Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1643714 razy)

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
Danka Koreanka xD

Tarcza antykryzysowa, trzynasta emerytura, 300 plus, 500 plus i zaraz znowu górę wyjebie mi ZUS.
« Ostatnia zmiana: 24 Cze, 2020, 23:17:52 wysłana przez niedziak »
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
U mnie link nie działa. Ale idę na wybory. Jedna kobita napisała, że mieszka w Afryce i specjalnie pojedzie 600km, żeby zagłosować. Dałem lajka.
Paczki z głów!

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Słuchajcie, młody zasuwał do końca dnia jak mróweczka, jeszcze się pytał co zostało do zrobienia ;) Jeszcze tak do końca tygodnia (najlepiej następnego) i zacznę wierzyć w wewnętrzną przemianę podmiotu lirycznego.

I dobrze, może kiedyś nawet zrozumie że to dla jego dobra. Ale tacy leserzy zdarzają się w każdym przedziale wiekowym. Mam młodego pracownika, który nie musi pracować, bo rodzice. Jest z młodszego rocznika, pracuje u mnie od blisko 8 lat (pierwsze praca po liceum). Zero L4 w tym czasie, wszystkie sprawy prywatne załatwia na wypoczynkowym, nie kombinuje z jakimikolwiek zwolnieniami. Dodatkowo zrobił w trakcie jeszcze studia na PWr, ciągle pracując, nawet w trakcie sesji. To nie wiek jest problemem, to brak chęci przyswojenia jakiegoś minimum logiki i zdrowego rozsądku wpajanego przez rodziców, otoczenie i system.
B ( o ) ( o ) B S

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Też się staram krzywdząco nie uogólniać, ale jednak pewne grupy społeczne / narodowe mają swój jakiś ogólny rys, trend. Np. każdy Islandur jest inny, ale ogólnie są inni od Polaków. Z których też każdy jest niby inny, ale ponarzekać, pomędrkować, pohejtować to jakoś tak bardziej lubi :)
Paczki z głów!

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 866
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Białe noce.
Są fajne, jak jesteś na kolonii i jest jedna. A nie na Islandii, gdzie już z miesiąc nie ma nocy i z miesiąc jeszcze nie będzie.

Posty połączone: 25 Cze, 2020, 15:03:43
W ogóle zainteresowanych tylko poinformuję, że panicz wczoraj się najwyraźniej narobił, dziś nie przyszedł w ogóle...
« Ostatnia zmiana: 25 Cze, 2020, 15:03:43 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
W ogóle zainteresowanych tylko poinformuję, że panicz wczoraj się najwyraźniej narobił, dziś nie przyszedł w ogóle...

KEEP US UPDATED.

U mnie link nie działa. Ale idę na wybory. Jedna kobita napisała, że mieszka w Afryce i specjalnie pojedzie 600km, żeby zagłosować. Dałem lajka.

Jeszcze link specjalnie dla Ciebie, bo musisz to zobaczyć :D

https://streamable.com/i7w11b?fbclid=IwAR31CIDimlgcvP5ROTrhZWg6o0toHnnXk0fqE4a_ES_r-PB357sab6wz0qY
« Ostatnia zmiana: 25 Cze, 2020, 15:52:20 wysłana przez Johnny »
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
To jeszcze nic - kojarzycie akcję, że wymyślili sobie amerykańskiego projektanta mody Christiana Paula, który pochwalił w materiale kreację Dudowej i teraz idą w zaparte, że aż otworzył fanpage'a z fejkowymi materiałami, itp? Ziomek tłumaczy swoje istnienie takim chamskim polskim akcentem "Hej gajs Ic Kryszczyn Pol Hir Kocham ten państwo i te ludzie", to jest tak durne, że aż piękne.

Offline Rot

  • Gaduła
  • Wiadomości: 368
To jeszcze nic - kojarzycie akcję, że wymyślili sobie amerykańskiego projektanta mody Christiana Paula, który pochwalił w materiale kreację Dudowej i teraz idą w zaparte, że aż otworzył fanpage'a z fejkowymi materiałami, itp? Ziomek tłumaczy swoje istnienie takim chamskim polskim akcentem "Hej gajs Ic Kryszczyn Pol Hir Kocham ten państwo i te ludzie", to jest tak durne, że aż piękne.

Prawdziwy Amerykanin był za drogi, wszystko przejebali na 500+ i premie.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Sorry @Johnny - reżimowej nie włączam, nie ma takiej możliwości.

Nie będę updejtował. Pracowałem już z takimi dupkami. Byłem raz kiedyś w strefie komfortu (chyba!), ale najwyraźniej są takie osoby, które nie wiedzą nawet gdzie im się ona kończy.
« Ostatnia zmiana: 25 Cze, 2020, 17:13:12 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 866
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!



Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 768
Szczęściem moim jest, że nie jestem skazany na "deweloperskie apartamenty" ani wielkopłytowe mieszkania...

Ale wkurwia mnie, że tacy deweloperzy jak tylko zobaczą gdzieś wolne 50mkw to zaraz powstaje tam blok. Nieważne, że dziedzictwo narodowe i krajobraz pójdą się jebać .

Offline excubitor

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 74
trochę adwokat diabła mode:
Developer, który najprawdopodobniej wyłożył grube miliony na zakup działki, projekt, podwykonawców, którzy mają ten budynek postawić. Zrobienie teraz jakiejkolwiek zmiany to pewnie też problemy z uzyskanym pozwoleniem na budowę i dalej sporymi stratami. Jeśli zakup był (a pewnie był) sfinansowany pieniędzmi z banku, to bank też nie będzie przecież łaskawie czekał. Pozwolił na spokojnie zrobić wykopki, współpracował, a według artykułu mógł być skończonym pigmejem i się wypiąć na nic, bo było głębiej niż mieli kopać.

Jasne, szkoda że nie da się z tym zrobić nic więcej i jakoś tego pięknie wyeksponować, ale bez odgórnie ustalonego sposobu działania (typu odkupienie takiej działki z pokryciem strat developera, co byłoby pięknym miejcem do przewałów), w najgorszym scenariuszu skończyłoby się tym, że parę osób miałoby długi na kilka(naście) milionów, kilka firm by upadło, kilkadziesiąt/set osób straciłoby pracę. Tak źle i tak niedobrze.

Oczywiście developer może być kuzynem kogoś ważnego i kupił działkę za grosze od parafii, która kupiła ją za złotówkę, ale wolałbym jednak, żebyśmy żyli w tej pierwszej wersji rzeczywistości.
"Ja się nie znam, to się chętnie wypowiem."

Offline Lechu_

  • Pr0
  • Wiadomości: 814
Wiecie co grozi za brak OC powyżej 14 dni w aucie ciężarowym? No, to ja już wiem....wpiszcie w google i poczujcie to co ja...

Gram tylko 15 min dziennie. Czasem nawet na gitarze.

Offline Majk

  • Gaduła
  • Wiadomości: 331
Wiecie co grozi za brak OC powyżej 14 dni w aucie ciężarowym? No, to ja już wiem....wpiszcie w google i poczujcie to co ja...

Z 6 tysięcy? Nie zazdroszczę.

Offline Lechu_

  • Pr0
  • Wiadomości: 814
Wiecie co grozi za brak OC powyżej 14 dni w aucie ciężarowym? No, to ja już wiem....wpiszcie w google i poczujcie to co ja...

Z 6 tysięcy? Nie zazdroszczę.

7800
Gram tylko 15 min dziennie. Czasem nawet na gitarze.

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 463
https://epoznan.pl/news-news-107213-sensacyjne_odkrycie_przy_budowie_apartamentowcow_na_ostrowie_tumskim

Co w tym wkurwiającego?

Pewnie kupił tam mieszkanie, a teraz szybko się go nie doczeka :D

Badania archeologiczne na budowie mogą opóźnić inwestycję, a nawet uniemożliwić jej ukończenie, a ustawa o ochronie zabytków  zobowiązuje inwestora do sfinansowania kosztów badań archeologicznych i tu jest ten wkurw ( oczywiście dewelopera)  :)

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 203
Przy czym wszystko co zostanie znalezione na jego działce, należy do Państwa.
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
A społeczeństwo i tak powie "Bogaci skurwiele, niczego nie uszanują!"
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
A społeczeństwo i tak powie "Bogaci skurwiele, niczego nie uszanują!"

Złodzieje i vatowcy!
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Sądzę, że developer tylko zyska na wartości mieszkań w budynku dzięki dodatkowej wartości historycznej. A historycy i archeolodzy mają pewnie kilka fajnych artykułów na swoje konto. Typowe win-win situation.

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
No, szczególnie jak wejdzie wojewódzki konserwator zabytków i stwierdzi, że nie wolno tam nic zbudować i cofnie pozwolenie na budowę. Po czym deweloper zostanie z ziemią, której nikt od niego nie odkupi, a nie będzie mógł z niej korzystać.
WIN WIN xd
Jazz, Lounge, Downtempo