Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1681943 razy)

Offline Badyl81

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 45
  • Octy chlory
Dodam jeszcze jedną kategorię pieszych - "wejść na przejście dla pieszych, a może nie wejść?" I wchodzi na pasy, zaraz przed maską, w ostatniej chwili.

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Wy przynajmniej warczycie silnikoma i ogólnie duzi jesteście. Mnie pod rower piesi włażą non kurwa stop, bo przecież mnie nie widać i nie słychać. Nic a nic. Ostatnio bym się wjebał pod auto bo jakaś pięcioosobowa rodzinka radośnie wdupiła na jezdnię jak byłem tak trzy metry od nich. Przepraszam nie usłyszałem.
Rozważam zamontowanie głośnika na kierownicy z którego będę nadawał sygnał ostrzegawczy. Np. zapętlone "spierdalaj chuju".
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 525
  • Venus as a goodboi
Wy przynajmniej warczycie silnikoma i ogólnie duzi jesteście. Mnie pod rower piesi włażą non kurwa stop, bo przecież mnie nie widać i nie słychać. Nic a nic. Ostatnio bym się wjebał pod auto bo jakaś pięcioosobowa rodzinka radośnie wdupiła na jezdnię jak byłem tak trzy metry od nich. Przepraszam nie usłyszałem.
Rozważam zamontowanie głośnika na kierownicy z którego będę nadawał sygnał ostrzegawczy. Np. zapętlone "spierdalaj chuju".
Właśnie sobie to wyobraziłem - ten głośnik w dodatku obracający się jak Leslie, z takim charakterystycznym pogłosem, przykręcony do "bagażnika" w rowerze :D
"Spuuijerdalaj chiujiu! Spierdaalaaaaj Chuuuju!"

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
W temacie pań z małymi dziećmi w wózkach. Zwróćcie uwagę jak te miłe "nasze mamy" to robią .Która z nich pierwsza wchodzi na przejście a ile z nich najpierw wjezdza wózkiem na ulice i wtedy dopiero zaczyna sie rozglądać.  :facepalm:

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Comm slepy tez najpierw kijem macha dopiero potem wchodzi :D

Z gory przepraszam wszystkich niewidomych czytajacych to forum.

Wysłane z mojego GT-I9300

Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline mati304

  • Gaduła
  • Wiadomości: 255
  • These go up to eleven.
Od siebie dodam ciekawy fenomen, jaki występuje w niedziele w bliskim otoczeniu kościołów. PRZED mszą to jeszcze którejś popatrzy, rozglądnie się. A PO mszy? Nichuja, rozgrzeszenie otrzymane, to lezie pielgrzymka jak stado baranów. Na ulicy, gdzie jest pomijalny ruch samochodowy w niedzielę, potrafi się korek zrobić...
I wkurwiają mnie ludzie, którzy nie rozumieją zasady działania wysepek na pasach. Jak tak myśłę, to niedużo by się zmieniło, jakby ich [wysepek] nie było (no przynajmniej w miastach).
There's no use being precise about something when you don't even know what you're talking about.

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Wy przynajmniej warczycie silnikoma i ogólnie duzi jesteście. Mnie pod rower piesi włażą non kurwa stop, bo przecież mnie nie widać i nie słychać. Nic a nic. Ostatnio bym się wjebał pod auto bo jakaś pięcioosobowa rodzinka radośnie wdupiła na jezdnię jak byłem tak trzy metry od nich. Przepraszam nie usłyszałem.
Rozważam zamontowanie głośnika na kierownicy z którego będę nadawał sygnał ostrzegawczy. Np. zapętlone "spierdalaj chuju".

Ostatnio zacząłem dojeżdżać na uczelnię rowerem i niestety jest dokładnie, jak mówisz. Chyba rzeczywiście trzeba będzie zamontować głośniki i jakieś meshuggah puszczać, żeby ludzie nie włazili pod nogi... Wczoraj gdybym nie wyhamował przed jedną taką świętą krową, której nagle zachciało się wyminąć grupę pieszych na przejściu ścieżką rowerową, wjebałbym się pod tramwaj :/ Zresztą, kurwa, dlaczego w tym kraju ludzie traktują ścieżki rowerowe jako drugi chodnik, gdy sam chodnik bywa zwyczajnie pusty? Czerwone ładniejsze, czy ki hooy?

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Brak nawyków. Ja się tego nauczyłem dopiero w trakcie tripów slużbowych do niemcowni. Po spojrzeniach mijających mnie rowerzystów (których w Lubece jest LEGION) wyczaiłem że coś nie tak robię chyba ;) Tu się nie ma co pultać, tu trza siać, siać, siać. Edukacja i praca u podstaw. I nie. Pompka nie jest dobrym narzędziem do edukacji ;)
Ci na jezdniach mnie wkurzają dużo bardziej, bo to potrafi być naprawdę niebezpieczne i dla deptaczy i dla mnie na dwóch kółkach bez opancerzenia.
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline grz_ost

  • Pr0
  • Wiadomości: 508
Wkurwia mnie buractwo na drogach i brak umiejętności jazdy "na suwak" wśród kierowców.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Rozważam zamontowanie głośnika na kierownicy z którego będę nadawał sygnał ostrzegawczy. Np. zapętlone "spierdalaj chuju".
Od 20 lat pragnę posiadać wyświetlacz na tylnej szybie i panel włączników gotowych "komunikatów" w zasięgu ręki!!!
Paczki z głów!

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Widzę potencjał na biznes Baciu...
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
Moje słuchawki dokanałowe AKG wróciły z naprawy gwarancyjnej nie naprawione bo stwierdzono usterkę przez moją winę (lewa słuchawka grająca ciszej niż prawa) a do tego moje drugie słuchawki dokanałowe Sony nie dalej niż przedwczoraj zaczęły mieć ten sam problem (tym razem z prawą słuchawką) -_-
« Ostatnia zmiana: 26 Kwi, 2014, 11:34:27 wysłana przez michu123PL »

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Moze Ci sie miod z jednego ucha do drugiego przemieszcza ;)

Wysłane z mojego GT-I9300

Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
Wyczyściłem słuchawki i problem zniknął.

Mam wrażenie, że z dnia na dzień jestem co raz głupszy. Jeszcze trochę i będę poważnym zagrożeniem dla otoczenia. :facepalm:

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Mam wrażenie, że z dnia na dzień jestem co raz głupszy.

bo coraz więcej czasu spędzamy razem ;)
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
« Ostatnia zmiana: 26 Kwi, 2014, 22:54:54 wysłana przez michu123PL »

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Baby w Play. Zgubiłem karty sim. Poszedłem do Playa po nowe dla siebie i żony, wziąłem dowody osobiste wszystkie dokumenty.  A baba mówi że dla mnie zrobi a dla żony nie bo taki dowód to każdy se może znaleźć na ulicy i w ogóle to żona musi przyjść osobiście. Znaleźć dowód na ulicy.  Z tym samym nazwiskiem i adresem. No durnoctwa większego nie słyszałem.  Niech się gonią chwasty jedne. Poszedłem piętro wyżej inny Play chłopaki od ręki zrobili bez żadne głupiego gadania. Baby to homonto i pole orać.  Robili tak chłopi do 15 wieku.
« Ostatnia zmiana: 05 Maj, 2014, 10:17:16 wysłana przez Dmaligator »
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Jaki syf to masakra jakaś jest niech to chudy byk osra i mąką posypie. Przyjeżdżam do polski między innymi dlatego że polska kiełbasa jest najlepsza, a tu gówno wesele zamówiony kucharz do grilla i daje mi kiełbasę co smakuje jak pasztetowa a białą kaszanke co smakuje jak karton. Polska się kończy jak takie gowniane firmy ja jakiś sokołów czy inny ptak robią kiełbasy. 
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline lupus

  • Pr0
  • Wiadomości: 908
  • nadużywam delaya i reverbu
W UPS coś się pojebało i przywieźli mi na moje nazwisko jakieś radio czy inne gówno zamiast gitary. mam nadzieję, że ogarną to jeszcze dzisiaj -.-

Offline benkai

  • The Resolver
  • Gaduła
  • Wiadomości: 496
Co to jest biała kaszanka?

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Zapewne pomylił z białym salcesonem,.... francuski piesek :P  ;D

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Co to jest biała kaszanka?
Wyguglaj se albo luknij tu
http://wedlinydomowe.pl/wedliny-podrobowe/kiszki-kaszane/109-biala-kaszanka
Szukanie nie boli.  :P


Sam jesteś salceson biały :D



« Ostatnia zmiana: 06 Maj, 2014, 18:05:44 wysłana przez Dmaligator »
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline benkai

  • The Resolver
  • Gaduła
  • Wiadomości: 496
O kurwajegomac,  ic pan w chuj z takim specjalem,  wszystkie guzy pluc mi sie przypomnialy,  ktore mialem w rekach :-D