapać itd. po kiwi ;)
A Szymonio męczył się okropecznie, kaszlał tak, aż zwymiotował. Szkoda takiego maluszka. Wiem więc, że alergia może dać po dupie.
Paczki z głów!

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
Wkurwia mnie, że szałtboks nie ma archiwum.
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Zamieniam się w potwora z bezsilności, jak łapię komara, miażdżę go moją stalową pięścią, aż mi żyłki w oczach pękają, po czym myślę, że wyrzucam  truchło, a ten sobie spokojnie odlatuje dalej mnie napierdalać. Kurwaaaa!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
To nie komar - to wrogi statek bezzałogowy, albo zła myśl złego człeka...
Paczki z głów!

Offline el-biczel

  • Pr0
  • Wiadomości: 825
  • Zawsze chciałem neutrinem być...
Hipochondrycy mnie wkurwiają.

Mnie też! ;) Tak w ogólności. Mam kilkoro takich znajomych, porażka!

Ale co do alergii: ja z kolei nie miałem na nic, aż tu z 3 latka temu zaczęło mnie drapać itd. po kiwi ;)
A Szymonio męczył się okropecznie, kaszlał tak, aż zwymiotował. Szkoda takiego maluszka. Wiem więc, że alergia może dać po dupie.

Spoko, dzieciom alergie mijają. Mój bratanek do 4 roku życia musiał mieć mocno kontrolowaną dietę, bo prawie od wszystkiego go jakieś objawy łapały. A w tej chwili(6 lat) je wszystko bez problemowo.

Mnie nigdy nic nie uczulało, a mniej więcej od 2-3 lat regularnie w kwietniu i w czerwcu mam pełne zatoki... :/

Offline slayer-66669999

  • Gaduła
  • Wiadomości: 186
  • execute them all!
a mnie wkurwia ze jest raz goraco, a raz zimno. Teraz mam w huj upal, jak otworze okno to od razu mnie atakuje tona latajacego gowna, ktore ma wyjebane na raidy i inne shity. Inna rzecz ktora mnie wkurwia to taki dzwiek w podzie xt, niezaleznie jak ustawie i co zmienie w eq on tam jest i wkurwia.

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
"Put your guitar on ebay."

Offline Semedi

  • Pr0
  • Wiadomości: 556
  • Klucze krzywo!
    • Karcer
Wkurwiają mnie niemożebnie wszystkie obecnie stosowane (a szczerze to jeden), nagminnie stosowany modulator głosu w muzyce pop!!! Kurwa! Każdy to samo AutoTune i jazda...Tak! Wkurwiają mnie!
Yes! I'm inspired by the Devil!
http://semdedi.soup.io/

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 866
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
a mnie wkurwia ze jest raz goraco, a raz zimno. Teraz mam w huj upal, jak otworze okno to od razu mnie atakuje tona latajacego gowna, ktore ma wyjebane na raidy i inne shity.

 Stary, mam 200 metrów do puszczy, wieczorami okna nieraz bywają czarne od komarów i to takich skurwieli o radzieckich gabarytach, takich małych wrednych komarzych Pudzianów, które zabić można chyba tylko młotkiem  ;)  Sposób na nie jest tylko jeden - moskitiera. :D
4string

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
a mnie wkurwia ze jest raz goraco, a raz zimno. Teraz mam w huj upal, jak otworze okno to od razu mnie atakuje tona latajacego gowna, ktore ma wyjebane na raidy i inne shity.

 Stary, mam 200 metrów do puszczy, wieczorami okna nieraz bywają czarne od komarów i to takich skurwieli o radzieckich gabarytach, takich małych wrednych komarzych Pudzianów, które zabić można chyba tylko młotkiem  ;)  Sposób na nie jest tylko jeden - moskitiera. :D

mieszkam na przeciwko lasu i 3 minuty od zbiornika wodnego. Kurwa wieczorem ciężko wyjść psa nakarmić tyle tego ;D

a jeśli o okno chodzi to tak jak pisała Amanita tylko moskitiera

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
tak jak pisała Amanita
Zdemaskował Cię :D

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Amanita, nie wiem czy zauważyłeś ale Maciek Ci właśnie jajka urwał ;)
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
jutrzejsze kolo zaliczeniowe z introduction to literature mnie niezmiernie wkuriwa, bo tego materialu za chuja ni w zab nei ogarniam...;/
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
osz kurwa teraz popatrzyłem do profilu ;D mój błąd sorry, ale po forach dla normalnych ludzi to takie przyzwyczajenie do określania płci po nicku ;D

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
introduction to literature
Anglistyka? :)

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 866
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Leon, jak długo brody nie dotyka wszystko będzie dobrze ;D
a jak chodzi o pcię, to wystarczy nicka na polski przetłumaczyć ;)

Trochę sie kojarzy z padre Lactariusem ;)
4string

Offline slayer-66669999

  • Gaduła
  • Wiadomości: 186
  • execute them all!
wkurwia mnie ze nikt nie wytlumaczy po ludzku o co idzie ze skalami...

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
wkurwia mnie ze nikt nie wytlumaczy po ludzku o co idzie ze skalami...

Mogę Ci przesłać na PW łatwe wyjaśnienie z tabulaturą, ale po swojemu wytłumaczę ;)
facebook.com/Musza.MorningWood