Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1643640 razy)

Offline majkelk

  • Pr0
  • Wiadomości: 807
  • Teksty są osobiste
Ja chop z mazur jestem. Nie raz widziałem latające widły w remizie :D
"Raz na wozie, raz chuj ci w dupę..."

https://www.facebook.com/elinband/

Zomballo

  • Gość
Dziś mnie wkurwili kurjery. Nie przyjechawszy. :/

Offline mati304

  • Gaduła
  • Wiadomości: 255
  • These go up to eleven.
Wkurwia mnie, że nie można wyjść ze swoją dziewczyną pobawic się do klubu, bo zaraz znajdują się jakieś oszołomy, którzy myślą, że ją odbiją i kończy się to poobijaną mordą. Już trzeci raz, ja pierdolę...
Irlandczycy serio myślą, że co oni to nie są i od razu skaczą z łapami?
There's no use being precise about something when you don't even know what you're talking about.

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Cytuj
Wchodzę (10. grudnia) do sklepu, a tam tumult, tłok, okrzyki, ranni wiją sie na podłodze, ktoś nuci Rotę, ki chuj myśle sobie - reenaktorzy odtwarzają bitwę pod Olszynką Grochowską?
KARPIE PRZYWIEŹLI!
Wyobrażacie sobie? Te jebane tumany dostały szału na widok ryby za 15 zeta kg, którą zeżrą ze swoimi brzydkimi żonami i bachorami za dwa kurwa tygodnie! Ale juz teraz nie dało sie przejść spokojnie. Ja pierdole... Mery im w krismas.

Za chwilę te same karpie, tylko w tuszkach (czyli zero roboty, mniejsze straty) będą po dychaczu. W jednej sieciówce już od pojutrza :P

Zresztą, nihil novi, ci sami przed Wielkanocą się rzucają jakby jajek, sera i majonezu na oczy nie widzieli, a o istnieniu pączków pamiętają też raz do roku :facepalm:

PS. A w temacie - polska kurwa mać służba zdrowia. Żona Moja buli im naprawdę grube składki ostatnimi czasy, a i tak jak są potrzebni to chuj. Ze dwa tygodnie temu dostała (Żona, nie służba :P ) uczulenia na rękach, pewnie jakieś dziadostwo w pracy skrzyżowane z zimnem, taka wkurzająca wysypka, no to idzie do dermatologa. Termin... za może półtora miesiąca. No to za półtora miesiąca się postara o nowe uczulenie i wtedy przyjdzie :facepalm: :o :evil:

A prywatnie, za szmalec, od ręki przyjmą. Tego samego dnia po południu, bo tak lekarka była. No to poszła, a co miała zrobić...

...a teraz drugi dzień stara się zapisać po skierowanie do specjalisty - wczoraj picki nie odbierały telefonów, dzisiaj się wkurwiłem i poszedłem do przychodni pół godziny po otwarciu. I... na dzisiaj koniec z miejscami, a na jutro zapisują jutro. No godzinę przed otwarciem mam kurwa stanąć? Czy dzisiaj wieczorem? To 2014 i lekarz, czy 1984 i mięsny kurwajegomać?
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline majkelk

  • Pr0
  • Wiadomości: 807
  • Teksty są osobiste
Irlandczycy serio myślą, że co oni to nie są i od razu skaczą z łapami?
Ogólnie irlandczycy to przemili ludzie, ale w stolicy nocą kręci się pełno patoli i jest dość niebezpiecznie. Ale faktem jest, że są bardzo odważni, bo rzucił się na mnie hobbit ważący max 50-60 kg :P
"Raz na wozie, raz chuj ci w dupę..."

https://www.facebook.com/elinband/

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Irlandczycy serio myślą, że co oni to nie są i od razu skaczą z łapami?
Ogólnie irlandczycy to przemili ludzie, ale w stolicy nocą kręci się pełno patoli i jest dość niebezpiecznie. Ale faktem jest, że są bardzo odważni, bo rzucił się na mnie hobbit ważący max 50-60 kg :P

Albo głupi, bo to chyba najbliższy synonim słowa odważny ;)
Tudzież zwyczajnie solidnie najebany by nie doszukiwać sie detali. Iluż naszych rodaków dostaje głupiego rozumu i fantazji ułańskiej po tzw nadużyciu.

