Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1674333 razy)

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Nie Ty pierwszy i nie ostatni. Może dla Ciebie to Twoje NGD a dla nich chwalisz sie swoją produkcją.

Próbowałem pogadać z ichnim adminem, ale interpretują sobie regulamin jak chcą. Tylko nie rozumiem takiej chamówy wobec ludzi, którzy było nie było, utrzymują ten ich majdan.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Nie Ty pierwszy i nie ostatni. Może dla Ciebie to Twoje NGD a dla nich chwalisz sie swoją produkcją.

Próbowałem pogadać z ichnim adminem, ale interpretują sobie regulamin jak chcą. Tylko nie rozumiem takiej chamówy wobec ludzi, którzy było nie było, utrzymują ten ich majdan.

Powtórzę się, nie Ty pierwszy i nie ostatni
Witam w  świecie szoł biznesu .... dla Ciebie szoł, dla nich biznes :D

Teraz czas na GP :P :D

Właściwie sorry, teraz czas na ZUS.
Taka sytuacja : miałem spore zaległości w ZUS, 80% spłaciełm, na reszte dali ugodę ( łaskawcy  jebał pies taka ugodę ale jest )
Zeszli mi z kont generalnie w swietle ich przepisów dopóki spłacam terminowo jestem czysty jak łza.
Umowa obejmuje również działkę ze jeśli ją sprzedam to kasa idzie na spłatę reszy i to jest restrykcyjne czyli nie mam co kombinowac tylko tak zrobić.
Znalazł sie kupiec na działkę , myśle, no kurde pozbede sie problemu ZUS yea !
Jakiż byłem naiwny.... W tym samym czasie pani urzedniczka z ZUS wpadła na pomysł ze jednak musi zabezpieczyć naród przed takim oszustem jak ja i założyła hipoteke przymusową na tej działce.
Moj prawnik.. tak tak sam nie dałbym sobie z nimi rady, pojechał do zus i mówi babce : niech pani to wycofa przecież teraz nikt przy zdrowych zmysłach tej działki nie kupi przez co i wy nie dostaniecie tak szybko tej kasy jakbyście mogli dostać ( umowa ugody konczy sie w 2019 roku a mogłaby za miesiąc ). Na to mądra pani z ZUS " czy pan mi sugeruje proponuje układ korupcyjny ? ...:o
Gdzie zatem jest logika tych urzedników. Pani stwierdziła ze w ten sposób zabazpiecza interesy moich pracowników. Na to prawnik : a w jaki sposób? skoro miesiecznie jest wpłacane 10 tys z bieżących skladek a wszystkie pracownicze sa spłacone. ( Zabazpieczenie na hiptece to 9900 zł )
Na to pani stwierdziła ze ona dobrze wie co robi.
Cóż, w moim mniemaniu w/w pani i dyr oddziału który to podpisał są lekko nietomni, no ale ja nie jestem w tej sprawie obiektywny. Państwo wg mnie traci, ja sie wkurwiam a oni twierdzą ze działają zgodnie z literą prawa, okiej. Stwierdziłem ze pierdole ich serdecznie. Poczekam do 2019, jebał ich pies.
« Ostatnia zmiana: 08 Sie, 2015, 10:19:16 wysłana przez commelina »

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
@lwronk : "Sprzedaj" ją jakiemuś znajomemu i niech zrobi wątek. :P All due respect, ale to jeeeednak troszkę kombinatorstwo. Staram się spojrzeć obiektywnie i tak to widze. Chwalisz się czymś, co sam zrobiłeś w celu sprzedaży. Nawet jeśli prototyp, to i tak jest to już forma reklamy pod przyszłe produkcyujne egzemplarze, które od początku zamierzałeś robić. Już pomijając jakimi gestapowcami mogą być admini na forum.

@commelina : mózg staje, wszystko inne opada... Pieprzeni urzędnicy czują bogami, szkoda że gdzieś zgubili świadomość, że udupiając prywatne firmy sami sobie zabierają kasę. Ale tak daleko perspektywa raczej nie jest do ogarnięcia dla takich główek. :/

Ode mnie hejt na jebany upał! I mam pełne prawo do hejtowania na upał, bo przez ostatni rok, czy to deszcz, czy śnieg, czy mróz ani razu nie powiedziałem, że mi za zimno.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 222
@commelina : mózg staje, wszystko inne opada... Pieprzeni urzędnicy czują bogami, szkoda że gdzieś zgubili świadomość, że udupiając prywatne firmy sami sobie zabierają kasę. Ale tak daleko perspektywa raczej nie jest do ogarnięcia dla takich główek. :/

Jeśli Jarek zalega ze swoimi składkami to OK, ale jeśli z pracowników to jestem po stronie urzędu choć może nie takimi metodami.
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Przemek. Sytuacja jest prosta. Aby dostać ugode czyli układ ratalny misiałem zapłacić wszystko z odsetkami i najmniejszymi grosikami za pracowników i częśc za siebie.  Tak jak z reszta napisałem ;)
Inaczej nie ma mowy o zadnej ugodzie.
Od kilku lat płacę regularnie ten haracz bo ubezpieczeniem tego nazwać nie potrafię. Moje zaległości obejmowały lata 2008 -12
« Ostatnia zmiana: 08 Sie, 2015, 11:03:26 wysłana przez commelina »

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
@aciek_l jasne, wszystko spoko, tylko, że odzew w tym dziale jest marginalny, czuję się,  jakbym im zapłacił te 240 PLN tylko za to, że mogę cokolwiek publikować w niepopularnym dziale. Gitara, którą wrzuciłem, poza tym, że nie jest na sprzedaż, to jeszcze jest instrumentem, na który czekałem 4 lata, więc chciałem się po ludzku podzielić odczuciami i temu podobne. Bo dla mnie nie jest to tylko biznes. Zaryzykowałbym stwierdzenie, że pieniądze są jednym z mniej istotnych elementów tej całej zabawy.

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Cytuj
Zjebana polityka moderacji na orgu 9/10 forach internetowych

Teraz się zgadza.

10ty rok mi stuknie jak forumuję, na baaardzo różnych forach dla baaardzo różnych ludzi, od gimbazy po 30+, od moto-moto po gierki online. I im w grę wchodzą większe ilości pieniędzy, znajomości i kolesiostwa  (i przy okazji wypitej za kulisami wódki ;) ),  tym mniej liczy się jakikolwiek regulamin, zasady, przejrzystość, równe traktowanie, etc. Istnieje tylko "tak bo tak" i "nie bo nie"* Szkoda nerwów, z założenia i tak nie wygrasz.

Skoro sęvę.org ma cię w dupie, odpłać tym samym. I tak z tego co piszesz, niewiele ci te publikacje twoich gitar dają. A jak kiedykolwiek ktokolwiek z zewnątrz zarzuci tematem z twoimi gitarami na orgu, to im jebnij z grubej rury jakimiś prawami autorskimi, że się nie zgadzasz i fogle. I chuj z nimi :devil:

*przypadki z życia wzięte - np. jeden z adminów na forum motoryzacyjnym jest normalnym oszustem, cwaniaczkiem i kombinatorem - handluje używanym szrotem który sprzedaje jako prawie-nówki. Są oficjalne skargi, są tematy "uważajcie na Janusza" i co? I jajco, reszta admino-modowej sitwy udaje że nie widzi, bo to znajomy od kasiurki i wódeczki. A takie przykłady mógłbym mnożyć, tylko w sumie po co, i tak się skończy jak zwykle na TL;DR i "u nas tego nie ma"**

**LoL, a nawet RoTFL :D
« Ostatnia zmiana: 08 Sie, 2015, 11:30:47 wysłana przez MrJ »
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Zjebana polityka moderacji na orgu.

Cudze chwalicie swego nie znacie

Posty połączone: 08 Sie, 2015, 12:56:30
This account will be banned in 10, 9, 8...
« Ostatnia zmiana: 08 Sie, 2015, 12:57:10 wysłana przez Johnny »
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 222
Przemek. Sytuacja jest prosta. Aby dostać ugode czyli układ ratalny misiałem zapłacić wszystko z odsetkami i najmniejszymi grosikami za pracowników i częśc za siebie.  Tak jak z reszta napisałem ;)
Inaczej nie ma mowy o zadnej ugodzie.
Od kilku lat płacę regularnie ten haracz bo ubezpieczeniem tego nazwać nie potrafię. Moje zaległości obejmowały lata 2008 -12

Nie znam szczegółów i nie chce wchodzi głęboko w temat, bo o ZUS mam zdanie jak o polskiej polityce. Zbombardować, zaorać, zalać kwasem i postawić krzyż upamiętniający.
Mój poprzedni pracodawca podpisywał 3 ugody i do dziś nie mam ściągniętych od niego wszystkich swoich składek ani na ZUS ani na OFE. Firma ogłosiła upadłość, kasa została wypompowana do nowej spółki a gość jeździ nowym BMW z salonu i śmieje mi się w pysk bo zapierdolił kasę z moich składek i 40 innym pracownikom.

