Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1643541 razy)

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Współczuję, sam mam przejścia z sasiadka od poczatku roku z powodu mojego psa. W niedzielę zaszczekał dokładnie 5 razy (nazwijcie mnie pojebanym, ale odkąd się przypierdala to licze i zapisuje kiedy ile mi pies szczeka :facepalm: ) jak żona się pakowała do delegacji i ta kretynka już mi wali w drzwi żeby psa uciszyć bo ja głowa boli.
B ( o ) ( o ) B S

Orange

  • Gość
Dla mnie 18 stopni to idealnie prawie jest :)

Dla mnie nawet mniej. Ale odkąd moja :love: jest za granicą, to jakoś cały czas mi zimno:(

bandit112

  • Gość

Orange

  • Gość
Nie wiesz co to Miłość!!


Spoiler

bandit112

  • Gość
Dzienkujem.

Offline pshemo

  • Pr0
  • Wiadomości: 833
http://forum.magazyngitarzysta.pl/viewtopic.php?f=46&t=38907

się natknąłem na kogoś takiego...koleś oferuje niezwykłą ofertę w postaci możliwości zakupu w zajebistej cenie efektów...średnio 40zł drożej niż na thomannie. ekhm

Offline majkelk

  • Pr0
  • Wiadomości: 807
  • Teksty są osobiste
Dolicz sobie jeszcze 20 euro za przesyłkę jednego efektu z thomanna, a przesylka w pl też jest cenie efektu :P Ludziom, którzy chcą tylko jeden, dwa efekty, będzie się to opłacało.
"Raz na wozie, raz chuj ci w dupę..."

https://www.facebook.com/elinband/

Offline pshemo

  • Pr0
  • Wiadomości: 833
Nie przeczę, że im się będzie podobać:) Poprostu charakter mi się nie podoba:)

Nie lepiej prosciej? Ej słuchajcie - zamawiam niebawem coś z thomanna. Zróbmy zbiorcze zamówienie to nie będziemy bulić za przesyłkę.

Offline lupus

  • Pr0
  • Wiadomości: 908
  • nadużywam delaya i reverbu
dzisiaj? fszystko

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
A mnie wkurwia, że nigdzie nie mogę kupić porządnych pieluch i butelek do karmienia :-\

Offline Mordimer

  • Gaduła
  • Wiadomości: 298
    • PMH
Aston - u moich bliźniaków sprawdziły się butelki z Aventu (na Allegro kupowane), a pieluchy polecam z Biedronki - Dada :)


Offline majkelk

  • Pr0
  • Wiadomości: 807
  • Teksty są osobiste
Dobra, dobra :D
"Raz na wozie, raz chuj ci w dupę..."

https://www.facebook.com/elinband/

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
A mnie wkurwia, że nigdzie nie mogę kupić porządnych pieluch i butelek do karmienia :-\

Już chciałem gratulować, a tu kurwa BENC!
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
A mnie wkurwia, że nigdzie nie mogę kupić porządnych pieluch i butelek do karmienia :-\

Już chciałem gratulować, a tu kurwa BENC!
Nie żaden Benz, tylko BMW.

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
Sucho.

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 664

Orange

  • Gość

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
Niestety tłuszczyku też przybyło :/
Ssiecie.

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie

This mean war!  :evil:
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Niedorobieni dresi, którzy myślą, że jak 3 razy pójdą na siłkę, zgolą łeb na łyso, wstawią sobie na profilowe zdjęcie w okularach przeciwsłonecznych i dadzą zdjęcie Merca AMG na tło na facebooku to są najzajebistsi na świecie.
« Ostatnia zmiana: 21 Lis, 2012, 23:13:00 wysłana przez gizmi7 »

Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal
Wkurwiają mnie pojebane nieodpowiedzialne oszołomy, którym wydaje się, że jak biorom wiosło do ogrania, to mogą przyjebać na supergluta swoje gówniane ozdoby, zakleić oryginalne logo jakimś gównem, wywieźć je za granicę i zwlekać ile się da ze zwrotem wiesła/gotówki z nadzieją, że ktoś zapomni/odpuści. Nie kurwa, nie odpuści. Tylko weź potem sprzątaj po takich jebanych cwaniaczkach, co nie szanują nakładu pracy i materiałów. Ale swojom drogom zajebiście cieszę się, że kochany Rzułty PROsiałkę wrócił do domu i jest już mój, na zafsze. Jak tylko doprowadzę jego wizualną stronę do oryginalnego stanu, zmienię te pedalskie liny okrętowe na normalne struny, ustawię go pod siebie, to jebnem oficjalnym NGD i chuj. Rzułty zostaje u mnie, bo mi brzmi i kurwi jak pojebana dzika świnia.
synkopy to guwno

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Lulz, ja sobie robię żarty z reklamiarzy :P
To ja myślałem, że już wiem dlaczego sprzęt wyprzedajesz... :D
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
( Obraz usunięty.)
This mean war!  :evil:
To będzie gówno, nie pojedynek, bo ostatnio odpalam ss.pl, rzucam okiem z minutę, skasuj nieprzeczytane i do widzenia... ;) Nie gaś kompa z tydzień i wygrałeś. Ciekawe co? ;)
« Ostatnia zmiana: 22 Lis, 2012, 12:18:03 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
Wkurwiają mnie pojebane nieodpowiedzialne oszołomy, którym wydaje się, że jak biorom wiosło do ogrania, to mogą przyjebać na supergluta swoje gówniane ozdoby, zakleić oryginalne logo jakimś gównem, wywieźć je za granicę i zwlekać ile się da ze zwrotem wiesła/gotówki z nadzieją, że ktoś zapomni/odpuści. Nie kurwa, nie odpuści. Tylko weź potem sprzątaj po takich jebanych cwaniaczkach, co nie szanują nakładu pracy i materiałów. Ale swojom drogom zajebiście cieszę się, że kochany Rzułty PROsiałkę wrócił do domu i jest już mój, na zafsze. Jak tylko doprowadzę jego wizualną stronę do oryginalnego stanu, zmienię te pedalskie liny okrętowe na normalne struny, ustawię go pod siebie, to jebnem oficjalnym NGD i chuj. Rzułty zostaje u mnie, bo mi brzmi i kurwi jak pojebana dzika świnia.

Ktory to? Zaraz zbiore chopakow z osiedla i pojedziem z palnikami poprawic mu elewacje!!!

a tak srsly, pogrzalo kogos???
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||