Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1643622 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Właśnie wróciliśmy z pogotowia, bo Szymona, czyli mojego syna ugryzł pies pieprzonych patoli. Przestaję starać się mieć zrozumienie dla tych i im podobnych ludzi. Moja żona pracuje w świetlicy z dziećmi ludzi z patologii i generalnie mówi się o konieczności ich zrozumienia, pomocy im. Ale prawda jest taka, że bardzo często to po prostu hołota z konfliktami z prawem i niekończącymi się roszczeniami.
Paczki z głów!

Offline bandit112

  • Gaduła
  • Wiadomości: 305
A piesek, gdyby miał normalnych właścicieli, wcale nie musiałby być agresywny*

*nie dotyczy niektórych pekińczyków.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Właściciel otworzył ubrany tylko w rozciągnięte majty. Tak, jak się spodziewałem.
Paczki z głów!

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Właśnie wróciliśmy z pogotowia, bo Szymona, czyli mojego syna ugryzł pies pieprzonych patoli. Przestaję starać się mieć zrozumienie dla tych i im podobnych ludzi. Moja żona pracuje w świetlicy z dziećmi ludzi z patologii i generalnie mówi się o konieczności ich zrozumienia, pomocy im. Ale prawda jest taka, że bardzo często to po prostu hołota z konfliktami z prawem i niekończącymi się roszczeniami.

Ewidentnie trzeba im dać więcej pieniędzy, żeby mogli wyjść z patologii.

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Właśnie wróciliśmy z pogotowia, bo Szymona, czyli mojego syna ugryzł pies pieprzonych patoli. Przestaję starać się mieć zrozumienie dla tych i im podobnych ludzi. Moja żona pracuje w świetlicy z dziećmi ludzi z patologii i generalnie mówi się o konieczności ich zrozumienia, pomocy im. Ale prawda jest taka, że bardzo często to po prostu hołota z konfliktami z prawem i niekończącymi się roszczeniami.

Ewidentnie trzeba im dać więcej pieniędzy, żeby mogli wyjść z patologii.

Wtedy mogą mieć problem ustać, a w takim stanie ciężko gdziekolwiek wyjść.

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 866
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
A piesek, gdyby miał normalnych właścicieli, wcale nie musiałby być agresywny*

*nie dotyczy niektórych pekińczyków.


BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline bandit112

  • Gaduła
  • Wiadomości: 305
Mój cziłała ma 100% drżenia

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Te pieski rozpatrywałem zawsze w kategoriach "karma dla węża".

Offline bandit112

  • Gaduła
  • Wiadomości: 305
...a wiesz, czemu wąż nie ma jaj?...

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Żeby chechułachłaje nie było przykro, że go oślizły chuj pożera? :D

Offline majkelk

  • Pr0
  • Wiadomości: 807
  • Teksty są osobiste
Może nie do końca wkurwia, ale bardziej fascynuje - moda fejsbukowej cebuli chwalącej się ile pluszaków z biedry mają ich dzieci, po cichu szczycąc się wydanymi w owadowym sklepie pieniedzmi. I do tego te dyskusje pod zdjęciami "twój brajanek ma tylko 10? Moja andżelika ma już 17 i dzisiaj idziemy na zakupy jeszcze hehe". Ja pierdolę :D
"Raz na wozie, raz chuj ci w dupę..."

https://www.facebook.com/elinband/

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
No właśnie fejsbuk powstał po to, żeby się wieś mogła wyszaleć.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Bo jak skończysz naszą klasę to idziesz do fejsbuka.
Paczki z głów!

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Mnie zawsze zastanawiało, dlaczego omijają mnie wszelkie takie facebookowe mody. Nie słyszałem o żadnych zwierzakach z biedronki, nikt z moich znajomych się nimi nie chwalił. Nigdy też nie widziałem na facebooku nikogo o imieniu Brajan, Andżelika. Może mam nienormalnych znajomych na fb.

Fascynujące, że tyle osób obgaduje swoich znajomych po forach internetowych i się z nich nabija, zamiast napisać wprost pod takim postem, co się o tym myśli. Ludzie to jednak potrafią być dwulicowi. I nie piję tutaj do Ciebie majkelk... chyba nie... mam nadzieję XD
Po prostu tak mi się rzuciło w związku z tematem wszelakich facebookowych fascynacji.
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline majkelk

  • Pr0
  • Wiadomości: 807
  • Teksty są osobiste
Noł ofens tejken, ale wiesz... nie każdy obraca się wśród elity umysłowej. Jak widzę na swojej tablicy tego typu dyskusje, to nie wywołuję gównoburzy, bo ta bieda umysłowa i tak nie zrozumie żaluzji, a można za to wyłapać wpierdol od jakiegoś sebixa (już raz miałem pod chatą pajaca, który chciał mi wpierdolić za obrażenie w dowcipie na fejsie jego osiedla xD). Za to wywalam osobnika ze znajomych, albo w przypadku rodziny, blokuje ich treść na swojej tablicy. Własnego brata mam zablokowanego :)
"Raz na wozie, raz chuj ci w dupę..."

https://www.facebook.com/elinband/

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
Liczyłem, że dzisiaj dostanę długo oczekiwaną paczkę, nawet chciałem się wcześniej z pracy urwać, ale coś za długo to trwa i jedyny „Kiesel” z jakim dzisiaj mogę mieć do czynienia to:


Offline selfslave

  • Gaduła
  • Wiadomości: 245
Fascynujące, że tyle osób obgaduje swoich znajomych po forach internetowych i się z nich nabija, zamiast napisać wprost pod takim postem, co się o tym myśli. Ludzie to jednak potrafią być dwulicowi. I nie piję tutaj do Ciebie majkelk... chyba nie... mam nadzieję XD
Po prostu tak mi się rzuciło w związku z tematem wszelakich facebookowych fascynacji.
No nie wiem. Ja mam tam konto w zasadzie tylko po to, aby przed snem poprzeglądać sobie posty idiotów. Innego zastosowania nie widzę. Znajomych, z którymi mam kontakt nie muszę śledzić na FB, a takich debilizmów jakie umieszczają ludzie, z którymi np. chodziłem do szkoły to nigdzie bym nie znalazł. Jak napiszę im wprost co myślę to mnie usuną ze znajomych i nie będę miał się z czego pośmiać.

Inna sprawa, gdy ktoś pełnosprawny umysłowo umieszcza debilne posty. Wtedy można reagować, bo przynajmniej dociera.

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Dopiero posiadając konto na fb człowiek doświadcza takich rzeczy jak żale na 1 listopada napisane Comic Sans
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Ja mam odobserwowanych wszystkich. Używam fb, bo siedze na wielu grupach związanych z organizacjami, w których się udzielam, bądź sprzedaję na nich sprzęty wielorakie.
Polecam

Fb to całkiem fajne medium, jak się umie korzystać.
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
(...) z organizacjami, w których się udzielam(...)




( ͡° ͜ʖ ͡°)
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Dopiero posiadając konto na fb człowiek doświadcza takich rzeczy jak żale na 1 listopada napisane Comic Sans
Posiadam, nie doświadczyłem. Co wy kurwa lajkujecie xD

Orange

  • Gość
Fascynujące, że tyle osób obgaduje swoich znajomych po forach internetowych i się z nich nabija, zamiast napisać wprost pod takim postem, co się o tym myśli. Ludzie to jednak potrafią być dwulicowi. I nie piję tutaj do Ciebie majkelk... chyba nie... mam nadzieję XD
Po prostu tak mi się rzuciło w związku z tematem wszelakich facebookowych fascynacji.

Daj linka do swojego FB. Napiszę ci, że jesteś gupi, masz wszy i śmierdzisz kozą. Wprost.

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Fascynujące, że tyle osób obgaduje swoich znajomych po forach internetowych i się z nich nabija, zamiast napisać wprost pod takim postem, co się o tym myśli. Ludzie to jednak potrafią być dwulicowi. I nie piję tutaj do Ciebie majkelk... chyba nie... mam nadzieję XD
Po prostu tak mi się rzuciło w związku z tematem wszelakich facebookowych fascynacji.

Daj linka do swojego FB. Napiszę ci, że jesteś gupi, masz wszy i śmierdzisz kozą. Wprost.

Z tego co pamiętam, to masz mój adres, więc jak chcesz, to możesz mi to powiedzieć wprost.
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Dopiero posiadając konto na fb człowiek doświadcza takich rzeczy jak żale na 1 listopada napisane Comic Sans
Posiadam, nie doświadczyłem. Co wy kurwa lajkujecie xD

Tak to jest jak się znajomych dresików z podstawówki ma :')
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol