Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1643622 razy)


Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
No i kolejny roztańczony debil wyruchał ładny kawałek prosto w dupę. Chyba się jednak zapiszę do KKK, do twarzy mi w białym. Dziś, skacząc po stacjach w samochodzie, usłyszałem ten kawałek w radio dla przygłupów, czyli rmfmaxx i mi serce stanęło. Same, kurwa, przykrości ostatnio.



Nie powiesz mi, że nie podnieca Cię duży muskularny czarnuch z wielką pałą... te kocie ruchy... *-*

Spoiler
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline davqoniu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 164
  • Brotherhood of Lefties ;)
obecnie wkurwia mnie to, że nie mam kasy nawet na to, żeby się porządnie najebać z okazji okrągłych urodzin :(

Offline zuosiej

  • Gaduła
  • Wiadomości: 196
  • Fuck yeah!
obecnie wkurwia mnie to, że nie mam kasy nawet na to, żeby się porządnie najebać z okazji okrągłych urodzin :(
ja mam duzo wodki, zapraszam :D

Offline davqoniu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 164
  • Brotherhood of Lefties ;)
prześlij adres na PW :P

Offline zuosiej

  • Gaduła
  • Wiadomości: 196
  • Fuck yeah!
polowa drogi miedzy Krk a Zakopanem :P

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
No i kolejny roztańczony debil wyruchał ładny kawałek prosto w dupę. Chyba się jednak zapiszę do KKK, do twarzy mi w białym. Dziś, skacząc po stacjach w samochodzie, usłyszałem ten kawałek w radio dla przygłupów, czyli rmfmaxx i mi serce stanęło. Same, kurwa, przykrości ostatnio.



Ożesz kurwamać! Też to słyszałem ostatnio w warzywniaku jak byłem. Normalnie myślałem że kobiecie za ladą przypierdolę pęczkiem rzodkiewek. Czemu każdy jełop który robi "remiks" dodaje do kawałka trochę bitu i rapowaną zwrotkę i uważa się za twórcę??
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline maarioo

  • Pr0
  • Wiadomości: 659
może nie to, że mnie to wkurwia, ale w sumie i wkurwia, że laska potrafi rzucić Cię po trzech długich latach i mimo namolnych próśb, błagań itd, ciągle obstaje przy swoim.
no normalnie porażka - spędzasz z taką cały możliwy czas, robisz dla Niej wszystko; kiedy się pokłócicie, wysyłasz pocztą kwiatową jebitny bukiet za ostatnie grosze, nie zważając, czy będziesz mieć przez pół miesiąca co palić i żreć, błagasz prosto w oczy o powrót, a ta wszystko kwituje prostym 'wiesz, dzięki, ale nie potrzebuję tego, nie mogę być z tobą, na razie.'
i to wszystko, oczywiście do spółki z rozpadającym się zespołem, w który włożyłeś jakieś 5 ostatnich lat, rodziną w której ostatnio ze zdrowiem nie za dobrze i co chwila ktoś ma jakieś operacje i szkołą, która nie idzie Ci za dobrze.
no normalnie, żesz kurwa mać. nic, tylko zacząć pisać suicide black metal i rzucić się 'pod most' -.-'.

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Ej ale kto Ci pozwolił wywlekać na światło dzienne historię moich ostatnich mięsięcy?????
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline yapcok

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 99
  • zło jak huj

no normalnie porażka - spędzasz z taką cały możliwy czas, robisz dla Niej wszystko; kiedy się pokłócicie, wysyłasz pocztą kwiatową jebitny bukiet za ostatnie grosze, nie zważając, czy będziesz mieć przez pół miesiąca co palić i żreć

i to jest niestety błąd w naszym postępowaniu, trzeba czasami być chujem bo jak dasz za dużo to się właśnie tak kończy, nisetety przerabiałem to też na sobie

Offline Semedi

  • Pr0
  • Wiadomości: 556
  • Klucze krzywo!
    • Karcer
Jak to mawiała moja św. pamięci babcia: tego kwiatu to pół światu i miała zajebistą rację. Kobiety kochają skurwysynów - i to także cytat pewnej kobiety. Nie ma co się łamać, trzeba iść do przodu.
Yes! I'm inspired by the Devil!
http://semdedi.soup.io/

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 866
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Dzisiaj zdałem sobie sprawę, że mnie niemiłosiernie wkurwia jak słyszę, gdy ktoś mówi "blutucz"...
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Dzisiaj zdałem sobie sprawę, że mnie niemiłosiernie wkurwia jak słyszę, gdy ktoś mówi "blutucz"...
+1, dostaję epik rejdża :scream:

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Też to mam.
I z tymi wszystkimi innymi nazwami na sabłufer też to mam.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
może nie to, że mnie to wkurwia, ale w sumie i wkurwia, że laska potrafi rzucić Cię po trzech długich latach i mimo namolnych próśb, błagań itd,

 :facepalm: przepraszam Cię, maarioo, ale to jest podręcznikowy błąd!!! Jeśli tylko Ty zaczniesz latać za laską, a nie odwrotnie - zawsze będziesz miał prze-je-ba-ne! Poczytaj powyżej mędrca Se Medi Ego! Kobieta, nawet jeśli będzie z Tobą z litości - nie będzie miała do Ciebie szacunku - i prędzej czy później i tak Ci wyjebie ze związku... Nie warto - "ludzie przychodzą i odchodzą" - mój przyjaciel (64 lata)
« Ostatnia zmiana: 08 Mar, 2010, 09:09:35 wysłana przez wuj Batman »
Paczki z głów!

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Dobra, to może ja będę kontynuował motyw. :)

Otóż wkurwia mnie niemożebnie, że każda, ale to każda panna, którą ja się ostatnio chociaż minimalnie zainteresuję okazuje się być od bardzo dawna zajęta.

No do chuja. :P

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Otóż wkurwia mnie niemożebnie, że każda, ale to każda panna, którą ja się ostatnio chociaż minimalnie zainteresuję okazuje się być od bardzo dawna zajęta.

No do chuja. :P
Jak to moja siostra mawia: Każdy pociąg można wykoleić ;)
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Jak to moja siostra mawia: Każdy pociąg można wykoleić ;)
Moja też, tylko w jej wydaniu to jest "każdy wagonik można odczepić". ;)

Babskie myślenie. Nie stosuję, bo wolałbym, żeby wobec mnie nie stosowano.

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Babskie myślenie. Nie stosuję, bo wolałbym, żeby wobec mnie nie stosowano.

Taaa, jaaasne, nie chciałbyś żeby się o Ciebie biły... ;)
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline Icchok Lejb Perec

  • Leśnik
  • Zbanowany
  • Wiadomości: 126
A mnie nic nie wkurwia z wyjątkiem jednej rzeczy. Chodzi o taką maszynę dzięki, której mógłbym wszystkim ludziom na świecie strzelić ze łba w tej samej i jednej błyskawicznej sekundzie. Chińczykom, ruskim, eskimosom, indianom w dźungli, politykom, pedałom, matkom polkom, prezydentom usa, palestyńczykom, żydom, bezdomnym, policjantom wojskowym i hydraulikom. To mnie właśnie wkurwia,bo nikt tego jeszcze nie wynalazł. Tylko to mnie wkurwia.
Kto kupi u niemca ten pedał.

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
A mnie nic nie wkurwia z wyjątkiem jednej rzeczy. Chodzi o taką maszynę dzięki, której mógłbym wszystkim ludziom na świecie strzelić ze łba w tej samej i jednej błyskawicznej sekundzie. Chińczykom, ruskim, eskimosom, indianom w dźungli, politykom, pedałom, matkom polkom, prezydentom usa, palestyńczykom, żydom, bezdomnym, policjantom wojskowym i hydraulikom. To mnie właśnie wkurwia,bo nikt tego jeszcze nie wynalazł. Tylko to mnie wkurwia.
Won z takimi tekstami.

Offline Icchok Lejb Perec

  • Leśnik
  • Zbanowany
  • Wiadomości: 126

Won z takimi tekstami.
[/quote]
Może zbyt duża iolść nadmorskiego jodu zkłóciła ci WON? Chomik w anusie jest mniej WON?
Kto kupi u niemca ten pedał.

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Może zbyt duża iolść nadmorskiego jodu zkłóciła ci WON? Chomik w anusie jest mniej WON?
Z takimi też won.

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Spokój kurwa bo odbezpieczę swoją maszynkę do walenia z bana masowo.


Znaczy chciałem powiedzieć: Drodzy userzy pax :)
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
To mnie właśnie wkurwia,bo nikt tego jeszcze nie wynalazł. Tylko to mnie wkurwia.

Może jakby połączyć to:

to:

to:

to:

i to:

?

Żeby nie było ot w ot:
Mnie denerwuje, że kupiłem krokiety z kapustą & grzybami miast mięsa :-\ Pierdolony sklep... hahah
« Ostatnia zmiana: 23 Mar, 2010, 00:20:18 wysłana przez lord_awesomeguy »