Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1643718 razy)

Franq

  • Gość
Ha, z tym laptopem to prawda! Nasz ma to samo, jakaś plaga  :P


Wysłane z mojego tostera za pomocą drzwi od lodówki.

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
Przymusowy tydzień urlopu zdrowotnego, to raz, dwa zamiast spokojnie wypoczywać ten tydzień, to dzień po moim wyjściu ze szpitala wiozłem tam moją kobietę, którą kilkanaście godzin później operowali. I miałem uważać na skoki ciśnienia...
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Przymusowy tydzień urlopu zdrowotnego, to raz, dwa zamiast spokojnie wypoczywać ten tydzień, to dzień po moim wyjściu ze szpitala wiozłem tam moją kobietę, którą kilkanaście godzin później operowali. I miałem uważać na skoki ciśnienia...
Z czymś oboje przesadzacie...
Paczki z głów!

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
No, z torbielami.
Przymusowy tydzień urlopu zdrowotnego, to raz, dwa zamiast spokojnie wypoczywać ten tydzień, to dzień po moim wyjściu ze szpitala wiozłem tam moją kobietę, którą kilkanaście godzin później operowali. I miałem uważać na skoki ciśnienia...
dafuq?
wszystko u niej ok poszło?

Kawałek jajnika wycięto, blizna 18 cm na całym podbrzuszu, poza tym chujowo, ale stabilnie.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Trzymajcie się tam niedziaki! Ja też się urlopowałem w tym tygodniu przez gówniane przeziębienie i randomowe krwotoki z nosa...

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
A ja jestem przeziębiony i gram jutro koncert :D

Offline majkelk

  • Pr0
  • Wiadomości: 807
  • Teksty są osobiste
Niedouczeni lekarze starej daty.
"Raz na wozie, raz chuj ci w dupę..."

https://www.facebook.com/elinband/

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
A tymczasem:
Najgorszy w życiu Nowy Rok - 2014! Najgorsze Walentynki - ...2014! Czekam na dalszy rozwój wypadków.

( Obraz usunięty.)

Zapowiadają się też właśnie najgorsze urodziny. Jakże zajebiście! :facepalm:

Paczki z głów!

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
Mam tyle roboty przez weekend, że musiałem zostawić w fabryce mojego nowego Raptorka by mnie nie rozpraszał. Jak żyć?!
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Orange

  • Gość
Dziury na drogach. Przez ostatni tydzień 4 razy łatałem dętkę w kolarce (po czym zmieniłem na nową i łatałem już raz - w drodze na rozmowę kwalifikacyjną). Dzisiaj po pracy przyglądnąłem sie kółku. Kurwa mać, popękane w trzech miejscach między szprychami.

Orange

  • Gość
Opony mam Continental Gatorskin 700x23c, nominalnie mogę do 120  psi napchać, przy 100 były kapcie co chwilę, teraz mam 80. koła shimano wh-r500. Najgorsze jest, że tylnie pęka przy trzech szprychach - i to jest główny powód umierających dętek. Nic to - potrzebne będzie coś z większą ilością szprych, opony też trzeba będzie zmienić może na 28c - schwalbe marathony i dziury mi nie straszne. Jeżdżę głównie do pracy - 16 km w jedną stronę i dość fajnie się jeździ na wąskich kapciach...

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 463
Frajerstwo co im się nie chce koszyka porządnie przed kasą położyć . A ja stoję i chuj  , laptop w jednym ręku i reklamówka , w drugiej witce  zakupy i nogą zakreślam ósemki w powietrzu żeby uszy od koszyka rozłożyć bo inaczej mój się pod tą jebaną kasą nie zmieści  , a tel dzwoni i zaraz go kutasem odbiorę , zresztą nie , nie odbieram bo to pewnie kobieta , a jak ją znam to pewnie dzwoni żeby zapytać ....co tam ?
 
Spoiler
   :'(
Spoiler
Spoiler
Spoiler
  :'( :'( :'( :'(

Franq

  • Gość


Nie denerwuj się tyle bo Ci żyłka pęknie  ;)

Offline indabrain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 097
  • http://www.miastogniewu.pl/
    • Miasto Gniewu
A mnie ostatnio przez mnogość problemów i sytuacji, które mogą doprowadzić do szewskiej pasji nie wkurwia już nic. Mam dystans w członek i nic i nikt nie jest mnie w stanie wyprowadzić z równowagi. Gorąco polecam ten stan umysłu.
Zbieram na polu swej wiary, drobne fragmenty siebie....

Zomballo

  • Gość
Po kilkugodzinnych poszukiwaniach moich starych presetów do PODa okazało się, że kabel USB postanowił pierdolić i nie robić. Szybka ekskursja do Tesco (kabel kupiony ale wykupili dziady mango). Odpalam le ptoka, podpinam podzisława i z bananem na ryju wgrywam moje brutalne ulta hi gainy. Niestety przypałętał się mój pies. Sapiąc jak zbok, domagał się spaceru. Pewnie na kloca. Niestety kloca nie było, tylko latanie za patykami z niedawno ściętych żywopłotów. Jeden połkną tak, że mu utkną w paszczy. Zareagowałem jak Bruce Lee ale sierściuch był szybszy i niemało nie odgryzł mi czubek palca. Krew się polała no i chuj z grania!
Tego posta pisze około godziny, cały czas ktoś coś chce, szybko wszystko nakurwiam i jeszcze zwijam się z bólu, urażając sie cały czas w rozjebany kciuk.
« Ostatnia zmiana: 22 Mar, 2014, 20:23:17 wysłana przez Zomballo »

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Znam to doskonale, tylko zamień głównego bohatera na "Szymonio" ;).
Paczki z głów!

Zomballo

  • Gość
No masakra! Półtora metra w bok i trafił by w tętnicę szyjną.

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
A potem metr w dol i po ptakach :D... Nie lubie pchlarzy, szczegolnie jak Ci biega Dog niemiecki po ulicy bez nikogo. Natomiast kocham Husky :)


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
A potem metr w dol i po ptakach :D... Nie lubie pchlarzy, szczegolnie jak Ci biega Dog niemiecki po ulicy bez nikogo. Natomiast kocham Husky :)


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Cho cho  kolego , Husky może i miły, ale zdradliwy, nie szczeknie a ujebie, taki z cicha pękł.

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
To teraz go kocham jeszcze bardziej... Assassyn <3


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
A mądry jaki! Prawie jak sanki, które targa.

Offline Semedi

  • Pr0
  • Wiadomości: 556
  • Klucze krzywo!
    • Karcer
To tak jak z ludźmi. Lepiej mówić wszystko głośno, niż być cichym skurwysynem.
Ja mam Goldena - Miażdży suty! :D
Yes! I'm inspired by the Devil!
http://semdedi.soup.io/

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Pies jest tak mądry jak jego właściciel. Więc jeśli ktoś uważa że jego pies jest głupi... ;)
B ( o ) ( o ) B S

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Ale tutaj nie chodzi o mądrośc psa , tylko o tzw charakter. Pies po szkoleniu, zdał "spiewająco" ale ma swoje wybryki i nic nie poradzisz, odpala mu sie co jakis czas, szczegolnie jeśli chodzi o kury sąsiada mojego kumpla, któren to kumpel jest właścicielem owego Husky i poprzedniego i fogle, bo kolo gustuje w tych psinach. Dogom tez odwala mimo ze są szkolone i fogle. Przycvhodzi taki okres na psa ze trzeba uważać. Kumpel miał doga, szkolony ułozony pies, i co i rzucił sie na dziciaka którego woził, bawił sie niczym opiekun stada, ( dogi tak mają ze tolerują tylko jednego "nad sobą" )
Cza było pożegnać.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
ale mówimy o psach rodowodowych czy "wyglądających jak"? ;)

To że psy maja odpały to jasne, tak samo jak ludzie. Dodałem tylko powyższy post gdyby komus przyszło spłycić psychikę psa do poziomu "xxx pies jest głupi" / "xxx rasa jest głupia" :)
B ( o ) ( o ) B S