Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1670953 razy)

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 874
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Wkurwia mnie, że mój niemiecki szwagier Björn (no offence @björn ) jest debilem. Sprzedał BMW 320d, 2009r, przeb. 90tys. za 6k euro w komisie bo chwilowo nie miał pieniędzy. Czyli za ok. pół ceny rynkowej. A pierwsze co zrobił to pojechał kupić gierkę za 60 euro.

Tzn bardziej mnie boli, że nie wpadł na pomysł, żeby mnie zapytać czy może jestem zainteresowany. Chętnie skorzystałbym na tym, że jest debilem.


 Wybacz mu, ale tylko jeśli płakał jak sprzedawał.
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
To, że sprzedał do komisu za pół ceny, nie znaczy, że gdybyś chciał kupić, zszedłby poniżej 10 k €. Ludzka natura.

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470
I jeszcze do granicy by gonił, bo się rozmyślił .

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Paczki z głów!

Offline benkai

  • The Resolver
  • Gaduła
  • Wiadomości: 496
A mnie wkurwia podejscie studenciatek do swoich wlasnolebnie wybranych studiów. Pewnie jakby trzeba bylo zaplacic to by jeden z drugim odpuscil, albo szanowal bardziej. Inna sprawa ze polowe z tych debilnych kierunków na idiotycznych uczelniach trzebabybylo wpizdu pozamykac.
Na chuj studiowac cos majac na to wyjebane?

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
Palacze. Tym razem pominę smród, ale, do cholery, jakim ignorantem i brudasem trzeba być, żeby rzucać peta na chodnik, stojąc dosłownie nie więcej jak 3 metry od kosza?
To już nie wkurw, ale taka "humorystyczna" sytuacja w temacie widziana wczoraj - wiem, że policja często dowala się do bzdur, żeby podbić statystyki, ale też trzeba mieć tupet, żeby tłumaczyć się z nerwami policji z palenia papierosa stojąc pod ścianą na dworcu, na której były dwa znaku oznaczające zakaz palenia. ;)

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 366
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Palacze. Tym razem pominę smród, ale, do cholery, jakim ignorantem i brudasem trzeba być, żeby rzucać peta na chodnik, stojąc dosłownie nie więcej jak 3 metry od kosza?
To już nie wkurw, ale taka "humorystyczna" sytuacja w temacie widziana wczoraj - wiem, że policja często dowala się do bzdur, żeby podbić statystyki, ale też trzeba mieć tupet, żeby tłumaczyć się z nerwami policji z palenia papierosa stojąc pod ścianą na dworcu, na której były dwa znaku oznaczające zakaz palenia. ;)

Palenie papierosów jest passé i dla ciot :D just sayin'
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 874
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 523
  • Venus as a goodboi
A mnie wkurwia podejscie studenciatek do swoich wlasnolebnie wybranych studiów. Pewnie jakby trzeba bylo zaplacic to by jeden z drugim odpuscil, albo szanowal bardziej. Inna sprawa ze polowe z tych debilnych kierunków na idiotycznych uczelniach trzebabybylo wpizdu pozamykac.
Na chuj studiowac cos majac na to wyjebane?

Ej, nie studiujesz może kognitywistyki na pierwszym roku na UMK? :D :D :D Bo DOKŁADNIE to samo myślę, aż się dałem wpieprzyć w starostwo, bo taki syf jest

Offline benkai

  • The Resolver
  • Gaduła
  • Wiadomości: 496
A mnie wkurwia podejscie studenciatek do swoich wlasnolebnie wybranych studiów. Pewnie jakby trzeba bylo zaplacic to by jeden z drugim odpuscil, albo szanowal bardziej. Inna sprawa ze polowe z tych debilnych kierunków na idiotycznych uczelniach trzebabybylo wpizdu pozamykac.
Na chuj studiowac cos majac na to wyjebane?

Ej, nie studiujesz może kognitywistyki na pierwszym roku na UMK? :D :D :D Bo DOKŁADNIE to samo myślę, aż się dałem wpieprzyć w starostwo, bo taki syf jest

Hahaha,  niestety nie,  studia skończyłem z 10 lat temu,  a studentów ogladam obecnie z drugiej strony biurka,  wiec mam  w kurwęż trudniej :-D

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
A mnie wkurwia podejscie studenciatek do swoich wlasnolebnie wybranych studiów. Pewnie jakby trzeba bylo zaplacic to by jeden z drugim odpuscil, albo szanowal bardziej. Inna sprawa ze polowe z tych debilnych kierunków na idiotycznych uczelniach trzebabybylo wpizdu pozamykac.
Na chuj studiowac cos majac na to wyjebane?

Ej, nie studiujesz może kognitywistyki na pierwszym roku na UMK? :D :D :D Bo DOKŁADNIE to samo myślę, aż się dałem wpieprzyć w starostwo, bo taki syf jest

Hahaha,  niestety nie,  studia skończyłem z 10 lat temu,  a studentów ogladam obecnie z drugiej strony biurka,  wiec mam  w kurwęż trudniej :-D

Zrób sobie procę, będzie łatwiej.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Ostatnio szedłem sobie przez Pragę i wyskoczyło do mnie takich 3 młodzieniaszków. Dresiki trochę obili mi ryj i zabrali telefon ale teraz tak sobie myślę, że mogło być gorzej... mogłem wpaść na studentów...
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 523
  • Venus as a goodboi
A mnie wkurwia podejscie studenciatek do swoich wlasnolebnie wybranych studiów. Pewnie jakby trzeba bylo zaplacic to by jeden z drugim odpuscil, albo szanowal bardziej. Inna sprawa ze polowe z tych debilnych kierunków na idiotycznych uczelniach trzebabybylo wpizdu pozamykac.
Na chuj studiowac cos majac na to wyjebane?

Ej, nie studiujesz może kognitywistyki na pierwszym roku na UMK? :D :D :D Bo DOKŁADNIE to samo myślę, aż się dałem wpieprzyć w starostwo, bo taki syf jest

Hahaha,  niestety nie,  studia skończyłem z 10 lat temu,  a studentów ogladam obecnie z drugiej strony biurka,  wiec mam  w kurwęż trudniej :-D
W takim razie współczuję :D Ludzie na roku u mnie mają takie siubździu w głowie, że aż mi żal pracowników wydziału, że są zmuszeni tracić czas na nich i ich nieistniejące problemy....

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 366
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Mam nadzieję, że nie studiujesz ekonomii ani politologii :D
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 523
  • Venus as a goodboi
Od następnego roku dopiero, nie martw się :P
Spoiler

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 366
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Od następnego roku dopiero, nie martw się :P
Spoiler
Uff, uspokoiłeś mnie... młody i głupi jeszcze. :D Dobrze, jeszcze będą z Ciebie ludzie. ;)
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 523
  • Venus as a goodboi
Od następnego roku dopiero, nie martw się :P
Spoiler
Uff, uspokoiłeś mnie... młody i głupi jeszcze. :D Dobrze, jeszcze będą z Ciebie ludzie. ;)
Jak mawiał Piłsudski: "Kto nie był socjalistą za młodu, ten na starość będzie skurwysynem." :D

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470
[Jak mawiał Piłsudski: "Kto nie był socjalistą za młodu, ten na starość będzie skurwysynem." :D

Czyli starzy socjaliści byli skurwysynami byli za młodu ?

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 523
  • Venus as a goodboi
Może pozostali młodzi duchem do końca ;)

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 366
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Dlatego tacy wariaci. Z frustracji, że już nie poruchają, a chciałoby się. :D
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Wkurwiają mnie, o! jak wkurwiają, ludziki, którzy nie znają się ni w ząb na danym temacie, a tylko bazując na swoim tupecie jeszcze potrafią stwierdzić, że znają się lepiej...!
Żeby przybliżyć temat (ale na wszelki wypadek nie za bardzo...) : tłumaczysz coś komuś trzy razy, mimo to totalny brak kumacji, a miesiąc później słyszysz: przecież ja się na tym znam lepiej!  :facepalm: :facepalm: :headache:
« Ostatnia zmiana: 10 Cze, 2015, 18:46:17 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline deathtom

  • Gaduła
  • Wiadomości: 281
A mnie wkurwia, że może i kasę mam i mógłbym wydać na skerveseny, majonezy albo inne customy, duesenbergi też.. ale nie jestem pro gitarzystą, nie mam dobrego zespołu, więc najzwyczajniej w świecie czuje kaca moralnego na myśl o wydaniu cirka 7-8k na coś czego nie wykorzystam w 100%...

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
A mnie wkurwia, że może i kasę mam i mógłbym wydać na skerveseny, majonezy albo inne customy, duesenbergi też.. ale nie jestem pro gitarzystą, nie mam dobrego zespołu, więc najzwyczajniej w świecie czuje kaca moralnego na myśl o wydaniu cirka 7-8k na coś czego nie wykorzystam w 100%...

Gdyby gitary z wysokiej półki mieli kupować tylko ludzie, którzy wykorzystają je w 100%, branża by dawno upadła. Wspieraj polskie manufaktury ;)

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 613
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
Skervesena na Merlinach :v
nie rozumiem, merliny to spoko pipaki!
i always go full retard