Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1689404 razy)

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Cytuj
( Obraz usunięty.)
This mean war!  :evil:
Hołli krap. Trochę wstyd :D. Od teraz nie będę bezsensownie zostawiał włączonej na karcie ss oglądając inne pierdoły

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
Cytuj
( Obraz usunięty.)
This mean war!  :evil:
Hołli krap. Trochę wstyd :D. Od teraz nie będę bezsensownie zostawiał włączonej na karcie ss oglądając inne pierdoły

Jestem w pierwszej dziesiątce tego rankingu, czuję się jak jakiś nolife.

bandit112

  • Gość
Gdzie ten ranking jest?

Offline Phoenix

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 84
Wkurwiają mnie pojebane nieodpowiedzialne oszołomy, którym wydaje się, że jak biorom wiosło do ogrania, to mogą przyjebać na supergluta swoje gówniane ozdoby, zakleić oryginalne logo jakimś gównem, wywieźć je za granicę i zwlekać ile się da ze zwrotem wiesła/gotówki z nadzieją, że ktoś zapomni/odpuści. Nie kurwa, nie odpuści. Tylko weź potem sprzątaj po takich jebanych cwaniaczkach, co nie szanują nakładu pracy i materiałów. Ale swojom drogom zajebiście cieszę się, że kochany Rzułty PROsiałkę wrócił do domu i jest już mój, na zafsze. Jak tylko doprowadzę jego wizualną stronę do oryginalnego stanu, zmienię te pedalskie liny okrętowe na normalne struny, ustawię go pod siebie, to jebnem oficjalnym NGD i chuj. Rzułty zostaje u mnie, bo mi brzmi i kurwi jak pojebana dzika świnia.
I nawet wpierdolu taki cwaniaczek nie dostanie? Toż to nie po polsku.

Offline Jakub_Z.

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Matowy
UCZELNIA:
Ostatnio nie mam za bardzo czasu na pisanie magisterki (w sumie nawet jakbym miał czas to by mi się nie chciało, ale nie o tym teraz). Praca na cały etat, kurs prawa jazdy, dodatkowe mniejsze prace - czyli czasami nie ma mnie w chacie od 6:30 do 21:00 jakoś. Zebrałem się w końcu i opisałem w mailu sprawę promotorce z nadzieją, że zrozumie i dostosuje jakoś plan seminariów/pozwoli się kontaktować mailowo.

A tu dupa - dostałem mniej więcej taką odpowiedź: "MUSZĘ" znaleźć czas, żeby być na seminariach. To, że pracuję i nie mogę załatwić indywidualnego toku studiów to moja wina i to tylko pogarsza moją sytuację. Najogólniej rzecz biorąc dała mi do zrozumienia, że mam wybrać: albo praca albo studia.

Żeby było zabawniej w drugiej części maila pisze, żebym wziął pod uwagę, że ona pracuje na drugi etat w Warszawie. Poza tym po 10. wyjeżdża na dwa tygodnie, a w lipcu czeka ją skomplikowana, długa operacja... Czyli ja mam wybierać między pracą, a studiami, a ona pracuje sobie na dwóch uczelniach, wyjeżdża i bierze zwolnienia. KURWA MAĆ.
« Ostatnia zmiana: 22 Lis, 2012, 23:35:14 wysłana przez Jakub_Z. »

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
Miałem mniej-więcej to samo, gdy się okazało, że indywidualny tok studiów daje prawo do max 50% nieobecności (zaliczonych później na konsultacjach) i na nic mi się zdaje przy próbie pogodzenia go z pracą; a gdy poszedłem do kierowniczki katedry poprosić o zgodę na rozszerzenie tych 50%-nieobecności-do-zaliczenia do 100%, to choć użyła jakiś ładnych określeń wydźwięk był taki, że albo studia dzienne, albo praca i że jestem debil, że wziąłem oba na raz (nie ważne, że magisterka to tylko kilka godzin w tygodniu i że w szkole mam tylko pół etatu, co ilościowo w tygodniu bez problemu się rozłoży, tylko oczywiście plany musiały się na te same dni największym ciężarem pozwalać) i że powinienem albo zrezygnować z pracy, albo przejść na płatne zaoczne, gdzie nie będę miał niektórych specjalizacji do wyboru, będą inni ludzie, inni promotorzy itp. Na szczęście udało mi się wywalczyć roszady w planie w szkole, ale ciężko z tym było... Teraz za to będę miał grubo, żeby tak czy siak pozaliczać pół semestru nieobecności na niektórych przedmiotach NIE mając toku indywidualnego.
« Ostatnia zmiana: 22 Lis, 2012, 23:44:09 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Bezczelność i chowanie głowy w piasek modów z orga.

