Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1681762 razy)

Offline mhrok lama

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Jestę kuglarzę xD
Jak dla mnie cała Europa zrobiła sobie bekę z Austrii, a prawdziwym wygranym faktycznie jest Holandia xD Mi też się najbardziej ich występ podobał. Nie słyszałem zbyt dobrze, bo oglądałem w knajpie, ale wizualnie dobry był też występ Rosji i wydaje mi się, że Finlandii, ale muszę sobie to zweryfikować :)

Offline 7th

  • Pr0
  • Wiadomości: 732
A i nie mam wywalone na Polskę,  tylko jak to Piłsudski powiedział - "Naród wspaniały tylko ludzie kur......."

Nie wiem jakim trzeba być idiotą żeby powtażać to bezsensowne "stwierdzenie"  :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: .
power to a being never dies

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Przepraszam IMO pierwszy rząd Mazowieckiego to było coś co miało sens.
Jarek - w lutym był w wybiórczej wywiad z prof. Marcinem Królem. niestety dostępny jest przez Piano, a szkoda - mocna rzecz.
między innymi jest o tym jak panowie z tej ekipy cieszyli się jak dzieci rozpierdalając państwowe firmy w imię "gospodarki wolnorynkowej".

Teraz to się łatwo mądrować, dlaczego wtedy gdy trzeba było podejmować niewygodne decyzje nie było tego profesora. Z perspektywy i wiedzy o skutkach bardzio łatwo być mądrym.
wywiad dlatego ciekawy, że typ wtedy tam był. sam co niektórym do głów wtedy kładł "niewidzialną rękę rynku" i inne takie.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Marcin_Kr%C3%B3l
wywiad jest pod dużo mówiącym tytułem "Byliśmy głupi"

Dalej mam zdanie takie ze dzisiaj po fakcie łatwo jest być mądrym i zarzucać innym nieudolnośc. Wielu z boku chetnie komentuje poczynania innych, samemu nie robiąc nic. Sorry z założenia nie słucham takich kolesi.

A nie chce być konsultantem zeby coś zrobić dzisiaj ?
« Ostatnia zmiana: 11 Maj, 2014, 08:34:15 wysłana przez commelina »

Offline Myxu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 271
Tyle tylko że on tę nieudolność, czy też raczej - naiwność, oderwanie od rzeczywistości - zarzuca również sobie. Ja również polecam ten wywiad, jest bardzo ciekawy - przynajmniej według mnie ;)

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Dobrze, co nam to daje na dzisiaj?

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 397
  • HUE
Dobrze, co nam to daje na dzisiaj?

Niestety całe nic, a ja jako przyszły wyborca (18 skończone niecały rok temu) dostaję już lekko ujmując kurwicy bo tak jak kocham ten kraj to zbiorowa mentalność ludzka doprowadza mnie do szału i zaczynam coraz poważniej myśleć o wyprowadzce już na studia (Szkocja?).
Naprawdę chciałbym iść i zagłosować tylko teraz pada pytanie - czy w ogóle warto? Oczywiście tak jak pani w gimnazjum przykazała przeczytam programy wyborcze itd. itp. tylko kiedy widzę zaproszenie od mojego znajomka z liceum na wydarzenie promujące kandydaturę jego brata zastanawiam się - gdzie w tym wszystkim popełniliśmy błąd? Czy trzeba się cofnąć aż do XXVIII wieku żeby to stwierdzić? Moim zdaniem w obecnych czasach musielibyśmy zebrać naprawdę DUŻĄ ekipę i zrobić to samo co Islandczycy jakiś czas temu czyli referendum w sprawie przepisania konstytucji - bez urazy ale ilość ludzi w Sejmie jest zdecydowanie za duża, a ucinanie funduszy przykładowo NFZ tylko po to żeby napchać tym chamom kiesy jest co najmniej kurwa chorym pomysłem, co do restrukturyzacji urzędów nie będę się wypowiadał niby mamuśka pracuje w miejskim, ale nie jestem z tym aż tak zaznajomiony aczkolwiek można by i z tym coś zrobić. Cokolwiek byleby ugasić ogólny wkurw społeczny i zacząć powolutku iść do przodu z gospodarką właśnie. Najlepszy przykład chorej sytuacji to Biedronka - firma portugalska jak każdemu wiadomo, kiedyś lubiłem teraz mnie przeraża - dlaczego? Otóż w przeciągu 3 lat w promieniu 3km (!!) od mojego domu powstały 4 (1) sklepy. Oczywiście wciśnięte gdzie się da ale komu to przeszkadza przynajmniej tanio i z kościoła blisko -.-'

I teraz tak się kurwa zastanawiam naprawdę - co poszło nie tak?

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Przepraszam IMO pierwszy rząd Mazowieckiego to było coś co miało sens.
Jarek - w lutym był w wybiórczej wywiad z prof. Marcinem Królem. niestety dostępny jest przez Piano, a szkoda - mocna rzecz.
między innymi jest o tym jak panowie z tej ekipy cieszyli się jak dzieci rozpierdalając państwowe firmy w imię "gospodarki wolnorynkowej".

Przeczytałem, IMO źle to przedstawiasz. Albo nie doczytałem, albo zwyczajnie dopowiadasz o celowościich ich działania.
Ony mówi, ze nikt nie wiedział jak robić , ze działali na czuja, ale nigdzie nie jest napisane, lub faktycznie coś ominąłem bo długie to jak cholera , ze robili to celowo z jakimś rozmysłem celowego rozpierdolenia gospodarki.
Pisze też ze i można to jasno zrozumieć ze tak na prawde w Europie nie ma gdzie spierdalać. "Coś" jebnie tutaj ale to sie tyczy całej ułudnej demokracji i poprawności politycznej.

Facet wyraźnie pisze ze oni nie rozmawiali o równości o gospodarce, dla nich problemem była tylko wolność.
Co ciekawe, tak IMO źle to przedstawiłeś ze wywołałeś u mnie złe nastawienie a ten facet mówi dokładnie to co ja myśle uogólniając i nie mieszając do tego historii. To ze tamta ekipa działała po omacku, zgadzam sie ze coś celowo decentralizowali rozwalali komunistyczne twory czasami na oslep zgadzam sie ale mówisz o tym tak ze cieszyli sie jak dzieci tak jakby dano dziecku bazukę mówiąc rozpierdol sobie, bedzie fajnie.
Łatwo oczerniać łatwo deprecjonować nie mając na garbie odpowiedzialności za nic , nie lubie takiego podejścia, nie cenie takiej krytyki.
Na dzisiaj uważam ze politykom pasuje podejscie typu: "Jarek ty na prawde uwazasz ze to coś zmieni"
Pewnie ze nie zmieni wg mnie im pasuje ze idzie taka ilośc ludzi na wybory by zapewnić wazność wyborom a dalej działa już procentowa matematyka. Tacy kolesie jak J kurski dobrze wiedzą że "tępy lud to kupi" wiedzą tez ze takie nastawienie daje jemu wejscie do parlamentu i spokojne zycie . Dopoki nie bedą mieli odpowiedzialności osobistej, dopoty największą karą bedzie trybunał stanu to faktycznie nic sie nie zmieni. Marudzimy i nie robimy nic, po prostu boimy sie wystawić głowe na rzecz swietego spokoju. IMO zaczynam zwyczajnie uważać  ze jesteśmy tchórzami ktorzy chowają sie za płaszczykiem " i tak nic sie nie zmieni".
 Tak jest wygodniej i bezpieczniej.
« Ostatnia zmiana: 11 Maj, 2014, 10:38:26 wysłana przez commelina »

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 874
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
 Sprzedanie Krakchemii kumplowi za pieniądze tejże Krakchemii, antydatowanie dokumentów (potwierdzone osobistym zeznaniem w sądzie) przez Lewandowskiego to zdecydowanie nie było działanie na oślep.
 Pytanie brzmi dlaczego do kurwy nędzy on i jego kolesie po fachu z różnych partii od lewej do prawej, którzy mają multum podobnych spraw na sumieniu, zasiadają na dobrze opłacanych stanowiskach  w europarlamencie, sejmie, senacie czy innych stołkach zamiast pierdzieć w pasiak gdzieś we Wronkach?   
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
A i nie mam wywalone na Polskę,  tylko jak to Piłsudski powiedział - "Naród wspaniały tylko ludzie kur......."

Nie wiem jakim trzeba być idiotą żeby powtażać to bezsensowne "stwierdzenie"  :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: .

Chodzi Ci o coś? Konkretnie?
« Ostatnia zmiana: 12 Maj, 2014, 14:10:47 wysłana przez Dmaligator »
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Mese mi zajebali z Ebay'a żesz kurwa jego mać  >:(
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Cytuj
A i nie mam wywalone na Polskę,  tylko jak to Piłsudski powiedział - "Naród wspaniały tylko ludzie kur......."

Nie wiem jakim trzeba być idiotą żeby powtażać to bezsensowne "stwierdzenie"

A co, to nieprawda? Jako naród potrafimy rzeczy, o jakich innym się nawet nie śniło. Co każdy widzi czytając choćby podręczniki historii. Jako pojedyncze jednostki, składamy się niestety ze zbioru paskudnych wad i przywar. Co każdy widzi na co dzień. Szkoda.

Natomiast w temacie "uczciwości" tych wszystkich konkursów, festiwali, programów, szołów i fogle. Jak to śpiewał Kazik "walki bokserskie są ustawiane":

http://muzyka.onet.pl/newsy/eurowizja-2014-wedlug-glosowania-widzow-polska-zajela-piate-miejsce/0jjsx

ED: Chociaż jak się patrzę na skład polskiego jury, to dlaczego niby w innych krajach miało być lepiej / obiektywniej / bardziej profesjonalnie / jakkolwiek to nazwać?

"Z ramienia Polski uczestników Eurowizji będą oceniać Magdalena Tul, Mieczysław Szcześniak, Dorota Szpetkowska, Krzysztof "K.A.S.A." Kasowski oraz Paweł Sztompke - informuje serwis eurowizja.org."

Czyli 3x nikt + 2x dawno przebrzmiałe "gwjazdy". Ech...
« Ostatnia zmiana: 14 Maj, 2014, 05:56:29 wysłana przez MrJ »
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Cytuj
A i nie mam wywalone na Polskę,  tylko jak to Piłsudski powiedział - "Naród wspaniały tylko ludzie kur......."

Nie wiem jakim trzeba być idiotą żeby powtażać to bezsensowne "stwierdzenie"

A co, to nieprawda? Jako naród potrafimy rzeczy, o jakich innym się nawet nie śniło. Co każdy widzi czytając choćby podręczniki historii. Jako pojedyncze jednostki, składamy się niestety ze zbioru paskudnych wad i przywar. Co każdy widzi na co dzień. Szkoda.

Możesz podać jakieś przykłady? Najlepiej z czasów obecnego pokolenia?
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
MrJocie kochany a Ty fogle wiesz kto to jest Paweł Sztompke ? Ze piszesz o nim "nikt" Dla mię tym się zbłaźniłeś.


Stivo chcesz przykład Mendy czy idola=dobry przykład.  ;)

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Jako naród potrafimy rzeczy, o jakich innym się nawet nie śniło. Co każdy widzi czytając choćby podręczniki historii.

To.
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Ze piszesz o nim "nikt"

"nikt" to jest jeden z naszych kochanych moderatorów - który ciągle mnie obserwuje ::) i nie chce przestać.
(może teraz się uda, i mnie od obserwuje)
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Stivo, z tym to się akurat zgadzam w 100%. Jak naród jednoczymy się "przeciwko" jak zaden inny, tylko nic z tego nie wynika "po" Powstania , martyrologia, to jest nasza domena. Z drugiej strony, który inny naród był tyle czasu w niewoli co nasz. Wojny, rozbiory , dyktatury. To musiało sie odbić na naszej psychice. Nie potrafimy budować, natomiast fantastycznie obalamy, jesteśmy przeciw, itd. Liberum veto wiecznie zywe.

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Nie zgodzę się z Tobą, niestety, każdy naród ma swoją historię i mało jest nacji, gdzie od początku powstania zawsze było cudownie i nie było klęsk. To, że zbiorowo potrafimy w sytuacjach kryzysowych dać dupy (powstania z kilkunastu, całe trzy zakończyły się zwycięstwem) nie dowodzi moim zdaniem niczego poza tym, że jesteśmy jeszcze głupsi jako naród niż jednostki. Szkoci, Irlandczycy, nawet Żydzi, każda z tych nacji wycierpiała nie mniej od Nas, a mimo to pielęgnują swoją tożsamość narodową. Jak często widujesz flagi wywieszone w oknach? W majówkę i to w co dziesiątym oknie? Ilu ludzi na co dzień manifestuje swoją polskość? Wybacz, ale jako naród moim zdaniem jesteśmy żenujący.
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 367
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Dun

  • TW
  • Gaduła
  • Wiadomości: 424
( Obraz usunięty.)

Mnie zastanawia jedno - gdzie na tym zdjęciu ten cały Konczita schował fujarę? O_o

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
( Obraz usunięty.)

Mnie zastanawia jedno - gdzie na tym zdjęciu ten cały Konczita schował fujarę? O_o

W dupie ;)
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
( Obraz usunięty.)

Mnie zastanawia jedno - gdzie na tym zdjęciu ten cały Konczita schował fujarę? O_o

Jakby to powiedzieć, na chuj się patrzysz? ;D
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Dun

  • TW
  • Gaduła
  • Wiadomości: 424
No właśnie ni chuj tam nie widzę i nie wiem co o tym myślec  :D

Orange

  • Gość

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 525
  • Venus as a goodboi