Złodziejski haracz który dobija uczciwych pracodawców którzy chcą normalnie funkcjonować. Oni dostają po dupie.
A jak ktoś jest złodziejem z natury to potrafi to wykorzystać i zrobić tak jak opisany wyżej przypadek.

Do ZUSu mam jedynie żal bo nigdy nie nałożyli na niego żadnej kary i nie próbowali windykować. A zawsze było z czego.
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 523
  • Venus as a goodboi
Cóż, współczuję szczerze, jak dla mnie do pełnego obrazu, brakuje tylko ,danych z tego artykułu:

http://wiadomosci.wp.pl/kat,8173,title,Bartosz-Marczuk-dla-WP-Czerwona-kuracja-nas-zabije,wid,17749261,wiadomosc.html?ticaid=1155da
Jak czytam, że nauczyciele żerują na społeczeństwie swoimi wywalczonymi przywilejami, to nie wiem, czy się śmiać czy płakać. Tak samo "największe wydatki na emerytury na świecie". Rozumiem, że wp.pl, ale bez przesady :v

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Cóż, współczuję szczerze, jak dla mnie do pełnego obrazu, brakuje tylko ,danych z tego artykułu:

http://wiadomosci.wp.pl/kat,8173,title,Bartosz-Marczuk-dla-WP-Czerwona-kuracja-nas-zabije,wid,17749261,wiadomosc.html?ticaid=1155da
Jak czytam, że nauczyciele żerują na społeczeństwie swoimi wywalczonymi przywilejami, to nie wiem, czy się śmiać czy płakać. Tak samo "największe wydatki na emerytury na świecie". Rozumiem, że wp.pl, ale bez przesady :v

Nauczyciele nauczycielami, ale górnicy już jak najbardziej. Zresztą, spójrz na dane liczbowe, te niezwiązane z konkretnymi grupami zawodowymi, tylko zatrudnieniem, wydatkami budżetu vs pkb i tak dalej. A o sytuacji finansowej nauczycieli mówić mi nie musisz, oboje moi rodzice są nauczycielami, a w bliższej rodzinie jeszcze siostra matki.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
a mnie zastanawia czemu praktycznie nie mówi się o skandalicznych warunkach pogotowia i straży pożarnej.
B ( o ) ( o ) B S

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 222
Jak czytam, że nauczyciele żerują na społeczeństwie swoimi wywalczonymi przywilejami, to nie wiem, czy się śmiać czy płakać. Tak samo "największe wydatki na emerytury na świecie". Rozumiem, że wp.pl, ale bez przesady :v

Że nauczyciele źle mają? :) nie rozśmieszaj mnie nawet
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470
Straż pożarna nie ma źle, pewnie że praca trudna i niebezpieczna , ale i dodatków mnóstwo .
Wiem co mówię bo mam szwagra strażaka . Chyba żaden strażak nie zamieniłby się z trepem gliniarzem cz klawiszem, choć oni też nie narzekają , onych  też posiadam w rodzinie  :lol: 

http://www.dzienniklodzki.pl/artykul/1049198,regionalna-lista-plac-lodzkiego-zarobki-strazakow-raport,3,id,t,sa.html
« Ostatnia zmiana: 08 Sie, 2015, 19:14:10 wysłana przez Algiz »

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Przemek. Sytuacja jest prosta. Aby dostać ugode czyli układ ratalny misiałem zapłacić wszystko z odsetkami i najmniejszymi grosikami za pracowników i częśc za siebie.  Tak jak z reszta napisałem ;)
Inaczej nie ma mowy o zadnej ugodzie.
Od kilku lat płacę regularnie ten haracz bo ubezpieczeniem tego nazwać nie potrafię. Moje zaległości obejmowały lata 2008 -12

Nie znam szczegółów i nie chce wchodzi głęboko w temat, bo o ZUS mam zdanie jak o polskiej polityce. Zbombardować, zaorać, zalać kwasem i postawić krzyż upamiętniający.
Mój poprzedni pracodawca podpisywał 3 ugody i do dziś nie mam ściągniętych od niego wszystkich swoich składek ani na ZUS ani na OFE. Firma ogłosiła upadłość, kasa została wypompowana do nowej spółki a gość jeździ nowym BMW z salonu i śmieje mi się w pysk bo zapierdolił kasę z moich składek i 40 innym pracownikom.

Złodziejski haracz który dobija uczciwych pracodawców którzy chcą normalnie funkcjonować. Oni dostają po dupie.
A jak ktoś jest złodziejem z natury to potrafi to wykorzystać i zrobić tak jak opisany wyżej przypadek.

Do ZUSu mam jedynie żal bo nigdy nie nałożyli na niego żadnej kary i nie próbowali windykować. A zawsze było z czego.

