Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1681389 razy)

Offline selfslave

  • Gaduła
  • Wiadomości: 245
A co do wkurwu wyzej. To OK a kto z tych tam w opozycji nie załatwiał tak spraw, kurwa który jest taki czysty. Kaczyński co to obalał władze telewizji nocą ? Wszystkich ich na księzyc wysłać w pizdu. Palikot wymachujący onegdaj kutasem w mediach dzisiaj nawołuje o czystośc języka ? no kurwa to są dopiero kpiny z narodu. A który z Was sie nie zgadza z tym, ze sojusz z jułesej to pic na wode fotomontaż ? Ok załatwianie posadek za państwową czyli naszą kasę to chujnia, tyle ze to wszedzie niestety tak działa co oczywiście należy potępiać. Jednak nagłe świete oburzenie mnie osobiście śmieszy. Na całym swiecie kontrakty załatwia sie na obiadkach i kolacyjkach. Na gremialnych zebraniach wszystko jest już ustalone. Czy to w biznesie czy w polityce.  Prezes banku Morgan sachs który to bank tyle najebał w czasie kryzysu finansowego, dzisiaj krytykuje Belkę nosz kurwa to jest dopiero bezczelność.

Wszystkim tym kutafonom począwszy od Wprost poprzez Tuska, Kaczyńskiego, chodzi o własny interes a kraj jest gdzieś chen daleko, za górami za lasami, w innej bajce.


Chyba nie chodzi o czystość, bo w każdej partii będą kombinowali, ale raczej o to że przez obecny rząd siła nabywcza złotówki leci prosto do ciemnej dupy, bo finansują budżet najdurniejszymi możliwymi sposobami. Zresztą ostatnio oficjalnie już robili takie rzeczy, że to co robią teraz już nawet nie jest szokujące.
Kaczyńscy owszem, też robili chujowe rzeczy, ale takie jak sam podałeś przykład wymiany ludzi z państwowych instytucji na swoich. I też wkurwiali mnie strasznie, ale z dwojga złego to wolę się wkurwiać na takie rzeczy, niż przeżywać załamanie za każdym razem, gdy stoję w spożywczaku przy kasie. Co nie znaczy, że bym na nich zagłosował ;P

Chyba nie twierdzisz, że Palikot machający dildosem, albo PISowski pomysł aby ogłosić Jezusa królem Polski (do dziś nie mogę uwierzyć, że to było na serio) to są sprawy tego samego kalibru, co tworzenie wrażenia wzrostu gospodarczego poprzez nielegalne, bo zabronione przez konstytucję, wspomaganie budżetu przez NBP. A najprawdopodobniej, bo na to wskazuje obecna sytuacja gospodarcza, już wcześniej to robiono za rządów PO, więc nie jest tylko rzucony pomysł.

Pewnie, że oni wszyscy są chujowi. Ale PO jest do tego niebezpieczne.

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
W ogóle nie ma co wchodzić w dyskusję z argumentami "bo korwin na pewno kradne - nie ma innej opcji"

Jak ukradnie to będę pierwszym, który pojedzie do niego do domu i rzuci cegłą w szybę. A tymczasem cała reszta może sobie narzekać jaki Korwin straszny, sterowany PiSem i że wprowadził stan wojenny i dalej nic nie robić. Mam wrażenie, że jakby niektórym Tusk wszedł do domu i nasrał do obiadu to odparliby "uff, dobrze że nie kaczyński" i w sumie nie widzieli by w tym nic złego. Wyobrażam sobie jak zaciskają pięści i krzyczą "Brawo Panie premierze, oby tak dalej!" kiedy ten wypuszcza stolca do zupy pomidorowej.
P.S. Korwin na pewno jest też księciem reptilian! w fakcie pisało

(mój komentarz nie jest skierowany do nikogo ani nie jest odpowiedzią na żaden inny komentarz, to tak ogólnie odnośnie moim spostrzeżeń)
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
sumienie mi każe odrzucać wszystko co związane z JKM, ale z drugiej strony wrodzona ciekawość mi mówi, że skoro wszystko było oprócz niego, to moze warto zobaczyc jak by to było z nim.
W kraju gorzej raczej nie będzie, za granicą i tak mym pozycję jaką mamy, więc co nam szkodzi. A niech pokaże na co go stać, czy jego gadanina jest rzeczywiście warta cokolwiek.
Tylko niech się spraw czysto społecznych nie tyka, bo w tej kategorii jest zagrożeniem dla jakiegokolwiek postępu cywilizacyjnego.

Pierdolę taki postęp...

Spoiler

Ja tam osobiście wolę kobiety, ale Ty możesz pierdolić co Ci się podoba, Taki tolerancyjny jestem :)

Jeśli szczerze jako swoją argumentację wyciągasz zmianę płci albo homoseksualizm, to bardzo prymitywny z Ciebie człowiek.
B ( o ) ( o ) B S

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
sumienie mi każe odrzucać wszystko co związane z JKM, ale z drugiej strony wrodzona ciekawość mi mówi, że skoro wszystko było oprócz niego, to moze warto zobaczyc jak by to było z nim.
W kraju gorzej raczej nie będzie, za granicą i tak mym pozycję jaką mamy, więc co nam szkodzi. A niech pokaże na co go stać, czy jego gadanina jest rzeczywiście warta cokolwiek.
Tylko niech się spraw czysto społecznych nie tyka, bo w tej kategorii jest zagrożeniem dla jakiegokolwiek postępu cywilizacyjnego.

Pierdolę taki postęp...

Spoiler

Ja tam osobiście wolę kobiety, ale Ty możesz pierdolić co Ci się podoba, Taki tolerancyjny jestem :)

Jeśli szczerze jako swoją argumentację wyciągasz zmianę płci albo homoseksualizm, to bardzo prymitywny z Ciebie człowiek.

No popatrz :) a taki ze mnie staroświecki człowiek! Lubię używać konkretów zamiast haseł
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
sumienie mi każe odrzucać wszystko co związane z JKM, ale z drugiej strony wrodzona ciekawość mi mówi, że skoro wszystko było oprócz niego, to moze warto zobaczyc jak by to było z nim.
W kraju gorzej raczej nie będzie, za granicą i tak mym pozycję jaką mamy, więc co nam szkodzi. A niech pokaże na co go stać, czy jego gadanina jest rzeczywiście warta cokolwiek.
Tylko niech się spraw czysto społecznych nie tyka, bo w tej kategorii jest zagrożeniem dla jakiegokolwiek postępu cywilizacyjnego.

Pierdolę taki postęp...

Spoiler

Ja tam osobiście wolę kobiety, ale Ty możesz pierdolić co Ci się podoba, Taki tolerancyjny jestem :)

Jeśli szczerze jako swoją argumentację wyciągasz zmianę płci albo homoseksualizm, to bardzo prymitywny z Ciebie człowiek.

No popatrz :) a taki ze mnie staroświecki człowiek! Lubię używać konkretów zamiast haseł

to nie jest konkret w rozmowie o polityce
B ( o ) ( o ) B S

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
1. "w tej kategorii jest zagrożeniem dla jakiegokolwiek postępu cywilizacyjnego." - w takim razie to musi być konkret.
2. To nie jest rozmowa o polityce tylko szitstorm. Zawsze tam gdzie pojawia się temat Korwina tam zaczyna się buzować.

Ja tymczasem żegnam, bo mam sporo nauki. Natomiast nie dziwcie się ludziom, że chcą zmian... jakichkolwiek...
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 222
to nie jest konkret w rozmowie o polityce

No tak, bo przecież Krzysztof Bęgowski został wybrana do sejmu za dokonania w polityce :)
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Roztrząsanie, czy to dobrze, że kolo obciął sobie fiuta, to nie polityka. Popatrzcie sobie na mapę i spróbujcie skumać co się w ogóle dzieje.

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Hehe, jeszcze jakby on go sobie obciął :D
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
to nie jest konkret w rozmowie o polityce

No tak, bo przecież Krzysztof Bęgowski został wybrana do sejmu za dokonania w polityce :)

Kompetencje polityczne są tematem do dyskusji. Prywatne sprawy, to czy sobie ktoś obciął czy przyszył już nie.
A jeśli mamy rozmawiać o kompetencjach, lub ich braku, to Bęgowski nie jest jedyny który w politykę się bawi rekreacyjnie, takich rodzynków znajdzie sporo więcej. Chyba że uważasz, że Grodzka jest jednym jedynym przykłądem niekompetencji politycznej w naszym sejmie i to na niej trzeba się skupic, bo jest źródłem wszelkiego zła i powodem nietrafnych decyzji politycznych wszystkich partii z minionych x lat
B ( o ) ( o ) B S

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Rzucanie cegłami w okna - jeśli to jest droga moralna Nowej Prawicy, to sękjuwerymacz - zostaję starym komuchem. Se jakieś czerwone brygady otworzę na nowo abo coś. Będzie fun i przynajmniej wypierdol z dużym kalibrem, a nie ciągle te same, gówniane odgrzewane kotlety. Bo większość pomysłów JKMa, to stary, dobry kapitalizm z XIX wieku. A wtedy, to panie tak się nam zajebiście wszystkim żyło, co nie? Zwłaszcza 18to latkom, kształconym na koszt państwa i mającym przed sobą jeszcze parę lat zanim będą musieli podjąć pracę zarobkową w pełnym wymiarze godzin (i nie pierdolić mi tu o losowych tragediach) :D
Przemo - nie ustawiaj se chochoła do obijania, bo to słabowicie strasznie się czyta. Nikt z tutaj obecnych nie mówi, że jest Kanada, nikt nie broni status quo, większość z nas jest kurewsko pozbawiona złudzeń co do tego jak wygląda polityka i jak się załatwia takie tematy, więc do kogo ta mowa? Mam takie graniczące z pewnością przeświadczenie, że cała polska scena polityczna miała zajebisty patent na wyjebanie obywateli z procesu decyzyjnego i przy okazji odwrócenie od siebie uwagi - spolaryzowali nas tak bardzo, że nawet się już kurwa nie da sensownie rozmawiać, bo z obu stron napierdalają samymi skrajnościami.

A zajebiste pomysły na rozpierdalanie wszystkiego i zaczęcie od nowa to mieli np. bolszewicy. Nieźle im poszło, c'nie? W ogóle, jak tak patrzę na prawicę, to się silnie utwierdzam w tym, że Nietzsche miał 100% racji panie redaktorze - tak długo się wpatrywali w otchłań, że w końcu im się wyryła pod deklem jako jedyna możliwa opcja.
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Rzucanie cegłami w okna - jeśli to jest droga moralna Nowej Prawicy, to sękjuwerymacz - zostaję starym komuchem. Se jakieś czerwone brygady otworzę na nowo abo coś. Będzie fun i przynajmniej wypierdol z dużym kalibrem, a nie ciągle te same, gówniane odgrzewane kotlety. Bo większość pomysłów JKMa, to stary, dobry kapitalizm z XIX wieku. A wtedy, to panie tak się nam zajebiście wszystkim żyło, co nie? Zwłaszcza 18to latkom, kształconym na koszt państwa i mającym przed sobą jeszcze parę lat zanim będą musieli podjąć pracę zarobkową w pełnym wymiarze godzin (i nie pierdolić mi tu o losowych tragediach) :D
Przemo - nie ustawiaj se chochoła do obijania, bo to słabowicie strasznie się czyta. Nikt z tutaj obecnych nie mówi, że jest Kanada, nikt nie broni status quo, większość z nas jest kurewsko pozbawiona złudzeń co do tego jak wygląda polityka i jak się załatwia takie tematy, więc do kogo ta mowa? Mam takie graniczące z pewnością przeświadczenie, że cała polska scena polityczna miała zajebisty patent na wyjebanie obywateli z procesu decyzyjnego i przy okazji odwrócenie od siebie uwagi - spolaryzowali nas tak bardzo, że nawet się już kurwa nie da sensownie rozmawiać, bo z obu stron napierdalają samymi skrajnościami.

A zajebiste pomysły na rozpierdalanie wszystkiego i zaczęcie od nowa to mieli np. bolszewicy. Nieźle im poszło, c'nie? W ogóle, jak tak patrzę na prawicę, to się silnie utwierdzam w tym, że Nietzsche miał 100% racji panie redaktorze - tak długo się wpatrywali w otchłań, że w końcu im się wyryła pod deklem jako jedyna możliwa opcja.

Co? W ogóle jakim sposobem utożsamiasz moje działania z działaniami Nowej Prawicy, aż śmiechłem lekko. Jestem aż tak prymitywny, że metafory wyszły z użycia i tylko ja jestem w stanie je zrozumieć? Serio uważasz, że pojechałbym rzucać mu w okno?

E; nie odzywam się, bo zaraz znowu bana dostanę
« Ostatnia zmiana: 24 Cze, 2014, 21:58:47 wysłana przez Johnny »
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Pomijając fakt, że bolszewizm to patologia, to aż dam przedpiszczy lajka.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 524
  • Venus as a goodboi




IMO Dwie bardzo dobre analogie. Homoseksualiści/ludzie o umyśle kobiety i ciele mężczyzny lub odwrotnie zawsze się rodzili i rodzić będą, homoseksualistów można zostawić im samym, a ci drudzy mogą dzięki postępom nauki zmienić płeć - co za problem? Jak nie chcecie się z nimi pieprzyć, to przysłowiowy ch*j Wam do tego, co robią ze swoimi genitaliami.

Fiut Grodzkiej (czy Bęgowskiego, jak kto woli - ja mówię do ludzi tak, jak oni chcą się nazywać, jak ktoś się urodzi jako Adolf Hitler albo "Biologiczny Obiekt Rodzaju Ludzkiego" - tak, jakiś Rusek nazwał tak dzieciaka i potem zmieni nazwisko, też do niego mówicie wg pierwszego?) to jej(/jego) sprawa. Nikogo nim nie gwałci ani nie wymachuje publicznie. W sejmie nie jest aż tak "bezproduktywna", jak się niektórym wydaje, udziela się aktywnie w wielu komisjach i chciałbym mieć z takiego Macierewicza tyle pożytku, co z niej.

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 367
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Rzucanie cegłami w okna - jeśli to jest droga moralna Nowej Prawicy, to sękjuwerymacz - zostaję starym komuchem. Se jakieś czerwone brygady otworzę na nowo abo coś. Będzie fun i przynajmniej wypierdol z dużym kalibrem, a nie ciągle te same, gówniane odgrzewane kotlety. Bo większość pomysłów JKMa, to stary, dobry kapitalizm z XIX wieku. A wtedy, to panie tak się nam zajebiście wszystkim żyło, co nie? Zwłaszcza 18to latkom, kształconym na koszt państwa i mającym przed sobą jeszcze parę lat zanim będą musieli podjąć pracę zarobkową w pełnym wymiarze godzin (i nie pierdolić mi tu o losowych tragediach) :D
Przemo - nie ustawiaj se chochoła do obijania, bo to słabowicie strasznie się czyta. Nikt z tutaj obecnych nie mówi, że jest Kanada, nikt nie broni status quo, większość z nas jest kurewsko pozbawiona złudzeń co do tego jak wygląda polityka i jak się załatwia takie tematy, więc do kogo ta mowa? Mam takie graniczące z pewnością przeświadczenie, że cała polska scena polityczna miała zajebisty patent na wyjebanie obywateli z procesu decyzyjnego i przy okazji odwrócenie od siebie uwagi - spolaryzowali nas tak bardzo, że nawet się już kurwa nie da sensownie rozmawiać, bo z obu stron napierdalają samymi skrajnościami.

A zajebiste pomysły na rozpierdalanie wszystkiego i zaczęcie od nowa to mieli np. bolszewicy. Nieźle im poszło, c'nie? W ogóle, jak tak patrzę na prawicę, to się silnie utwierdzam w tym, że Nietzsche miał 100% racji panie redaktorze - tak długo się wpatrywali w otchłań, że w końcu im się wyryła pod deklem jako jedyna możliwa opcja.

Co? W ogóle jakim sposobem utożsamiasz moje działania z działaniami Nowej Prawicy, aż śmiechłem lekko. Jestem aż tak prymitywny, że metafory wyszły z użycia i tylko ja jestem w stanie je zrozumieć? Serio uważasz, że pojechałbym rzucać mu w okno?

E; nie odzywam się, bo zaraz znowu bana dostanę

Bardzo często da się zauważyć, że niestety ludzie są prości i metaforę lub abstrakcyjną myśl przekuwają w kontrargument. :) Vide wypowiedzi Korwina o gwałtach.

Takie tam typowe, socjotechniczne pierdolenie, bolączka i upraszczanie zbyt trudnych do ogarnięcia konceptów. Gitara to gitara, w dupie z tym czy elektryczna czy elektroakustyczna.

Polska socjaldemokracja została zaprojektowana (zgodnie z informacjami udzielonymi przez amierykańskiego ekonomistę za to odpowiedzialnego, do przeczytania) tak, żeby dało się swobodnie kraść. Chcecie żyć w takim systemie? To gratuluję.
« Ostatnia zmiana: 24 Cze, 2014, 22:20:18 wysłana przez Bjørn »
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 222
A jeśli mamy rozmawiać o kompetencjach, lub ich braku, to Bęgowski nie jest jedyny który w politykę się bawi rekreacyjnie, takich rodzynków znajdzie sporo więcej.
W chwili obecnej w samym tylko sejmie w moim odczuciu jest takich osób 460 ;)
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Ja to się staram nie zajmować stanowiska w takich debatach, bo odnoszę wrażenie, że to dla moich współpiśców coś w rodzaju ruchania tygrysa - i smieszno i straszno ;) No i zawsze jak komuś braknie argumentów, to zamiast zwyczajowo mnie zwyzywać od hójóf lewaków, zdrajcuf Ojczyzny, to może zaznaczyć, że gdyby nie mój banhammer, to rozwinąłby takie zajebiste argumentacje, że kleknęlibyśmy tu wszyscy niczym przed obrazem Świętej Panienki. I w związku z powyższym jest Moralnym Zwycięzcą (TM).
Johnny, jak ja się znam na metaforach (a wierz mi, takie metafory jak ja codziennie oswajam, to tylko wysokolevelowi studenci filolologii widują), to Ty się na nich średnio znasz. A jak ich nie umiesz używać, to się chłopie pokaleczysz. Po co Ci to? Weźmnij je odłóż na miejsce i pogadajmy jak partyzant z czekistą (copyright by @Pszczółka Szmaja ) o tym co nas boli i czemu to wina Żydów i komuchów.
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
No tak, jak zwykle napierdalanka o tzw. "szklankę byle czego". Róbcie tak dalej, tylko się nauczcie ruskiego najpierw. Ja już umiem. Jeździć Ładą też.

Offline Wojtt

  • Gaduła
  • Wiadomości: 182
    • jutube
Kurwa no, nie możecie się kłócić czy lepsze jest piwo czy wódka? :D

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 367
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Dużo, bardzo dużo lewackiego pierdolenia wynikłego z komunistycznych systemów indoktrynacji szkolnej widzę. To wy sobie tu pierdolcie jakie to państwo opiekuńcze w wydaniu polskim jest zajebiste, a ja wrzucę obrazek i żegnam wątek, by ponarzekać na pogodę.

Kurwa, ale pada. :)

. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Orange

  • Gość
NO KURWA, ZAJEBALI MI ROWER SPRZED DOMU.

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Cytuj
NO KURWA, ZAJEBALI MI ROWER SPRZED DOMU.
Będzie ciężko odzyskać. Jest już pewnie w Londynie.

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
NO KURWA, ZAJEBALI MI ROWER SPRZED DOMU.

Było kupić mojego patyka
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline Phoenix

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 84
Kurwa no, nie możecie się kłócić czy lepsze jest piwo czy wódka? :D
Wódka popijana piwem, fajnie kopie potem.   ;D