Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1681212 razy)

Offline lupus

  • Pr0
  • Wiadomości: 908
  • nadużywam delaya i reverbu
Jak nie gracie ukraińskiego folku to próżno wam szukać sławy w mainstreamie. ;)

Strach myśleć co nim będzie gdy przyłączą Rosję do Radomia.

Spoiler

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 874
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Mam jedno pytanie - po co się szmacić udziałem w takim gównie?
Chcecie z zespołem zaistnieć, zgłoście się do konkursu kapel na jakiś normalny festiwal.
No chyba, że zależy wam nie na graniu swojej muzyki, tylko pokazanie sie w TV co pozwoli na robienie kasy na imprezach typu festyn w Pierdziszewie, jak jakieś File czy Pektusy.
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Mam jedno pytanie - po co się szmacić udziałem w takim gównie?
Chcecie z zespołem zaistnieć, zgłoście się do konkursu kapel na jakiś normalny festiwal.
No chyba, że zależy wam nie na graniu swojej muzyki, tylko pokazanie sie w TV co pozwoli na robienie kasy na imprezach typu festyn w Pierdziszewie, jak jakieś File czy Pektusy.

Z czegoś rachunki trzeba płacić...
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline Roq

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 25
Że Niemcy znowu w finale ale jak przegrają to napisze w watku co mnie  cieszy heh

Orange

  • Gość
@Roq @MrJ
Haaa haaaa haaaaaaaaaaaaa

Posty połączone: 09 Lip, 2014, 10:10:30
Ed.
Co to Egurrrrola?

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Taki wirus co to znowu dziesiątkuje ;)

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 613
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
kocham lato i ten tego, ale wnerwia mnie ze nie moge sie wyspać odkąd są takie upały.
budzę się po kilka razy w nocy i mnie to irytuje.
i always go full retard

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 457
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Brudne Brzmienie
Wiem o tym ale właśnie na to jedno jestem wkurwiony - brak konstruktywnej krytyki :(

Chuj nie przepuścili to pójdzie gdzie indziej, a Egurrola... Hmm słuch ma to na pewno ale tancerz wypowiadający się na temat wokalistów - wybacz Jarku takie gówna nie przyjmę po prostu nie uwierzę żeby on się na tym znał

Been there, done that - wszystkie te programy to jest jedna wielka ustawka - wiem z pierwszej ręki :D

Mam jedno pytanie - po co się szmacić udziałem w takim gównie?
Chcecie z zespołem zaistnieć, zgłoście się do konkursu kapel na jakiś normalny festiwal.
No chyba, że zależy wam nie na graniu swojej muzyki, tylko pokazanie sie w TV co pozwoli na robienie kasy na imprezach typu festyn w Pierdziszewie, jak jakieś File czy Pektusy.

Po co? Bo jest to kurewsko dobra promocja - chociażby po tej edycji MBTM w której byłem - chłopaki z Materii, którzy bardzo dobrze to wykorzystali, Naaman, Fairytaleshow, Bubliczki - wszystko zależy od tego, jak wykorzystasz to, że ogląda Cię kilka milionów polaków. Kapela, z którą byłem, nie potrafiła tego w chuj wykorzystać (chociaż, nie powiem, było kilka takich jobinek po których kupiłem sobie DK2m z miejsca i jeszcze miałem na zajebiste wakacje).
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Profile na Tonexa, Kempera i inne -> https://brudnebrzmienie.pl/

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 395
  • HUE
Ja nie poszedłem jeszcze do żadnego takiego "show" ale mój przyjaciel po prostu chciał usłyszeć opinię ludzi mądrzejszych a tak jak mówiłem wcześniej najbadziej jesteśmy wkurwieni tym, że były to opinie "za twarz" :facepalm:

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Sorry Armeniu a jak trzeba być naiwnym by po takim programie spodziewać się madrej opinii. Chcesz mądrej opinii tzn Twój przyjaciel ? to niech szuka kontaktu z osobą która uczy spiewu spiewaków operowych, to są najlepsi nauczyciele od skali głosu emisji i takich tam nawet od sposobu oddychania w trakcie spiewu. Pani Zapendowska czyli jurorka z MBTM to jest fachowiec takich ludzi sie pytaj i to nie w programie a prywatnie.

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Ja nie poszedłem jeszcze do żadnego takiego "show" ale mój przyjaciel po prostu chciał usłyszeć opinię ludzi mądrzejszych a tak jak mówiłem wcześniej najbadziej jesteśmy wkurwieni tym, że były to opinie "za twarz" :facepalm:

Niech tu coś zapoda, zaraz mu pojedziemy a najbardziej w miksie.
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline Roq

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 25
@MrJ

Pod względem sportowym masz rację ale ja nie napisałem nigdzie , że jestem za Brazylią  :P

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Za górami, za lasami był sobie kraj, w którym zdolni skromni ludzie byli znani i bogaci, a głupi celebryci zajmowali się rozrzucaniem gnojówki po polach i zbieractwem runa leśnego :D

Orange

  • Gość

Niech tu coś zapoda, zaraz mu pojedziemy a najbardziej w miksie.


No, że nie siedzi i bas też mało punktowy. Werbel za suchy. @Aremenius przekaż koledze.

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 395
  • HUE
Czyli jednak to była wina miksu ;_____;

Offline Wojtt

  • Gaduła
  • Wiadomości: 182
    • jutube
Siedzę sobie w robocie w Finlandii, i tutaj jest jasno całą noc, chujowo się śpi bez zasłon w pokoju, albo takiej pizdrygałki co to oczy zasłania.

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
Może nie aż wkurwia, ale od miesiąca poluję na jakieś fajne używane pickupy na allegro i bida. :P

Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal
Ja nie poszedłem jeszcze do żadnego takiego "show" ale mój przyjaciel po prostu chciał usłyszeć opinię ludzi mądrzejszych a tak jak mówiłem wcześniej najbadziej jesteśmy wkurwieni tym, że były to opinie "za twarz" :facepalm:

To tak na pocieszenie przypomnem:
synkopy to guwno

Offline sobek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 497
  • Cornford Fanboy
Kurwa jego mać. Właśnie wróciłem po 130km trasie z paczką z Thomanna z nowym ampem i mogę sobie nim podetrzeć dupę, bo nie działa. Jedna lampa z preampu jest zjebana i wywaliło bezpiecznik we wzmaku. Będę musiał podjechać do MG Amp w poniedziałek albo go oddać. Kurwaaaa

UPDATE:
Byłem w MG Amps i wzmak prawdopodobnie ma zjarane trafo  :-\ Kupowałem już używane graty w USA, UK, Niemczech i nigdy nie było skuchy. Raz kupiłem "nowy" wzmak i masz  :-\ Odsyłam go do Thomanna i czekam na zwrot kasy
« Ostatnia zmiana: 14 Lip, 2014, 17:57:02 wysłana przez sobek »

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Wkurwia mnie to, że ktoś z mojego wieżowca, jara fajki przez okno, dym się roznosi i wlatuje przez moje okno i mi JEBIE W CHACIE :/
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline fireboy

  • Pr0
  • Wiadomości: 542
    • Toughest Firefighter Alive
Mnie też to wkurwia. A sąsiedzi palą jak smoki...

Wyklikane z mikrofalowki


Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Na pocieszenie mogę tylko powiedzieć, że im też w chacie jebie ;)
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline Wojtt

  • Gaduła
  • Wiadomości: 182
    • jutube
Spodnie mi spadają, a nie mam paska.

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog