Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1643569 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Cienko u nas w robocie z urlopami, więc póki co się kręcę i wypoczywam weekendowo. I niezmiennie wkurwiają mnie w różnych publicznych miejscach ludzie przesadnie głośni - szczególnie teraz, jak mam synka. A jest tych ludzi od groma. Siedzisz, jesz sobie spokojnie, rozmawiasz półgłosem, synek śpi i ZAWSZE znajdzie się jakiś pierdolec, którego wszyscy muszą słyszeć, jakaś matka, która stoi metr od spasionego bachora i drze ryja: Andżelika!!! albo Kajetan!!!
Kurwa - dzwon głośny bo pusty.
Paczki z głów!

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
ZAWSZE znajdzie się jakiś pierdolec, którego wszyscy muszą słyszeć, jakaś matka, która stoi metr od spasionego bachora i drze ryja: Andżelika!!! albo Kajetan!!!
Kurwa - dzwon głośny bo pusty.
Teraz już wiem, dlaczego ci wszyscy ludzie z niemowlętami tak się rwą żeby komuś1 wpierdol spuścić. :D

Mnie wkurwia że podobno mam wakacje a zapierdalam gorzej niż gdybym był w trakcie roku akademickiego. Nawet śpię mniej. I jeszcze co chwilę ktoś coś ode mnie chce, a najlepiej pilnie i na wczoraj. Wszystko dlatego, że na pomoce naukowe i poprawki muszę sam zarabiać. Nie żebym na to narzekał, ale później mi taka jedna z drugą chodząca(szczodrze dofinansowana) inwestycja swoich rodziców mówi że powinienem się sprężyć.

A, i jeszcze przydałoby się, żeby ktoś ogarnął ten pierdolnik na mojej uczelni. Jednego przedmiotu podobno nie zaliczam, a z drugiego mam 3 zamiast 4. Komuś nie chciało się wpisać punktów.

A teraz jeszcze muszę gdzieś iść. Ba, patrząc gdzie to jest już jestem spóźniony pół godziny.

KURWA MAĆ


1M.in. mnie. :D

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
A mnie wkurwia to jak mój perkusista mówi mi, że z okazji wakacji przez dwa tygodnie nie będzie go na próbie żadnej ponieważ będzie bić swój rekord w graniu w CoD'a. Co najmniej 100h/tydzień. Jak mu się uda to będzie zajebisty, no nie ma co. Chyba trzeba go będzie wyjebać czym prędzej.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline hofiman

  • Gaduła
  • Wiadomości: 409
Wkurwia mnie to że mam zajaranego w 3 dupy perkusiste który nie ogarnia i przychodzac na próbę nie rozumie co się do niego mówi i napierdala jak niedojeb w garnki!
Moja kobieta też mnie wkurwia,nosz ja pierdole!!
mój pies,jest spoko i wie o co chodzi,mówi elo mojej mamie zawsze gdy wychodzi.

Offline Owczur

  • Gaduła
  • Wiadomości: 142
    • Devilish Impressions
A mnie wkurwia i juz patrzec nie moge, jak niektorzy tutaj staraja sie na sile byc doroslymi/pokazac swoje niezadowolenie przez naduzywanie kurew, pierdolen, jeban, ich dziwacznych odmian i neologizmow rownie pomyslowych co glupawych w dodatku bez wiekszego powodu - ot tak - "nowy post to napisze cos glupiego i zasile paroma kurwami, zeby pokazac jaki jestem zly". Czasem mam wrazenie, ze problemy i zale w niektorych postach sa wyssane z palca, tylko po to zeby cos napisac. Panowie, no jakis poziom trzymajmy.
« Ostatnia zmiana: 08 Lip, 2009, 10:49:37 wysłana przez Owczur »

Offline hofiman

  • Gaduła
  • Wiadomości: 409
wkurwia mnie równiez,że Owczur nie pozwalasz nam się wyżalić.Widocznie jestem cham z wioski i klnę co 2 słowo.Do tego tematu zagladam jeśli jestem wkurwiony,żalę się i niestety wcale nie jest mi lepiej.
Tłumienie agresji jest sprzeczne z nasza słowiańską naturą :D
Sam temat zawiera "wkurwę"...
Oczywiscie mogę się hamować,ale po co?
Mylisz,że poniektórzy myślą: "Napiszę coś głupiego na forum i,i jeszcze dodam jakieś soczyste przekleństwo żeby zaimponować innym,przecież tylko fajni ludzie klną..." No weź się zastanów...
mój pies,jest spoko i wie o co chodzi,mówi elo mojej mamie zawsze gdy wychodzi.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Po prostu kol. Owczur się wkurwia na spokojnie :P
Paczki z głów!

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Owczur tak ściemnia, żeby nie powiedzieć wszem i wobec, że ma RG7321 i brzmi jak siarka^2.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline hofiman

  • Gaduła
  • Wiadomości: 409
mogę go przytulić :-*
mój pies,jest spoko i wie o co chodzi,mówi elo mojej mamie zawsze gdy wychodzi.

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
O właśnie!
Owczura wkurwia też to że nie ma chłopaka, a jego najlepszy ziomek zdradza go ze swoją dziewczyną.
Hofi! Zafunduj mu niezapomniane wrażenia!
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline hofiman

  • Gaduła
  • Wiadomości: 409
mój pies,jest spoko i wie o co chodzi,mówi elo mojej mamie zawsze gdy wychodzi.

Offline Owczur

  • Gaduła
  • Wiadomości: 142
    • Devilish Impressions
Mylisz,że poniektórzy myślą: "Napiszę coś głupiego na forum i,i jeszcze dodam jakieś soczyste przekleństwo żeby zaimponować innym,przecież tylko fajni ludzie klną..." No weź się zastanów...
Mniej wiecej takie wrazenie odnosze.
A zeby nie bylo ot w ot:
Wkurwia mnie, ze drugi gitarzysta z kapeli ma jajko zamiast mozgu i DRe :P

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Wkurwia mnie Neostrada i ten ich livebox.

Miałem wcisnąć jeden przycisk. Wcisnąłem. Wpadł do środka. Kurwa, co za gówno.

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
może wcisnąłeś nie w tą strone  :angel:

mnie wkurwia że na kanciapie tak gryzą komary ze się grac nie da
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline maarioo

  • Pr0
  • Wiadomości: 659
mnie wkurwia że na kanciapie tak gryzą komary ze się grac nie da

o kurwa, współczuję men o_O
dzisiaj byłem na dłuższej sesji plenerowej i tak to kurestwo cięło, że ło jezu.

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
mnie wkurwia że na kanciapie tak gryzą komary ze się grac nie da
A co wy? Nad jeziorem przy ognisku macie tę kanciapę?

Mnie wkurwia, że po 10 sekundach w próbowni przy obecnej aurze jestem zlany potem. Nawet nie mówię, co jest w czasie próby, ale tak chyba mają wszyscy;)
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
mnie wkurwia że na kanciapie tak gryzą komary ze się grac nie da
A co wy? Nad jeziorem przy ognisku macie tę kanciapę?

Mnie wkurwia, że po 10 sekundach w próbowni przy obecnej aurze jestem zlany potem. Nawet nie mówię, co jest w czasie próby, ale tak chyba mają wszyscy;)

ja nie, bo od marca nie mam salki. Obecną remontujemy, a własciwie wykańczamy bo jest "goła" i jeszcze z miesiąc nam to zajmie :/
B ( o ) ( o ) B S

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Myśmy remontowali od Lutego, a nie przeszkadzało to zupełnie w niczym.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
mnie wkurwia że na kanciapie tak gryzą komary ze się grac nie da
A co wy? Nad jeziorem przy ognisku macie tę kanciapę?



pod wodą mamy :) blisko lasy i to wystarczy
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
A mnie wkurwia, że jest zastój w kapeli. Napociłem się samodzielnie pracując nad wszystkimi kawałkami na płytę, robiłem próby często i gęsto, żeby perkusista się porządnie nauczył grać wszystkie partie (czego oczywiscie nie zrobil, bo mu sie nie chce cwiczyc), basiscie tlumaczylem multum rzeczy, mial zrobic logo na swoim zasranym tablecie (ktore mu zaprojektowalem), mial zrobic www, a nawet nie odbiera telefonow i z rzadka odpisze cos na gg po kilku godzinach, bo woli spac albo pic, bo akurat swojej baby nienawidzi :P.

Nosz ja pierdziu, wypalam się i nie mam siły ciągnąć wszystkiego sam. Ech!

EDIT: Włącza mi się tryb last man standing. Nie umiem poddać całego projektu.
« Ostatnia zmiana: 19 Lip, 2009, 07:04:19 wysłana przez Az »
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Myśmy remontowali od Lutego, a nie przeszkadzało to zupełnie w niczym.

U nas przeszkadza z 2 powodów:

1: jest jeszcze właz który ma być zamurowany i dorobiona do tego wentylacja. Bez zamurowania wejdzie tam kazdy, łącznie z kotami i jeżami które co jais czas z tamtąd wyganiamy ;) więc bezpiecznie nie jest, sprzętu się nie zostawi

2: przypuszczam ze podczas remontu Wy mieliście prąd. My jeszcze nie mamy i to nam może mocno utrudnić granie.

Musimy tam zrobić wszystko, mamy gołe ściany bez jakichkolwiek mediów. Ale sala bedzie wypas, bo sa 2 całkkiem duże pomieszczenia z miejscem na okno pomiędzy nimi i w dodatku super tanie.

A wkurwia mnie że nikt nie raczy dupy ruszyć do remontu i robimy to praktycznie w 3 osoby a korzystało będzie 8. Poszło by nam szybciej, ale ... :\
B ( o ) ( o ) B S

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Czekałem specjalnie, żeby nabiło równo 120 dni przerwy, żeby zrobić małe diggin' da grave i żeby Wam powiedzieć, że okropnie, ale to okropnie wkurwia mnie określenie: PARADY GITAROWE!!! Nosz KURWAAAA!!! Normalnie przykładam pięści do oczu i bujam się na boki z wrzaskiem, jakbym dostał kwasem po oczach. Tak to wtedy, kurwa, wygląda. Od razu widzę Iron Maiden i wszystkie polskie szkółki gitarowe z lat '80 na papierze gazetowym... Ja pierolę!... Jako ciekawostkę podam fakt, że słyszałem to tylko raz w życiu, w jakiejś audycji w Trójce - i przez lata mnie to, kurwa, ścigaaaa! :D
Paczki z głów!

Offline Semedi

  • Pr0
  • Wiadomości: 556
  • Klucze krzywo!
    • Karcer
A mnie wkurwiają analne poniedziałki w fabryce!!!
Yes! I'm inspired by the Devil!
http://semdedi.soup.io/

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
W fabryce, to ja siedzę, dosłownie! Nie chciałbyś się zamienić, mówię Ci ;)
Paczki z głów!

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Wkurwia mnie że wczoraj żeby się z jednego miejsca wydostać musiałem przeskoczyć przez płot bo gospodarz nie chciał mnie wypuścić.