Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1680245 razy)

Offline Badyl81

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 45
  • Octy chlory
Żeby nie było - mnie też wkurwiają takie akcje.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Dlatego tez od jakiegoś czasu, pod sklepami gdy zaczepią, pytam czy karty kredytowe obsługują a w domu to akurat skończyło sie pieczywo i musze skoczyć do sklepu, także jakby poczekał godzinkę to zaraz wracam.

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 874
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Juz nie mozna se nawet wogole jakiegos gupiego offtopicka zalozyc bo ci jakis iphonoapplowiec wywali   :facepalm:


Mnie w znanym wątku wyzwano od androidowców, co jest całkowicie nieprawdziwe i krzywdzące i nawet nie ma jak w ryj dać...  ;)
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
Taki syf z jedną i drugą pracą, że gitary mogłem dwa tygodnie temu schować do futerałów i szykować się na otwarcie gdzieś tak w listopadzie. ;/

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Wkurwia mnie nowy podatek od posiadania Ajfona/tableta
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Juz nie mozna se nawet wogole jakiegos gupiego offtopicka zalozyc bo ci jakis iphonoapplowiec wywali   :facepalm:


Mnie w znanym wątku wyzwano od androidowców, co jest całkowicie nieprawdziwe i krzywdzące i nawet nie ma jak w ryj dać...  ;)

Ja se założyłem watek " Co nas śmieszy w gupim życiu" Dwa dni pożył i iphonowcy nie mogli przeżyć ze porównałem ich bóstwo do samsunga nawet jeżeli to prawda jest, skorzystali ze swojej komunistycznej władzy i usunęli.
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Juz nie mozna se nawet wogole jakiegos gupiego offtopicka zalozyc bo ci jakis iphonoapplowiec wywali   :facepalm:


Mnie w znanym wątku wyzwano od androidowców, co jest całkowicie nieprawdziwe i krzywdzące i nawet nie ma jak w ryj dać...  ;)

Ja se założyłem watek " Co nas śmieszy w gupim życiu" Dwa dni pożył i iphonowcy nie mogli przeżyć ze porównałem ich bóstwo do samsunga nawet jeżeli to prawda jest, skorzystali ze swojej komunistycznej władzy i usunęli.


Ej, weź wyluzuj, zobacz co z się stało z banditem, chcesz tak skończyć? :D
w tym kraju komunistyczna władza jest wszędzie, albo przechodzisz nad tym do porządku dziennego albo zaraz poleci ban :D szkoda konta
« Ostatnia zmiana: 25 Wrz, 2014, 22:47:15 wysłana przez Johnny »
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
I jescze Thoth ;)

Kurwa, ja nie wiem jak wy to robicie, skoro nawet ja bana nigdy nie wyłapałem ani nic z tych rzeczy, a swego czasu grubo było.
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Oglądałem film o Wałęsie i nie boje się komunistuf
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 613
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
wkurwia mnie gumowy 'chleb', wkurwia mnie wyrób seropodobny, masłopodobny, jedzeniopodobny.
i always go full retard

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Ja kiedyś po dłuższej przerwie wlazłem na foro, przylukałem fajną gitarę na giełdzie, pmnąłem właściciela, a w jego temacie napisałem, że klucze są krzywo (wtedy była taka moda :D). Chwilę później wyleciałem z hukiem na tydzień :D

a szkoda, bo fajna gicia była :D
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
Oglądałem film o Wałęsie i nie boje się komunistuf
Ej, dobra, serio, to już nawet dla mnie się robi zjebane. A patrz mój poprzedni post, bo zaraz zmienię wygłoszone tam zdanie.
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Akurat ten offtopick jest po to żeby se ulżyć wiec se ulżywam.
I sie nie boje i dupa.
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Cytuj
wkurwia mnie gumowy 'chleb', wkurwia mnie wyrób seropodobny, masłopodobny, jedzeniopodobny.

Nie bierzcie tego do siebie "chopaki Ślunzaki", ale jak mieszkam na Silesii od ca. 1,5 roku, tak DOBRY chleb to może raz, może dwa kupiłem. W poprzek Śląska i Zagłębia, od Gliwic do Dąbrowy Górniczej włącznie. O ile słodkie wypieki są ok, nawet bardzo ok, to niestety chleb/bułki macie do dupy :P Dlatego mimo niechęci kupuję go w lidlu, bo to taki sam gumowo-gliniasty badziew co w "pro-super-tradycyjnych-piekarniach", ale za to 3x tańszy.

Ale może to dlatego, że jestem rozpasany pieczywem częstochowskim ;) uważanym za jedno z lepszych w ogóle. Chociaż teraz siedząc w Chorzowie widzę jakąś nadzieję, i to mnie cieszy ;)

A fogle Sify to idź do mięsnego, kup "steka z dinozaura grubego na 3 palce"* i zobacz jak życie może być piękne :D

*ciekawe czy ktokolwiek wie z czego jest ten cytat ;)

Cytuj
Kurwa, ja nie wiem jak wy to robicie, skoro nawet ja bana nigdy nie wyłapałem ani nic z tych rzeczy

Czasami wystarczy prawdę niewłaściwej osobie napisać :P
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 366
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Cytat pewnie z Flinstonów :P

Mnie ogólnie nie wkurwia nic. Poza tym co się w Polsce dzieje. :)
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
.............
.............
Cytuj
Kurwa, ja nie wiem jak wy to robicie, skoro nawet ja bana nigdy nie wyłapałem ani nic z tych rzeczy

Czasami wystarczy prawdę niewłaściwej osobie napisać :P

Mylisz pojęcia. Prawda w Twoim mniemaniu, jest niestety tylko Twoją opinią i z tym się trzeba liczyć ;)
I to nie dotyczy tylko Ciebie ale chyba większości.

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Akurat ostatniego bana dostałem za całkowicie obiektywne nazwanie debilizmu debilizmem. Tyle, że krewnemu-lub-znajomemu-odpowiednio-wysoko-postawionego-królika. Ale od tamtej pory się nie angażuję, bo wiem że wisi nade mną banhammer :P

A w ogóle to nie mam zamiaru się wkurwiać, bo:
1. parę groszy zarobiłem ostatnimi czasy, i parę kolejnych zarobię bo już mam to przyklepane (o czym Prezesie zapewne dobrze wiesz ;) ),
2. ustawiłem się na dzisiaj po odbiór brakujących mebli do mieszkania, więc się skończy spanie na wersalce i łażenie po pudełkach :tak:
3. zaskakująco sprawnie poszło mi modowanie najnowszego patcha World Of Tanks, zwykle zajmowało mi to kilka godzin bo zawsze (ZAWSZE) jakiś mod gryzł się z innymi, a dzisiaj szast-prast, i wsio działa pięknie. Tylko mi ulubionego czouga zepsuli :( ale już znalazłem zastępcę :D
4. Żonie Mojej znalazłem fajną księgarnię internetową, gdzie ma tanio i szybko te pozycje (sic! :D ) których poszukuje w jednym miejscu,
5. bas mi się skręca i na razie idzie bez wpadek. Tzn. bez wielkich wpadek, a to już coś :)
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
I te wszystkie punkty postanowiłeś wymienić w tym temacie? ;)
Może przenieś je do: co nas w życiu cieszy...
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Jego już wkurwia to ze go cieszy :P :D

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 874
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
I jescze Thoth ;)

Kurwa, ja nie wiem jak wy to robicie, skoro nawet ja bana nigdy nie wyłapałem ani nic z tych rzeczy, a swego czasu grubo było.

Zarejestruj się na elektrodzie, to się dowiesz jak to jest...
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Madafacy od naprawy kineskopów i wymiany szybek w Nokiach są najgorsi.

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 502
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
Mnie też, a im mniej mam czasu na granie, tym więcej mam głupich pomysłów co by tu sprzedać, a co kupić. ;D

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Dlatego tez od jakiegoś czasu, pod sklepami gdy zaczepią, pytam czy karty kredytowe obsługują

Żart przestał być aktualny w Brazylii :)

Paczki z głów!

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Ciekawe, czy terminal ma w lizingu, czy po prostu na watoską wziął?