Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1643660 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Dobrze, że Ci nie wypalił z dwururki solą, też bym swoje prosiaki i kury bronił!
Paczki z głów!

Offline Semedi

  • Pr0
  • Wiadomości: 556
  • Klucze krzywo!
    • Karcer
Wkurwia mnie że wczoraj żeby się z jednego miejsca wydostać musiałem przeskoczyć przez płot bo gospodarz nie chciał mnie wypuścić.

Poszedłeś na tanie bzykanie i masz :D
Yes! I'm inspired by the Devil!
http://semdedi.soup.io/

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
A mnie wkurwia, że w sali prób mam zimniej niż na zewnątrz.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
A mnie wkurwia, że w sali prób mam zimniej niż na zewnątrz.

To uważaj teraz: u nas w salce w lato jest chłodno, a zimą... jest ciepło :D

 





Editokles: Okropnie mnie wkurwiają te wszystkie sztucznie poobniżane męskie głosy w reklamach, trailerach, itd. To już jest pieprzona epidemia, zaczęło być komiczne, a teraz to już mnie po prostu wkurwia. Tanie zabiegi socjotechniczne...
« Ostatnia zmiana: 20 Sty, 2010, 16:11:46 wysłana przez wuj Batman »
Paczki z głów!

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Może to, co napiszę, nie wkurwia mnie samo w sobie, ale za to skutecznie i kompletnie demotywuje... w dodatku to wszystko i tak moja wina.

Napisałem dzisiaj kolokwium, od razu dowiedziałem się, że dwója. Z poprzedniego to samo. Teraz będę musiał w drugim semestrze oba nowe koła zaliczyć na minimum 4+ bo tamtych nie mogę poprawić - babka dopuszcza tylko jedno podejście.

A druga rzecz - ponad tydzień temu zaniosłem swój cegłofon do "autoryzowanego serwisu Nokia Care" bo mi bateria nie chciała się ładować - dzisiaj odbieram cegłę i dowiaduję się, że anulowano mi gwarancję (a miałem jeszcze pół roku) i odmówiono naprawy, bo niby użytkowałem "niezgodnie z instrukcją" a uszkodzenie jest mechaniczne. Cudownie. "Pan sobie sam naprawi. Za odpłatą w serwisie GSM. Do widzenia."

Zmotywujcie mnie jakoś, proszę... językoznawstwo z tą babką to męczarnia, a mój zapasowy NEC nie mieści mi się w żadnej kieszeni...

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
Napisz jeszcze do polskiego przedstawiciela Nokii, a jak to nie pomorze to do centrali. Opisz sytuacje im sytuacje, moze pomoze.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Zmotywujcie mnie jakoś, proszę... językoznawstwo z tą babką to męczarnia, a mój zapasowy NEC nie mieści mi się w żadnej kieszeni...

1. przejdź z nią na francuski

2. kup se dres, albo gacie skejtowe, albo smyczkę "hello kitty" na szyję

to było łatwe ;D
Paczki z głów!

Offline shitol

  • Gaduła
  • Wiadomości: 386
co-was-w-życiu-najbardziej-wkurwia?

BASISTA!!!

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Mnie uber prawicowy perkusista katol.

Offline primer

  • Gaduła
  • Wiadomości: 483
Na chwile obecna wkurwia mnie to, ze rozjebała mi sie skrzynia biegów w moim wozie i zamiast kupic sobie g-majora 2 musiałem wydac ta kase na nowa skrzynie biegów


FUCK!!!!!! :evil:

Offline zerodead

  • Gaduła
  • Wiadomości: 241
  • It's hard to calm the beatle inside of me
    • cinemon band madafakaz!
Może to, co napiszę, nie wkurwia mnie samo w sobie, ale za to skutecznie i kompletnie demotywuje... w dodatku to wszystko i tak moja wina.

Napisałem dzisiaj kolokwium, od razu dowiedziałem się, że dwója. Z poprzedniego to samo. Teraz będę musiał w drugim semestrze oba nowe koła zaliczyć na minimum 4+ bo tamtych nie mogę poprawić - babka dopuszcza tylko jedno podejście.

A druga rzecz - ponad tydzień temu zaniosłem swój cegłofon do "autoryzowanego serwisu Nokia Care" bo mi bateria nie chciała się ładować - dzisiaj odbieram cegłę i dowiaduję się, że anulowano mi gwarancję (a miałem jeszcze pół roku) i odmówiono naprawy, bo niby użytkowałem "niezgodnie z instrukcją" a uszkodzenie jest mechaniczne. Cudownie. "Pan sobie sam naprawi. Za odpłatą w serwisie GSM. Do widzenia."

Zmotywujcie mnie jakoś, proszę... językoznawstwo z tą babką to męczarnia, a mój zapasowy NEC nie mieści mi się w żadnej kieszeni...

do rzecznika konsumentów marsz! czemprędzej. mi nawiasem mówiąc kiedyś telefon oddali z gwarancji z "uszkodzeniem mechanicznym (zalanie)" i nie chcieli naprawić. wkurwiłem się ostro bo niczym go nie zalałem, a okazało się ze idioci pomylili telefony i dali mi inny (od innej klientki). co śmieszniejsze był tak samo uszkodzony z zewnątrz jak mój (brak dżojstika i cośtam cośtam). no ale mniejsza o to. do rzecznika!


---

a w temacie skrzyni - wczoraj się wyłożyło nasze nowe (tygodniowe) auto (jeszcze zatrzasnąłem kluczyki w środku na deser). 1200zł w plecy. FUCK!

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
wkurwia mnie to że wszystkie moje szklanki/kieliszki/kufle które lubię ktoś musi mi rozbić.. A na podwieczorek kumpel rozbił mi ostatnio mój ulubiony kufel Tuborga :(

nic tylko zacząć pić z metalowych kubków..

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Mam cynowy kufelek z klapką - i po problemie. Pozdrawiam niniejszym moją Żonkę! :D
Paczki z głów!

Offline Semedi

  • Pr0
  • Wiadomości: 556
  • Klucze krzywo!
    • Karcer
A mnie jeszcze wkurwia wujBatman, który przynosi flachę i spierdala do domu, zostawiając flachę nie napoczętą w zamrażalniku! ;)
Yes! I'm inspired by the Devil!
http://semdedi.soup.io/

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Staram się - mimo całej mojej młodzieńczej duszy ;D - stwarzać wrażenie odpowiedzialnego męża, taty i pracownika ;) Może tak w ten weekendzik odbijemy sobie.
Paczki z głów!

Offline irycio

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 48
zostawiając flachę nie napoczętą w zamrażalniku! ;)

Nie rozumiem, dlaczego fakt wzbogacenia sie o cala butelke napoju alkoholowego mialby zostac uznany za wkurwiajacy:P.

Mnie irytuje koniecznosc nauczenia sie 60 twierdzen z analizy matematycznej na kierunku studiow: fizyka :[:[

Offline Semedi

  • Pr0
  • Wiadomości: 556
  • Klucze krzywo!
    • Karcer
zostawiając flachę nie napoczętą w zamrażalniku! ;)

Nie rozumiem, dlaczego fakt wzbogacenia sie o cala butelke napoju alkoholowego mialby zostac uznany za wkurwiajacy:P.


Wzbogacenie występuje po wypiciu. Wzbogacamy się o nowe doświadczenia, słowa, kolejny kac. Nazywamy to życiem :D
Yes! I'm inspired by the Devil!
http://semdedi.soup.io/

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Mnie irytuje koniecznosc nauczenia sie 60 twierdzen z analizy matematycznej na kierunku studiow: fizyka :[:[

Nie rozumiem dlaczego okazja do wzbogacenia swojej wiedzy o 60 twierdzeń z analizy miałaby zostać uznana za irytującą.

A tak od siebie, przypomniały mi się czasy przedszkola... wtedy to człowiek miał zmartwienia...
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
A tak od siebie, przypomniały mi się czasy przedszkola... wtedy to człowiek miał zmartwienia...

Ale (raczej) nie ruchał... Nazywamy to kompromisem

:D
B ( o ) ( o ) B S

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Ale (raczej) nie ruchał... Nazywamy to kompromisem
:D
Ja i nie rucham, i mam zmartwienia. Czad. :P

Wkurwia mnie to, że załapałem się na redukcje w firmie. No do chuja.

Offline irycio

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 48
Mnie irytuje koniecznosc nauczenia sie 60 twierdzen z analizy matematycznej na kierunku studiow: fizyka :[:[

Nie rozumiem dlaczego okazja do wzbogacenia swojej wiedzy o 60 twierdzeń z analizy miałaby zostać uznana za irytującą.


Bo nie jest okazja, tylko koniecznoscia. Poza tym mam awersje do takiego na przyklad twierdzenia de l'hospitala :(
« Ostatnia zmiana: 22 Sty, 2010, 17:06:58 wysłana przez irycio »

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Ja akurat analizę matematyczną na fizyce miło wspominam (miałem sympatycznego ćwiczeniowca - przychodził w fikuśnych koszulkach, które kupował chyba w cyrku). Później były zdecydowanie bardziej trudne przedmioty :)

edit:
Żeby nie być zbyt OT - wkurwia mnie okres zimowy :) Zdecydowanie bardziej lubię ciepłą pogodę i długie dni.

Offline irycio

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 48
Ja akurat analizę matematyczną na fizyce miło wspominam (miałem sympatycznego ćwiczeniowca - przychodził w fikuśnych koszulkach, które kupował chyba w cyrku). Później były zdecydowanie bardziej trudne przedmioty :)

Czym innym jest korzystanie z tych 60 twierdzen, a co innego umiejetnosc ich udowadniania i pamietania o oczywistych zalozeniach :P.

I zeby tez nie otrzec sie o OT, irytujace sa 2 fakty:
0) odcinki big bang theory trwaja tylko 20 minut
1) ogladam je, zamiast wyprowadzac transformacje lorentza
2) it crowd nie jest zabawne, w przeciwienstwie do bbt

Offline Budzan

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 084
Wkurwia mnie ze na mojej uczelni najchetniej całą sesje podstawowa, lacznie z poprawkami i zaliczeniami i do tego zbójami wjebali by mi, gdyby mogli, na 1 dzień.

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Czym innym jest korzystanie z tych 60 twierdzen, a co innego umiejetnosc ich udowadniania i pamietania o oczywistych zalozeniach :P.

Hej men, ale tak chyba działa edukacja w tym kraju. Studia to taka trochę ulepszona zerówka :) Rzecz jasna piszę w kontekście uczelni na której studiowałem, nie chcę nikogo urazić, przerazić ;D