Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1643763 razy)

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Dwukrotnie wzrosła liczba osób, które w prywatnych firmach dostają minimalną płacę.
Pewnie z tego samego powodu, dla którego mamy jeden z wyższych wskaźników przedsiębiorczości w Europie. ;)

Spoiler


Tylko warto dodać, że 99% przypadków to całkowicie świadomy wybór. UoP w Polsce to prawdziwe "śmieciówki". Wpisujcie miasta.

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Tylko warto dodać, że 99% przypadków to całkowicie świadomy wybór.
Z tym "świadomym" to bym nie przesadzał, bo najczęściej prezentowane jest to w formie "ok, firma wyda na Ciebie X", co z perspektywy pracownika(dla którego, powiedzmy sobie szczerze, kluczowe jest ile dostaje "na rękę") brzmi, jakby wartość jego pracy była uzależniona od rodzaju umowy. Przy UoP, jak się ja, oraz kilku moich znajomych boleśnie przekonało, ma się coś takiego jak prawa oraz pewnych rzeczy nie można Ci zrobić. Jeżeli firma jest w porządku to to nie ma znaczenia, ale wiadomo - nie zawsze tak jest. Warto brać to pod uwagę.

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Tylko warto dodać, że 99% przypadków to całkowicie świadomy wybór.
Z tym "świadomym" to bym nie przesadzał, bo najczęściej prezentowane jest to w formie "ok, firma wyda na Ciebie X", co z perspektywy pracownika(dla którego, powiedzmy sobie szczerze, kluczowe jest ile dostaje "na rękę") brzmi, jakby wartość jego pracy była uzależniona od rodzaju umowy.

No to chyba jest najbardziej uczciwa forma, co nie? Pracodawca podaje, ile może wydać a Ty wtedy masz okazję poczuć jak bardzo państwo Cię dyma.

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
No to chyba jest najbardziej uczciwa forma, co nie? Pracodawca podaje, ile może wydać a Ty wtedy masz okazję poczuć jak bardzo państwo Cię dyma.
Albo po prostu dajesz się wmanewrować w oddanie swoich praw za trochę więcej kasy.

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Dwukrotnie wzrosła liczba osób, które w prywatnych firmach dostają minimalną płacę.
Pewnie z tego samego powodu, dla którego mamy jeden z wyższych wskaźników przedsiębiorczości w Europie. ;)

Spoiler


Tylko warto dodać, że 99% przypadków to całkowicie świadomy wybór. UoP w Polsce to prawdziwe "śmieciówki". Wpisujcie miasta.

Sosnowiec
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
No to chyba jest najbardziej uczciwa forma, co nie? Pracodawca podaje, ile może wydać a Ty wtedy masz okazję poczuć jak bardzo państwo Cię dyma.
Albo po prostu dajesz się wmanewrować w oddanie swoich praw za trochę więcej kasy.


No niestety, coraz mniej firm zgadza się iść na taki układ, bo najazd PIP i firma się zwija.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Mie tam wkurwia: słucham w Trójce natchnionej prezenterki, jaki to artysta z tego Krzysztofa Maniaka (sic!), dzieła jakie, oj oj!!!
No to se myślę: trzeba sprawdzić, nie ma co! Nawet se w trakcie jazdy notatkę w feletonie zrobiłem, żeby nie zapomnieć!

Sprawdzam więc właśnie moje tygodniowe notatki, szukam gościa - i znajduję takie coś:



Zobaczcie sobie resztę.

Artysty jebane ;)...

EDIT:
Żona powiedziała, że nie wie, czy zaśnie po takiej dawce kultury ;)...
« Ostatnia zmiana: 22 Lut, 2015, 22:55:19 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
Kiedyś chociaż "artysty" dorabiali do takich gówien jakąś chujwiejaką filozofię i przesłanie, a tutaj po prostu "untitled" i pozamiatane. ;p

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
Mie tam wkurwia: słucham w Trójce natchnionej prezenterki, jaki to artysta z tego Krzysztofa Maniaka (sic!), dzieła jakie, oj oj!!!
No to se myślę: trzeba sprawdzić, nie ma co! Nawet se w trakcie jazdy notatkę w feletonie zrobiłem, żeby nie zapomnieć!

Sprawdzam więc właśnie moje tygodniowe notatki, szukam gościa - i znajduję takie coś:



Zobaczcie sobie resztę.

Artysty jebane ;)...

EDIT:
Żona powiedziała, że nie wie, czy zaśnie po takiej dawce kultury ;)...

"Szoruj korę..."
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal
Mie tam wkurwia: słucham w Trójce natchnionej prezenterki, jaki to artysta z tego Krzysztofa Maniaka (sic!), dzieła jakie, oj oj!!!
No to se myślę: trzeba sprawdzić, nie ma co! Nawet se w trakcie jazdy notatkę w feletonie zrobiłem, żeby nie zapomnieć!

Sprawdzam więc właśnie moje tygodniowe notatki, szukam gościa - i znajduję takie coś:



Zobaczcie sobie resztę.

Artysty jebane ;)...

EDIT:
Żona powiedziała, że nie wie, czy zaśnie po takiej dawce kultury ;)...
Dobże pacze, rze to jaka praca dymlopowa na esp asp je? Jak łoni takie gunwo przepuścili? Za pieniondze podatnikóf...
synkopy to guwno

Offline Fizyczny

  • Gaduła
  • Wiadomości: 280
  • THALL
Dzięki Baciu dawno się tak nie spłakałem ze śmiechu  ;D ;D Leże
A tu więcej jakby ktoś chciał :
.

Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal
''Menel na drzewie'' (2013)
synkopy to guwno

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 421
  • It is useless, to resist.
Wkurwia mnie brak Half-Life'a 3. Albo EP3. Whatever. Serio. Takim nerdem jestem. Wkurwia mnie, że Valve pierdoli się z jakimiś gównami w postaci SteamPC, SteamOS, VR itp itp. Zamiast dać tym zniecierpliwionym fanom kontynuację tego arcydzieła. Wkurwia mnie to, bo bym się dowiedział, o chuj chodzi z G-Manem, czy przywrócą Sheparda z Opposing Force i kto odpowiadał za burdel w Black Mesie. Chcę kontynuacji. KURWA.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline mati304

  • Gaduła
  • Wiadomości: 255
  • These go up to eleven.
ciekawe czy jak hl3 w końcu wyjdzie to nie będzie czasem gównem pokroju duke nukem forever ;D
There's no use being precise about something when you don't even know what you're talking about.

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 421
  • It is useless, to resist.
Nie, bo czuwa nad nim boska ręka Boskiego Gabena.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Przeszedłem Opposing Force po raz pierwszy mając 22 lata. Lekki mindfuck przy intrze.

Offline mophk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 89
wkurza mnie:
1) użyszkodnicy z mojej gry/pracy.
2) brak skila do gry
3) marna kasa vs shit jaki dostaje od punktu 1
4) brak czasu na pracę nad pkt 2
5) że non stop mam GAS ale nie mam z kim o tym pogadać bo nie chce być pkt 1

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Obroniłem się i bardzo chciałem spróbować studiować magisterkę u mnie na wydziale.
Większość przedmiotów to szajs nadawany o nieludzkich godzinach(dla osoby pracującej), ale trafiają się perełki.
Tak się złożyło, że te perełeczki bez problemu mógłbym pogodzić z pracą.

Wczoraj patrzę i udało mi się formalnie zapisać tylko na jeden przedmiot :facepalm:
Lekko wkurwiony szukam jakiegoś "mniejszego zła".
Znalazłem. Próbuję się zarejestrować, ale co? Te przedmioty nie ruszyły w tym semestrze :D
No to chyba tak właśnie żegnam się z magisterką

Offline Fizyczny

  • Gaduła
  • Wiadomości: 280
  • THALL
A mejle do tych do których chciałeś w pierwszej kolejności nie pomogą ? Bo prawdopodobnie nie zapisali Cie, bo albo się nie zapisałeś albo nie było miejsc. U nas to zawsze działa, nawet jak nie ma miejsc.
.

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
A mejle do tych do których chciałeś w pierwszej kolejności nie pomogą ? Bo prawdopodobnie nie zapisali Cie, bo albo się nie zapisałeś albo nie było miejsc. U nas to zawsze działa, nawet jak nie ma miejsc.

Nie było już miejsc. Teoretycznie mogę bawić się w podania do dziekana, ale już mnie ostrzegli, że to nie ma sensu. Mam natomiast możliwość robienia przedmiotu "na gębę" i potem za semestr mogą mi przepisać ocenę jak już się dostanę na przedmiot.

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
A mejle do tych do których chciałeś w pierwszej kolejności nie pomogą ? Bo prawdopodobnie nie zapisali Cie, bo albo się nie zapisałeś albo nie było miejsc. U nas to zawsze działa, nawet jak nie ma miejsc.

Nie było już miejsc. Teoretycznie mogę bawić się w podania do dziekana, ale już mnie ostrzegli, że to nie ma sensu. Mam natomiast możliwość robienia przedmiotu "na gębę" i potem za semestr mogą mi przepisać ocenę jak już się dostanę na przedmiot.

U mnie tak nie chcą :/

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
A mejle do tych do których chciałeś w pierwszej kolejności nie pomogą ? Bo prawdopodobnie nie zapisali Cie, bo albo się nie zapisałeś albo nie było miejsc. U nas to zawsze działa, nawet jak nie ma miejsc.

Nie było już miejsc. Teoretycznie mogę bawić się w podania do dziekana, ale już mnie ostrzegli, że to nie ma sensu. Mam natomiast możliwość robienia przedmiotu "na gębę" i potem za semestr mogą mi przepisać ocenę jak już się dostanę na przedmiot.

U mnie tak nie chcą :/

Średnio mnie to urządza, bo nie jestem w stanie skompletować minimum, które pozwoliłoby mi zaliczyć semestr ;)