Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1643529 razy)

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Leon - no jak to jest kultura i netykieta to może nie chcę wiedzieć co nią nie jest. Tak btw to nie nazwałem cię idiotą tylko napisałem co myślę o z dupy wyjętym banie jakiego złapałem swego czasu. Zresztą teraz z tego co widzę znowu mi grozi bo śmiałem nie schylić czoła przed jaśnie panującymi. Stąd kończę jakąkolwiek dalszą dyskusję bo nie chcę zaliczyć kolejnego, niewiele bo niewiele ale jeszcze czasami forum mi się przydaje.

A z internetów to się dowiesz wszystkiego i niczego. To jakbym ograł gitę na YT i pouczał jej posiadacza.

Have a nice day.
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Jej, potrafisz używać inwektyw niebezpośrednich. Jeffffteffff taki ffffspaniały!!! I odpuść se tą figurę jednego nieuległego, idącego wbrew strumeniowi wazeliny którą tu wszyscy sobie w dupy pakują, bo od tego wypinania piersi Ci coś w krzyżu strzyknie. A to boli. Widziałem na YT filmik o tym.

A skoro już jesteśmy we właściwym temacie, to mnie osobiście wkurwiają ludzie, którzy nie mając za wiele social skills lub mając jakieś problemy usiłują je maskować swoją bezkompromisowością . Bo jak to tak? Dobrze się bawią, rozumieją, co jakiś czas dla czystej przyjemności walnięcia razem browca, potrafią przejechać pół Polski? CHUJE, WAZELINIARZE I GNOJE!!!! Oraz Żyd i cyklista (ja i Szmaja, zgadnijcie który jest który :D). Serio mnie to wkurwia, bo odnoszę wrażenie, że to przybysze z planety Zod - tam gdzie ja widzę zwyczajną radochę ludzi połączonych wspólną pasją, dość często szturchających się mniej lub bardziej szorstko ale W RAMACH TEGO ŻE SIĘ ZNAJĄ, oni widzą najgorsze cechy ludzkiej natury. No serio, ja mu "oh hai" a on mi blasterem macha przed ryjem.
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Lubię ten fragment: "dosyć często szturchających się mniej lub bardziej"

8===D ( (      )
« Ostatnia zmiana: 08 Maj, 2014, 10:37:22 wysłana przez Musza »
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Awwww You bitch I know You like it rough! :D
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline benkai

  • The Resolver
  • Gaduła
  • Wiadomości: 496

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
A właśnie, ten fix mi przypomniał, że miałeś dostać customa.
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline benkai

  • The Resolver
  • Gaduła
  • Wiadomości: 496
Dzienkujem, bende nosil z godnosciom. ;)

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
I tylko patrzeć kolejki petentów z problemami od prostaty, po "jakie bkp do jesionu" ;)

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline benkai

  • The Resolver
  • Gaduła
  • Wiadomości: 496
I tylko patrzeć kolejki petentów z problemami od prostaty, po "jakie bkp do jesionu" ;)

Ja raczej inne problemy rozwiazuje :-D

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
bo obrażasz parę osób tu siedzących które niejedną rzecz w życiu robiły i niejedną widziały.


I nie jedną wyruchały - zapomniałeś dodać, a tak BTW to biała kaszanka jakby i z odbytu była robiona to i tak bym żarł z grilla oczywiście
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 586
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
http://filing.pl/lista-74-firm-ktore-kiedys-byly-polskie-ale-zostaly-sprzedane/
To mnie wkurwia. A to tylko malutka czesc polskich firm sprzedanych, badz zarznietych, co by wiecej miejsca na zagraniczne firmy bylo...

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
blasterem macha przed ryjem.

Wiem że jestem trochę spóźniony do zabawy ale czekam aż ktoś będzie miał customa 'macha blasterem przed ryjem' :D
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Co do części tych firm zapewne słusznym jest wkurw na nieudolność, część z nich natomiast, świadomie została sprzedana przez prywatnych włąscicieli, którzy dzięki temu stali się rentierami, czyli = spokojne i dostatne zycie. Część z tych firm  została w ten sposób uratowana a częśc zarżnięta. Narzekamy na Mastercooka, ze zamknęli, ale akurat ta firma IMO nigdy nie potrafiła wstrzelić sie z dobrym produktem na rynek. Zawsze byli krok z tyłu, choćby za Amicą .
Cały swiat tak działa ale nasz lokalny patriotyzm działa tak jak działa, kase z unii chcemy ale nic od siebie nie dawać.
Dlaczego jednak Czechom opłaca sie uruchamaiać kopalnie a naszym nie ? Może ślązoki coś więcej w temacie powiedzą , huty sprzedane indyjskiemu Mittalowi. Nie tylko nasze kupili, pół świata opanowali.
Festo kupiło Holzher'a i zamknęli czyli zarżnęli produkcję elektronarzedzi, a były zajebiste. Wiele można takich przykładów przedstawiać. chcemy być światowi to i mamy tego skutek. Tu działa stara prawda, coś za coś.

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
A ktoś mnie pytał, czy ja chcę być światowy? WSZYSTKIE ekipy od lewej - do prawej - sprzedały, często za bezcen co się dało. Pokaż mi drugi taki kraj w Europie, w którym nie zostało prawie nic, włączając sektory STRATEGICZNE (zbrojeniówka, energetyka np.), za co należy się kurwa trybunał.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
A pokaz mi inny były socjalistyczny kraj, gdzie firmy lokalne były lepsze mocniejsze niż zachodnie.
Czy się Tobie podoba czy nie jesteś swiatowcem. Kto z nas wolał nałożyć Wranglery a kto Odry. Częśc tutaj obecnych pewnie nie wie fogle co to były te odry. Sprzet rtv agd .. wymieniać można bez końca nie pomijając motoryzacji która to akurat została zdławiona przez ruskiego. Ze nie wspomnę o gitarach... w tamtych czasach :P
« Ostatnia zmiana: 10 Maj, 2014, 12:52:08 wysłana przez commelina »

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
...włączając sektory STRATEGICZNE (zbrojeniówka, energetyka np.), za co należy się kurwa trybunał.

Hmmm... Bumar? Akurat w Energetyce też coś tam wiem, i z tego co się orientuję, to prawie wszystkie firmy powstałe po podziale Energetyki, są spółkami skarbu państwa.
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Ja się pytam - pokażcie mi drugi kraj w Europie, gdzie nie zostało nic rodzimego. Spytajcie się Francuza, czy by chciał, żeby francuskie autostrady były w angielskich rękach, albo elektrownia obsługująca 90% stolicy w niemieckich. Spytajcie Niemca co myśli, żeby sprzedać np. Lidla Mołdawianom, albo Bułgarom. A Szweda - żeby Ikeę ruskom. Przecież to jakieś kpiny. Dlaczego 40 milionowy kraj nie może sobie pozwolić na rodzimy przemysł motoryzacyjny? Chuj tam, niech to nawet klepią pod niemiecką, czy francuską flagą, ale żeby COKOLWIEK.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Ja się pytam - pokażcie mi drugi kraj w Europie, gdzie nie zostało nic rodzimego. Spytajcie się Francuza, czy by chciał, żeby francuskie autostrady były w angielskich rękach, albo elektrownia obsługująca 90% stolicy w niemieckich. Spytajcie Niemca co myśli, żeby sprzedać np. Lidla Mołdawianom, albo Bułgarom. A Szweda - żeby Ikeę ruskom. Przecież to jakieś kpiny. Dlaczego 40 milionowy kraj nie może sobie pozwolić na rodzimy przemysł motoryzacyjny? Chuj tam, niech to nawet klepią pod niemiecką, czy francuską flagą, ale żeby COKOLWIEK.
Po prostu jesteśmy niekonkurencyjni w stosunku do innych, ot, cała filozofia. Nie potrafiliśmy wyprodukować niczego zdolnego "podbić rynek", nasze normy jakości są zaniżone. Moi rodzice ze 2-3 lata temu w ramach patriotycznego gestu, przy wyborze garnków zdecydowali się na takie ze znaczkiem "Made in Poland"; kosztowały nawet więcej niż markowe, zagraniczne, których inny model używaliśmy w domu przez wiele lat i nigdy nas nie zawiodły. Rezultat - sczerniały po mniej niż roku użytkowania tak, że stały się nieużyteczne, oczywiście "gwarancja tego nie obowiązuje".

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Dlaczego 40 milionowy kraj nie może sobie pozwolić na rodzimy przemysł motoryzacyjny?

Na prawdę jak wychodzisz na ulicę i widzisz tych ludzi, to sobie myślisz "Jesteście w stanie stworzyć coś wielkiego!" ?
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Niekonkurencyjni, niewydajni, nieważni, niewielcy, nieprzydatni, leniwi, bezmyślni - karmią was moje dzieci takim gównem od 30 lat, to i w to święcie wierzycie zarabiając po studiach 1800 zeta w angielskim banku i ciesząc się, że w ogóle jest robota

Cytuj
Na prawdę jak wychodzisz na ulicę i widzisz tych ludzi, to sobie myślisz "Jesteście w stanie stworzyć coś wielkiego!" ?
Pochodź sobie w Anglii, albo Niemczech po ulicy. A nie daj boże we Francji :D

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 203
Po prostu jesteśmy niekonkurencyjni w stosunku do innych, ot, cała filozofia. Nie potrafiliśmy wyprodukować niczego zdolnego "podbić rynek", nasze normy jakości są zaniżone. Moi rodzice ze 2-3 lata temu w ramach patriotycznego gestu, przy wyborze garnków zdecydowali się na takie ze znaczkiem "Made in Poland"; kosztowały nawet więcej niż markowe, zagraniczne, których inny model używaliśmy w domu przez wiele lat i nigdy nas nie zawiodły. Rezultat - sczerniały po mniej niż roku użytkowania tak, że stały się nieużyteczne, oczywiście "gwarancja tego nie obowiązuje".

Bzdury. Jeszcze mi zabrakło papki że jesteśmy niewydajni.
Jesteśmy konkurencyjni tylko sami tłamsimy własną gospodarkę. Wspieramy obcy kapitał tworzeniem specjalnych stref ekonomicznych zamiast wspierać polską produkcję. Stałe koszty pracownicze, zajebiście wysoka akcyza na paliwo, idiotyczna polityka zaopatrywania w surowce strategiczne np. najdroższy gaz w Europie to wszystko powoduje że sami się na siłę izolujemy. Na to wszystko jebana UE która zablokowała możliwość pisania ustaw pod zamawianie polskich produktów z pieniędzy publicznych - od ołówków i długopisów po samochody służbowe i materiały budowlane.
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Może po prostu czas na radykalną zmianę twarzy znanych z "Kawy na ławę" i "Uważaj z Moniką Olejnik"? :)

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 203
Może po prostu czas na radykalną zmianę twarzy znanych z "Kawy na ławę" i "Uważaj z Moniką Olejnik"? :)

W Polsce póki co nie ma tak radykalnej partii jak moje poglądy ;)
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
"Kto powinien rządzić tym krajem? Nikt."- z takim hasłem wyborczym możesz się przebić ;)