Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1643598 razy)

Online theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 866
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
 A jak mimo wszystko wyjdzie chujnia, to pozostanie jeszcze pomysł mego kolegi: ogłosić na fb, że na hasło ss.org będzie niespodzianka...
Spoiler


BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline Didejek

  • Pr0
  • Wiadomości: 743
  • Hodowca BlacKatów
    • BlacKat Guitars
O ile uważam, że ban dla Skervesena był tam niesprawiedliwy to nieco rozumiem ich punkt widzenia.

Jak połowa sspla nagle weszła na orga żeby pomagać Skervesenowi to rzeczywiście może to śmiesznie wyglądać. W jaki sposób my odbieramy kiedy w wątku o jakimś lutniku pojawia się nagle jakiś kolo, który ma 2 posty na koncie i pisze elaboraty?

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Kochany kocie elaboraty to pisali niemce, nie my, i to chyba rozgarniete mody łatwo mogły stwierdzić. Po pierwsze NIKT z ss.pl nie napisał tam wiecej niz kilka zdań więc nie bądź pan taki sprawiedliwy i nie przesadzaj w drugą stronę.
Pokaż mi to nagle , niech sobie sprawdza od kiedy jestesmy my a od kiedy ma konto tam Musza czy terror no prosze Cie Tomek, to juz jest naciaganie bycia poprawnie politycznym az do bólu. Po za tym uwazam ze w dobrym tonie jest odrobina wyjaśnienia i odpowiedź choćby taka ze "nie komentujemy naszych decyzji" , a nie insynuacje na podstawie których daje sie bana. Tomek sorry ale Twoje tłumaczenie jest dla mnie słabe. To ze to dziwnie wygląda okiej zgadzam sie z tym bo nie tylko nas zaskoczyła sytuacja jaką osiągneliśmy zagramanicą widać ich tez to bardzo zaskoczyło i newry im puszczają.
A skoro nerwy im puszczają to jak wiadomo jak niewiadomo o co chodzi to albo o sex albo o kasę. Sex z przyczyn obiektywnych odrzucam ( odległość ;) )  pozostaje więc kasa . Albo komus nadepneliśmy na odcisk albo chooi wie.
« Ostatnia zmiana: 24 Lis, 2012, 15:33:39 wysłana przez commelina »

Offline Didejek

  • Pr0
  • Wiadomości: 743
  • Hodowca BlacKatów
    • BlacKat Guitars
Jarek, przecież wiesz że w tej sprawie nie mam wątpliwości co do tego, że modzi orga się nieco pogubili. O Skervesenie jest dużo w dziale lutniczym i owszem pojawiają się osoby z tego forum z kilkoma postami na koncie tam (nie mówię o Muszy), które "pchają" wątki Skervesenowe, co tłumaczę lokalnym patriotyzmem a nie jakąś inspiracją z waszej strony. Nie zmienia to faktu, że jeżeli mod orga ma jakieś wątpliwości co do zachowania użytkowników to powinien to załatwiać z nimi, a nie banować wasze konto. Brakuje mi informacji od administracji orga na temat jasnych reguł dla takich ludzi jak my - co nam wolno a czego nie i jeszcze bardziej brakuje chęci współpracy z ich strony w tym temacie, do wczoraj nawet nie wiedzieliśmy, że jest subskrypcja "vendor".

PS. Jarełke nie nakręcaj się, bo odnoszę wrażenie że przypisujesz mojej wypowiedzi więcej niż w niej rzeczywiście jest.
« Ostatnia zmiana: 24 Lis, 2012, 16:03:10 wysłana przez Didejek »

bandit112

  • Gość
Przejmujecie się jakimś forum internetowym...

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Bandit jakby Ci to powiedzieć ...eee nic nie powiem. Idź cwiczyć ;)

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
To ja powiem. Bandit, Jarkowi odcięli na tydzień zachodni rynek zbytu, dlatego tak się wkurwia. ;)
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
To ja powiem. Bandit, Jarkowi odcięli na tydzień zachodni rynek zbytu, dlatego tak się wkurwia. ;)
Ty to lepiej dowcipy na internecie szukaj  : :D
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

bandit112

  • Gość
To ja powiem. Bandit, Jarkowi odcięli na tydzień zachodni rynek zbytu, dlatego tak się wkurwia. ;)

No ale to jedno jedyne forum to chyba nie pierwsza i ostatnia droga, którą można dostać się ze swoim towarem na zachód?

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
To ja powiem. Bandit, Jarkowi odcięli na tydzień zachodni rynek zbytu, dlatego tak się wkurwia. ;)

Administratorzy .orga sami napisali jak się przez ten tydzień kontaktować ze Skervesenem... Ty byś się nie wkurwiał, jakbyś obrywał za czyjąś samowolkę i teorie spiskowe?

EDIT_wyedytowałem na wypadek link-backów na .orgu
« Ostatnia zmiana: 25 Lis, 2012, 20:58:41 wysłana przez Musza »
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
To ja powiem. Bandit, Jarkowi odcięli na tydzień zachodni rynek zbytu, dlatego tak się wkurwia. ;)
Ty to lepiej dowcipy na internecie szukaj  : :D



A teraz idz do swej kobity, bo widać, że Ci jej brak. ;) cyu
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884

http://www.sevenstring.org/forum/luthiery-modifications-customizations/218899-ngd-skervesen-custom-lizardish.html

[/quote]
Co za pi - pol wrzucił moją aligatorke na tamto forum - ja się pytam na razie.

Pewnie Az cyc jeden hi hi

Ale trza przyznać ze pięknie wygląda na tym zdjęciu - idę ją pogłaskać :-*
« Ostatnia zmiana: 24 Lis, 2012, 18:53:13 wysłana przez Dmaligator »
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
Co za pi - pol wrzucił moją aligatorke na tamto forum - ja się pytam na razie.
przepraszam krokodylku, ale to ona mnie ruszyła do zrobienia mojego skervesenka :-*
i always go full retard

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Panowie jeśli mogę mieć prośbe to faktycznie nie róbcie az takich jaj. Nie wiem nie zaglądałem jeszcze w ten lizadrish  :facepalm: ale jak moge przypuszczać z Waszych komentarzy są to jawne jaja.
Mi chodzi przede wszystkim o jedno tak jak to zacnie ujął Tomek a mianowicie by czyjeś widzimisie nie godziło w dobre imie moich klientów sugerujac im ze są przekupni i moje, ze posuwam sie do takich praktyk.
Chłopcy widocznie tak samo są zaskoczeni jak i my, w zasadzie nie bójmy sie tego słowa, sukcesem i węszą teorie spiskową. Nie zamierzam tak tego zostawić i tez nie chce dać im choć cienia powodu na potwierdzenie ich bzdurnej tezy.
Chyba do tej pory jako jedyna marka doczekaliśmy sie takiej sytuacji gdy NGD traktowane jest jako kampania reklamowa grożąca banem.
« Ostatnia zmiana: 24 Lis, 2012, 19:12:26 wysłana przez commelina »

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Musza mnie lubił a potem od lubił  :o

Dzieki sify11 tez masz odmnie  :-*
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Położyłem się przed drugą, a obudziłem o 4.


Spoiler
Paczki z głów!

Offline Zbir

  • Gaduła
  • Wiadomości: 319
Ide dzisiaj szkoły - bo kiedyś ktoś mi powiedział że jak bd miał magistra i 2 podyplomówki to bede mieć dobrą pracę i nie bd musiał zapierdalać na budowie czy rowy kopać , czy co gorsza robić za maszyne za kasą lub frytkownicę. Dżizas kurwa ja pierdole.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
W temacie Skervesena - niby się młotek jeden, tzn. silwuple ekskjuzeme "Pan Mod" - wytłumaczył, ale nie czuję się usatysfakcjonowany. Z atakami poczekajmy = odpuśćmy sobie. Żydzi zaraz po wojnie chcieli odpłacić Niemiaszkom za straty wojenne i zatruć na śmierć wodę pitną w największych niemieckich miastach. Powołało się specjalne komando, wszystko było gotowe - i jak już wiemy: do tego nie doszło. Państwo Izrael nie chciało od początku robić sobie czarnego pijaru. Wybaczcie historyczne pouczenia, ale no kuuuwa! ;)
Paczki z głów!

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Kocur mi powiedział bym się z tym przespał ochlonal , chyba nydyrydy. Ja wiem ze jesteśmy gosmi w ich królestwie ale to nie upoważnia ich do pomówień i insynuacji. Tak na prawdę dali mi znakomity powód do wystąpienia na drogę prawna o zadosc  uczynienie szkód moralnych naszych klientów i moich. Nie może być tak ze nietykalność moderatora pozwala mu na niesprawdzone insynuacje , nie będzie tak ze on będzie plul mi w twarz a ja mam to akceptować i nie dyskutować z tym. Zachowali się w sposób co najmniej nie elegancki, nie odpowiedzieli na żaden z emailu , dla mnie taka postawa modów jest zdumiewajaca i oburzająca .

Offline Didejek

  • Pr0
  • Wiadomości: 743
  • Hodowca BlacKatów
    • BlacKat Guitars
Już gadalim o tym, masz jeszcze 4 dni do końca bana na ochłonięcie. Ja bym jednak na Twoim miejscu przekalkulował na spokojnie co konstruktywnie wyjdzie z pieprzenia się z tym tematem w stylu żądanie przeprosin, że już o krokach prawnych nie wspomnę - i nie chodzi o to, żeby udawać że deszcz pada jak Ci ktoś pluje w twarz, tylko żeby podejść do tego pragmatycznie i to olać w sensie robienia emo-scen, za to zrobić to co robiliśmy do tej pory, kiedy ktoś nam rzucał kłody pod nogi lub opowiadał pierdoły (o mnie, Tobie lub nas razem - no homo ;) - tj. robić jeszcze więcej, jeszcze bardziej zajebistych gitar. Psy szczekają, karawana jedzie dalej.

Poza tym pomyśl, być może im właśnie o to chodzi, żeby Cię sprowokować do takiego zachowania, żeby Ci dowalić permabana, tak jak na przykład Hufschmidowi?

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Zasilacz do lapka mi padł... zostało mi 12 minut... żegnajcie...
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Tomek, oczywiście ze masz w pewnym sensie racje. Gdyby to rozpowiadali tacy ludzie jak rozpowiadali do tej pory, to znasz moje reakcje , śmiech i politowanie. Tutaj padło pomówienie na cały świat, robi sie wokół tego jaja, pozwala sie swoim kolesiom na niewybredne komentarze wykasowując jednoczesnie bardzo konstruktywne posty Muszy tutaj ukłony Musza za trafną merytorykę szkoda ze wykasowali widać zabolało ich bo były zbyt trafne. Posty Metal Daze czyli Dave'a  z Seattle . POkazują swoją słabośc i ulegają emocjom banując Amanite co osobiście mnie rozśmieszyło i w pierwszej chwili nie chciałem wierzyć ze są tacy denni.
Mamy tutaj dział co mnie wkurwia a ze wkurwia mnie to ogromnie to tyle mego co se popisze. A faktycznie otrzymałem propozycję pomocy prawnej bo to rzekomo dziecinna sprawa dla pierwszego lepszegop prawnika. To jest pomówienie firmy i niecne praktyki marketingowe a to u nich niczym siwtośc kościół i religia. Oczywiście tez ze podziękowałem bo nie zamierzam babrac sie w gównie. Nie na dramo powtarzali mi Rodzice nie ruszaj gówna bo bedzie śmierdzieć, ale takie gówno w yntelygentny sposób trzeba eksmitować by sytuacja sie nie powtórzyła.
Nie mogę nie zareagować a jak to zrobie jeszcze nie wiem.
Na tej zasadzie kazde kolejne NGD może być  naszym banem , to co uprzedzać klientów by nie byli wylewni ? Monty pajton by sie nie powstydził. Jeśli przemilcze przyznam sie do tego do czego przyznać sie nie mam powodu.
Jak Ty sie zachowasz gdy zarzucą Tobie takie niecne praktyki ? podkulisz ogon i przeprosisz ?

Stivo szczerze współczuję
« Ostatnia zmiana: 25 Lis, 2012, 15:00:35 wysłana przez commelina »

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Może sama groźba interwencji prawnej między słowami wystarczy? Za taki burdel, jaki Ci zrobili, żądaj oficjalnych przeprosin.

Offline Didejek

  • Pr0
  • Wiadomości: 743
  • Hodowca BlacKatów
    • BlacKat Guitars
Amanitę zbanowali, bo:
"25. No public discussion about suspended, banned members and/or past and present disciplinary action, outside of The Public Ban List."

Oraz "Questioning of mod/admin decisions in the public forums is subject to an automatic ban in accordance with existing rules."

Z tego też powodu wywalili te posty z wątku.

Po przemyśleniu, na Twoim miejscu napisałbym w wątku o Skervesenach oświadczenie, że firma Skervesen nigdy nie posuwała się do zarzucanych praktyk i takie oskarżenia są krzywdzące i pozbawione jakiegokolwiek poparcia w dowodach i możesz powołać się na punkt w ich własnym regulaminie
"We do not allow any posts that contain obscene images; bigoted, hateful or racially/sexually offensive statements; has content that advocates illegal activity or discusses illegal activities with the intent to commit them; unauthorized copyrighted material; language that defames, abuses or threatens others; advertising or any form of commercial solicitation and/or material that does not pertain to the sub-forum’s given topic."

Poza tym napisałbym na priv do Technomancera, że jak ma problem z jakimś użytkownikiem, który pisze o Skervesenie, to niech sobie banuje tego użytkownika a nie Was, chyba że ma dowody wskazujące na to, że to wy stoicie za "reklamą". No i poprosiłbym go publicznie o wskazanie posta, do którego się odnosi tym tekstem: "When a luthier starts posting outside the Dealers section asking customers to post videos, they WILL get banned.", bo ta część jest rzeczywiście mocna.

Ale w praktyce cokolwiek nie zrobisz to i tak do Ciebie wróci, więc ja bym się z jakąkolwiek akcją ograniczył do minimum i zajął robieniem zajebistych gitar, bo to bardziej konstruktywne.

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Wkurwiają mnie testy wielokrotnego wyboru z ujemnymi punktami.