Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1681172 razy)

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 395
  • HUE
Że mój kumpel nie przeszedł w Mam Talent, a jurorzy to skurwiele ostatniej maści którzy zbesztali wokalistę nawet tego nie argumentując :facepalm:

I szanowny p. Egurrola, zawodowy wokalista estradowy który skwitował mojego najlepszego przyjaciela tekstem - "Wpierw trzeba się nauczyć śpiewać"

POZDRO 600 jebać music show wszelakiej maści, jeżeli nie jesteś niepełnosprawny, pochodzisz z normalnej rodziny i masz przed sobą perspektywy nie masz czego tam szukać :) No i ogólnie chujnia najwyższego rzędu, podejście do ludzi i gwiazdki pod każdą postacią, no ale przynajmniej ograłem parę gitar, to jedyne co mnie w tej chwili jakoś raduje.

No i muszę przyznać że Prokop jest kurwa zajebiście wysoki stałem w osłupieniu lekkim...
« Ostatnia zmiana: 08 Lip, 2014, 09:41:52 wysłana przez Aremenius »

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
A brałeś pod uwagę fakt, że twój najlepszy przyjaciel może faktycznie nie umieć śpiewać? :D

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 395
  • HUE
A brałeś pod uwagę fakt że mam jednak słuch? Gość śpiewa całkiem nieźle w MTMB dostał 3xtak, ćwiczy i się nie opierdala wiem co potrafi dlatego jestem wkurwiony

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
A brałeś pod uwagę fakt że mam jednak słuch?

Brałem pod uwagę, że nie.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
A co to jest MTMB ?

Taki przyjaciel to skarb, ale przyjaźń czy tam miłość, potrafi nieźle zaślepiać.

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Masz jakieś video z tego mamtalenta, posłuchamy i będzie wsio jasne
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
A brałeś pod uwagę fakt że mam jednak słuch?

Brałem pod uwagę, że nie.

Okrutnik :D

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
A co to jest MTMB ?

Taki przyjaciel to skarb, ale przyjaźń czy tam miłość, potrafi nieźle zaślepiać.

Oj panie szukanie nie boli :D

http://www.mtbmarathon.pl/mtbm-8-istebna-21-wrzesnia
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 395
  • HUE
Must Be The Music Jarku :)

A Ty @pivovarit szanuj troszkę innych ludzi, może i jestem gówniarzem ale potrafię rozsądnie myśleć, a z Twojej strony to jest po prostu chamstwo wpisane między linijki :)

A przyjaźń mnie nie zaślepia zawsze oceniam muzyków chłodno i rozbijam to na czynnik pierwsze jego jedyny błąd polegał na tym że nie dał "show" na wejściu a po prostu zaczął śpiewać

@Dmaligator na razie nie mamy i pewnie mieć nie będziemy :(
« Ostatnia zmiana: 08 Lip, 2014, 10:39:06 wysłana przez Aremenius »

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?

I szanowny p. Egurrola, zawodowy wokalista estradowy który skwitował mojego najlepszego przyjaciela tekstem - "Wpierw trzeba się nauczyć śpiewać"


Był już tu kiedyś taki, co uważał że jak się nie było na okładkach gitarzysty i innych Claudii, to nie ma się prawa oceniać innych :D
B ( o ) ( o ) B S

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 395
  • HUE
Błagam nie porównuj mnie do VQ... Tylko że akurat wiesz tak samo dobrze jak ja że Egurrola nie ma zbyt wiele wspólnego ze śpiewem...

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
No właśnię o tę nieścisłość mię się rozchodziło bo chyba nie MTMB jakeś pisał tylko właśnie MBTM a to spora różnica a Ty @Dmaligator -ku tez sie tak nie mądruj bo i Twój skrót chooia wart :P
Amatorzy  ::)

Posty połączone: 08 Lip, 2014, 11:17:31
Must Be The Music Jarku :)



Niestety tak to działa, ze jeśli podchodzimy do spraw bardzo osobiście to nie zauważamy tego co widać z boku gołym okiem-uchem. Czesto miałem takie sytuacje z zawodami, ludziska byli przygotowani na maksa, przychodzi ich czas i im sie wydaje ze było genialnie, oglądają film i tu kurtyna opada i widać ze aktor jest nagi. To jest brutalne, to boli, ale tak jest. Dla saego własnego doświadczenia poproście poszukajcie nagrania.

« Ostatnia zmiana: 08 Lip, 2014, 11:26:32 wysłana przez commelina »

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Tylko że akurat wiesz tak samo dobrze jak ja że Egurrola nie ma zbyt wiele wspólnego ze śpiewem...

A Ty masz? :D

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Pivo Ty chcesz gościa dzisiaj ewidentnie doprowadzić do rozpaczy ;D

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Pivo Ty chcesz gościa dzisiaj ewidentnie doprowadzić do rozpaczy ;D

Baba nie dala to daje innym
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline lupus

  • Pr0
  • Wiadomości: 908
  • nadużywam delaya i reverbu
Dorzuć jeszcze fotę jak Walczakowi ze sprzątaniem podłogi z hajsu i będzie c-c-combo breaker.

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 395
  • HUE
@pivovarit Uczyłem się z nim śpiewać ale zarzuciłem na rzecz gity jakieś 2 lata temu, w sumie śpiewakowałem sobie 4 lata, niby nic ale potrafię ocenić w miarę racjonalnie.

Jarku, faktycznie skrót spierniczyłem, a co do mojej oceny to serio, za dużo razy go słuchałem i gość zrobił bardzo duży postęp a opinie były w stylu "Nie lubię takiego typu śpiewania", "Nie podoba mi się" no i Egurrola "Naucz się śpiewać" Ok niech go krytykują i tak się bydle podniesie ale niech to będzie konstruktywna krytyka która może wpłynąć na jego dalszy rozwój, a nie coś w stylu "Nie bo twarz" :facepalm:
« Ostatnia zmiana: 08 Lip, 2014, 11:40:29 wysłana przez Aremenius »

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
weż pod uwagę ze Egurola tak jak I Ty albo i dłużej, ma doczynienia z wokalistami, ze spiewakował, ze miał muzykologie czy ki chooi sie tam to nazywa ze jest obyty w tym swiatku. Nie nie bronie ale powtorze wiem jak jednostronne potrafi być spojrzenie pokrzywdzonego. A nie od dzisiaj wiadomo ze te programy są ustawione i nikt nie bedzie tego tłumaczył Twojemu koledze ani Tobie ze spuscili go  wodą,  bo zwyczajnie nie pasował ideowo do tej tury zawodów. Co mieli powiedzieć, słuchaj sponsorzy zyczą sobie sierotki marysi co stanie sie księzniczką ? No sorry witamy w dorosłym zyciu.

Offline Guziel

  • Gaduła
  • Wiadomości: 138
  • Du Doppelgänger, du bleicher Geselle!
"Szczęk broni w imię boże. Jeszcze jedno słowo. Zapamiętaj na zawsze..."

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 395
  • HUE
Wiem o tym ale właśnie na to jedno jestem wkurwiony - brak konstruktywnej krytyki :(

Chuj nie przepuścili to pójdzie gdzie indziej, a Egurrola... Hmm słuch ma to na pewno ale tancerz wypowiadający się na temat wokalistów - wybacz Jarku takie gówna nie przyjmę po prostu nie uwierzę żeby on się na tym znał

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
@pivovarit Uczyłem się z nim śpiewać ale zarzuciłem na rzecz gity jakieś 2 lata temu, w sumie śpiewakowałem sobie 4 lata, niby nic ale potrafię ocenić w miarę racjonalnie.

Jarku, faktycznie skrót spierniczyłem, a co do mojej oceny to serio, za dużo razy go słuchałem i gość zrobił bardzo duży postęp a opinie były w stylu "Nie lubię takiego typu śpiewania", "Nie podoba mi się" no i Egurrola "Naucz się śpiewać" Ok niech go krytykują i tak się bydle podniesie ale niech to będzie konstruktywna krytyka która może wpłynąć na jego dalszy rozwój, a nie coś w stylu "Nie bo twarz" :facepalm:

Jak już ochłonąłeś to ręczę za to, że opinie jurorów niekoniecznie odzwierciedlają ich osobiste odczucia i nie ma absolutnie żadnego powodu, żeby się tym przejmować. Jak ja byłem w MamTalent to byłem świadkiem kilku sytuacji, kiedy jurorzy kogoś zbesztali, po czym poszedł sygnał z reżyserki, żeby jednak zmienili zdanie i po chwili nagrywana jeszcze raz była scena, kiedy jury się spuszcza nad tym samym wykonaniem :) Kolega nie wpasował się we wzorzec medialnego człowieka z "talentem" i tyle.

Spoiler

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 395
  • HUE
Ochłonąłem więc nie podkurwiaj z powrotem :D To akurat pewne że to była reżyserka no bywa tak bywa inaczej po prostu szkoda mi zmarnowanych 8h w tej poczekalni ;) Tyle dobrego że gity ograłem w międzyczasie  :))

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
I co z tym nagraniem? Mnie osobiście szukanie nie boli, ale nawet nie wiem kogo mam szukać... nie wymieniłeś kolegi z imienia i nazwiska.
No chyba, że wylazł na scenę, nie przedstawił się i zaczął śpiewać...
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 395
  • HUE
Castingi będą dopiero we wrześniu w TV? :facepalm:

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 367
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Jak nie gracie ukraińskiego folku to próżno wam szukać sławy w mainstreamie. ;)
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .