Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1643765 razy)

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
Mnie wkurwia elektrotechnika. Pojebany przedmiot :evil:
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 203
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
Mnie wkurwia elektrotechnika. Pojebany przedmiot :evil:
Ciesz się, że nie miałeś teorię obwodów...
Ssiecie.

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
Cieszę się, dlatego jestem na mechanice i budowie maszyn by nie mieć nic wspólnego z prądem, programowaniem oraz czytaniem lektur.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 203
Mnie wkurwia elektrotechnika. Pojebany przedmiot :evil:
Ciesz się, że nie miałeś teorię obwodów...

Przecież to jest to samo :facepalm:

To co napisałeś zabrzmiało jak

- Mnie wkurwia algebra
- Ciesz się że matematyki nie miałeś
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Teoria Obwodów była zajebista :)
Wkurwiają mnie zajebiste przedmioty prowadzone w taki sposób, że już nigdy więcej nie będę miał ochotę zajrzeć w daną tematykę.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
E tam jak bedzie prawdziwa potrzeba sam zajrzysz i stwierdzisz o kurwa jakie to proste. Jak coś zainteresuje do zywego to jakoś tak samo wchodzi do łba ;)

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
E tam jak bedzie prawdziwa potrzeba sam zajrzysz i stwierdzisz o kurwa jakie to proste. Jak coś zainteresuje do zywego to jakoś tak samo wchodzi do łba ;)

No przeważnie tak jest. Co prawda rzadko jest to "o kurwa, jakie to proste!" raczej: "o kurwa, jakie to fajne!". Co nie zmienia faktu, że prowadzone często jest tragicznie. Przez ponad 3 lata studiów miałem 4 wybitnie wartościowe przedmioty. O reszcie niewarto wspominać a to jest niby czołowa infa na uczelniach technicznych w kraju...

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
- Mnie wkurwia algebra
- Ciesz się że matematyki nie miałeś
To jak jeden koles dzisiaj u siebie na fejsbuku napisal "Wszystkie filmy w kategorii komedie to dramaty..."
Nie moglem sie powtrzymac i skomcialem, ze "wszystkie figury w kategorii kwadraty to prostokaty". :D
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 586
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Ciag dalszy Cubase. Niby udalo sie zarejestrowac, program dziala. Chcialem za to wyeksportowac projekt, ktory zrobilem a tu chuja, nie mozna, bo musze znow przez eLicencer rejestrowac opcje eksportu, oczywiscie elicencer nie akceptuje tego, wiec musze sie ze steinbergiem kontaktowac, zeby laskawie mi odblokowali opcje eksportu projektu do wav czy tam mp3. Nosz kurwa mac...

bandit112

  • Gość
Ciag dalszy Cubase. Niby udalo sie zarejestrowac, program dziala. Chcialem za to wyeksportowac projekt, ktory zrobilem a tu chuja, nie mozna, bo musze znow przez eLicencer rejestrowac opcje eksportu, oczywiscie elicencer nie akceptuje tego, wiec musze sie ze steinbergiem kontaktowac, zeby laskawie mi odblokowali opcje eksportu projektu do wav czy tam mp3. Nosz kurwa mac...

Twe łzy posolą zimnioka.

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Ciag dalszy Cubase. Niby udalo sie zarejestrowac, program dziala. Chcialem za to wyeksportowac projekt, ktory zrobilem a tu chuja, nie mozna, bo musze znow przez eLicencer rejestrowac opcje eksportu, oczywiscie elicencer nie akceptuje tego, wiec musze sie ze steinbergiem kontaktowac, zeby laskawie mi odblokowali opcje eksportu projektu do wav czy tam mp3. Nosz kurwa mac...
Bo Cubase jest taki zajebisty przecież...

A mnie wkurwia, że zalało mi salkę i że wszystkie efekty poszły się jebać. Szczęściem w nieszczęściu zrobiliśmy sobie podłogę, więc mieliśmy o jakieś 5 cm wody mniej niż sąsiedzi. Po drugie, zrobiłem wyłącznik prądu więc nic nie było podłączone, a wiosła stały na stojakach i mam tylko mokre paski. Ale i tak jestem wkurwiony na pogodę.
To kara za sąsiadowanie z Behe. Bóg zesłał na nas katastrofę. Chyba z rana pierdolnę do kościoła.

I Play mnie wkurwił, bo dostałem rachunek na 157 zeta, z czego rozmów jest za 5 :/
« Ostatnia zmiana: 10 Cze, 2013, 04:28:21 wysłana przez Yony »

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Ciag dalszy Cubase. Niby udalo sie zarejestrowac, program dziala. Chcialem za to wyeksportowac projekt, ktory zrobilem a tu chuja, nie mozna, bo musze znow przez eLicencer rejestrowac opcje eksportu, oczywiscie elicencer nie akceptuje tego, wiec musze sie ze steinbergiem kontaktowac, zeby laskawie mi odblokowali opcje eksportu projektu do wav czy tam mp3. Nosz kurwa mac...
Bo Cubase jest taki zajebisty przecież...

A mnie wkurwia, że zalało mi salkę i że wszystkie efekty poszły się jebać. Szczęściem w nieszczęściu zrobiliśmy sobie podłogę, więc mieliśmy o jakieś 5 cm wody mniej niż sąsiedzi. Po drugie, zrobiłem wyłącznik prądu więc nic nie było podłączone, a wiosła stały na stojakach i mam tylko mokre paski. Ale i tak jestem wkurwiony na pogodę.
To kara za sąsiadowanie z Behe. Bóg zesłał na nas katastrofę. Chyba z rana pierdolnę do kościoła.

I Play mnie wkurwił, bo dostałem rachunek na 157 zeta, z czego rozmów jest za 5 :/


My w takim razie chyba też sąsiadujemy z Behe ;] nic nie ucierpiało na szczęście.

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Ciag dalszy Cubase. Niby udalo sie zarejestrowac, program dziala. Chcialem za to wyeksportowac projekt, ktory zrobilem a tu chuja, nie mozna, bo musze znow przez eLicencer rejestrowac opcje eksportu, oczywiscie elicencer nie akceptuje tego, wiec musze sie ze steinbergiem kontaktowac, zeby laskawie mi odblokowali opcje eksportu projektu do wav czy tam mp3. Nosz kurwa mac...

Z wersji LE nie zrobisz renderu do mp3 :D Musisz to robić innym programem albo wykupić plugin za (jak sprawdzałem parę lat temu) 20 eurosów. Weź się chłopie na Reapera przerzuć, serio :)
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

bandit112

  • Gość
Teraz się dowiedziałem, że za 40min temu mam być w pracy za jakiegoś fagasa, który popierdolił i nie mają pełnego składu. A, że jestem najnowszy, to wypada przyjść...

Offline Winged

  • Gaduła
  • Wiadomości: 139
E tam jak bedzie prawdziwa potrzeba sam zajrzysz i stwierdzisz o kurwa jakie to proste. Jak coś zainteresuje do zywego to jakoś tak samo wchodzi do łba ;)
Zazwyczaj te najfajniejsze rzeczy są jednocześnie dalekie od bycia prostymi.

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 586
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Ciag dalszy Cubase. Niby udalo sie zarejestrowac, program dziala. Chcialem za to wyeksportowac projekt, ktory zrobilem a tu chuja, nie mozna, bo musze znow przez eLicencer rejestrowac opcje eksportu, oczywiscie elicencer nie akceptuje tego, wiec musze sie ze steinbergiem kontaktowac, zeby laskawie mi odblokowali opcje eksportu projektu do wav czy tam mp3. Nosz kurwa mac...

Z wersji LE nie zrobisz renderu do mp3 :D Musisz to robić innym programem albo wykupić plugin za (jak sprawdzałem parę lat temu) 20 eurosów. Weź się chłopie na Reapera przerzuć, serio :)
Eksportu w ogole nie moge zrobic, po prostu zadna opcja nie dziala, nawet do wav. Reapera mam, tak bardziej jako backup. Dobry program ale jest w nim kilka rzeczy, ktore mnie denerwuja. Niestety ale Cubase w obsludze jest lepszy [imho]. Musze innej alternatywy poszukac.

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Jeszcze nie probowalem niczego nagrywac, ale do grania i sluchania realtime fajnie mi sluzy Ableton.
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Mat, miałem podobne odczucia. Na kubusia przeszedłem z Reapera właśnie. ale po roku wkurwiania się na ciężar tego programu, ograniczenia wersji LE (co to kurwa znaczy nie ma opcji freeze track???) i routing który ktoś ewidentnie projektował na środkach psychoaktywnych, przerzuciłem się nazad na Reapera i nagle okazało się że on jest całkiem w pytę intuicyjny :D
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 586
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Nie no, Reaper zly nie jest. Ba, jak "za take piniendzy" to zajebisty. Do szewskiej pasji mnie doprowadza w nim to, ze probujac usunac dopiero co nagrany tejk, mozna niechcacy wywalic caly track. I tak, wiem ze jest 'undo', nie zmienia to faktu, ze ten ficzer powinni naprawic.

Offline Guitar Spot

  • Gaduła
  • Wiadomości: 190
  • www.guitarspot.pl
    • Autoryzowany Dealer Suhr, Aristides, Skervesen w Polsce
Oszust, który sprzedał mi podróbki słuchawek Bose za prawie tysiaka...
Może jest ktoś chętny do pomocy z okolic Bystrzycy Kłodzkiej ? ;]
Autoryzowany dealer Suhr, CAA, Jim Kelley, Aristides : http://guitarspot.pl

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
Oszust, który sprzedał mi podróbki słuchawek Bose za prawie tysiaka...
Może jest ktoś chętny do pomocy z okolic Bystrzycy Kłodzkiej ? ;]

Niech zgadnę, kupiłeś na Allegro?
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Guitar Spot

  • Gaduła
  • Wiadomości: 190
  • www.guitarspot.pl
    • Autoryzowany Dealer Suhr, Aristides, Skervesen w Polsce
ofkoz,,, nawet lepiej- 'poza'
pozostaje mi sprawa na policji.

Kutwa ponad 10 lat uzywam all, moja czujnosc zostala juz uśpiona na tym etapie, a tu takie zajebiste otrzeźwienie ;/
Autoryzowany dealer Suhr, CAA, Jim Kelley, Aristides : http://guitarspot.pl

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 203
http://www.sejm.gov.pl/sejm7.nsf/komunikat.xsp?documentId=052E6CF6B5713F32C1257B7C004772A8

"Zgodnie z ustawą możliwe będzie użycie wojska do zapewnienia bezpieczeństwa publicznego w przypadku, gdy siły Policji okażą się niewystarczające. Wojsko będzie mogło zostać użyte na podstawie postanowienia prezydenta na wniosek rządu, a w sytuacjach niecierpiących zwłoki na mocy decyzji ministra obrony narodowej na wniosek ministra spraw wewnętrznych. Żołnierzom mają wtedy przysługiwać uprawnienia policjantów.

Sejm uchwalił ustawę 24 maja 2013 r., a prezydent podpisał ją 29 maja 2013 r.

Nowe przepisy wchodzą w życie 5 czerwca 2013 r.
"

Witamy w nowym reżimie. Właśnie władza przygotowała się do obrony w przypadku nadchodzących protestów związanych z uzasadnionymi niepokojami społecznymi...
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
Za komuny było podobnie... i też nie dali rady ;)
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.