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Bezczelność i chowanie głowy w piasek modów z orga.
A o co chodzi? Zainteresowałem się.
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Ban za jak to określili

SevenString Message

You have been banned for the following reason:
So maybe let's not request customers to post more marketing materials for you

Date the ban will be lifted: 11-28-2012, 07:00 PM

Co uważam za bezczelnośc i pomówienie nas i naszych klientów i chooie nie racza odpowiedzieć ani przedstawić punktu w regulaminie . Nic nie racza odpowiedzieć.

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Nie mogą przeboleć, że nieamerykańska firma zbiera dobre opinie:)

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Nie chciałbym być równie bezczelny ale zaczynam to właśnie tak odbierać, jakbysmy  stali sie komuś bardzo niewygodni.

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
Ban za jak to określili

SevenString Message

You have been banned for the following reason:
So maybe let's not request customers to post more marketing materials for you

Date the ban will be lifted: 11-28-2012, 07:00 PM

Co uważam za bezczelnośc i pomówienie nas i naszych klientów i chooie nie racza odpowiedzieć ani przedstawić punktu w regulaminie . Nic nie racza odpowiedzieć.

bo prosiliscie zeby zadowoleni klienci pochwalili sie gitarami? yyy....znaczy ze nacisk i manipulacja?
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||


Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
No to co, robimy atak na orga? :D
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
Tak samo Merrowa zbanowali. Nie lubią tam takich rzeczy ;)

jak to Merrowa zbanowali? A co Merrow sprzedaje??
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Keitha Merrowa ?

Ta escape to tak wygląda, debilne rozumowanie jak pierwotniaka pantofelka.
Kolo najpierw pokazuje cały proces. Potem chwali sie a to jest uznane ze podsyłamy im materiały. No tak kurwa podsyłamy na wszystkich wyraźną prośbe i ku uciesze gawiedzi. Ja pierdziele alez mnie to wkurwiło, bardziej chyba ta bezsilność i ich bezczelność i brak cywilnej odwagi by cokolwiek odpowiedzieć. Na zasadzie " masz prawo milczeć"
« Ostatnia zmiana: 23 Lis, 2012, 11:19:27 wysłana przez commelina »

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Chujnia, tyle w temacie.
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 613
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
musze tam w końcu zrobić ngd ze swoim skervesenem :D
i always go full retard

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
Keitha Merrowa ?

Ta escape to tak wygląda, debilne rozumowanie jak pierwotniaka pantofelka.
Kolo najpierw pokazuje cały proces. Potem chwali sie a to jest uznane ze podsyłamy im materiały. No tak kurwa podsyłamy na wszystkich wyraźną prośbe i ku uciesze gawiedzi. Ja pierdziele alez mnie to wkurwiło, bardziej chyba ta bezsilność i ich bezczelność i brak cywilnej odwagi by cokolwiek odpowiedzieć. Na zasadzie " masz prawo milczeć"


no ja jebie, przeciez ile ludzi wrzuca na forum foty z budowy "w trakcie" i to przeciez tyczy sie nie tylko waszych gitar wiec o co chodzi?? Boli ich, ze robicie sie popularni a do tego klienci sa zadowoleni?? nie no tak byc nie moze!

Hańba! nech od dzes wszesce co zamowio od was gitare kiszą ją doma, a naj fejn w szafie i niech bueże mój bueże, mariczni józku nie grajo na niej co by kto nie wezdrzył, że tako gitare majo (wybaczcie mój łamany ćwierć kaszubski, słów zabrakło:P a pasowało mi na retoryke glosem kaszubskiej babci )
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
W pierwszej chwili pomyslałem ze Ci klawiatura nawaliła :D ale załapałem ;)

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
musze tam w końcu zrobić ngd ze swoim skervesenem :D

Pożyczę sobie jakiegoś i też zrobię ;)
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 875
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Zrób tym jankeskim ciotom reklamę na pejsbukowej stronie Skervesena  tzn. zrzut wiadomosci i swój "official statement".
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
Wciąż nie rozumiem paru fragmentów w tym kaszubskim kreolowaniu :D

Posty połączone: 23 Lis, 2012, 13:42:36
Wciąż nie rozumiem paru fragmentów w tym kaszubskim kreolowaniu :D
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
Wciąż nie rozumiem paru fragmentów w tym kaszubskim kreolowaniu :D

Posty połączone: 23 Lis, 2012, 13:42:36
Wciąż nie rozumiem paru fragmentów w tym kaszubskim kreolowaniu :D

man, ale ktore?
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Ah, Ola Englunda też została chyba zbanowana. Chyba trochę przeczulone te chłopaki są. Sam dostałem -1 do reputacji jak sobie wrzuciłem zdjęcie Langowskiego do tematu po jakimś dłuższym czasie z komentarzem "stop bumping already". Nadal lubię wchodzić i oglądać ładne zdjęcia ładnych gitarek ;)