Stop faszyzmowi! A czemu nie upamiętniającą tęczę?
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 523
  • Venus as a goodboi
Przemek. Sytuacja jest prosta. Aby dostać ugode czyli układ ratalny misiałem zapłacić wszystko z odsetkami i najmniejszymi grosikami za pracowników i częśc za siebie.  Tak jak z reszta napisałem ;)
Inaczej nie ma mowy o zadnej ugodzie.
Od kilku lat płacę regularnie ten haracz bo ubezpieczeniem tego nazwać nie potrafię. Moje zaległości obejmowały lata 2008 -12

Nie znam szczegółów i nie chce wchodzi głęboko w temat, bo o ZUS mam zdanie jak o polskiej polityce. Zbombardować, zaorać, zalać kwasem i postawić krzyż upamiętniający.
Mój poprzedni pracodawca podpisywał 3 ugody i do dziś nie mam ściągniętych od niego wszystkich swoich składek ani na ZUS ani na OFE. Firma ogłosiła upadłość, kasa została wypompowana do nowej spółki a gość jeździ nowym BMW z salonu i śmieje mi się w pysk bo zapierdolił kasę z moich składek i 40 innym pracownikom.

Złodziejski haracz który dobija uczciwych pracodawców którzy chcą normalnie funkcjonować. Oni dostają po dupie.
A jak ktoś jest złodziejem z natury to potrafi to wykorzystać i zrobić tak jak opisany wyżej przypadek.

Do ZUSu mam jedynie żal bo nigdy nie nałożyli na niego żadnej kary i nie próbowali windykować. A zawsze było z czego.

Stop faszyzmowi! A czemu nie upamiętniającą tęczę?

Bo tęcza kojarzy się pozytywnie, a ZUS i inne urzędy w żadnym wypadku nie :D

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 591
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Bo tęcza kojarzy się pozytywnie

Chyba tylko pedalom.

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Ja słyszałem że tęcze dresy palo.
Ciekawe czy kopie?
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 523
  • Venus as a goodboi
Bo tęcza kojarzy się pozytywnie

Chyba tylko pedalom.
Myślałem, że również chrześcijanom :P

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 874
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Bo tęcza kojarzy się pozytywnie

Chyba tylko pedalom.
Myślałem, że również chrześcijanom :P

 A jest jakaś istotna różnica między nimi? 
Bo wspólne mają to, że i jedni i drudzy są równie obrzydliwie ostentacyjni co do swoich upodobań i przekonań...
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Jest godzina 22:13, po burzy, a miejsce mojej medytacji, świętego spokoju, relaksu dla ciała i ducha- mój kibel- nadal jest pierdoloną sauną!
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Bo tęcza kojarzy się pozytywnie

Chyba tylko pedalom.
Myślałem, że również chrześcijanom :P

 A jest jakaś istotna różnica między nimi? 
Bo wspólne mają to, że i jedni i drudzy są równie obrzydliwie ostentacyjni co do swoich upodobań i przekonań...

Ej no , a kiedy to jestem taki obrzydliwie ostentacyjny ... jestę chrzescijaninem zeby nie było  ;)

@nikt  nie wiem jakim cudem Twoj byly pracodawca uzyskał ugode nie spłacając zobowiązań dotyczacych skladek na pracowników. To jest jednym z podstawowych warunkow do spełnienie zeby w ogóle wniosek był rozpatrywany. Wygląda na to ze ktoś w zus ewidentnie mu pomagałi jest to ewidentny przekret.  A ze swoją sprawą zamierzam pójśc dalej . Nie trawie takiego  debilizmu  urzedasów.

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Bo tęcza kojarzy się pozytywnie

Chyba tylko pedalom.
Myślałem, że również chrześcijanom :P

 A jest jakaś istotna różnica między nimi? 
Bo wspólne mają to, że i jedni i drudzy są równie obrzydliwie ostentacyjni co do swoich upodobań i przekonań...

Ej no , a kiedy to jestem taki obrzydliwie ostentacyjny ... jestę chrzescijaninem zeby nie było  ;)

@nikt  nie wiem jakim cudem Twoj byly pracodawca uzyskał ugode nie spłacając zobowiązań dotyczacych skladek na pracowników. To jest jednym z podstawowych warunkow do spełnienie zeby w ogóle wniosek był rozpatrywany. Wygląda na to ze ktoś w zus ewidentnie mu pomagałi jest to ewidentny przekret.  A ze swoją sprawą zamierzam pójśc dalej . Nie trawie takiego  debilizmu  urzedasów.

Przenosisz firmę do Szwajcarii? ;)
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 523
  • Venus as a goodboi