Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1680797 razy)

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
tak odnosnie http://forum.sevenstring.pl/off-topic/co-nas-w-zyciu-cieszy-)/msg333384/#msg333384

no zejde do piwnicy i padne na cyce....kabel nie ten :D total dumbass, ale dzisiaj bedzie nowa koncoweczka, szybkie lutowanie i po klopocie:P
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470
Wychodzi na to że za zjedzenie Jasia i Małgosi odpowiada nie Baba Jaga tylko chatka z piernika . A jak wynajmę komuś mieszkanie i najemca będzie katował żonę to ja mam za to odpowiadać ?  Swoją drogą najpierw zapłacili 15 baniek a potem naskarżyli  ? Jak oni zaksięgowali tą kasę ? ci co płacili i ci co wzięli , przecież to była kasa tax free  i jeszcze na dodatek brudna , jak sami powiedzieli w kartonach . Czemu nasza skarbówka milczy ? skoro przypierdalają się do zwykłego obywatela że ma zaległe 4 grosze . Bo to że CIA
 ma różne ciekawe źródła finansowania o których nawet kongres nie wie żadna tajemnica . Pewnie znowu przechwycili w Kaszmirze
karawanę z opium . A kwachu to mógł swoją willę w Kazimierzu wynająć żeby się po lasach jak dziki nie kryli . Zresztą wiedział co robi
 bo jego tatuś był mistrzem świata jeśli chodzi o tortury a jego numerem popisowym było przekuwanie igłą jąder  zwłaszcza jak młodych akowców przesłuchiwał , tyle że miał wtedy inne nazwisko którego nie wymienię żeby mnie ktoś o antysemityzm nie posądził.
 W Białogardzie gdzie mieszkali a gdzie często bywam wszyscy pamiętają kim był jego tatuś i co robił zanim został felczerem .

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
A pro pos odpowiedzialności zbiorowej. Jaką odpowiedzialność stosują bandyci,  wysadzający pociągi, autobusy, budynki, siebie przy knajpach. Czy może oni robią to w przerwach gdy nikogo nie ma? Jaki cel mają, czy nie przypadkiem zastraszenie ogółu. Smieszy mnie te wyrok trybunału i przeraża jacy głupi jesteśmy.

Oj tam oj tam internet pełen tego

http://www.ivrozbiorpolski.pl/index.php?page=stolzman-izaak-zdzislaw-kwasniewski
« Ostatnia zmiana: 25 Lip, 2014, 08:17:00 wysłana przez commelina »

Offline Gveir

  • Gaduła
  • Wiadomości: 435
  • Grunge Man
JKM to Osjasz Goldstein (bodaj tak zapamiętałem to naziwsko), Jurek Ubran to Josek Urbach :D

Te spiski żydowskie, nie? Ja mam w sobie krew polsko-ukraińską. Część mojej rodziny przybyła to Polski tuż po wojnie, zza Buga.
Nazwisko jest pochodzenia ukraińskiego.
Zwycięzca Grand Prix "Najbiedniejszy Rig na sevenstring.pl" 2013 i 2014
http://muzycznymajdan.blogspot.com/ - pierdolnik muzyczno-płytowy

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 222
A jak wynajmę komuś mieszkanie i najemca będzie katował żonę to ja mam za to odpowiadać ? 
Jeżeli wynająłeś komuś mieszkanie tylko i wyłącznie po to żeby katował żonę to oczywiście że tak. To się nazywa współudział.
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 367
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Wkurwia mnie, ze polscy politycy chca nas totalnie zaangażować w wojne na ukrainie, zeby odwrocic gniew narodu - na rosje. Polska gospodarka lezy i kwiczy, zrodelko z dotacjami z UE niedlugo wyschnie i ludzie beda szukac winnych tego stanu rzeczy. Boja sie o swoje dupy, zlodzieje jebane.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 874
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
 Ja nie mam bynajmniej nic przeciwko temu, żeby wysłać na Krym kontyngent polityków w charakterze polish sapper.
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!


Offline majkelk

  • Pr0
  • Wiadomości: 807
  • Teksty są osobiste
Scroll mi się w myszce popsuł :/
"Raz na wozie, raz chuj ci w dupę..."

https://www.facebook.com/elinband/

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Że już-już układało się w pracy dobrze, a tu wczoraj wieczorem JEB! Trzy osoby od dzisiaj nie pracują, następnych kilka czeka w kolejce bo i tak wylecą, czekają tylko na koniec umowy. I chuja tam wyniki, wskaźniki, zgranie zespołu, atmosfera.

W skrócie: kierowniczek regionalny okazał się kawałem chuja, który na odchodne porozrzucał za sobą świnie. Razem z gnojówką. "Pożal-się-panie'koleżanka" z mojego działu to kapuś. Jawny kapuś, który wręcz fotografował innych w "niewygodnych" sytuacjach i podpierdalał do nowego regionalnego. A kierownik salonu to pizda i tchórz, który spierdala przez odpowiedzialnością i zwala winy na innych - w sumie poświęci 1/3-1/2 całego zespołu, ile to się okaże za jakiś tydzień.

Miało być pięknie, a szykuje się kurwa kolejne bezrobotne :facepalm: :evil:
« Ostatnia zmiana: 28 Lip, 2014, 08:17:44 wysłana przez MrJ »
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
instalacja sterownikow do fast tracka na kompie z Vistą...pojawia się błąd, który ponoć przy tej wersji sterowników (6.06) został zaadresowany i naprawiony :facepalm: !!!
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline Semedi

  • Pr0
  • Wiadomości: 556
  • Klucze krzywo!
    • Karcer
Jezu MrJ gdzieś Ty trafił? Współczuję, ale trzeba uważać, kurwy są wszędzie.
Yes! I'm inspired by the Devil!
http://semdedi.soup.io/

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
B ( o ) ( o ) B S

Offline benkai

  • The Resolver
  • Gaduła
  • Wiadomości: 496
MrJ,  'nikt nie jest na tyle dobry żeby nie móc dostać taboretem w ryj' .  Przekaz koledze 'uczynnemu'.  A chuje i psychiczni sa wszędzie.

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Gdzie trafiłem? Ano do firmy, która mieni się jednym z liderów rynku sprzedaży rtv/it/agd w tym kraju. A było wierzyć w opinie na necie jaka tam chujnia, było wierzyć...

Ale teraz to mnie to już jebie. Zmówiłem się z kierownikiem na dzisiaj żeby pozałatwiać resztę spraw. No i powiedziałem co o tym myślę. W najlepszy możliwy sposób, czyli możliwie kulturalnie w zachowaniu i możliwie niekulturalnie w słowach. Czyli wyjściowa koszula, buty, gacie, świeżo ogolone ryło :D i spokojnym głosem "wiesz Marek, ale to co zrobiłeś było kurestwem, wypierdoliłeś najlepszych ludzi i teraz w zespole zostali ci jebani kapusie i wazeliniarze". Uzyskany efekt w postaci miny kierownika O_o i konieczności spierdolenia przez niego na fajkę bo aż mu się łapy trzęsły - bezcenny ;D

Natomiast inni zwolnieni już skrobią na w/w kierowniczka skargę do derektorki regionalnej. Jak wyskrobią, to dorzucę co nieco od siebie, np. udokumentowane przypadki łamania regulaminu. A co mi tam, od czasu do czasu też mogę być chujem :P

PS. Niemniej może nie będzie tego złego co by na dobre nie wyszło, mam teraz kilka dni na relaks, a potem już sobie ugadałem możliwość zarobienia paru groszy. Może nawet paru więcej niż paru jak dobrze pójdzie. Już trzeci raz wracam do starego-nowego pracodawcy, ciekawe na jak długo tym razem :D
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470
MrJ,  'nikt nie jest na tyle dobry żeby nie móc dostać taboretem w ryj' .  Przekaz koledze 'uczynnemu'.  A chuje i psychiczni sa wszędzie.

Dokładnie  ! Kiedyś spotkałem kumpla w knajpie , no i gadka szmatka i mówię mu o takim samym problemie jak MrJ , a on mi na to .......
Andrzej ! a co ty  wczoraj się urodziłeś ? w każdym zespole ludzi musi być jakaś kurwa co donosi i sieje zamęt  ! u mnie jest tak samo , a był nauczycielem historii w najbardziej renomowanym liceum w województwie .   

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 367
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
MrJ,  'nikt nie jest na tyle dobry żeby nie móc dostać taboretem w ryj' .  Przekaz koledze 'uczynnemu'.  A chuje i psychiczni sa wszędzie.

Dokładnie  ! Kiedyś spotkałem kumpla w knajpie , no i gadka szmatka i mówię mu o takim samym problemie jak MrJ , a on mi na to .......
Andrzej ! a co ty  wczoraj się urodziłeś ? w każdym zespole ludzi musi być jakaś kurwa co donosi i sieje zamęt  ! u mnie jest tak samo , a był nauczycielem historii w najbardziej renomowanym liceum w województwie .   

Dlatego jak założycie może swoje firmy, od razu w regulaminie powinno być - za bycie kurwą wyjazd z roboty.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline majkelk

  • Pr0
  • Wiadomości: 807
  • Teksty są osobiste
Znajomy też psioczył, że szef chuj. Założył firmę i sam stał się chujem "bo inaczej się nie da" :P
"Raz na wozie, raz chuj ci w dupę..."

https://www.facebook.com/elinband/

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Uważam ze sie da. Bycie stanowczym nie oznacza bycia chujem choć niektórzy zdecydowanie nie czują tej granicy, jak również w drugą stronę ;)

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 395
  • HUE

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
...że nic nie ma w wiadomościach o Bułgarii!
Paczki z głów!

Offline Jesus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 353
  • Djesus Chytrus
Vectra i jej modemy

Cholera, mój przyjaciel tam pracuje. Co jest nie tak? :)
return to monke

Offline Gveir

  • Gaduła
  • Wiadomości: 435
  • Grunge Man
Vectra i jej modemy

O to to kurwa mać! Nie mogę się doprosić numeru do nich od ojca,  aby ich opierdolić z góry.
Generalnie, ta firma ma niemiły zwyczaj zwiechy. Regularnej, o regularnej porze.. tak tuż przed północą. Komp wysyła dane przez neta, niestety nie odbiera co powoduje srakę nie Internet.
To nie jest ustereczka przypadkowa, tylko regularne gówno.
Zwycięzca Grand Prix "Najbiedniejszy Rig na sevenstring.pl" 2013 i 2014
http://muzycznymajdan.blogspot.com/ - pierdolnik muzyczno-płytowy


Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Vectra i jej modemy

O to to kurwa mać! Nie mogę się doprosić numeru do nich od ojca,  aby ich opierdolić z góry.
Generalnie, ta firma ma niemiły zwyczaj zwiechy. Regularnej, o regularnej porze.. tak tuż przed północą. Komp wysyła dane przez neta, niestety nie odbiera co powoduje srakę nie Internet.
To nie jest ustereczka przypadkowa, tylko regularne gówno.

Też już Ciebie poznał ?  :P