Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1643576 razy)

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
To kto będzie tu >500 stronę produkował? :D A bardziej serio - to nie ja się wkurwiam. To życie mnie do tego doprowadza :facepalm: Nieważne co bym zrobił i jak się nie starał, zawsze - ZAWSZE musi być "łyżka gówna w beczce miodu". Chuja takie pierdoły jak ta paczka co szła do mnie tydzień, ale:

- ze spraw drobnych - sprzedaję koła do auta. Na kilka godzin przed końcem aukcji odezwał się do mnie znajomy, który chciałby wziąć opony. Okej myślę sobie, sprzedam felgi luzem. Ale nie kończyłem aukcji przed czasem, bo "jezdem óczcify" :facepalm: No i na samym końcu jakiś gość wbił ofertę. I... nic. Zero kontaktu, odzewu, wpłaty, nic. Kliknął i tyle. I teraz nie wiem czy czekać (a dobijam się do niego i dobijam), czy wznowić aukcję, czy unieważnić, czy chujwico,

- ze spraw średnich - zrobiło się zimno, mokro i mi benzyna wariuje w aucie. Jak się wygrzeje, okej. Przełączam na gaz, okej. Ale zapalenie i utrzymanie obrotów, żeby zagrzać silnik... Jakaś kurwa zgroza. Szukam, pytam, sprawdzałem chyba wszystko co można sprawdzić w silniku (nawet takie rzeczy jak czujnik map sensora), i nic nie wymyśliłem. A jutro muszę jechać na drugi koniec województwa, i jestem w dupie. Czyli - chujwico.

- ze spraw grubych - po to się m.in. przeprowadziłem do Chorzowa nieco ponad 1,5 miesiąca temu, żeby oszczędzić Żonie Mojej wstawania o 4, dymania po 65km dziennie i innych takich atrakcji. I co? I krótko po tym dowiedziała się, że jej firma się "reorganizuje". Czytaj: dyrektorki spierdoliły kontrakty za setki milionów i trzeba poświęcić załogę, bo po prostu nie będą mieli co robić. W najlepszym wypadku będzie robić to co robi, ale pod umową z - uwaga - agencją pracy tymczasowej. Czyli gorsze warunki, mniejsza pewność zatrudnienia itepe. W najgorszym - do widzenia. I co po raz trzeci? Chujwico :headache: :facepalm: :(

Ostatni w miarę spokojny okres jaki miałem i gdzie mogłem coś-tam-planować, skończył się ca. 2,5 roku temu. Natomiast cofając się do ostatniej ważnej życiowej decyzji, której nie spierdoliłem (z tych naprawdę ważnych, czy to dotyczącej wykształcenia, czy pracy, czy spraw osobistych) to bym się musiał wrócić około 7-8 lat. Fajna myśl, nie? Że dobra 1/4 życia okazuje się chuja warta, bo jest albo źle, albo gorzej...

Pamietniczka ciąg dalszy.

Nazwę byś dal jakaś i potem wydal broszurkę lub coś
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Mogę zapisać na listę oczekujących. Najbliższy wolny termin III kwartał 2016 :D
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Jestem za zmianą nazwy topiku: "Kącik im. MrJ".

Offline jaco

  • Gaduła
  • Wiadomości: 202
« Ostatnia zmiana: 28 Paź, 2014, 18:16:41 wysłana przez jaco »

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Czuję się zdetronizowany, kiedyś to o mnie mówiliście "bardzo wkurwiony człowiek" ;( *nostalgia*
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline bandit112

  • Gaduła
  • Wiadomości: 305
Widzisz sylkis, każdy ma swoje 5 minut...

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Widzisz sylkis, każdy ma swoje 5 minut...

Tobie tysz niewiele brakowało ;)
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Cytuj
Jestem za zmianą nazwy topiku: "Kącik im. MrJ".

"Z(w)jeżenia MrJ"

Czuję się zdetronizowany, kiedyś to o mnie mówiliście "bardzo wkurwiony człowiek" ;( *nostalgia*



A @bandit112 chyba poszedł z nas najdalej i najbardziej sobie nagrabił, bo i Sylkis i ja mamy nadal (mimo paru przejść, przynajmniej w moim przypadku :P ) te same konta od początku. A on nie :D

I żeby nie było, że się tylko wkurwiam: http://forum.sevenstring.pl/off-topic/co-nas-w-zyciu-cieszy-)/msg341623/#msg341623
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 586
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Baba! Maja te baby umiejetnosc strzelenia focha z wlasciwie bez powodu, wkurwa mam przez to od wczoraj strasznego.

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
"Baby trzeba pilnować, albo się nie denerwować" :D

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
"Baby trzeba pilnować, albo się nie denerwować" :D
Gdzieś tam o jakimś chomącie słyszałem, ale słuch mam z dupy wiec ....
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline bandit112

  • Gaduła
  • Wiadomości: 305
Cytuj
Jestem za zmianą nazwy topiku: "Kącik im. MrJ".

"Z(w)jeżenia MrJ"

Czuję się zdetronizowany, kiedyś to o mnie mówiliście "bardzo wkurwiony człowiek" ;( *nostalgia*

( Obraz usunięty.)

A @bandit112 chyba poszedł z nas najdalej i najbardziej sobie nagrabił, bo i Sylkis i ja mamy nadal (mimo paru przejść, przynajmniej w moim przypadku :P ) te same konta od początku. A on nie :D

I żeby nie było, że się tylko wkurwiam: http://forum.sevenstring.pl/off-topic/co-nas-w-zyciu-cieszy-)/msg341623/#msg341623


Licznik to był celowy zabieg, bo już sam nie mogłem patrzeć na swoje posty. 

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Jazz, Lounge, Downtempo

Orange

  • Gość
Bump gaz dla johnnego. Od dzisiaj płacisz 50% wiecej

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
I tak zimą Ty za mnie zapłacisz :)

« Ostatnia zmiana: 29 Paź, 2014, 19:03:39 wysłana przez Johnny »
Jazz, Lounge, Downtempo

Orange

  • Gość

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
21.X kupiłem tapleta. Paczkomaty były za darmo ale mi się śpieszyło i zapłaciłem za kuriera. Czas przesyłki: Do 4dni roboczych. Do tej pory dostałem tylko wiadomość, że przesyłka się opóźni. Gość nie odpisuje na maile, nie odbiera telefonów, nic.
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline majkelk

  • Pr0
  • Wiadomości: 807
  • Teksty są osobiste
Allegro, czy jakiś sklep internetowy? Ja się ostatnio na Vobis bardzo mocno naciąłem.
"Raz na wozie, raz chuj ci w dupę..."

https://www.facebook.com/elinband/

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Niby prowadzi działalność "sklep" ale na allegro. W komentarzach z wczoraj i przedwczoraj widzę, że gościu potrafi wysłać tablet bez ładowarki, poobijany albo wcale nie działający. Nie chce też oddawać kasy ani wymieniać tabletów... Niestety mam złe przeczucia... To będzie loteria
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
John john i coś ty kur.... narobił.
Napisz jak to się rozwinie.
Jak będę mógł to pomogę, ale nie wiele mogę.

Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Tak wyszło... :(
Jesteś prawnikiem?

Posty połączone: 30 Paź, 2014, 21:07:48
KURWA, jeszcze mi sterowniki od poda nie chodzą... ja pierdole, wszystko instalować jeszcze raz... a wczoraj jeszcze działały...
« Ostatnia zmiana: 30 Paź, 2014, 21:07:48 wysłana przez Johnny »
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Spanie ostatnio po 5,5h na dobę... Muszę coś z tym zrobić.
Paczki z głów!

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Cytuj
Spanie ostatnio po 5,5h na dobę

Dla mnie to "ostatnio" trwa tak od 11 miesięcy. Czasami się trafi i 7 godzin, ze dwa razy miałem tydzień gdzie mogłem odespać po 8 (łoooł :D za to potem jest kombos typu "półtorej doby na nogach"), ale ogólnie średnia wyjdzie te niecałe 6. I potem się dziwicie że się wkurwiam :P
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Trzecia klasa liceum, 4,5h dziennie to jakaś taka norma ostatnio