Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1643555 razy)

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
Wszystkie chujko-hipstery, które w SM piedrolą o zajebistości komunizmu używając swoich iPhonów znad cappuccino nie przeżyło ani dnia "za komuny", a podejrzewam, że nawet nie wybrali się na chwilę do żadnego z kraju, gdzie nadal jest przejebane z powodu trzymania się tego zwyrodniałego systemu. Moje pierwsze 14 lat życia to była jebana komuna, więc pamiętam to doskonale, zresztą po 1989 roku automatycznie się nic nie poprawiło, przez parę lat właściwie to było tylko gorzej: utrata nierentownych miejsc pracy, koniec zapomóg od państwa, wielka fala ekonomicznych samobójstw w miejscowościach post-PGR itd. itd. Ależ bym pasem gonił dzisiejszych piewców!!!

Nosz k mać, ale się wkrwłm!!! :D

"Przecież to nie był prawdziwy komunizm" :D
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
zresztą po 1989 roku automatycznie się nic nie poprawiło

fix'd :D
B ( o ) ( o ) B S

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 768
A tym w koszulkach (spódnicach!) z Che polecam coś więcej wiedzy na temat tego pana, niż jebany instagram (celowo z małej). Np. w ramach zaproszenia na ał!diencję goście musieli przejść przez korytarz wypełniony krwią tych co mu nie podpasowali - co miało wzbudzić należyty strach i wytrącić parę wcześniej przygotowanych argumentów.
Tak, i trzeba brać kontekst szeroko, poznać motywy działania Che

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
^^
O który fragment konkretnie Ci chodzi? ;)

zresztą po 1989 roku automatycznie się nic nie poprawiło

fix'd :D
Oczywiście, nawet bym powiedział, że jest gorzej! ;)


Paczki z głów!

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 866
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Za łatwe.

A tym w koszulkach (spódnicach!) z Che polecam coś więcej wiedzy na temat tego pana, niż jebany instagram (celowo z małej). Np. w ramach zaproszenia na ał!diencję goście musieli przejść przez korytarz wypełniony krwią tych co mu nie podpasowali - co miało wzbudzić należyty strach i wytrącić parę wcześniej przygotowanych argumentów.

 Czytałem kilka lat temu dłuższy artykuł (z wyszczególnionymi na końcu źródłami informacji) o Che i jego zbrodniach - a miał tego na sumieniu że ho ho, niemniej wiele barwnych opowieści na jego temat wymyślono na potrzeby czarnego PR i antykomunistycznej propagandy.
4string

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Samego tego co wiadomo wystarczy, żeby merchu nie nosić ;)
Paczki z głów!

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Kult Che ma trochę inne znaczenie i nie przesadzałbym z tym tak bardzo. Ot symbol w popkulturze. Tak samo np z krzyżem, przecież nosząc krzyż, nie identyfikujesz się (prawdopodobnie :D) z krucjatami i wszystkimi ideami, tylko symbolicznie okazujesz, ze część wartości z tym związanych, jest bliska sercu. Ocena moralności osoby noszącej ten czy inny wizerunek jest bardzo płytka. Dla mnie to element mody.
Before shitstorm, nie uważam, ze gloryfikowanie tej osoby jest słuszne, ale jestem w stanie zrozumieć intencje kogoś, kto ma takie coś na sobie. A jaka wyrobie sobie na tej podstawie opinie i czy będzie słuszna, to już mój problem :)

Prywatnie uważam, że zarówno noszenie czy to Che, czy krzyża, sierpa i młota, swastyki czy innych symboli to gónwo, a ślepe kierowanie się ideami to niepotrzebne ograniczanie swoich horyzontów, ale to raczej nie o tym temat. Po prostu chciałem to napisać :D
B ( o ) ( o ) B S

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
   Dziś grupa rowerowa Polaków na Islandii zorganizowała na zakończenie sezonu tzw. Coffee Raid. Polega to na tym, że jedziemy sobie wolno, rozmawiamy, zatrzymujemy się na kawę - czas, żeby lepiej się poznać, zacieśnić więzy. Spodziewałem się może 50 km. TEORETYCZNIE.
   Szybsi kolarze już na samym początku zostawili resztę grupy, po 100km w szalonym tempie i bez zwyczajowych przerw zacząłem zamarzać gdzieś z dala od cywilizacji (to jest Islandia, w październiku! Od 2 tygodni skrobię rano szyby w samochodzie). Zaczęło robić się ciemno, temperatura spadła do 7 stopni, zaczęły się skurcze mięśni z zimna, skończyło się picie... Po raz pierwszy poddałem się i zadzwoniłem do kolegi, żeby odebrał mnie samochodem. Do pokonania było jeszcze 45 km w zajebiście pagórkowatym terenie.
A, no i nie było kawy.

Paczki z głów!

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
   Dziś grupa rowerowa Polaków na Islandii zorganizowała na zakończenie sezonu tzw. Coffee Raid. Polega to na tym, że jedziemy sobie wolno, rozmawiamy, zatrzymujemy się na kawę - czas, żeby lepiej się poznać, zacieśnić więzy. Spodziewałem się może 50 km. TEORETYCZNIE.
   Szybsi kolarze już na samym początku zostawili resztę grupy, po 100km w szalonym tempie i bez zwyczajowych przerw zacząłem zamarzać gdzieś z dala od cywilizacji (to jest Islandia, w październiku! Od 2 tygodni skrobię rano szyby w samochodzie). Zaczęło robić się ciemno, temperatura spadła do 7 stopni, zaczęły się skurcze mięśni z zimna, skończyło się picie... Po raz pierwszy poddałem się i zadzwoniłem do kolegi, żeby odebrał mnie samochodem. Do pokonania było jeszcze 45 km w zajebiście pagórkowatym terenie.
A, no i nie było kawy.

( Obraz usunięty.)
Polacy to straszni ciśnieniowcy... Jak się pojedzie w góry większą ekipą, to ci bardziej doświadczeni zwykle narzucają tempo i nie da się nadgonić. Zatrzymają się na odpoczynek, uda się ich dogonić i wtedy "o, super ze jesteście, idziemy dalej".

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Dokładnie tak było na poprzednim "coffee ride"... ;) Dlatego następny planuję z nimi nie wcześniej niż w 2022. Chyba, że się ogarną.

BTW: pisali właśnie na grupie, że 2 innych ziomków też musiało wzywać samochód. Z tej "mocnej" grupy! Ironia.

Zasadą jest, że przodem jedzie, idzie czy płynie najsłabsza część grupy. Nawet w przedszkolu tak się robi...
Paczki z głów!

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
Super "znajomi", tym bardziej na trasie która miała być luźna. Niech sobie spierdalają do przodu i już nigdy nie dają się dogonić. ;p

Offline Orange

  • Moderator Giełdy
  • Wiadomości: 1 021
  • Loża Szyderców
Ja sie na takie spedy nie pcham. Jakosc polakow poznana za granica, z pewnymi wyjątkami jest taka, ze nie szukam nowych znajomych wsrod polakow. Nawet ci z ktorymi pravuje sa na "czesc, czesc". Nawet nie "co slychac".

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Mój bdb kolega jest już 25 lat w UK i za każdym razem to samo powtarza - byle z daleka od Polaków, nic się nie zmieniło. Zaczął od tego, że jak poznał "naszych" na samym początku, to się pochwalił gdzie się zatrzymał i za parę dni wszystko mu ukradli. Tutaj jest trochę inaczej, ludzie są sobie bardzo życzliwi, tylko akurat ci widocznie nie mogą się powstrzymać przed "prezentacją dominacji" :)
Paczki z głów!

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 768
Ach te pierwotne instynkty.

Można by rzec, że są one źródłem większości wkurwów omawianych w tym wątku.

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Mojego pierwszego promotora w UK, Adama, prawie zabili przy okazji rabunku rodacy.
Także jebać.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Paczki z głów!

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 768
^^
O który fragment konkretnie Ci chodzi? ;)
@spacelord7
Fragment Dzienników motocyklowych?
Ten gdy Che mówi o "rewolucji bez wystrzałów" oraz wszystkie fragmenty gdy spotyka się z ludźmy wyruchanymi przez ówczesny system.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Czyli dalej bym musiał obejrzeć 1,5h filmu, który mnie nie interesuje? ;) I po prostu nie wiadomo ile w nim prawdy, czy to zrobił piewca czy krytyk. No nic, Che chciał rewolucji bez wystrzałów, a wyszło jak zawsze. Widocznie taka jest konieczność dziejów. Albo jak się już chwyci trochę władzy, to się czasem "nie ustępuje, a wręcz przewyższa" tego, z kim się walczyło:

"przypisuje (mu) się odpowiedzialność za prawie 10 tysięcy egzekucji, przy czym od 800 do 1700 osób miało zostać zamordowanych z jego ręki. Jest on także współodpowiedzialny za dwa miliony kubańskich uchodźców i za śmierć poniesioną przez prawie 80 tysięcy tych, którym nie udało się wydostać z wyspy." Polskie Radio, Historia
Paczki z głów!

Offline Orange

  • Moderator Giełdy
  • Wiadomości: 1 021
  • Loża Szyderców
Historie pisza zwyciezcy. Daleko szukac nie trzeba, wystarczy do Gdanska pojechac do MIIW.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Byłem. A kto wygrał IIW? ;)
Paczki z głów!

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 866
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Niemcy. Dlatego są dziś potęgą gospodarczą.
4string

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
Byłem. A kto wygrał IIW? ;)

Mateo Moravietti. Bankowo w starych archiwach są zdjęcia jak rzuca koktajlami mołotowa.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Nie wiem kto wygrał IIWW, ale mi klientka w taryfie wystrzeliła kiedyś, że zaprasza mnie na spotkanie ze znanym futurologiem, który przewiduje, że w 2050 r będzie wojna światowa i że Polska ją wygra.

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
Nie wiem kto wygrał IIWW, ale mi klientka w taryfie wystrzeliła kiedyś, że zaprasza mnie na spotkanie ze znanym futurologiem, który przewiduje, że w 2050 r będzie wojna światowa i że Polska ją wygra.

Zajebiemy wszystkich podatkami i kartami do głosowania!
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 866
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
I kartkami do spowiedzi. To będzie nasza Wunderwaffe.
4string