Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1676853 razy)

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Bo mam. To sytuacja mnie doprowadza do "nie kcem, ale muszem" :P
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822
Bo mam. To sytuacja mnie doprowadza do "nie kcem, ale muszem" :P


AHAHAHHAHAHHHA XD.

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Bo mam. To sytuacja mnie doprowadza do "nie kcem, ale muszem" :P

Tak, jak nie jestem zwolennikiem substancji psychoaktywnych, tak wydaje mi się, że legalizacja marihuany mogłaby Ci sporo pomóc Jakubie ;)


Offline Dun

  • TW
  • Gaduła
  • Wiadomości: 424
Może jest wam wszystko jedno za ile jeździcie (pociąg Kato-Wro od ok. 30zł w górę, Polskim Busem jechałem ostatnio za... 12 złotych polskich)

To czemu nie pojechałeś Polskim Busem, tylko postanowiłeś dokonać aktu masochizmu wybierając PKP i wylać żale na forum? Zobacz - jedziesz PB = jesteś zadowolony = nie pierdzielisz na forum = użytkownicy zadowoleni = PROFIT :P

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
A gdzie w tym sport Dun, no kurwa gdzie?
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Nie mogłem, nie ma bezpośrednich Katowice-Poznań. A przesiadki przez Wrocław się słabo zazębiają. Na tyle słabo, że jedynym połączeniem pasującym godzinowo było IC, i to jadący dziwną trasą (nie przez Wrocław, ale Tarnowskie Góry i Ostrów Wlkp.).

BTW wy kurde dziwni jesteście ;) Jak jeden z drugim napiszę że "pekape chuj", "empeka chuj", "pekaes chuj" to w porząsiu. Ja miałem w czasie jednego tylko kursu kombo: 1. spóźnienie składu, 2. debilny system rezerwacji (jeden przedział pełny, obok całą drogę pusto - sprawdzałem), 3. nietrzeźwego, niedomytego i nieinteligentnego (żeby nie rzec gorzej) współpasażera, 4. ogrzewanie działające własnym życiem, 5. i to wszystko za 62 złote polskie, bo taka taniocha jest na kolei - ale to ja się czepiam.

No nic, życzę więc wszystkim równie "przyjemnej" podróży :P

Cytuj
Tak, jak nie jestem zwolennikiem substancji psychoaktywnych, tak wydaje mi się, że legalizacja marihuany mogłaby Ci sporo pomóc Jakubie

Łukaszu drogi* żebym to ja jeszcze pił / palił, to może by to pomogło. Ale nie jestem używający, więc...

*a właśnie, "drogi", oddawaj moje sto milionów! :D
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Cytując kolegę: "o kurwa - ale mnie to, kurwa, wkurwia!!!"

To całe samozwańcze państwo islamskie zdekapitowało już jedną osobę, potem kolejną, potem znów coś, potem "słynny" film z pilotem, którego podpalili w klatce a następnie zasypali gruzem i przejechali spychaczem... Teraz naraz zabili na plaży 21 osób. Czym byli np. Ci ostatni winni?? Nawet nie byli żołnierzami! Mieli żony i dzieci, po prostu gdzieś pracowali i zostali porwani!!!
Ale zobaczyłem ostatnio, że (na razie) straszą podpaleniem całej klatki z dziećmi.

NOSZ KURWA!!!!

Czy ja, skromy żuczek, mogę zaapelować do ob. Stwórcy, czy Obamy, szefa jakiegoś specnazu, kogokolwiek, żeby zrobił z tymi popieprzonymi dzikusami porządek?? Najlepiej, żeby się wszyscy oni jednocześnie wysadzili - oczywiście w swoim towarzystwie!

Po prostu nie mogę już przetrawić tego, co widzę i jak sobie to wszystko wyobrażam!...!!!.....
Paczki z głów!

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Tolerancja jest ostatnią cnotą upadającej cywilizacji.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
A co, jeśli paradoksalnie, cywilizacja upada przez tolerancję? Tolerancja ma sens, jeśli działa w obie strony.

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 523
  • Venus as a goodboi
Rozumiem frustrację, ale problem z nimi jest taki, że tych terrorytów najpierw finansowali Amerykanie i to oni tego syfu narobili... A tolerancja to cnota - ale w połączeniu z tchórzostwem i konformizmem mamy, co mamy. Problem jest w tym, że nie reagują nauczyciele, inni rodzice, inne dzieci - kiedy już w szkole wiadomo, że te dzieci emigrujących rodzin muzułmańskich mają siubździu we łbie i wyrastają na takich ortodoksyjnych matołów. Większość rodzin się na szczęście asymiluje, ale są też getta, których wszyscy boją się tykać. Wszystko rozbija się o tę pierdoloną stabilność-plastyczność, ale też o to, że brakuje stanowisk zdroworozsądkowych, pośrodku - sam osobiście znam muzułmanów, którzy się doskonale zasymilowali w Polsce i też jedną rodzinę w Wielkiej Brytanii - prowadzą dobrze prosperujące przedsiębiorstwa bądź w inny sposób ciężko pracują, zakładają rodziny, żona nie łazi w żadnym hidżabie i nikt tego od niej nie wymaga. Wracając do meritum, przecież "dzieci są własnością rodziców", więc po co się wpierdalać, kiedy wyrastają na oszołomów? No właśnie, a potem "hurr durr państwo opresyjne wwala się w sposób wychowania i indoktrynuje świadopoglądowo/kulturowo - tolerancyjni czy nie - wszystkich zżera ta sama hipokryzja i tę dziurę doskonale wykorzystują wyznawcy poglądu, że "najskuteczniejszą bronią jest macica palestyńskiej kobiety" - mentalnie siedzą w XIV wieku - problem w tym, że wychowują kolejne pokolenia podobnych oszołomów
« Ostatnia zmiana: 18 Kwi, 2015, 19:06:59 wysłana przez gizmi7 »

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
« Ostatnia zmiana: 18 Lut, 2015, 00:06:06 wysłana przez wrobelsparrow »

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 523
  • Venus as a goodboi

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur


nakład 1mln egzemplarzy dziennie
i się dziwić, że w tym kraju jest jak jest skoro ludzie takie rzeczy czytają
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Nie pierdol, że byś nie posmagał pomiędzy :D

Nawet nie wiedziałem, że to się nazywa pomiędza.
« Ostatnia zmiana: 18 Lut, 2015, 16:03:54 wysłana przez wrobelsparrow »

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
no widzisz wró, te gazetki bawią i na dodatek uczą
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470
Niektórzy pamiętają gazetkę  " Kraj Rad " , ale tam był papier , kredowy chyba  , w życiu już nie widziałem gazety na takim papierze . Oczywiście  że to za polską kasę było drukowane . Nikt tego nie kupował , chociaż cena była niższa od najtańszej codziennej gazety  Szkoły to musiały prenumerować . Ale do podciru był lepszy od toaletowego , gnieść za dużo nie trza było.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Paczki z głów!

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 523
  • Venus as a goodboi
Może trzeba też się listkami tabletek z rutyną tam klepać, żeby nie traciły wyraźności od mdłego pora

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
Jednak koleś, który sprzedawał "mojego" Warwicka skorzystał z wcześniej propozycji wymiany. :( Nosz qwa! Tak blisko... :D Pozostaje mi zdobyć kontakt do nowego właściela i zaczać go terroryzować. ;)

Dla uwieńczenia tego dnia, po przyjściu do pracy na 7 wyszedłem o 20. :|

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Jaki kraj, takie "dziewczynki z porem" :P

W sumie dobrze, że nie z cebulą :D
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Jaki kraj, takie "dziewczynki z porem" :P

W sumie dobrze, że nie z cebulą :D

jedno i drugie z rodziny amarylkowatych i podrodziny czosnkowców
także close enough
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 222
http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,102433,17460911,Dziewiec_statystyk_GUS__ktore_pokazuja_smutna__polska.html#Czolka3Img

Cytuj
1. 52,7 proc. gospodarstw domowych deklaruje brak możliwości pokrycia z własnych środków nieoczekiwanego wydatku w wysokości 1000 zł.

2. 58,9 proc. gospodarstw domowych nie może sobie pozwolić na tygodniowy odpoczynek całej rodziny raz w roku. Jeśli myślisz, że tę liczbę zaniżają emeryci i renciści - wśród pracowników odsetek ten wynosi 53 proc.

3. Zaledwie co trzecie gospodarstwo domowe deklaruje, że nie ma trudności ze "związaniem końca z końcem" przy aktualnych dochodach.

4. Jednocześnie, według CBOS, 35 proc. osób jest niezadowolonych z dochodów i sytuacji finansowej.

5. Niemal co dziesiąty Polak zmuszony jest zrezygnować z wizyty u dentysty. Prawie połowa z nich z powodów finansowych.

6. 1,3 mln ludzi, czyli 13 proc. zatrudnionych, dostaje pensję nieprzekraczającą minimalnego wynagrodzenia. W budownictwie to aż 28 proc. pracujących, w usługach administracyjnych 25 proc., w handlu i gastronomii 24 proc.

7. Według "Dziennika Gazety Prawnej" od 2007 roku dwukrotnie wzrosła liczba dostających minimalne wynagrodzenie w sektorze przedsiębiorstw - z 211 tys. do 436 tys. osób.

8. 1,4 mln osób pracuje na umowę-zlecenie lub umowę o dzieło (to ok. 15 proc. pracujących, ale dane są szacunkowe).

9. Wskaźnik zagrożenia ubóstwem* wynosi 17,3 proc., ale dla osób w wieku do 17 lat już 23,2 proc. Średnio w Unii Europejskiej ten wskaźnik wynosi 16,7 proc., w Szwecji 14,8 proc., w Czechach 8,6 proc., a w Grecji 23,1 proc.


No ale hui z tym. Ważne że Kopacz dała reprymendę Orbanowi... 
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Dwukrotnie wzrosła liczba osób, które w prywatnych firmach dostają minimalną płacę.
Pewnie z tego samego powodu, dla którego mamy jeden z wyższych wskaźników przedsiębiorczości w Europie. ;)

Spoiler

Widziałem podobny raport sprzed paru lat i tam kwota w pkt 1. to było 500zł, procent w pkt 2. 66,7%, 40% gospodarstw deklarowało, że ma problem ze związaniem końca z końcem itd.

Polacy się bogacą mimo rządu. Dość powiedzieć, że niemalże dobiliśmy(2% różnicy) w PKB per capita PPP do poziomu Węgier(inna sprawa, że Węgry mają znacznie lepszy współczynnik Giniego, więc biedniejsza połowa Węgrów jest wyraźnie bogatsza niż biedniejsza połowa Polaków).