Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1643604 razy)

Offline admaxo

  • Pr0
  • Wiadomości: 764
  • Bogdan Grad Fan
Mam to samo.
"Trzeba sciszyc gitare, zeby wydobyc specjalne pasmo z 8 struny, ja tylko tak podpowiadam" - Bogdan Grad

Orange

  • Gość
Po  chuj dajecie więcej niż jeden spojler w spojlerze? Zajebista zabawa? Jak nie masz nic do napisania to nie pisz, a nie zabawę w tunel se urządza jeden z drugim. Wkurwia mnie to.

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Cytuj
Wkurwiam się jak otwieram serek wiejski, a ten jest suchy jak twaróg...

Chyba najlepsze serki w kategorii zawartość granulek / gęstość i jakość śmietanki, robi obecnie Lidl w tych dużych 500g opakowaniach, na pewno lepsze od jakiś "pr0" marek, nie wspominając o real-tesko-biedrona-markach. Polecam sprawdzić, Moja :love: się tym zażera ;)

PS. Z innej beczki - poszedłem kupić truskawki bo jest sezon, stoi przyjemna kobita na straganie, powiedziałem ile chcę. Wydawało mi się że nałożyła mało to spytałem czy wytarowała wagę. No to niemal z oburzeniem "no oczywiście, zawsze z miską i siatką". Ważę w domu - no jasne że nie...
Nie chodzi o (może) złotówkę różnicy, ale o kurwa rację. A potem pierdolą tacy "że ich markety wykańczają"... :evil: :facepalm:
« Ostatnia zmiana: 18 Cze, 2013, 14:16:46 wysłana przez MrJ »
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

bandit112

  • Gość
Po  chuj dajecie więcej niż jeden spojler w spojlerze? Zajebista zabawa? Jak nie masz nic do napisania to nie pisz, a nie zabawę w tunel se urządza jeden z drugim. Wkurwia mnie to.

Spoiler

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Po  chuj dajecie więcej niż jeden spojler w spojlerze? Zajebista zabawa? Jak nie masz nic do napisania to nie pisz, a nie zabawę w tunel se urządza jeden z drugim. Wkurwia mnie to.

Spoiler

Spoiler
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Orange

  • Gość
Wiedziałem, że tak będzie

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
Przyjdzie Yony albo Leoś i zrobią Wam tunele miłości... nie pytajcie gdzie, nie chcecie wiedzieć...
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Przyjdzie Yony albo Leoś i zrobią Wam tunele miłości... nie pytajcie gdzie, nie chcecie wiedzieć...

W dupie?
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
Przyjdzie Yony albo Leoś i zrobią Wam tunele miłości... nie pytajcie gdzie, nie chcecie wiedzieć...

W dupie?

No na pewno nie w uszach ;D
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
Przyjdzie Yony albo Leoś i zrobią Wam tunele miłości... nie pytajcie gdzie, nie chcecie wiedzieć...

Ja już z Leosiem mam swoje przeżycia :D

A, Orange - jeśli pijesz do mojego tunelu, to to była taka ironia. Mnie też denerwują te spoilery w spoilerach w spoilerach w spoilerach. Incepcję to może sobie robić cholerny DiCaprio.
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline majkelk

  • Pr0
  • Wiadomości: 807
  • Teksty są osobiste
Cytuj
Wkurwiam się jak otwieram serek wiejski, a ten jest suchy jak twaróg...

Chyba najlepsze serki w kategorii zawartość granulek / gęstość i jakość śmietanki, robi obecnie Lidl w tych dużych 500g opakowaniach, na pewno lepsze od jakiś "pr0" marek, nie wspominając o real-tesko-biedrona-markach. Polecam sprawdzić, Moja :love: się tym zażera ;)
Zawsze kupuję w Lidlu (co prawda irlandzkim) i w 90% przypadków jest zajebiście, no tylko czasem się zdarzy taki suchar...
"Raz na wozie, raz chuj ci w dupę..."

https://www.facebook.com/elinband/

Offline Ibanezz977

  • Gaduła
  • Wiadomości: 144
Najbardziej mnie wkurwia GAS na stronę BlacKata na której rzekomo ma być "Custom Shop Configurator" strona nie działa już dobry kawałek czasu i mnie to wkurwia, bo ja już ją chcę :D

bandit112

  • Gość
Cytuj
Wkurwiam się jak otwieram serek wiejski, a ten jest suchy jak twaróg...

Chyba najlepsze serki w kategorii zawartość granulek / gęstość i jakość śmietanki, robi obecnie Lidl w tych dużych 500g opakowaniach, na pewno lepsze od jakiś "pr0" marek, nie wspominając o real-tesko-biedrona-markach. Polecam sprawdzić, Moja :love: się tym zażera ;)
Zawsze kupuję w Lidlu (co prawda irlandzkim) i w 90% przypadków jest zajebiście, no tylko czasem się zdarzy taki suchar...
( Obraz usunięty.)

Lidl jest spoko. TOP Chips do piwa z biedry też.

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Przydzielono mnie w parze na ustnego practicala z laską, której samoocena lewituje gdzieś koło księżyca (ze wszelkimi konsekwencjami, do tego czasem potrafi zajebać jakimś tekstem z kosmosu, że wszystkich zatyka), oraz która nie dość, że gada nosem, to jeszcze np. "theory" w jej wykonaniu brzmi jak "thiiłi" i wszelkie inne słowa podobnie bełkoce.
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Oooonienienienienie nie :D
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Wkurwia mnie polaczkowatosc. Pisze do mnie typek-polak do mojego ogloszenia sprzedazy i w duzym skrocie nie chce placic w ciemno bo jeszcze mu "wysle epiphone" (!) Albo "paczke cegiel"(!!!). No kurwa.
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

bandit112

  • Gość
Nauczony przez doświadczenie, co zrobisz.

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Nauczony przez doświadczenie, co zrobisz.

To niech nie kupuje przez internet ani niech mnie nie posądza o takie zachowania bo ewidentnie mierzy własną miarą.
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Poważnie... wciąż Cię to wkurza? Przecież to norma.

Spoiler
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Poważnie... wciąż Cię to wkurza? Przecież to norma.

Spoiler

I słusznie. I tak jest niemal w kazdej dziedzinie. Cyt " a u mojego znajomego to jakoś inaczej robili jest pan pewien ze tak bedzie dobrze ? "
A panowie to macie jakieś swoje narzedzia?
Panie ale to nie jest mdf co mi pan za ciemnote wciska , widziałem mdf u mojego szefa i był czerwony

tyle co pamietam atchok ;)

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Pacjenci-mówiący-lekarzom-jak-mają-ich-leczyć ftw

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
"theory" w jej wykonaniu brzmi jak "thiiłi" i wszelkie inne słowa podobnie bełkoce.
istjułały eksynt ;D
No nie. W Estuary to ja celuję ;) a przynajmniej sie staram. A to jej 'thiiłi' nie brzmi nawet jak cockneyowy flap ustami w miejsce r. Ona gada w near-RP, tylko strasznie przy tym bełkocze. Serio. Nawet jak po polsku gada, to zwykle gdzieś 1/4-1/3 wypowiedzi odgaduję z kontekstu.
« Ostatnia zmiana: 19 Cze, 2013, 20:11:41 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
Pacjenci-mówiący-lekarzom-jak-mają-ich-leczyć ftw

...bardzo dobrze wiedza, które dragi we właściwy sposób "pomogą" :D
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Ja sam.
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina