Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1643665 razy)

Offline Phoenix

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 84
Zapalenie oskrzeli które trzyma mnie 3 tyg... Ja pierdole chce już być zdrowy kurwa mać. :-\

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Kulczyk style®

Jeszcze nie bo zwyczajnie logistycznie byłby to problem. Mam na myśli ludzi z którymi pracuje, nie wiem jak na dzien dzisiejszy przeprowdzić ok 15 rodzin i czy by chciały.  Ale czy cokolwiek Was dziwi ze ludzie spierdlalją stąd ? Indolencja urzednicza nie jedna firme rozwaliła ... w majestacie prawa.
A pisząc ze pojde z tym dalej mam na myśli choćby Strasburg a zaczne od dyr zus itd.

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 586
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
nie wiem jak na dzien dzisiejszy przeprowdzić ok 15 rodzin i czy by chciały.
Dajesz do UK, ja czekam :D

Orange

  • Gość
Jak z całym majdanem i człowiekami to tez czekam ja.

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 421
  • It is useless, to resist.

Piękny instrument. Aż mógłbym przemóc mą ogromną niechęć do Bananezów i dać się ponieść magii 8 strunowego LP...szaleństwo, ucieknijmy razem, jak jednorożce...

Spoiler
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Online niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
Zamów sobie customa u polskiego lutnika :tak:
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
@Mother Puncher Tyle tylko, że na takie samo wiosło od firmy krzak 80% gitarzystów nie spojrzy. Budowanie marki kosztuje, co odbija się na quality/value. Takie jest życie i tego nie przeskoczysz.

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Ale 4tys czego, PLN? czy Euro? Bo jak PLN to jest tania gitara wiec nie spodziewaj się cudów a jak Euro no to masz racje ze lejo na klienta.
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 421
  • It is useless, to resist.
@Mother Puncher Tyle tylko, że na takie samo wiosło od firmy krzak 80% gitarzystów nie spojrzy. Budowanie marki kosztuje, co odbija się na quality/value. Takie jest życie i tego nie przeskoczysz.

Zdaję sobie z tego sprawę Luki, ależ do chuja wacława, 4k PLN ( odnośnie tego czy euro czy zł @Dmaligator ) to można już całkiem elo osprzęt przecież wsadzić, no ja jebie. Ogólnie mam wrażenie, że my jako odbiorcy gitar staliśmy się chyba jakoś mało wymagający, bo wystarczyłoby chyba raz, drugi pokazać środkowy palec.

Zamów sobie customa u polskiego lutnika :tak:

A są tacy jacyś? Bo w sumie nie orientuję się, zarobiony jestem
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen

..... Ogólnie mam wrażenie, że my jako odbiorcy gitar staliśmy się chyba jakoś mało wymagający....

 :dobre:

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 421
  • It is useless, to resist.

..... Ogólnie mam wrażenie, że my jako odbiorcy gitar staliśmy się chyba jakoś mało wymagający....

 :dobre:

No dobra, wiem że to tak nie działa :D miałem na myśli to, że fajnie, jakbyśmy dostali coś innego, niż tylko kolejnego 7/8 superstrata. I tak, wiem, że akurat tutaj działa reguła "albo grasz na tym, co Ci robimy, albo spierdalaj". Mówię tu o seryjniakach. Nie mam tu na myśli customów rzecz jasna, bo to akurat inna działka.

Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Po to się idzie do takiego Skerwismana żeby dostać wymarzony ideał z wyselekcjonowanym drewnem o wymarzonym przez nas odcieniu słojów i odpowiedniej chropowatości lakieru coby to się przyjemnie ręką po gryfie suwało. Po to powstały customy, wiedziałeś na co się porywasz @commelina także teraz nie narzekaj. ;) Jak nie chcesz żeby klient mamrotał o nieodpowiedniej połyskliwości lakieru czy brzydkim kolorze oplotu kabla w przetworniku to zejdź z ceny i wprowadź seryjny model na zasadzie: bierzesz albo spie****** :D
« Ostatnia zmiana: 11 Sie, 2015, 11:11:59 wysłana przez Johnny »
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Dozbieraj i kup japońskiego.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Po to się idzie do takiego Skerwismana żeby dostać wymarzony ideał z wyselekcjonowanym drewnem o wymarzonym przez nas odcieniu słojów i odpowiedniej chropowatości lakieru coby to się przyjemnie ręką po gryfie suwało. Po to powstały customy, wiedziałeś na co się porywasz @commelina także teraz nie narzekaj. ;) Jak nie chcesz żeby klient mamrotał o nieodpowiedniej połyskliwości lakieru czy brzydkim kolorze oplotu kabla w przetworniku to zejdź z ceny i wprowadź seryjny model na zasadzie: bierzesz albo spie****** :D

