Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1643669 razy)

Offline Art

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 88
Wkurwia, niezwykle, mnie to, że jutro o  14 drugi termin zaliczenia z cyfrówki, a szanowny pan doktór jeszcze nie podzielił się z nami wynikami z pierwszego terminu.
Haah! Znam to, miałem kiedyś podobnie, tylko, że Pani Doktur nie dość, że nie sprawdziła pierwszego terminu, to przesunęła drugi (bo nie zdążyła sprawdzić), po czym jeszcze okazało się, że cały egzamin został anulowany i musi zostać przeprowadzony od nowa. To była dopiero poezja!

Offline excubitor

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 74
Heh, napisał na swojej stronie, że "wyniki poprawy pierwszego kolokwium będą rano". Sęk w tym, że zdecydowana większość osób poprawiała drugie. Ciekawe kiedy dla niego jest rano i nadal nie wiem, czy się uczyć.
"Ja się nie znam, to się chętnie wypowiem."

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
Chyba padl mi glosnik w buzzarce :s w tygodniu wbije na salke z lutownica mam nadzieje ze to tylko lut puscil :/
i always go full retard

Offline necrox

  • Gaduła
  • Wiadomości: 184
  • Idzie luty twardną suty
    • http://www.codeunder.com
Nasz gitarowy zorganizował koncert charytatywny na operację dwumiesięcznego dzieciaka. Latał za tym parę tygodni, załatwił dobry klub, dobry termin, światła, zespoły, akustyków, promocję, ogarnął generalnie cały temat. Po koncercie z pomieszczenia dla muzyków ktoś zajebał mu telefon, mp3 i kurwa nawet kurtkę.

:facepalm:

Offline admaxo

  • Pr0
  • Wiadomości: 764
  • Bogdan Grad Fan
Prawdziwa historia o naszym kraju... Niestety smutna.
"Trzeba sciszyc gitare, zeby wydobyc specjalne pasmo z 8 struny, ja tylko tak podpowiadam" - Bogdan Grad

Offline sharpi

  • Pr0
  • Wiadomości: 571
  • A można na kreskę?
Dzisiaj dostaje telefon od matki "Skąd masz amfe"... WTF ?
W spodniach znalazła foliową torebkę po śróbkach od obudowy komputera. Kuźwa mówie pare razy że nigdy nie brałem i brać nie będę. W pewnym momencie tak się wqrwiłem że wyszedłem z domu, trzasnąłem drzwiami aż futryna pękła przy zamku i do domu teraz nie wracam... ojciec wreszcie do rozumu jej przemówił, ale ja na chate nie wracam przynajmniej przez tydzień... dobrze mieć wuja który ma 2 kawalerki ,,,
"Tępi ludzie są jak tępe noże - krzywdy nie zrobią ale jak wkurwiają" - Anonim

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Dzisiaj dostaje telefon od matki "Skąd masz amfe"

Matka chciała namiar na dilera a Ty focha walisz :(
B ( o ) ( o ) B S

Offline CmnD

  • Gaduła
  • Wiadomości: 392
Dzisiaj dostaje telefon od matki "Skąd masz amfe"

Matka chciała namiar na dilera a Ty focha walisz :(
sknerus jebany.

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
Wkurwiają mnie sępy, a jeszcze bardziej sępy, które w jakimkolwiek stopniu są osobami krewnymi. Nie utrzymują kontaktu, nie złożą życzeń na święta, ale jak ktoś umiera to od razu się dobijają do najbliższej rodziny! I to nie byle jak, bo kurwa przez wynajętych prawników i są święcie przekonani, że im się coś należy!
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Ot, chujowa polska mentalność. Współczuję krewnych...

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Jadę dziś do pracy, za dużym dostawczakiem, z naprzeciwka ciągnie sznur samochodów. Nagle dostawczak zjeżdża gwałtownie na pobocze, a prosto na mnie napierdala białe Renault. Zarzuciłem odruchowo kierownicą, ale przy 100+ km/h to nie jest przepis na udany dzień. Ledwo opanowałem spłoszonego konia...
Paczki z głów!

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
Ot, chujowa polska mentalność. Współczuję krewnych...
Sępy nie mają narodowości niestety ;/
Ssiecie.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Ot, chujowa polska mentalność. Współczuję krewnych...
Sępy nie mają narodowości niestety ;/
Skąd wiesz? Rozmawiałeś z jakimś?  :D

Offline mhrok lama

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Jestę kuglarzę xD
Jadę dziś do pracy, za dużym dostawczakiem, z naprzeciwka ciągnie sznur samochodów. Nagle dostawczak zjeżdża gwałtownie na pobocze, a prosto na mnie napierdala białe Renault. Zarzuciłem odruchowo kierownicą, ale przy 100+ km/h to nie jest przepis na udany dzień. Ledwo opanowałem spłoszonego konia...

Czasem jak patrze na debili na drodze to odechciewa mi się zdawać na prawko :facepalm: iknowthatfeel.jpg
« Ostatnia zmiana: 11 Lut, 2013, 22:46:59 wysłana przez mhrok lama »

Offline CmnD

  • Gaduła
  • Wiadomości: 392
baby....  :facepalm:

Chyba więcej nie muszę już nic w tej kwestii dodawać.

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead
mam ochotę wypierdolic gitarę przez okno. Względnie poucinać sobie paluchy. Wkurwiają mnie.

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Gitę daj mi, palce ucinaj :D
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Właśnie zamknęli monopolowy.
Paczki z głów!

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Na zawsze?!
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Ty, no nie wiem!... Teraz to nie zasnę!!!
Paczki z głów!

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead
Gitę daj mi, palce ucinaj :D
na ch.... Ci tani Jacek? ;)

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Mam same tanie gitary. Nie wyróżniałby się, dobrze by mu było :D
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline excubitor

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 74
I to nie byle jak, bo kurwa przez wynajętych prawników i są święcie przekonani, że im się coś należy!
Tak czysto teoretycznie, bo nie znając sytuacji, to jeżeli nie zostali wydziedziczeni, to co najmniej zachowek im się w świetle prawa należy.
"Ja się nie znam, to się chętnie wypowiem."

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
Nic im się nie należy! Wpierdol co najwyżej!

Spoiler
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822
Bubuś?