Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1643641 razy)

Offline Leswar

  • Gaduła
  • Wiadomości: 218
Właśnie na taką notatkę z policji odpisali mi ostateczną odmowę. Na dniach zjawię się u tego rzecznika praw ubezpieczonych i popytam co i jak. Dzięki za info, będę pamiętać.

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead
a, no to skoro był monitoring dokładny to znaczy że policja dała dupy i się komuś nie chciało sprawy dokładnie poprowadzić.

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Leswar, jeden mały hint. W Polsce ubezpieczenie OC jest wykupywane na pojazd, nie na kierowcę. Trzymam kciuki ;)

Offline Leswar

  • Gaduła
  • Wiadomości: 218
Pisałem to ubezpieczycielowi już z 5 razy, a on dalej swoje :) No zobaczymy, czy uda się coś jeszcze zdziałać.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 203
Polscy fachowcy!

Kurwa. Moja wspólnota mieszkaniowa zamówiła wymianę okien na klatce schodowej i pozostałych częściach wspólnych. Hui już z tym że bez głosowania wybrano wcale nie najkorzystniejszą ofertę. Wczoraj przyjechał gość i zaczął montować okna. 10-12 cm pianki montażowej z każdej strony bo źle wymierzył okna i/lub nie przewidział montażu poszerzeń. Zero kotwienia do muru itd.

Dzwonię dziś do inspektora od zarządcy, tłumaczę co i jak a gość do mnie: "bo to teraz taka technologia".... kurwa gdyby to było osobiście a nie przez telefon to bym mu liścia sprzedał. Kogo bronisz pajacu? Wykonawcę który spierdolił robotę? Nigdy na budowie nie byłem żeby widzieć że odwalił fuszerkę?

:facepalm: jebana polska solidność
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Gveir

  • Gaduła
  • Wiadomości: 435
  • Grunge Man
Broni bo pewnie wziął w łapę albo znajomy :D Nie żebym coś insynuował..

To mi przypomina sytuację z mojego bloku. Wojskowy blok, ciut starszy tylko ode mnie. Już swoje lata elewacja, a konkretnie malowanie ocieplenia miała. Kolor zmienił się w sraczkę o poranku i pleśń. No i szukali, znaleźli jakąś firmę. Zarząd się zarzekał "dobre jest!". Było, dopóki nie zaczęli się opieprzać. Do tej pory nie sprzątnęli z podwórka za blokiem piachu i betoniary.. :facepalm:
Okna zasłonili czarnymi workami i karcherem myli elewacje. Jakimś słabym ale co ja się tam znam.. niby wyczyścili. A potem malowali.
Po niecałym pół roku robota zaczęła pękać i odchodzić :D Ale było cacy!

Monitoring założyli. Nie wiem po kiego..
Blok jest ogrodzony. Regularnie w bramkach psują się zamki furtek i domofony. A ogrodzenie było zrobione pff.. jakieś 10 lat temu? Sam nie pamiętam. Ale to wszystko psuje się cyklicznie, co jakiś czas. Jak w zegarku. Ile razy było wymieniane i itp. nie zliczę. Tak samo z bramami wjazdowymi na parking :D Majstersztyk.
Zwycięzca Grand Prix "Najbiedniejszy Rig na sevenstring.pl" 2013 i 2014
http://muzycznymajdan.blogspot.com/ - pierdolnik muzyczno-płytowy

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
to ja moze dorzuce odnosnie blokow, moja tesciowa mieszka w bloku gdzie wiadomo jest wspolnota, maja rade no i taka rada zarzadza sobie taka fantastyczna pani, ktora regularnie do jakichkolwiek prac zatrudnia firmy, a wlasciwie tylko jedna firme (w kwestii prac remontowych) po znajomosci a wlasciwie bardziej rodzinnie bo to firma jej męża, nie ważne że drogo jak z kosmosu, ważne że pieniądze zostaja tam gdzie trzeba. Ostatnio były remonty klatek schodowych to myślałem że jebnę jak usłyszałem wyliczenia kosztów na jedna klatkę :facepalm: gdzie owszem sciany fajnie wycekolowali, dali barierki na schodach nowe - całkiem spoko (tylko to nie budynek ZUSu żeby dawać metalowe z połyskiem :facepalm: ale co tam lans musi byc) no i "najlepsze" rozwiązanie poszło na schody...gładki kamień (naturalnie z połyskiem) na którym w każdej chwili, nie znasz dnia ani godziny możesz się poślizgnąć. Na każdym stopniu są owszem takie dwa podłużne wybrzuszenia które maja wytwarzać jakikolwiek opór, ale co to zmienia jak reszta buta, mniej lub bardziej dotyka tej ultra gładkiej powierzchni i bardzo łatwo może Ci zacząć noga skręcać :facepalm:

dodam jeszcze ze ta fantastyczna Pani co roku wymyśla podwyżki a 90% mieszkańców tego bloku zgadza sie jak głupie lemingi w ogóle nie kwestionując jakichkolwiek decyzji. Miałem okazje zobaczyć rozpiskę kosztów na środki do czyszczenia itp i rozwaliły mnie zawyżone stawki. Moja teściowa praktycznie jako jedyna próbuje z nią wojować a typiara to straszna manipulatorka i bardzo szybko dąży do zmiany tematu i generalnie idzie sie pochlastać. Dobrze, że chce sprzedac to mieszkanie bo to chyba najlepsza opcja, żeby po prostu stamtad sie wynieść.
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 664
Ostatni raz dałem się sprowokować do rozmowy na temat komunizmu z miejscowymi (Włosi).
Bywają tutaj jakieś manifestacje (z portretami Stalina, Lenina), dawanie ulotek. Nie rozumieli dlaczego uważam, że komunizm, faszyzm i nazizm za to samo zło, każde totalitarne. Ponoć nie można tak zrównywać tych trzech ustrojów, ponieważ to tak samo jakbym zrównał katolików, islam i protestantów. W tym momencie nie chciałem już zaczynać rozmowy o religii ;)  Wg nich komunizm jest sprawiedliwy, a my Polsce doświadczyliśmy tego "źle" pojętego, niesprawiedliwego.
Ręce opadają.
I to w kraju w którym się narodził faszyzm i do dzisiaj na ulicy w kioskach czy takich stoiskach z książkami można kupić np. kalendarz z Mussolinim lub włoski przekład Mein Kampf.

Druga to szukanie mieszkania. Nigdy w życiu nie widziałem takich nor jak w tym tygodniu.  Nie chodzi o nieodmalowane ściany czy powiedzmy starszy standard tylko o dosłowny śmietnik. W jednym chyba trupem było czuć. Szkoda, że dopiero później się zreflektowałem, że mogłem się zapytać czy się nie wstydzi takiego bajzlu pokazywać.

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 586
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Pronounce, wspolczuje Ci tego szukania mieszkania. Mi w sumie rok czasu (no 11 miesiecy) zajelo znalezienie normalnego mieszkania, jak szukanie igly w stogu siana.

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 664
To w który  aktualnie jestem, jest idealne. Naprawdę w porządku i uczciwy właściciel ale do połowy grudnia muszę się wynieść. I tak miało być do połowy listopada ale się udało przedłużyć miesiąc.

W sumie taka ciekawostka, chyba tego nie ma w Polsce. Tutejsze monolocale czyli kawalerka często jest na poziomie ulicy. Z racji braku chodników otwierasz drzwi i tuż przed tobą jest normalny ruch uliczny. Są to tanie mieszkania ale standard jak się przekonałem jest naprawdę niski. Ponadto są to ciemne klitki, jedyne okno to to przy drzwiach wejściowych.

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead
hm ja tak trochę bardziej przyziemnie... nie mogę kupić biletu ja jutrzejszy koncert... Bileterie w empikach popsute, więc w saturnie się im skończył papier na bilety ;D

Offline majkelk

  • Pr0
  • Wiadomości: 807
  • Teksty są osobiste
Dostawca internetu, który sobie wymyślił, że można z nim się kontaktować wyłącznie drogą mejlową. Tym sposobem nie mam neta od 2 dni, a te kurwy nie raczą nawet odpisać lub oddzwonic.
« Ostatnia zmiana: 26 Lis, 2013, 22:59:56 wysłana przez majkelk »
"Raz na wozie, raz chuj ci w dupę..."