:D Jestem wzruszony

Czyż zatem powinienem przypominać czym sie skończyło zaproponowanie przez nas tanszych wypustów ?... seryjnych :D
Już sie nawet zwyczajnie nie można pośmiać z Waszego "pierdolenia" ? ;)
« Ostatnia zmiana: 11 Sie, 2015, 12:30:07 wysłana przez commelina »

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Ale nie pod marką skervesen XD panie. Zrób squier by skerv i będzie git ;)

Trafiło na niewdziecznika. Gdybym ja miał okazję dostać tańszego skerva to bym go tulił i lulał mimo małych sęczków. Bym mu czytał i byśmy chodzili razem grać w piłkę i na spacer. W końcu założyłym konto na yt i zaczął nagrywać filmiki, bylibysmy nierozłączni....
« Ostatnia zmiana: 11 Sie, 2015, 12:53:26 wysłana przez Johnny »
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 421
  • It is useless, to resist.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
To już raczej HU-YEV, względnie HOOYEFF :D

Aha, tamten ARZ wygląda superowo, ale już w wersji 7 strun 25" jest niewdzięczny manualnie. W 8 stringach i barytągu nawet wole nie myśleć...
« Ostatnia zmiana: 11 Sie, 2015, 16:18:01 wysłana przez MrJ »
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
@commelina Nie dziwię się jak się wkurwiasz jak ktoś pisze Skurvysyn albo Skurwysyn o waszej marce. Więc może wyjdźcie temu naprzeciw i napierdalajcie seryjne Raptory pod marką Sonovabitch by Skervesen. Klucze Wilkinsona, opcjonalne pipaki od Epiphone :v
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 866
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Pierre Doloney by Skervesen :D
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
@commelina Nie dziwię się jak się wkurwiasz jak ktoś pisze Skurvysyn albo Skurwysyn o waszej marce. Więc może wyjdźcie temu naprzeciw i napierdalajcie seryjne Raptory pod marką Sonovabitch by Skervesen. Klucze Wilkinsona, opcjonalne pipaki od Epiphone :v

Ależ skąd taki wniosek ze się wkurwiam, gdzieś to wyczytał ?
Jedyne co momentami irytuje to właśnie takie rady : napierdalejcie seryjnie.... zupełnie nie rozumiem o co koman.

@theremin   :tak:

Ale to wszystko nie jest zaden problem. Natomiast oprócz zus moimi ulubiecami ostatnio są psy wyprowadzające swoich pupili na spacer w okolicach scieżek rowerowych rolkowych ( ja akurat na rolkach ).
Jak bardzo muszą być bezmyślne i pozbawione wszelkiej logiki te stworzenia, ze pozwalaja na to, by ich pupil stał sobie na smyczy po drugiej stronie scieżki i ich oglądał jak sobie spokojnie sikają , nawzajem wąchają i chooi wi co tam jeszcze robią.
Po raz drugi w tym sezonie skakałem przez smycz. Jebane debile !!!
Przestaje sie dziwić ze ludzie zaczynają do siebie strzelać. Rozmowy już dawno przestały mieć znaczenie, teraz tylko pismo obrazkowe i napierdol.
« Ostatnia zmiana: 12 Sie, 2015, 09:00:51 wysłana przez commelina »

Offline samuraj_jack

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 74
faktura na 1,2k za roczny dostęp do serwisu polskieprawo.eu (nie polecam)
normalnie szyty mojej naiwności po raz kolejny zostały pokonane :D
wersja testowa miała być, a tu nagle po 14 dniach przychodzi faktura za roczny abonament ;)
miał ktoś do czynienia? Bo mój prawnik do końca tygodnia na urlopie.

"Poznał też mowę zwierząt i posiadł umiejętność czytania w ludzkich myślach, ale jedno i drugie okazało się gówno warte"

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
To z tymi smyczami to mistrzostwo. Raz pamiętam gościu jechał rowerem. Babka na chodniku, pies na trawniku, smycz przez ścieżkę. Nie wyhamował i przewrócił się, żeby nie wjechać na psa. Babka z pretensją, że czemu mi pan psa straszy i jak można tutaj jeździć rowerem, czy nie widzi, że pies sra? :facepalm:

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Od trzech tygodni w radiu te same piosenki... No kurwa pierdyliard nut na swiecie a oni wybrali z 10 i puszczaja.
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
Od trzech tygodni w radiu te same piosenki... No kurwa pierdyliard nut na swiecie a oni wybrali z 10 i puszczaja.

nihil novi, pamietam prace na sezon gdzie caly czas ustawione bylo RMF Maxx i nie kojarze zeby repertuar wychodzil poza 10 piosenek przez caly dzien
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||