Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1643708 razy)

Offline mhrok lama

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Jestę kuglarzę xD
A mnie wkurwia, że jakiś taki chujowy nijaki ten dzień. Żadne wiosło mi nie gada, nic się kurwa nie chce, czekam tylko na jakąś ludzką godzinę i idę spać, byle zakończyć ten chujowy dzień ;)

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Także tak
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline Darkened

  • Gaduła
  • Wiadomości: 146
  • Death Metal to styl życia.
Mam w sumie dzisiaj gorszy dzień, ale z drugiej strony...


Offline Wojtt

  • Gaduła
  • Wiadomości: 182
    • jutube
Jako że świnta, to na krańcowoświntowy prezent dostałem wpierdol od 4 dresów. Byłem trzeźwy, w zielonej kurtce, długie włosy schowane. Co najlepsze wszystkich znam, widzimy się w sklepie, czy na osiedlu ze 4 razy w tygodniu. Jednym najmniejszym rzuciłem o biedronkę, ale pozostała trójka nie była budowy dwunastolatka. Jak zobaczę indywidualnie gdzieś to chyba zapierdolę na miejscu, jebana hołota.
A, ale plus jest taki, że chyba mi nastawili przegrodę nosową, bo, że tak powiem, działają mi obydwa kanały mimo opuchlizny.
« Ostatnia zmiana: 27 Gru, 2012, 13:34:06 wysłana przez Wojtt »

Offline Zbir

  • Gaduła
  • Wiadomości: 319
bo to prezent był men :)

Offline CmnD

  • Gaduła
  • Wiadomości: 392
[hipsta]Miałem ten avatar zanim to było fajne....[/hipsta]

Offline Wojtt

  • Gaduła
  • Wiadomości: 182
    • jutube
bo to prezent był men :)
Kurwa, lepsze prezenty dostawałem od swojej ex, ale przynajmniej niespodzianka się drecholom udała. :D

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Przelałem sobie z konta bankowego trochę szmalu do Paypala i zaczęła się zabawa:
Założyli mi ograniczenie na konto. Nie mogę wysyłać hajsu, odbierać, wypłacić do siebie na konto dopóki nie prześlę im skanu dowodu osobistego i jakiegoś potwierdzenia adresu, który mam w Paypal. Takim potwierdzeniem może być np rachunek za prąd z moim nazwiskiem :facepalm: .

bandit112

  • Gość
Przelałem sobie z konta bankowego trochę szmalu do Paypala i zaczęła się zabawa:
Założyli mi ograniczenie na konto. Nie mogę wysyłać hajsu, odbierać, wypłacić do siebie na konto dopóki nie prześlę im skanu dowodu osobistego i jakiegoś potwierdzenia adresu, który mam w Paypal. Takim potwierdzeniem może być np rachunek za prąd z moim nazwiskiem :facepalm: .

Ale czemu?

Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal
Jednym najmniejszym rzuciłem o biedronkę
Błąd! Jak jest ich więcej(a zazwyczaj pojedynczo nie chodzo bo so pedałami), to bierzesz na cel najbardziej agresywnego(prowodyra) i najbardziej przypakowanego(koks i siłka to za mało aby siła szła w parze z rzeźbą) i napierdalasz go ile fabryka dała, tak, żeby reszta się bała mu pomóc w obawie, że ich też uszkodzisz.
synkopy to guwno

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Przelałem sobie z konta bankowego trochę szmalu do Paypala i zaczęła się zabawa:
Założyli mi ograniczenie na konto. Nie mogę wysyłać hajsu, odbierać, wypłacić do siebie na konto dopóki nie prześlę im skanu dowodu osobistego i jakiegoś potwierdzenia adresu, który mam w Paypal. Takim potwierdzeniem może być np rachunek za prąd z moim nazwiskiem :facepalm: .

Ale czemu?

Bo teoretycznie UE ich zobowiązuje do zebrania większej ilości danych o właścicielu konta. Upewniają się czy nie piorę hajsu mafii.

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Nie no kurwa ja tu se spokojnie wchodzę robić trzodę na SS a tu oczopląs i nie widać kto jest kto, muszę po nickach patrzeć, jak jakieś zwierzę. :D

A co do historii z paypalem to WTF chuje :/ A w ogóle to na chuj im rachunek za gaz, skoro na dowodzie osobistym jest adres?
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal
Nie no kurwa ja tu se spokojnie wchodzę robić trzodę na SS a tu oczopląs i nie widać kto jest kto, muszę po nickach patrzeć, jak jakieś zwierzę. :D
Spoiler
synkopy to guwno

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Przelałem sobie z konta bankowego trochę szmalu do Paypala i zaczęła się zabawa:
Założyli mi ograniczenie na konto. Nie mogę wysyłać hajsu, odbierać, wypłacić do siebie na konto dopóki nie prześlę im skanu dowodu osobistego i jakiegoś potwierdzenia adresu, który mam w Paypal. Takim potwierdzeniem może być np rachunek za prąd z moim nazwiskiem :facepalm: .

Ale czemu?

Bo teoretycznie UE ich zobowiązuje do zebrania większej ilości danych o właścicielu konta. Upewniają się czy nie piorę hajsu mafii.

Miałem to samo , było troche wkurwu ale odblokowali. Jakaś taka paranoja ale nic nie poradzisz. Mozesz ew przestac korzystac. Co tez sam bardzo ograniczam gdyz przelanie z paypal do banku pozera ok 60€ na 1k€
« Ostatnia zmiana: 29 Gru, 2012, 00:09:15 wysłana przez commelina »

Orange

  • Gość
Jako że pracuję za granicą, z różnymi ludźmi (raczej mieszankami etnicznymi napływowymi) postanowiłem sobie, że nie będę polaczkował i z szacunkiem będę odnosił się do innych narodowości. Ale nie mogę. No po prostu niektórzy mają kisiel zamiast mózgu. Wydrapie się jeden z drugim idiota Turek na jakieś stanowisko i już palma odbija. Ledwie- ledwie coś tam łamanym holenderskim powie, z angielskim jeszcze gorzej, ale on jest tu dłużej i traktuje człowieka jak śmiecia.
Ujebie za plecami. Potem nawet na korytarzu nie ma odwagi spojrzeć w oczy, tylko chodzi po ścianach. Ale za to wiem który ma problem.

Spoiler


Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Jako że pracuję za granicą, z różnymi ludźmi (raczej mieszankami etnicznymi napływowymi) postanowiłem sobie, że nie będę polaczkował i z szacunkiem będę odnosił się do innych narodowości. Ale nie mogę. No po prostu niektórzy mają kisiel zamiast mózgu. Wydrapie się jeden z drugim idiota Turek na jakieś stanowisko i już palma odbija. Ledwie- ledwie coś tam łamanym holenderskim powie, z angielskim jeszcze gorzej, ale on jest tu dłużej i traktuje człowieka jak śmiecia.
Ujebie za plecami. Potem nawet na korytarzu nie ma odwagi spojrzeć w oczy, tylko chodzi po ścianach. Ale za to wiem który ma problem.

Spoiler



Wracaj do nas! :D

Posty połączone: 29 Gru, 2012, 08:32:45
Przelałem sobie z konta bankowego trochę szmalu do Paypala i zaczęła się zabawa:
Założyli mi ograniczenie na konto. Nie mogę wysyłać hajsu, odbierać, wypłacić do siebie na konto dopóki nie prześlę im skanu dowodu osobistego i jakiegoś potwierdzenia adresu, który mam w Paypal. Takim potwierdzeniem może być np rachunek za prąd z moim nazwiskiem :facepalm: .

Ale czemu?

Bo teoretycznie UE ich zobowiązuje do zebrania większej ilości danych o właścicielu konta. Upewniają się czy nie piorę hajsu mafii.

Miałem to samo , było troche wkurwu ale odblokowali. Jakaś taka paranoja ale nic nie poradzisz. Mozesz ew przestac korzystac. Co tez sam bardzo ograniczam gdyz przelanie z paypal do banku pozera ok 60€ na 1k€

Na szczęście odblokowali stosunkowo szybko i juz nie ma problemów.
Natomiast mój znajomy walczył z nimi miesiącami. Wysyłał im skany faktur a oni co chwilę twierdzili że to za mało. Aż w końcu samo mu sie odblokowało jak niezaakceptował nowego regulaminu, zawinął hajs i konto zamknął.

A w sumie to nie ma tego złego,co by na dobre nie wyszło. Za zrobienie skanu dowodu zarobiłem 70zł na zmianie kursu euro ;] Po nowym rocku będzie NRD, jeśli mnie nie wychuja hiszpan.
« Ostatnia zmiana: 29 Gru, 2012, 08:35:08 wysłana przez pivovarit »

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Jako że pracuję za granicą, z różnymi ludźmi (raczej mieszankami etnicznymi napływowymi) postanowiłem sobie, że nie będę polaczkował i z szacunkiem będę odnosił się do innych narodowości. Ale nie mogę. No po prostu niektórzy mają kisiel zamiast mózgu. Wydrapie się jeden z drugim idiota Turek na jakieś stanowisko i już palma odbija. Ledwie- ledwie coś tam łamanym holenderskim powie, z angielskim jeszcze gorzej, ale on jest tu dłużej i traktuje człowieka jak śmiecia.
Ujebie za plecami. Potem nawet na korytarzu nie ma odwagi spojrzeć w oczy, tylko chodzi po ścianach. Ale za to wiem który ma problem.

Spoiler
Z tego, co słyszałem, wielu Polaków jest wcale nie lepszych... U mojej ciotki w UK, jak się dorobkiewicze podostawali na stanowiska kierownicze, to od razu, żeby "podlizać" się wyższemu kierownictwu (które miało na to wszystko szczerze wyjebane) wprowadzili normy, które każdy pracownik musi spełniać, oczywiście kolejne generacje przesadnie ambitnych wyśrubowały te normy; o kablowaniu i mobingu nie wspominawszy.
Jak to szło? Wielkopańskie zapędy małomiasteczkowych gnomów?

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
Jak to szło? Wielkopańskie zapędy małomiasteczkowych wielkomiejskich gnomów?
Fxd
Ssiecie.

Offline thornado2

  • Gaduła
  • Wiadomości: 201
Przespałem Sylwestra :<<

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Woooooooodyyyyyyy!

bandit112

  • Gość
Woooooooodyyyyyyy!


Ty to jesteś!

Offline thornado2

  • Gaduła
  • Wiadomości: 201
Nie ma nic lepszego na kaca niż dobry Breakdown.

DUUU, DU DU DU, DUDU DUUUUUUU

bandit112

  • Gość
Jak breakdown to tylko vildhjarta :D

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Jak to szło? Wielkopańskie zapędy małomiasteczkowych wielkomiejskich gnomów?
Fxd

Absolutnie, jesteś w błedzie ;) Po prostu chodzi o małych ludków, takich z duzymi kompleksami własnego pochodzenia, którzy wyżej srają jak dupe mają.
Jako autor w/w zgłaszam sprzciw przeciwko swobodnym interpretacjom ;)

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
chodzi o małych ludków, takich z duzymi kompleksami własnego pochodzenia, którzy wyżej srają jak dupe mają.
To może małopaństewkowych będzie pasować, tak w kontekście emigrantów? :D
Lub po prostu prowincjonalnych, czy coś... tak dla większej uniwersalności (swobodne wobec skali) :D
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo: