Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1679356 razy)

Offline Duży Czarny Kogut

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 74

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 591
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Wkurwia mnie, ze LOT nie chce oddac kasy za 4 bilety, lacznie prawie $5k. Loty sami odwolali, bo Covid, chujki jedne.

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 366
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Wkurwia mnie ta duszna pogoda. :D
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 222
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 781
Wkurwia mnie, ze LOT nie chce oddac kasy za 4 bilety, lacznie prawie $5k. Loty sami odwolali, bo Covid, chujki jedne.
Ale prawo erłopejskie jasno reguluje takie kwestie

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 591
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
A lot jasno ma mnie w dupie i nawet juz nie odbiera telefonow. Dzisiaj poszedl wniosek o chargeback, zobaczymy co zdziala bank.

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 874
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 591
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Zreszta z tym LOTem to w ogole chyba gruba sprawa sie szykuje. Ludzi, ktorym nie oddal kasy mozna liczyc w setkach, jak nie tysiacach. Ich Facebook zawalony wkurwionymi ludzmi, niektorzy od lutego czekaja na zwrot kasy. Do tego zostala zalozona druga spolka o takim samym profilu dzialalnosci. Mocno grubymi nicmi to szyte jest

https://tvn24.pl/biznes/z-kraju/nowa-spolka-lotnicza-sasin-jestesmy-zdeterminowani-zeby-lot-uratowac-4601573

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 523
  • Venus as a goodboi
Sasin człowiek specjalny do zadań specjalnych


Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 613
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
Wkurwiają mnie przestarzałe technologie do usług on-line używane przez skarbówkę, pierdolonych złodziei, kurwy i chuj.
dojrzałe technologie ;)
i always go full retard

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Wkurwiają mnie przestarzałe technologie do usług on-line używane przez skarbówkę, pierdolonych złodziei, kurwy i chuj.
dojrzałe technologie ;)

Pojebane. Wczoraj musiałem fizycznie do nich jechać i pisać "czynny żal" dlaczego się z podatkiem spóźniłem. Złodzieje pierdolone.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.


Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Okazuje się, że jebani millenialsi to było dopiero śniadanko. Nadchodzi Pokolenie Z, bym nazwał "money for nothing". Właśnie zjebałem syna mojego szefa (za tegoż pozwoleniem), bo przyszedł na zakład niby zarobić na wakacje, ale pierwszego dnia wyszedł po 30 minutach bo miał migrenę (okazało się, że nie spał całą noc, bo... grał w grę przed pierwszym dniem w pracy), wczoraj wyszedł po 2h. Przyczyna nieznana. U mnie wszyscy na urlopach i miał pomagać.
Wygląda na to, że zjebka wszystkim pomogła - młody ruszył dupę do roboty, ze mnie zeszło ciśnienie, a szef się cieszy, że ktoś zagonił mu chłopaka do roboty.
Paczki z głów!

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Okazuje się, że jebani millenialsi to było dopiero śniadanko.

Ok boomer ;)
B ( o ) ( o ) B S

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Dziękuję.
Wolę być boomerem. Ostatnio byłem na zwolnieniu jak złamałem rękę, jakoś 20 lat temu.
Paczki z głów!

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Dziękuję.
Wolę być boomerem. Ostatnio byłem na zwolnieniu jak złamałem rękę, jakoś 20 lat temu.

Ale co to ma do czegokolwiek? Jestem millenialsem, a byłem ostatni raz na L4 jakieś 11 lat temu jak miałem przewlekłe zapalenia ucha i było to moje pierwsze i ostatnie L4 w życiu. Pracuję od 2004.
B ( o ) ( o ) B S

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Jak się ma zwolnienie lekarskie do czegokolwiek?
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Wuj pewnie miał na myśli urlop. Co nie zmienia faktu, że brak szacunku dla swojego czasu wolnego to nic innego jak pracoholizm a to jest, moim zdaniem, równie słabe co leserstwo.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Inaczej: leserstwo jakiego w życiu nie widziałem. I nie pierwszy to synek prezesa.
Pracoholizm to coś zupełnie innego, niż zwykłe przyjście i wyjście z pracy zgodnie z umową.
« Ostatnia zmiana: 24 Cze, 2020, 18:11:20 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline Chomick

  • Pr0
  • Wiadomości: 573
Okazuje się, że jebani millenialsi to było dopiero śniadanko.

Ok boomer ;)

Ej, jaka jest dolna granica urodzin Milenialsów ? Tak mnie skłoniliście do poczytania sobie i wiekowo niby się jeszcze łapię, ale z tego co czytam o cechach charakterystycznych to bliżej mi do wcześniejszego pokolenia X.

Offline excubitor

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 76
chyba można się dowolnie identyfikować?
"Ja się nie znam, to się chętnie wypowiem."

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
@g-zs - to znaczy, że jesteś z tych millenialsów, co bym mógł się nawet zakolegować ;)

Słuchajcie, młody zasuwał do końca dnia jak mróweczka, jeszcze się pytał co zostało do zrobienia ;) Jeszcze tak do końca tygodnia (najlepiej następnego) i zacznę wierzyć w wewnętrzną przemianę podmiotu lirycznego.
Paczki z głów!

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Wkurwia mnie, ze LOT nie chce oddac kasy za 4 bilety, lacznie prawie $5k. Loty sami odwolali, bo Covid, chujki jedne.

To są skurwysyny pierwszej wody - prawie się na to nadziałem w kwietniu w postaci biletu za 2.6k PLN. Możesz co najwyżej liczyć na voucher ważny przez... rok, ale kasy nie zobaczysz.

Nie wiem jakim cudem to jest legalne, ale widocznie nawet jeżeli nie jest to raczej ujdzie im na sucho.

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
https://m.facebook.com/watch/?v=2467732636850584&_rdr

To mnie ostatecznie przekonało, żeby wrócić do domu na wybory...
Jazz, Lounge, Downtempo