Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1643620 razy)

bandit112

  • Gość
Nieuczciwi, bo chyba inaczej nie można napisać sprzedawcy z forumowej giełdy. Niestety. Wydawać by się mogło, że w takim fajnym małym gronie o takich akcjach nie może być mowy a tu patrz Panie.

Jakbyś miał 50 postów to sprawa wyglądała by inaczej :D

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Nieuczciwi, bo chyba inaczej nie można napisać sprzedawcy z forumowej giełdy. Niestety. Wydawać by się mogło, że w takim fajnym małym gronie o takich akcjach nie może być mowy a tu patrz Panie.
Pewnie trafił na chińskiego Gibsona.

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Ej, ale serio zabrzmiało to nieciekawie.
:(
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
zadzwonił ktoś do mojego dziadka podszywając się pode mnie, że niby miałem wypadek autem i siedzę na policji i potrzebuje pieniędzy. no kurwa nawet przedstawili się moim imieniem jebańcy. a najgorsze jest to, że znając mojego ojca będzie podejrzewał że to moja sprawka...
kurwa
i always go full retard

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Jakiś czas temu głośno było o takich numerach. Kolejna fala tego typu oszustw?
Nie zazdroszczę...
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline samuraj_jack

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 74
Cosiecosiestao? ;o
A stało się, że drugi raz mam mega wkurw, i o ile za pierwszym razem popierdoliłem temat, tak tym razem jakoś tak wyszło, że jakoś moje wkurwienie (może przez ciężki tydzień w pracy, może przez zjebanego architekta, a może przez pogodę) osiągnęło pułap darcia ryja na wszystko co mnie wkurwia. A zaczęło się niewinnie. Kupiłem na giełdzie od użytkownika crowley voxa jakiegoś byle jakiego, w opisie że stan techniczny bardzo dobry itd, a tutaj po skręcenie reduktora mocy wszystko piszczy jak sam... no piszczy, że się wytrzymać nie da o czym oczywiście pan sprzedający nie raczył wspomnieć w opisie, no bo przecież stan techniczny bardzo dobry kurwa mać. Dostałem tylko PW jak sobie z tym poradzić i później zero odzewu na moje zapytanie, że się czuję oszukany itd. Po dwóch dniach grania a raczej stania bo mnie to wkurwiło a i też czasu nie miałem na to nagle zaczął niezależnie od tego jeszcze świszczeć itd No wkurwiłem się, ale pomyślałem że tylko parę stówek, to sobie jakoś z tym poradzę. Od 4 miechów piec się buja od serwisu voxa do lutnika elektryka i nikt zaradzić poradzić nic nie może. No ale dlaczego by ktoś radzić coś miał, przecież stan techniczny zgodnie z opisem jest BARDZO DOBRY! No ale olałem bo w sumie i tak gram na czymś innym a to miało być do domu itd tak sobie wytłumaczyłem i wmówiłem, że jest ok i że dla paru stówek nie będę się przez internet wykłócał.
Ale czara goryczy wczoraj przelana została :D Bo kupiłem również na forum gdzieś z końcem sierpnia C7 od tizziano no i gita leżała w pudle u znajomego, który ograł powiedział że spoko i z kąta nie wyciągał. Wczoraj mnie jakoś naszło, że w sumie czas to w końcu zabrać do domu i pierwsze co to chciałem zmienić struny. No i da się niby ale zmiana strun BEA to jakaś abstrakcja, dziurki w mostku nie pasują do korpusowych, i muszę się nagimnastykować za pomocą jakiś nitek itd różnych udziwnień i systemów i kurwa kombinuję jak pajac jakiś żeby strunę przez dziurę przepchać! a w moim wieku pajacowanie już przecież nie przystoi. Oczywiście napisałem wczoraj o tym do użytkownika tizziano jak sobie z tym radzi itd, no ale nie dostałem odpowiedzi, co mnie oczywiście w takich sytuacjach wkurwia jeszcze bardziej. No i oczywiście w temacie na giełdzie stan techniczny bardzo dobry. Ale też, że nie zwrócił mojej uwagi tekst przez telefon "żebym nie zmieniał strun bo niedawno były zmieniane i wszystko jest fajnie wyregulowane". No jak dzieciak się dałem zrobić. Wkurwiają mnie tacy biznesmeni no, i te teksty pisane małym druczkiem. I oczywiście były bardzo udane deale na forum, no ale dlaczego ludzie taki syf robią? No pytam dlaczego? Co z tego, że nie są to jakieś wielkie pieniądze. Na małą kasę to można dymać? Bo tak traktuję takie niedopowiedzenia.
Jakbyś miał 50 postów to sprawa wyglądała by inaczej :D
Może jeszcze rok i dobiję ;)

