Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1671047 razy)

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Dopiero posiadając konto na fb człowiek doświadcza takich rzeczy jak żale na 1 listopada napisane Comic Sans
Posiadam, nie doświadczyłem. Co wy kurwa lajkujecie xD

Tak to jest jak się znajomych dresików z podstawówki ma :')

Większe gówno lajkują znajomi crossfitowcy/wegetarianie/gitarzyści. Stary, to jest dopiero hardcore!
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Kurwa, jestem członkiem grup dla wege i gitarzystów. Zastanawiałem się nad dołączeniem do crossfiterów ale teraz tego nie zrobię, zostałbym zjebem :')
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Jeszcze musisz wkleić się do jakiejś grupy studentów I roku prawa i masz komplet.
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Na szczęście na moim wydziale takich nie ma :')
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Dopiero posiadając konto na fb człowiek doświadcza takich rzeczy jak żale na 1 listopada napisane Comic Sans
Posiadam, nie doświadczyłem. Co wy kurwa lajkujecie xD

Tak to jest jak się znajomych dresików z podstawówki ma :')

Większe gówno lajkują znajomi crossfitowcy/wegetarianie/gitarzyści. Stary, to jest dopiero hardcore!
No ci ostatni to dopiero mają najebane w bani :D To akurat sprawdziłem z autopsji.

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Z tego wszystkiego Gitarnicy majo najmniejsze fiutki.
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Nawet wegetarianki mają większe
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Ja bym tu nazwami firm nie rzucał - bo komuś będzie przykro
Paczki z głów!

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 523
  • Venus as a goodboi
W samą porę, kiedy mam apogeum wkurwu na tego typu instytucje, ukazał się filmik Johna Olivera, który rozkłada ich działanie na czynniki pierwsze:



Bardzo polecam, bo "pseudopiramidy" to również olbrzymi problem w Polsce. To nie tylko pseudomedycyna "alternatywna" czy kosmetyki - to też ubezpieczenia, lokaty, kredyty - to również może być magiczna kołdra za 8000 z pyty jaguara, której nie trzeba prać i usuwa raka, na którą ktoś kiedyś może naciągnąć czyjąś babcię czy jej miłą sąsiadkę, do której kiedyś wysłała Cię po cukier albo krople ziołowe, które przepisze Ci "zamieszany" lekarz i nie będziesz umiał dla nich znaleźć skutecznej alternatywy za bliższe kosztowi produkcji 5-10 zł zamiast 70. Jeśli choć 5 osób udostępni to dalej, to już w ogóle prawie poczuję się potrzebny na tym świecie.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Wybaczcie, bo nie wiem jak to się dzieje, ale normalnie nie mogę na Beatkę patrzeć! Szczególnie na zbliżeniach. No, babochłop to jakiś, fryzura z GS-u, ogólna kobiecość silne 0/10. No, nie wiem, co się stało, no nie wiem! ;)
Paczki z głów!

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Pooglądaj Grodzką to Ci przejdzie ;)
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Już kiedyś ostrzegałem, żeby nie googlować "Grodzka bez makijażu", która jest najprawdopodobniej największą hecą III RP, bo ma dalej siusiaka i mieszka z kobietą ;). Dlatego dziwi mnie reakcja po tym wszystkim na Beatkę. Może chodzi o to zepsute wnętrze?...
Paczki z głów!

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Aby rządy były dobre, kobieta musi być facetem. Wystarczy spojrzeć na naszych zachodnich sąsiadów!
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Z kolei już drugi raz kobietą roku został facet. Ta powolna  zamiana ról nawet mi się zaczyna podobać. Tylko zawsze jest zajebista kolejka do damskiego.
Paczki z głów!

Offline unbrokenshiver

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 60
Nic mnie w życiu bardziej nie wkurwia niż marketingowcy - co jeden to gorszy, święcie przekonani o swojej zajebistości i skuteczności - nie wiem, pewnie jest im to wpajane na tych ich uczelniach i to jest jedyna rzecz, którą potrafią okazywać. Moja kobieta zrezygnowała z poszukiwań takich ludzi gdy okazało się, że mój niedoświadczony brat jest SKUTECZNY w porównaniu to człowieka z "mega" doświadczeniem ("niejedną firmę na nogi stawiałem etc.  ::)". Paru takich też pokazało klasę po moich znajomych i prawie zniszczyli im biznesy. Wykształceni ludzi.

Stawiam ich ostatnio na równi z "coachami", na których ostatnio cały czas trafiam przy okazji podróży PKP.  ;)

Orange

  • Gość
A Bacio nie jest marketingowcem ?

Spoiler

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Nie. Za dużo innych rzeczy robiłem w życiu. I nie mam w biosie przekonania o zajebistości ;). Zresztą: właściwie kto to taki? Zdefiniujmy.
Paczki z głów!

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
Ło, nie zachowuj się, jakbyś był urażony. :D

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
A gdzie to niby wyczytałeś? Na spokojnie analizuję.
Paczki z głów!

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Marketingowy to taki co godzinami potrafi rozprawić o wyższości pepsi nad coca całą, dopóki nie przejdzie do coca coli.
Tak mnie się wydaje
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
A gdzie to niby wyczytałeś? Na spokojnie analizuję.
Ostatnia zdanie brzmiało tak zabrzmiało. ;) No ale tak to jest ze słowem pisanym, że nie wiadomo, jak miało zabrzmieć.

Wg. wikipedii, Baciu będzie raczej eMarketerem. ("W odniesieniu do marketingowca działającego w środowisku Internetu używa się określenia webmarketer lub eMarketer." :D )

Marketing kojarzy się dzisiaj źle, głównie przez nachalność reklam (i często żenujący poziom), ale o pewnie każdy znajdzie kilka rzeczy, którymi zainteresował się przez reklamę.

A to, o czym pisze @Dmaligator  mi nasuwa na myśl raczej przedstawicieli handlowych. Pracuję w zakupach i czasem bywa ciężko pod tym względem. ;)


Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Tak jak zapowiadałem

Poskładałem kompresor

Jebane gówno nie działa. I nie wiem czy to mój błąd czy spalony układ czy zimny lut czy zwarcie. Problemów nie widzę, muszę całość przelutować. I kolejne 4h w pizdu. @Razor89 @puffmajster szanuję was jak pojebany
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 523
  • Venus as a goodboi
W innym (wiadomo którym) wątku łączy mi ten post z poprzednim, czego nie chcę, więc wklejam tutaj, bo jak najbardziej pasuje. Białe święta w Białymstoku.


Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470
Z dwojga złego może lepszy św Mikołaj z ONRu, niż Dziadek Mróz z partii Razem.