Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1643775 razy)

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
Jeśli faktycznie nie zaboli Cię finansowo wydanie takiej kasy, to nie ma co się zastanawiać. ;) Chodzi o przyjemność! :) A i grać się bardziej chce.  ;)

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Skervesena na Merlinach :v
nie rozumiem, merliny to spoko pipaki!

Nie wypowiem się bo nie mam. Po prostu jeszcze nie widziałem żeby ktoś kupił wiosło za 8k z Merlinami. Albo chociaż Ibka z Merlinami a następnie ich nie wyjebał
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
no ja powaznie sie zastanawialem nad sabotage jak 6ke zamawiałem
mialem tez legenda ceramic i zajebiscie gadał
i always go full retard

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Póki co moim najlepiej gadającym pipakiem jest... Ścierański/Slick :)
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Skervesena na Merlinach :v

No właśnie ... hm <zadumał się, zapędzony w kozi róg>   no jakos ten no, no nie wiem :D

A mnie wkurwia, że może i kasę mam i mógłbym wydać na skerveseny, majonezy albo inne customy, duesenbergi też.. ale nie jestem pro gitarzystą, nie mam dobrego zespołu, więc najzwyczajniej w świecie czuje kaca moralnego na myśl o wydaniu cirka 7-8k na coś czego nie wykorzystam w 100%...

Spokojnie mogę stwierdzić ze 80% klientów naszych czy mayo ( tutaj oczywiście tylko domysł oparty na sondażu GP :P ) nie wykorzystuje 100% możliwości instrumentów. Ale kupują z zupelnie odwrotnego powodu, aby właśnie poczuć sie lepiej ;)
Z drugiej strony uważam ze jesli uczyć sie to na dobrych "urządzeniach", unikniesz złych nawyków, nie bedziesz walczyć z przeciwnościami tegoż urządzenia. To nie dotyczy tylko gitar.

Offline myheaven

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470
    • myheaven
 tak mi się przypomniał pierwozór tego nurtu
And there will your heart be also......

https://www.facebook.com/myheaven.myheaven

Offline mastEr_eXplorer

  • Pr0
  • Wiadomości: 776
A mnie wkurwia, że może i kasę mam i mógłbym wydać na skerveseny, majonezy albo inne customy, duesenbergi też.. ale nie jestem pro gitarzystą, nie mam dobrego zespołu, więc najzwyczajniej w świecie czuje kaca moralnego na myśl o wydaniu cirka 7-8k na coś czego nie wykorzystam w 100%...
Pierdolenie! Nie musisz być pr0, żeby mieć super gitarę. Jeśli to jest Twoja pasja i poświęcasz temu uwagę, cieszy Cię to etc. to warto wydać na tą gitarę każda złotówkę. Może właśnie wymarzony instrument zainspiruje Cię do napisania czegoś zajebistego albo intensywniejszego ćwiczenia. Życie jest krótkie i nie ma czasu na zastanawianie się (zwłaszcza nad tak prostą sprawą  :D).
Popatrz na  to z innej strony: tylu chujowych kierowców wozi się zajebistymi brykami, większość z nich pewnie nawet nie wykorzystała 1/10 możliwości jakie daje im ten samochód i pewnie nigdy tego nie zrobią, więc dlaczego Ty nie miałbyś kupić sobie świetnej gitary?  ;) Moja rada, zamawiaj i ciesz się muzyką! Trzeba mieć jakąś przyjemność w życiu.
Ale w sumie ja jestem niepoprawnym pasjonatem i byłbym w stanie wydać ostatnie pieniądze na sprzęt  :D

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
Tl;dr. Dlatego grasz tylko na customach? ;)
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline mastEr_eXplorer

  • Pr0
  • Wiadomości: 776
Gram na customach bo cenię jakość  ;) Po prostu nie rozumiem tego zjebanego myślenia ludzi: jak ktoś kupuje samochód za 80 000zł, który z roku na rok będzie tracił na wartości i będzie trzeba do niego dokładać, z czego na końcu sprzeda go za 30 000zł to jest normalne, ale jak ktoś kupuje sobie gitarę za 10-12zł, która nie straci na wartości zbyt dużo (a nawet można potem zarobić kupując używkę) bo to pasja, radość i marzenia to jest pojebem i wgl jak można dać tyle hajsu za gitarę. 
« Ostatnia zmiana: 10 Cze, 2015, 10:29:05 wysłana przez mastEr_eXplorer »

Offline deathtom

  • Gaduła
  • Wiadomości: 281
Ok, pewnie, macie rację to też wiem.

Ale jestem na tyle powściągliwy w kupowaniu tony gitar, że tak naprawdę oprócz aspektów wizualnych, rodzaju pipów, mostka, to nie mam zielonego pojęcia jaką gitarę o jakiej dokładnej specyfikacji bym chciał, ba, pewnie niektóre aspekty by mnie zaskoczyły, bo o nich najzwyczajniej nie wiem.
A przecież wszyscy tu piszą, że jak lutniczą gitarę kupować, to trzeba wszystko wiedzieć i być pewnym i fogle....

I kółko się zamyka ... ;)

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
I dzięki tylu różnym postawom mamy i rynek customów i wtórny rynek.... czasami tylko wina brak ;)

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 421
  • It is useless, to resist.
Wkurwia mnie brak 8 strunowych fałek. Jak kurwa człowiek chce sobie kolekcję powiększyć jakąś V8 powiekszyć - TO NIE. Albo limited editiony albo zagramanicą. A jak zagramanicą - to wkurwia mnie kurs dolara, VAT, cło i koszty przesyłki. JA PIERDOLE. Nawet Agile odpada - Hornet 8 za 725$. Już chyba taniej będzie u nas wystrugać...
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
[...] Nawet Agile odpada - Hornet 8 za 725$. Już chyba taniej będzie u nas wystrugać...

Śmiechłem.

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 421
  • It is useless, to resist.
[...] Nawet Agile odpada - Hornet 8 za 725$. Już chyba taniej będzie u nas wystrugać...

Śmiechłem.

Oj no. W sensie, że drożej, ale lepiej. Dolicz cło, VAT i import i robi się z tego prawie 4 koła.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Zamówiłem czarny zegarek.
Przyszedł przyciemniany nikiel.
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline deathtom

  • Gaduła
  • Wiadomości: 281
I dzięki tylu różnym postawom mamy i rynek customów i wtórny rynek.... czasami tylko wina brak ;)

No i dlatego sie wkurwiam, bo chce ale nie mogiem, bojem się.  I tak non toper gas trwa... uciazliwy jak kilkugodzinny wzwod :p

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Wkurwia mnie brak 8 strunowych fałek. Jak kurwa człowiek chce sobie kolekcję powiększyć jakąś V8 powiekszyć - TO NIE. Albo limited editiony albo zagramanicą. A jak zagramanicą - to wkurwia mnie kurs dolara, VAT, cło i koszty przesyłki. JA PIERDOLE. Nawet Agile odpada - Hornet 8 za 725$. Już chyba taniej będzie u nas wystrugać...
A Yony nie miał przypadkiem 8-strunowej V-ki Schectera?

Offline mastEr_eXplorer

  • Pr0
  • Wiadomości: 776
Miał nawet dwie  :D Jedna poszła w świat, przewinęła się nawet drugi raz przez forum niedawno.

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
A mnie chyba nic nie wkurwia, bo żal tracić nerwy na wkurwy...

Co nie oznacza, że nie odczuwam rozczarowań, rozgoryczenia i czasami niesmaku. Ale wkurw? Hm.

W sumie wkurwił mnie jeden taki, ale chuj z nim. :)
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Dzieci z tego nie ma, więc rzucić go nie problem ;).
Paczki z głów!

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 421
  • It is useless, to resist.
O kurwa, fajna nawet i niedrogo. W sumie zapomniałem o tej serii BC Richa, jedyna która jako tako wygląda. Mają na musiciansfriend. Rozumiem, że mimo tego, że mi cene w PLN podają to i tak muszę VAT i cło doliczyć, prawda? Cło to wiem, ale czy VAT?
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline W.L

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 37
Jeżeli zastanawiasz się, czy będziesz musiał dopłacić, to będziesz musiał dopłacić. Złota reguła

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Jeżeli zastanawiasz się, czy będziesz musiał dopłacić, to będziesz musiał dopłacić. Złota reguła

To jest źle postawione pytanie. Nie zastanawiaj się, czy będziesz musiał dopłacić, tylko ile ;)

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
O kurwa, fajna nawet i niedrogo. W sumie zapomniałem o tej serii BC Richa, jedyna która jako tako wygląda. Mają na musiciansfriend. Rozumiem, że mimo tego, że mi cene w PLN podają to i tak muszę VAT i cło doliczyć, prawda? Cło to wiem, ale czy VAT?

strona po prostu automatycznie przelicza na walutę kraju z którego klikash. Vat i cło normalnie zostaje Ci do opłacenia.
B ( o ) ( o ) B S

Offline mwczesniak

  • Gaduła
  • Wiadomości: 161
Wqrwiają mnie polskie sklepy muzyczne oferujące "fikcyjny" towar. Fikcyjny, tzn. niby jest dostępny, ale na zamówienie mimo, że wystawiają go np. na alledrogo. Napaliłem się na ogranie JCA22h, a tu jeden wielki penis, bo nie mamy, a jak jesteś pan zainteresowany, to możemy sprowadzić. "Jak żyć panie premierze!?"