https://www.facebook.com/elinband/

bandit112

  • Gość
Z takimi zasadami to ja bym szybko zmienił operatora :D

Offline Gveir

  • Gaduła
  • Wiadomości: 435
  • Grunge Man
Blond kutas zwany dalej ćwiczeniowcem.
Wypacykowany pajac zabrał mi kartkę z kolosa, bowiem rzekomo ściągałem. Jaki jest sens ściągania gdy pytania znałem od drugiej grupy, a odpowiedzi tym bardziej bo się uczyłem? Dla ten skurwysyna spojrzenie za okno na to co odstawiają robotnicy jest ściaganiem. Pierdolony cwel. Młody pistolet który chce się wykazać bo doktorat piszę. Tacy są gorsi od Gestapo.. co mówią jawnie i bez skrępowania doktorzy którzy mają za sobą ładnych parę lat pracy dydaktycznej. Kurwom się w łbach poprzewracało.
Zwycięzca Grand Prix "Najbiedniejszy Rig na sevenstring.pl" 2013 i 2014
http://muzycznymajdan.blogspot.com/ - pierdolnik muzyczno-płytowy

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Blond kutas zwany dalej ćwiczeniowcem.
Wypacykowany pajac zabrał mi kartkę z kolosa, bowiem rzekomo ściągałem. Jaki jest sens ściągania gdy pytania znałem od drugiej grupy, a odpowiedzi tym bardziej bo się uczyłem? Dla ten skurwysyna spojrzenie za okno na to co odstawiają robotnicy jest ściaganiem. Pierdolony cwel. Młody pistolet który chce się wykazać bo doktorat piszę. Tacy są gorsi od Gestapo.. co mówią jawnie i bez skrępowania doktorzy którzy mają za sobą ładnych parę lat pracy dydaktycznej. Kurwom się w łbach poprzewracało.

Tak się składa, że w obecnej pracy pracuję razem z człowiekiem, który mnie upierdalał na uczelni niecały rok temu ;)
Oni są świadomi tego,co studenci wyprawiają.

Offline Gveir

  • Gaduła
  • Wiadomości: 435
  • Grunge Man
Pivo, ja panimaju. Nieskromnie przyznam się, że do tej pory nie miałem semestru abym nie podpadł przez niewyparzony język i swoistą odwagę w powiedzeniu prawdy. Ale to wszystko u doktorów - stare wygi, mają dystans do siebie i rozumieją, że student butny i ma całkowicie inne spojrzenie na dane zagadnienie. Taki przemyśli, przeliczy i stwierdzi, że to prawo studenta - wstać i wytknąć konstruktywnie bez strachu błąd w myśleniu wykładowcy. Co innego magisterki...
Doktor który wykłada na mojej specjalności przedmiot bezpieczeństwo imprez masowych, opowiadał jak jedna z doktorantek zawiązała niejaki sojusz z resztą podobnej jej hałastry i walą donosy do dziekana na wszystkich. Niektórzy doktorzy są przerażeni. Mało tego - oni zarabiają więcej niż doktorzy :D Rozumiesz? Asystenci z bożej łaski, zarabia więcej niż dydaktyk z stażem i nierzadko będąc na emerytem wojskowym/policyjnym. AON paranoid.
To wszystko nie zmienia, że zostałem ukarany niesłusznie. Poniosło mnie i wplotłem zgrabne kurwy w kilka zdań. Miałem (dobra, nadal mam) ochotę strzelić mu w papę. Swoim pyszeniem się, mendowatym sposobem bycia, czepliwością zalazł za skórę nie pierwszej grupie. Druga specjalność, na której jest więcej grup ćw miała z nim w poprzednim semestrze zajęcia. I ostrzegali nas przed nim - ale moja grupa uległa pierwszym wrażeniu. Teraz każdy ma fiuta dość.
Cholera, dobrze, że wujek wykłada na wydziale i jest znajomym dziekana :D Chyba się przejdę i pogadam
« Ostatnia zmiana: 12 Gru, 2013, 19:04:52 wysłana przez Gveir »
Zwycięzca Grand Prix "Najbiedniejszy Rig na sevenstring.pl" 2013 i 2014
http://muzycznymajdan.blogspot.com/ - pierdolnik muzyczno-płytowy

Offline Dun

  • TW
  • Gaduła
  • Wiadomości: 424
Cholera, dobrze, że wujek wykłada na wydziale i jest znajomym dziekana :D Chyba się przejdę i pogadam

 :facepalm:

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
Cholera, dobrze, że wujek wykłada na wydziale i jest znajomym dziekana :D Chyba się przejdę i pogadam

 :facepalm:

A mógł zabić...
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 866
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Cholera, dobrze, że wujek wykłada na wydziale i jest znajomym dziekana :D Chyba się przejdę i pogadam

Mój wujek też kiedyś wykładał na wydziale
Spoiler
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Pivo, ja panimaju. Nieskromnie przyznam się, że do tej pory nie miałem semestru abym nie podpadł przez niewyparzony język i swoistą odwagę w powiedzeniu prawdy. Ale to wszystko u doktorów - stare wygi, mają dystans do siebie i rozumieją, że student butny i ma całkowicie inne spojrzenie na dane zagadnienie. Taki przemyśli, przeliczy i stwierdzi, że to prawo studenta - wstać i wytknąć konstruktywnie bez strachu błąd w myśleniu wykładowcy. Co innego magisterki...
Doktor który wykłada na mojej specjalności przedmiot bezpieczeństwo imprez masowych, opowiadał jak jedna z doktorantek zawiązała niejaki sojusz z resztą podobnej jej hałastry i walą donosy do dziekana na wszystkich. Niektórzy doktorzy są przerażeni. Mało tego - oni zarabiają więcej niż doktorzy :D Rozumiesz? Asystenci z bożej łaski, zarabia więcej niż dydaktyk z stażem i nierzadko będąc na emerytem wojskowym/policyjnym. AON paranoid.
To wszystko nie zmienia, że zostałem ukarany niesłusznie. Poniosło mnie i wplotłem zgrabne kurwy w kilka zdań. Miałem (dobra, nadal mam) ochotę strzelić mu w papę. Swoim pyszeniem się, mendowatym sposobem bycia, czepliwością zalazł za skórę nie pierwszej grupie. Druga specjalność, na której jest więcej grup ćw miała z nim w poprzednim semestrze zajęcia. I ostrzegali nas przed nim - ale moja grupa uległa pierwszym wrażeniu. Teraz każdy ma fiuta dość.
Cholera, dobrze, że wujek wykłada na wydziale i jest znajomym dziekana :D Chyba się przejdę i pogadam

Dlaczego mnie to wcale nie dziwi, dlaczego rzucanie niesprawdzalnych dla adwersarzy tematów jest w takich przypadkach niemal oczywistością , dlaczego to jest takie typowe. Dlaczego nie potrafimy przyznać sie do winy dlaczego zawiśc jest tak ogromna no dlaczego.
Nauczony doswiadczeniem wiem ze prawda zazwyczaj lezy po środku i chocbyś napisał tu nie wiadomo jakie kalumnie, na Twego znienawidzonego do zywego wykładowcę, znając Ciebie pobieżnie z Twego własnego zachowania interenetowego na tym forum pozostanę przy swym zwątpieniu w Twą niewinność i czystość :P

Offline lupus

  • Pr0
  • Wiadomości: 908
  • nadużywam delaya i reverbu
Weź się stary przejdź na jakieś disco do Wołomina czy coś w ramach odstresowania, a nie napinasz się na forum :P

Offline Gveir

  • Gaduła
  • Wiadomości: 435
  • Grunge Man
Cholera, dobrze, że wujek wykłada na wydziale i jest znajomym dziekana :D Chyba się przejdę i pogadam

 :facepalm:

A mógł zabić...
idealny kandydat do Szczytna...

A kto Ci powiedział, że mam zamiar do Szczytna jechać?
Zwycięzca Grand Prix "Najbiedniejszy Rig na sevenstring.pl" 2013 i 2014
http://muzycznymajdan.blogspot.com/ - pierdolnik muzyczno-płytowy

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Oessu... Gveir, rozluźnij poślady, tu nie jest Urząd Skarbowy, tylko offtopic forum gitarowego, sugerowałbym Ci ciut bardziej zdystansowane podejście...

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
(...) rozluźnij poślady (...)
Jak rozluźni to jelita wypadną :D
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
(...) rozluźnij poślady (...)
Jak rozluźni to jelita wypadną :D

Coś mi przypomniałeś ;)