Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1643619 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Nigdy nic do końca nie wiemy. Tyle wiem. Tylko jak bym wypił parę szczerych herbatek z p. Romanem, to bym miał lepszy ogląd. Na razie oceniając po owocach to się zmienił. Nie byłby to pierwszy przypadek, że kogoś coś oświeciło. Są oczywiście i ludzie, którzy zmieniają się pozornie. To by tak można cały dzień. Na razie mogę powiedzieć, że zgadam się z wypowiedziami "późnego Giertycha" :)

Paczki z głów!

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Giertych to cyniczna menda, akurat on mi działa na nerwy bardziej niż połowa administracji rządowej razem wzięta. Ojciec założyciel Młodzieży Wszechpolskiej, zatwardziały endek, a teraz nagle liberał i bojownik o demokrację xD

Właśnie w związku z kryzysem miałem nadzieję, że ludzie w końcu sięgną po widły i rozniosą ten skorumpowany pierdolnik, a zapowiada się, że Duda wygra w I turze. Stonoga.mp4 mocno.

Offline excubitor

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 74
Ciężko o cokolwiek innego, jeśli ugrupowania opozycyjne są skupione na rywalizacji o to, kto jest tą prawdziwą, jedyną słuszną opozycją i walczą o odebranie elektoratu innym, a nie rządzącym :)
"Ja się nie znam, to się chętnie wypowiem."

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 768
miałem nadzieję, że ludzie w końcu sięgną po widły i rozniosą ten skorumpowany pierdolnik, a zapowiada się, że Duda wygra w I turze.
Na co miałeś nadzieję?  :facepalm:

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Nie chce mi się robić mema ale wyobraźcie to sobie.

Rozmowa dwóch górników.
1: Czym nadziejemy te pączki? Może miłością?
2: Miałem nadzieje.

Spoiler
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 866
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 203
Odgrzewany kotlet. Pogoogluj bo ten temat był już wałkowany jeszcze w zeszłym roku i nie ma nic wspólnego z koronawirusem.
Chcą uregulować działania pseudoorganizacji które chciały podobnie jak ekolodzy znaleźć sobie źródło dochodu.
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 866
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
 Tylko że ten członek pisowski chce wepchnąć to do pakietu antywirusowego, żeby przeszło bez jakichkolwiek  konsultacji czy dyskusji.
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 203
Będą sobie musiały frendzle znaleźć inne źródło utrzymania, albo zacząć korzystać z pozostałych zapisów prawa i zostawić sprawę organom do tego powołanym. ;)
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Ogólnie ten "pakiet pomocowy" dorżnie ludzi w tym kraju do reszty - najlepsi lekarze do specjalnych placówek z priorytetem VIPów, dalsza prywatyzacja służby zdrowia, natychmiastowe zwolnienia, poluzowanie prawa pracy i wydanie kupy budżetowej kasy nie tam, gdzie trzeba. Podczas, gdy nieco bardziej na Zachód wszystko idzie w drugą stronę - kasa do łapy, odpowiednie wspieranie finansowe małych przedsiębiorstw i kasa (wraz z przywilejami) dla pracowników.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Wkurwiają mnie rodzice, którzy dają swoim dzieciom pojebane imiona, których sami nie będą nosić, a dzieciak będzie miał przesrane aż stanie się pełnoletni.
Świat przywitał właśnie: X Æ A-12
Paczki z głów!

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 768
Wkurwiają mnie rodzice, którzy dają swoim dzieciom pojebane imiona, których sami nie będą nosić, a dzieciak będzie miał przesrane aż stanie się pełnoletni.
Świat przywitał właśnie: X Æ A-12
Tak się dzieje, jak ktoś się naogląda za dużo memów na 9gagu (a Elon podobno jest tam na bieżąco)

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
dzieciak będzie miał przesrane aż stanie się pełnoletni.
Świat przywitał właśnie: X Æ A-12

Ma pięciu starszych braci, więc niech tylko ktoś spróbuje. :D

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Ja już nie wiem, który z dwojga rodziców ma bardziej zaćpany łeb. Ale za to fajne memy w sieci z tym imieniem (a najlepszym samo wyjaśnienie imienia przez Grimes - wciąż liczę, że to wszystko słaby żart).

Spoiler

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Spoiler
Nie ma chyba takich badań, a subiektywnie tak nie uważam (jako osobnik otoczony innymi dzieciatymi osobnikami)

A co do memików ten fajny :)

Paczki z głów!

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 866
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Najbardziej wkurwia mnie fakt, że na dzieci głównie decydują się ludzie, którzy się najmniej do ich posiadania i wychowywania nadają.

 Oni przeważnie nie "decydują się", tylko dzieci im się przytrafiają.
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Dziś dostałem w papę zgrzewką papieru toaletowego - zsunęła się z palety. Od tego z kolei spadły mi okulary, a cofając się na nie nadepnąłem*.
Wracając do domu usiadłem na ławeczce i pierwszy raz od chyba 30 lat nasrał na mnie ptak. I NA ROWER!! Ale to trzeba mieć cela jak skervesen, żeby w locie trafić w ramę. A jakiego trzeba mieć pecha przy tej minimalnej ilości ptaków na Islandii :D

* wyprostowałem i działają! Na szczęście to nie był mosh na Materia Fest :D :D
   Może ktoś pamięta zdjęcie okularów :)

Paczki z głów!

Offline mort

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 14
I NA ROWER!!

na pewno geneza tego wydarzenia wyglądała tak:   



;)

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Od 6 rano kłócę się z sąsiadem. On mi napierdala młotkiem w ścianę, a ja mu puszczam Meshuggah. Na razie idziemy łeb w łeb.

Najzabawniejsze jest to, że przez większość czasu to się nawet jakoś zgrywa.
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 968

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Kutas dzisiaj zaczął wiercić. I robił to do 18. W sobotę. Teraz pozostaje mi tylko 'techniczny death metal'.
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
A zaglądałeś do regulaminu spółdzielni?
Paczki z głów!

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Nie, ale chyba zaraz zajrzę, bo mamy niedzielę, a ten dalej czymś stuka.
Boję się tylko, że po przeczytaniu regulaminu okaże się, że ja też czegoś nie robię i wpadniemy w spiralę donosicielstwa xd Ja jego, on mnie...
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Nie, ale chyba zaraz zajrzę, bo mamy niedzielę, a ten dalej czymś stuka.
Boję się tylko, że po przeczytaniu regulaminu okaże się, że ja też czegoś nie robię i wpadniemy w spiralę donosicielstwa xd Ja jego, on mnie...

Nawet jeśli to i tak chuj się stanie. To jest regulamin wewnętrzny spółdzielni/wspólnoty, możecie sobie pogrozić palcem, napierdalac się albo ciągać po sądach z powództwa cywilnego. I w sumie nic innego. Na policję nawet nie ma sensu dzwonić bo przyjdą, popatrzą, śmiechną i pójdą.
B ( o ) ( o ) B S

Offline Duży Czarny Kogut

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 74
Nawet jeśli to i tak chuj się stanie.

Pewnie o to koledze chodziło :D