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Irlandczycy ogólnie słyną z bycia najbardziej narwanymi sposród Celtów. I mówi się, że właśnie dlatego prawie nikt nie mówi ich własnym językiem (oficjalne statystyki są przekłamane mocno na wyrost), podczas, gdy Walijczycy uchodzący za "pizdy" pośród Celtów mają się ze swoją odrębną kultura i językiem najlepiej... po prostu są mądrzejsi - ulegają gdy trzeba i pokojowymi metodami walczą o swoje, zamiast od razu, niczym polskie konserwy, po szabelkę sięgać, aby tylko zostać skopanym tak, że kończą na tym jeszcze gorzej, niż przed "zrywem".
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Nołnejmowe internetowe sklepy RTV, kurwa ich mać.

Zamówiłem dwa tygodnie temu jedną rzecz, teoretycznie miała dotrzeć w 7-9 dni roboczych. I co? I chuj. Jeszcze mi wysłali(po tych 9 dniach roboczych) bezczele maila do ankiety, w której miałem ocenić m.in. jakość zapakowania towaru. :P

Napisałem maila z rana z pytaniem gdzie mój staf - na razie zero odpowiedzi.

EDIT:
Iiiiiiii chuj. Znalazłem cztery numery kontaktowe do nich, zadzwoniłem na każdy - zrywają połączenia albo telefon wyłączony.

Mądrzy ludzie, co robić? Jak żyć?
« Ostatnia zmiana: 22 Gru, 2014, 19:57:20 wysłana przez Tadeo »

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
A ludzie z innych stron Polski dziwią się, dlaczego jestem tak gorąco za postępową decentralizacją i semi-autonomicznością poszczególnych regionów...
http://www.mmszczecin.pl/500493/warszawocentryzmn-szczecin-cierpi-na-tym-najbardziej
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
śmierdzi polityką, ban incoming
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Kurwa, zapomniałem się.
Przepraszam :(
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Odkładałem zmianę na zimówki i teraz kurwa mam za swoje. Nie wyrobiłem się na zakręcie, walnąłem w barierkę i teraz będę do tyłu prawie 2k za mandat, lawetę i naprawy.

Mam na zakończenie roku tyle powodów do wkurwienia, że zrobi się ze mnie niedługo drugi MrJ. :facepalm:

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Cytuj
zrobi się ze mnie niedługo drugi MrJ.



Nichuja ;D
« Ostatnia zmiana: 31 Gru, 2014, 18:06:55 wysłana przez MrJ »
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.


Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 866
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Reklama z Azisem obok okienka logowania do poczty onetu. Kurwa, nie przy śniadaniu...

« Ostatnia zmiana: 01 Sty, 2015, 11:30:24 wysłana przez theremin »
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Reklama z Azisem obok okienka logowania do poczty onetu. Kurwa, nie przy śniadaniu...

A u mnie tylko naga doda.
Nie wiem co lepszjsze ;D
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 866
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
 [Może tym razem nie wywali mi errora przy dodawaniu załącznika]
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 203
Przecież on nie jest transem
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
sławny? widzę, że zostałem w tyle
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 203
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 203
sławny? widzę, że zostałem w tyle

Najbogatszy bułgarski muzyk, występował na eurowizji, kandydował u nich do sejmu. ;)
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Mała rzecz, a wkurwia - śpię sobie i mnie budzi "halo, halo, halo, halo..." - ktoś dzwoni do sąsiada, a ten zamiast się rozłączyć i spróbować ponownie / dać telefon głośniej (podgłośnić? Te, nazi-grammarzy, jaka jest poprawna forma tego? ;) ) czy cokolwiek, to drze ryja :facepalm:

No kurwa jakbym swojego Ojca widział - jak źle słyszysz rozmówcę (z takiego czy innego powodu) to dzwonisz jeszcze raz, a nie pińcet razy jak zacięta płyta "halo, halo, halo, halo, halo, halo..."
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822
Mała rzecz, a wkurwia - śpię sobie i mnie budzi "halo, halo, halo, halo..." - ktoś dzwoni do sąsiada, a ten zamiast się rozłączyć i spróbować ponownie / dać telefon głośniej (podgłośnić? Te, nazi-grammarzy, jaka jest poprawna forma tego? ;) ) czy cokolwiek, to drze ryja :facepalm:

No kurwa jakbym swojego Ojca widział - jak źle słyszysz rozmówcę (z takiego czy innego powodu) to dzwonisz jeszcze raz, a nie pińcet razy jak zacięta płyta "halo, halo, halo, halo, halo, halo..."


XD