Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1643557 razy)

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
Referendum zarządził Bronek rzutem na taśmę, jadąc na fali propagowanych przez Kukiza JOW, i chęcią przejęcia elektoratu Kukiza w dogrywce... niestety, nie pykło.
Poszło głosować 3 mln ludzi, czyli dokładnie tyle samo ile zagłosowało na Kukiza w wyborach prezydenckich (w prezydenckich głosowało 50% uprawnionych do głosowania).
To taki papierek lakmusowy odnośnie teorii o spadającym poparciu dla Kukiza, i 70% poparciu dla Komorowskiego i jego okrzykach w stylu: Rozstrzygnijmy to w I turze.

 ;)
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Orange

  • Gość
Mam poblokowane, odrzucone, nielubione strony o zawartosci politycznej. Stwierdzilem,ze nie wytrzymam. OK przyznaje- udostepnialem jakes polityczne tresci w okolicy wyborow, mea culpa. Ale od jakiegos czasu mam juz dosc. Wkurwia mnie ten zalew informacji jak to wszystko jest be chujowo i do dupy. Jak rzad dupe obrabia a onternet o tym trabi. Ludzie czytaja a nie robia nic. A ja juz nie chce o tym czytac. Wchodze na forum o tematyce gitarowej. Nie wazne jaki dzial, nie wazne jaki topic. W kazdym jakas dyskusja polityczna. Kurwa jego mac. Serio. Wracam z pracy, czy siedze na przerwie, sprawdzam sevenstringa zeby sobie poczytac o okologitarowych sprawach. Ale nie,wszedobylska polityka. Zeby cos w temacie byc przegladnalem nawet gielde. Kazde ogloszenie. 10 stron wstecz.
Ludzie prosze was idzcie uprawiajcie polityke gdzie indziej, bo nie chce blokowac uzytkownikow, zeby mnie cos nie ominelo.

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
@Orange jeśli o mnie chodzi, to już skończyłem :) Po prostu odniosłem się do tych kilku stron komentarzy, które przejrzałem...
Tak przy okazji mogłeś wyładować swoją frustrację :D
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Z takimi rzeczami to do administracji, byłby jeden temat to każdy kto by chciał mógłby go omijać. Jak to mawiał kalsyk: Jeżeli nie interesujesz się polityką to w końcu ona zainteresuje się Tobą, czy jakoś tak... No ale wolna wola. Jednak spora część użytkowników coś tam się interesuje. Wiadomo, że to jest forum gitarowe ale od czegoś jest ten dział offtopu.

Ale wkurw jak najbardziej rozumiem hehe
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 421
  • It is useless, to resist.
Ale kurwa no bez przesady, niedługo to w każdym topicu będzie, bo jednego to smuci, drugiego wkurwia, trzeciego cieszy a czwartego rucha w dupsko.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
to kto zakłada temat "Co was rucha w dupsko?" ;)
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Raczej kto nie może założyć?
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Ale kurwa no bez przesady, niedługo to w każdym topicu będzie, bo jednego to smuci, drugiego wkurwia, trzeciego cieszy a czwartego rucha w dupsko.

Takie czasy

Zresztą dramatyzujecie. To się tyczy tylko 3 tematów maksymalnie, a macie całe forum, nie?
« Ostatnia zmiana: 07 Wrz, 2015, 23:30:58 wysłana przez Johnny »
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline W.L

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 37
to kto zakłada temat "Co was rucha w dupsko?" ;)


Oj Dżony i Matkobijca by mieli wiele do powiedzenia.

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
to kto zakłada temat "Co was rucha w dupsko?" ;)


Oj Dżony i Matkobijca by mieli wiele do powiedzenia.

Podejrzanie zdajesz się mieć z tym coś wspólnego. :D
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Jeszcze ich tu nie ma, a już mnie wkurwiają ci emigranci!

Spoiler
Paczki z głów!

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 421
  • It is useless, to resist.
W ogóle jebać te emigracje, sracje, są teraz większe problemy:

Spoiler
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline Semedi

  • Pr0
  • Wiadomości: 556
  • Klucze krzywo!
    • Karcer

Spoiler

Też jestem wkurwiony. Zaczynam hodować grzyba na jajcach i między palcami stóp jak w lesie nie ma :(
Yes! I'm inspired by the Devil!
http://semdedi.soup.io/

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Grzyb wymaga cierpliwości. Zrozumienia. Z grzybem jest jak z fajną laską. Pochodzić trochę w tę i we wtę. Zainwestować w jakiś scyzoryk z wyjebolitu. A nie kurwa z Gerlachem się rzucać, jak jakiś łowca nienasycony.
Tnij wykręcony z grzybni, a nie przy ściółce, jak pierdolony niedouczony mieszczuch. Generalnie miej jakieś podejście.

To tak jak z ósemkami - widzisz ósemkę - nie dotykasz, niech sobie zgnije, chyba że czeladź zbierze, albo ślimaki wpierdolą. To też żyje. A niech ma, niech się naje czegoś innego też. Pochodź sobie po hektarze. Widzisz śmieci jakeś przez pojebów wyrzucone - pomyśl:"Haha".
Grzyb cierpliwy jest, twej ręki spragniony.
« Ostatnia zmiana: 08 Wrz, 2015, 22:23:49 wysłana przez wrobelsparrow »

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 866
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
 
Grzyb wymaga cierpliwości. Zrozumienia. Z grzybem jest jak z fajną laską. Pochodzić trochę w tę i we wtę. Zainwestować w jakiś scyzoryk z wyjebolitu. A nie kurwa z Gerlachem się rzucać, jak jakiś łowca nienasycony.
Tnij wykręcony z grzybni, a nie przy ściółce, jak pierdolony niedouczony mieszczuch. Generalnie miej jakieś podejście.

To tak jak z ósemkami - widzisz ósemkę - nie dotykasz, niech sobie zgnije, chyba że czeladź zbierze, albo ślimaki wpierdolą. To też żyje. A niech ma, niech się naje czegoś innego też. Pochodź sobie po hektarze. Widzisz śmieci jakeś przez pojebów wyrzucone - pomyśl:"Haha".
Grzyb cierpliwy jest, twej ręki spragniony.

To tak na trzeźwo czy po grzybkach?
4string

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Na trzeźwo bez grzybków, a co - wycinasz przy ściółce? :D

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Pod wawą mamy tylko duże żywe grzyby znane jako Grzybowy Raiden
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Ja pod Wawą oszczędzam dla podwawiańskich łowców. Jade dali.

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Moc grzyba jest wielka. :D Zna ją tylko ten, co wie.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Jest jeszcze jedno zdjęcie, które pasuje ale nie wkleję, bo dostajnę bana z pr0m.
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 866
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Na trzeźwo bez grzybków, a co - wycinasz przy ściółce? :D

Jakieś 37 lat mieszkam 200m od lasu i w życiu nie byłem na grzybach. Nie zbieram, co najwyżej przypadkowo oszczywam.
« Ostatnia zmiana: 09 Wrz, 2015, 10:33:57 wysłana przez theremin »
4string

Orange

  • Gość
I wtedy z grzybni robi się chujnia

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
Ale o co chodzi?

Spoiler

Ewentualnie

Spoiler

Tak się zastanawiam na którym zdjęciu jest łysiczka lancetowata ;-)
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.