A też dodać muszę, że C7 chciałem się z ludźmi wymieniać itd... no i na kogo bym kurwa wyszedł. Fakt gitara brzmi zajebiście, no ale ten mankament ze strunami jak dla mnie istotny jest wspomnienia...
« Ostatnia zmiana: 01 Lut, 2013, 17:09:07 wysłana przez samuraj_jack »
"Poznał też mowę zwierząt i posiadł umiejętność czytania w ludzkich myślach, ale jedno i drugie okazało się gówno warte"

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Może wyreguluj to wiosło porządnie, jaki tam jest mostek? Pokombinuj może ze sprężynami i całym innych chujstwem.

No ale teraz fajnie byłoby ew. poznać drugą wersję obu historii, bo tak to one się bardzo smutno malują, ze coś takiego się nawet tutaj dzieje :(
« Ostatnia zmiana: 01 Lut, 2013, 17:08:18 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline samuraj_jack

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 74
jasne, po to są nicki w moim poście, liczę że ktoś mi odpowie, chętnie poznam jak to sylkis napisałeś drugą wersję historii. Teraz to tylko wylewanie żali w internecie, musztarda po obiedzie itd. Nie mam czasu na łażenie, szukanie bieganie ze sprzętem. Jak coś kupuję, i stan techniczny jest BARDZO DOBRY, to uważam że taki też faktycznie ma być. A nie jakieś niedopowiedzenia. Jak dostanę konkretną informację, to chętnie posypię głowę popiołem i oficjalnie przeproszę, za szkalowanie. Na razie cała ta sytuacja mnie wkurwia najbardziej w życiu ;)
"Poznał też mowę zwierząt i posiadł umiejętność czytania w ludzkich myślach, ale jedno i drugie okazało się gówno warte"

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Współczuję, bo sam się ostatnio podobnie wjebałem przez własną głupotę na tablica.pl, o czym możesz poczytać kilka postów wcześniej ;)

Tylko że u ciebie to na o wiele większą kasę poszło (i to dwukrotnie), niż u mnie, więc wyobrażam sobie co musisz czuć i nie zazdroszczę :(
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
bo to był stan bardzo dobry a nie idealny













B ( o ) ( o ) B S

Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal
No i da się niby ale zmiana strun BEA to jakaś abstrakcja, dziurki w mostku nie pasują do korpusowych, i muszę się nagimnastykować za pomocą jakiś nitek itd różnych udziwnień i systemów i kurwa kombinuję jak pajac jakiś żeby strunę przez dziurę przepchać! a w moim wieku pajacowanie już przecież nie przystoi.
Chciałeś string sru to masz. :P

A na serio: wiertarkę w domu ma?
synkopy to guwno

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
dziurki w mostku nie pasują do korpusowych
mam tak samo w roterze, no ale to roter przecież, żeby w schecterze takei coś? hmmm

A na serio: wiertarkę w domu ma?

huehue, ja mam i chyba spróbuję poprawić po Panie Adamie T. :D
i always go full retard

Offline lupus

  • Pr0
  • Wiadomości: 908
  • nadużywam delaya i reverbu
Irytuje mnie, że komputer jest po upgrade - nowy procesor i dodane 8 GB RAMu - a w DAWach ciągle potrafi się ściąć na byle gównie i mieć latencję. NOSZ KURWA JEGO PIERDOLONA MAĆ.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
nowy procesor i dodane 8 GB RAMu - a w DAWach ciągle potrafi się ściąć na byle gównie i mieć latencję.
No ale przecież Windowsy są najlepsze i Maci to strata pieniędzy dla loga...  :D

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
Gizmi, why...?

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
ja powiem tylko tyle:
na pc sprzed 3 lat i lexiconie alpha mam latencji 9ms + zabawa ze sterownikami (oryginalne nie chciały współpracować)
na ibook'u sprzed 8 lat mam latencji 6ms + nic nie instalowałem. plug&play
i always go full retard

bandit112

  • Gość
Ale ja nie rozumiem czemu tak jest.

No to niech mi ktoś powie jaki jest najlepszy windows do nagrywania (gdy się nie ma dobrej maszyny, sam mam chujowego procka i 1GB ram)? Jadę na XP, ale może 7 albo 8 będzie lepszy?

Offline lupus

  • Pr0
  • Wiadomości: 908
  • nadużywam delaya i reverbu
Może po prostu mój komputer chce mi w ten sposób powiedzieć, że nie jest mi pisane produkować muzykę, mam za to zapłacić w studiu i w ogóle spierdalać do garażu, tam gdzie moje miejsce.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Ale ja nie rozumiem czemu tak jest.

No to niech mi ktoś powie jaki jest najlepszy windows do nagrywania (gdy się nie ma dobrej maszyny, sam mam chujowego procka i 1GB ram)? Jadę na XP, ale może 7 albo 8 będzie lepszy?

Windows 7 z funkcja aero i uruchomiona przeglądarką i antywirusem ciągnie około 1gb ram, vista pewnie troche więcej. Daw z jakąkolwiek wtyczką będzie zbytnim obciążeniem i ramu Ci nie starczy. Zostań przy XP
B ( o ) ( o ) B S

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
ja powiem tylko tyle:
na pc sprzed 3 lat i lexiconie alpha mam latencji 9ms + zabawa ze sterownikami (oryginalne nie chciały współpracować)
na ibook'u sprzed 8 lat mam latencji 6ms + nic nie instalowałem. plug&play

"With great power comes great responsibility"


Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Że przebił mnie ktoś w ostatniej sekundzie aukcji (gdy byłem jedynym licytującym) o 4,50...

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Wkurwiają mnie te cwaniaki które wszędzie wstawiają emotkę "facepalm", jak masz zamiar coś skomentować to to zrób jak człowiek a nie jak plastuś w pamiętniczku.

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Wkurwiają mnie te cwaniaki które wszędzie wstawiają emotkę "facepalm", jak masz zamiar coś skomentować to to zrób jak człowiek a nie jak plastuś w pamiętniczku.
Tam po prostu ręce opowiadają, odbiera mowę żeby skomentować. Co prawda na forum chyba jeszcze nie było o tym dyskusji (choć jak widać niestety dotarła i tutaj), ale dobra, w dużym skrócie:
GMO jest co najwyżej zagrożeniem gospodarczym, gdzie owe zagrożenie powinno być rozwiązane wraz z problemami: piractwa, rynku wtórnego, czy ogólnie wszystkiego, co związane z tzw. własnością intelektualną. Naszemu zdrowiu natomiast nic nie grozi.
Swoją drogą, nie tak dawno na stronie racjonalisty padło wiele linków "za" i "przeciw", gdzie pomijając na bieżąco utworzony przez ludzi zbiór komentarzy na temat wartościowości owych linków - obczajenie ich mówi samo za siebie, które informacje są wiarygodniejsze. Zainteresowanym polecam obczaić: https://www.facebook.com/RacjonalistaPL/posts/10151258718724366 podobnie jak i na samym portalu www.racjonalista.pl znajdziecie sporo rzeczowych ("za" i "przeciw") artykułów z odnośnikami do źródeł do obczajenia, oraz dyskusjami w komentarzach pod nimi.
To tak wyciągnięte "z rękawa", nie chce mi się już szukać cięższych "konkretów" - jako punkt wyjścia do rozpoczęcia poszukiwań IMO bardzo dobre miejsce...
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo: